• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
No ja mam nahore 19 kg a po Honzulkovi si nesu jeste 15 kg, takze mam co davat dolu :frowning2: U neho jsem nechala v porodce 5 kg a pak nervama jeste kilo nabrala, celkem jsem za prvni tehu nabrala taky 19 kg......
6. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Luci, taky me to trochu dostalo, pac u maleho vubec nic a ted az vlastne minuly tyden :frowning2: No co, hlavne zdravi, tohle se da schovat :grinning: a manekyna uz ze me asi nikdy nebude....
6. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jj, hlavně zdraví, na to myslím furt
6. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
ani, já to nemyslela zle, neboj, ono to fakt úplně zesvětlá. já tedy nemám strie tak tmavé, ale až po porodu jedné z holek, ani nevím které, jsem zjistila, že jsem něco měla na stehnech a fakt to úplně zesvětlalo, ani v létě v plavkách by si toho nikdo nevšiml, pokud bych to neřekla.
6. bře 2010 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz
Tak ja se loucim, manzel jde mazat brisko a mizime do pelechu a spinkat :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Mě z toho sněhu fakt asi treskne....

Já ten zimní fusak ještě tedy raději nachystám, myslela jsem, že mi bude stačit přechodní :frowning2:
6. bře 2010 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz
Luci, me se tohle nedotyka, vazne ne!! Pac ja tohle prestala resit v urcite fazi sveho zivota, ne ze bych o sebe nedbala, ale jsou proste dulezitejsi veci a bud to zmizne nebo se to schova :slight_smile:

Tak a ted brou kuratka a rano chci prirustek do tabulky!!!!
6. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Dobrou, já tedy taky končím, jdu zkontrolovat holky, a taky zalehnu...

ahoj zítra :wink:
6. bře 2010 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz
Tak teda dobrou holky a zítra ahoj :wink:
6. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
taky se loučím a jdu zalézt :wink:
6. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
ahoj holky, byli jsme dnes s manželem za jeho pací a teda stálo to za to, ještě že máme čtyřkolku auto, protože jsme se brodili do pořádných kopců a v tom sněhu to bylo něco.
6. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
dočíst vás asi nezvládnu
6. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj poránu,
jen ve zkratce.Včera chvilinku po manžovi jsem začla já,takže asi do 3 do rána jsem lítala na záchod.Vzpomněla jsem si na Lucis,seděla jsem na záchodě s kýblem na klíně.V noci mě začli chytat bolesti do podbřišku.Jsou celkem dost silný,předpokládám,že poslíčciMoc jsem to v noci nesledovala.Normální stahy bolej až do zad,že jo?Jinak jsem jak moucha a pořád to neni ještě OK.Mrnousovi by se nemělo snad nic stát,když už teď piju černej čaj,ne?Mimochodem jsem ze zvědavosti vlezla na váhu a mám přes 3kg dole za tu noc,to jsem ty trakty musela mít uplně plný nebo já nevim.
Kdyby něco tak na někoho číslo mám...
strie mám po Fildovi na prsou,protože jsem je zapomněla mazat a jsou malilinkato vidět,ale vážně hrozně zesvětlali...
7. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Zuzzie, tak moc držíme palce ať to brzy přejde. Dej si ty probiotika a může se i Smecta a Živočišné uhlí.
7. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Bré ránko do mrazivého dne,
zuzie teda to byla krušná noc, snad už bude brzo líp, prcek si u tebe užil houpačky, ale jinak to zvládne. Poslíčci - zkus si dát vanu a uvidíš, dkyž to nepřejde tak to začíná :sweat_smile:
7. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Holky u nás taky bílo, ach jo. :frowning2:
Trochu pořád poletuje sníh. Já mám pořád tu rýmu, tak se mi ani nechce sedět u počítače, když nemusím. Včera jsem dělala účto a byla jsem z toho nakřivo. Dočetla jsem a nikdo nerodí, tak jsem v klidu.
Lucis mě taky někdy všechno svědí. Je to hnus.
Ani škoda bříška, takhle popraskat na poslední týdny. Ale hlavní je mimčo a tohle k tomu patří. :confounded:
7. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :grinning: U nás mínus šest a venku bílo
koukám, že březňátko žádné nové. U nás to taky nevypadá :frowning2:
7. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:
Tak ja taky nerodim.....

Zuzzie, tak to sis uzila. Neboj mimcu tohle neuskodi :wink:
U nas je taky bilo, ale sviti slunicko, tak snad to bude zase brzicko dole....

Jdu zadelavat na dukatove buchticky se sodo :slight_smile: Manzel si je porucil :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahojky po ránu,
tak jak psala jakel, u nás bílo a furt sype, to se mi snad zdá :confounded:

zuzzie, tak to je mazec, a to ty jsi ještě výš.. v pase máš, že dnes, tak možná, že u manžela to byl přeporodní stres za tebe a ty už máš rozjíždějící se porod.....

Holky, budete dávat mrňouse do papírovek nebo některá přemýšlíte nad těmi novými plenkovými systémy látkovek? Já měla holky v papírovkách, ale u nás v Opavě je obchod, kde mají přírodní kosmetiku, drogerii a tak, ale hlavně oblečení a plenky. Byla jsem se tam mrknout a celkem mě ten nový systém zaujal.
Přišlo mi to fajn, hrozně příjemné na omak, spousta druhů a různé systémy, mám v tom právě guláš a pořád nad tím přemýšlím, studuju na internetu, asi se skočím podívat na diskusi látkovek, ale tam už se baví obecně.

Vstupní investice je sice docela velká, ale zase jednorázová. Přemýšlím, že bych investovala do "méně kvalitních" - blbě řečeno, ale ony jsou dva druhy, jedny jakoby počítají, že výbava vydrží na další dítě a jedny, že jen na to jedno. A vzhledem k tomu, že další už neplánujeme, tak by mi stačily jako ty "horší".
Ale zase se nechci vázat jen na tohle, abych pak nezjistila, že papírovky jsou pohodlnější a stačí. Asi bych koupila nějakou testovací sadu a kdyby náhodou jsem tomu nepřišla na chuť, tak by mi nebylo líto těch pár stovek, než tisícovek....

Máte s tím někdo zkušenost, nebo u někoho z okolí?
7. bře 2010 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko. Nerodím, Uklidnilo se to. :angry: Dneska vařit nebudu,přivezla jsem si od maminky br.salát a řízky.
Lucis,mě taky všechno moc svědilo a mudr mi napsal Zyrtec. Udělal kr.testy,byly trošku zhoršené,ale žadná tragi.
Mohla jsem se uškrábat. :confounded:
Zuzzie,chuďátko,to je na prd. Zkus ležet,jestli to půjde,ať nabereš sílu. Ta střevní chřipka je svinstvo.Oslabí ti celý organismus.
7. bře 2010 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Lucisa, nektere holky, co ja vim, to tu uz pouzivaji, snad Maja?
Ja tedy jdu do jednorazovek, nakoupim v akci a je to :slight_smile: Pres to budu delat ze zacatku na noc siroky zabal s normalnich plen na kycle. Jsem na tohle fakt pohodlna :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
dobré ránko a díky za odpověď ke jménům :slight_smile: jnvlk a Ani za přídaní do tabulky hned se tam jdu podívat jak to s námi vypadá :wink: jo jo s těma kilama je to mazec s malou jsmše přibrala 12 avšechno do břicha a pak jsem zhubla 15 :frowning2: tak jsem se dostala na 49kg a to jsme vypadala děsně měla jsem kolem pusy takový ošklivý hluboký vrásky...vlasy polámaný suchý a nervy na pochodu...a mateřskou/teda rodičák na 2 roky v takovým presu se blbě těhotní po druhé tak to trvalo 7měsíců , co jsem se ládovala šlehačkou a čokoládama..no a pak jsem to zase přehnala takže teď mám "pěknejch" 70kg a musím říct, že má kostra s tím má co dělat tak doufám , že mimi bude pořádně pít mlíčko a všechno to ze mě vytáhne :grinning:
7. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Lucis, já mám pár obyčejných plen a kalhotky na to, ale žádný bambus atd. Budu používat spíš papírové plenky a ty látkovky jenom tak občas, když mimčo hodně kaká a máš jednorázovku za hodinu na vyhození.
Já jsem si látkování užila s Davčou až až, to tehdy nebyly ještě jednorázovky a ani pořádné kalhotky na látkovky.Děs.
7. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
jo holky tak látkovky na ty je odborník švagrová a doporučuje popolinky jinak měla jich celou řadu a co se ji neosvědčilo tak hned prodávala dál jinak doporučuje vyhnout se čtvercovkám od Hyblera jsou nízkogramážní a hodně tvrdé já mám jedny bambino mio kalhotky jen na novorozeně a objednané origoš plínky vícevrstvené do nich z mimibazaru...jenom na začátek jinak jednorázovky huggies teda snad jí sednou a nebude mít nějaké alergie.... :pensive:
7. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Tak jsem byla na látkovkách a všimla jsem si, že je tam michelle s Laurinkou.... zkusím se jí ještě zeptat..

maminky, co už si kdysi látkovaly, jdou raději k pohodlnějšímu, i ty novější... já tedy nejsem nějaký eko maniak, sice PET flašky a igelity a sklo a papír třídím, ale jen proto, abych nemusela pořád běhat s košem a kontejnery máme blízko.
Ale v tom obchodě to vypadalo tak nějak v poho. Mě právě odrazuje to praní a hlavně sušení. Přes léto to bude dobré, ale co v zimě, na radiátoru se to nesmí sušit a jen tak na sušáku to bude 2 dny...

Každý rok si děláme výlet do brna na veletrh ProDitě, myslela jsem, že se tam na to pořádně poptám a ohmatám a srovnám, ale letos mě ten termín koliduje s termínem porodu a mám strach riskovat porod cestou, příp. v některé z brněnských porodnic. Kdybych aspoň měla jistotu, že tu cestu a hlavně to chození dám... tak bych jela, ale je to fakt dost daleko.....
7. bře 2010 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:

my zatim jedem napul latkovky, napul jednorazovky, ale casem chci pouzivat jen latkovy :slight_smile: pouzivam jen ctvercovky a pres to svrchnaky a hotovo, zatim su spokojena :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
aha, makyt, díky a asi se zeptám hloupě, ty nebo spíše švagrová používá takové ty All in One, nebo tam ještě vkládá tu vložku nebo něco jiného? Já jsem přemýšlela o těch nejpohodlnějších, kdy to prostě hodím bobkovi na dupku a hotovo, ale odrazuje mě, že spousta maminek mluví o tom, že tam něco vkládá, pak dává nějaké svrchňáčky, to už je na mě moc komplikejšn... A taky mi přijde, že je pak toho prádla hafo....
A pokud ty All in One jsou zase horší pro mimčo, tak na to asi kašlu a zůstanu u papírovek "v akci", jak psala Anička
7. bře 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
jo a Ani kde najdu tu tabulku? :confused:
7. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Někteří rodiče jsou blázni, to už jsem si říkala, když jsem to viděla v telce, ale tak to vidí odborník:

http://www.rodina.cz/clanek7607.htm
7. bře 2010 v 09:47  •  3 děti  • Odpověz
krásné ráno, tak taky zatím nerodíme :o))) mně to teda nějak nevadí, klidně si ještě počkám.
Taky jsem chtěla na veletrh ať do Brna nebo Prahy, ale myslím, že to fakt nezvládnu, ty termíny moc nevyšly
7. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.