• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jo a mám jít k docentu Procházkovi, tak jsem tam volala a on :unamused: :unamused: :unamused: říkal, že ať okamžitě dojedu, tak tam jedu. Tak držte pěsti... :frowning2:
19. led 2010 ve 13:40  •  4 děti  • Odpověz
Zuko,taky moc držím palečky,ať si tě tam nenechají.
hajdi,máš pro mimi super bundu. A s tím tvým vážením prsů jsem se teda nasmála :grinning:
Byla jsem v poradně,vše celkem v poho,mimi má kolem dvou kil. Předběžně mi vychází termín na 11.3. a od 7.2.nastupuji na MD.
Na kontrolu jdu za 3 týdny a sestra už mi bude natáčet monitor.
Koupila jsem si maliník a právě ho upíjím. Teda ještě jsem si ho smíchala s rooibosem a ovocným čajem s malinama. :grinning: Mám toho plnou konvičku :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz
Zuko mělo být samo,že Zuzko72
19. led 2010 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
Držííííííííííííme pěěstíííííííííííí :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz
zuzko, moc držím pěsti a doufám, že se potom ozveš z domova :wink:
19. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
zuzinko, drzim pesti!!!
19. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
diky doraka to je az na 12-18 mesicu :grinning: :grinning: manza nemohl odolat

zuzi take drzim palecky at vse dobre dopadne!
19. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Zuzko, at ti vsechno dobre dopadne.... Pokud odchazi plodovka, tak pocitej, ze si tam polezis....
19. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Zuzko taky moc držím palečky, tfuj tfuj tfuj.
Já jsem polehávala u telky a pořád mi je pěkně šoufl, ach jo.
Hajduš u popisu vážení jsem se pobavila :wink:
19. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Tak ve Strakonicich a okoli nesel 40 minut proud :grinning: No vypadalo to na konec sveta :grinning:
19. led 2010 v 15:13  • Odpověz
My vyrážíme do Ikei a tak snad nezačne mrznout a nebude ledovka.
Zuzce držíme palečky určit všechny.
Včera byl prý nejdepresivnější den v roce, tak se nedivme, že nám bylo ouvej.
19. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Tak jsem byla v lékárně konečně pro maliník....no neměli! My jsme tu vážně zapadákov, asi budu jediná z města, která ho jako těhotná chce pít nebo co :grinning: Ale objednají mi ho. Říkám, že bych chtěla sypaný a ona na to, že si není jistá, jestli mi sypaný sežene, jestli nebude vadit porcovaný! To je fakt jak za komančů.
19. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Michell, jeste horsi!!! Ja tuhle objednavala i kalendar na tenhle rok a obycejnou cinu pro manzela :grinning:
19. led 2010 v 16:06  • Odpověz
z toho si nic nedelejte holky nasi bydli kousek od prahy (pha-zapad) a take malinik museli objednavat :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpátky z poradny. Doktor mě docela strašil. Prej malej nebude žádný prcek, prý mám počítat mezi 3,5 - 4kg..tak nevím. Ted už má skoro 2 kg a to jsem 32 plus 5. Jo, ptala jsem se ho na epi-no, chtěla jsem slyšet jeho názor a frajer jako nevěděl o co jde..prej nějaká novinka :grinning: přitom, kámoška ho používala už před třemi lety, když čekala první dítě..no nic..stejně už ho mám, tak je mi to jedno. Jo, ještě mi řekl, že mám křečáky, samo že nemyslel na nohách, tak to jsem slyšela prvně..máte to některá taky??? :sweat_smile: :confused: a prej, když je to hodně, tak se radši dělá císař, ale říkal, že to jako nemám moc..tak nevím. Napsal mi ascorutin..bereto to taky některá? Vím že se to dává na začátku na udržení těhotenství, ale teda asi i z jiných důvodů..
19. led 2010 v 16:32  • Odpověz
zuzule,já je mám taky. Už od 20tt. Nejen tam,ale i na nohách. Beru na to cyklo3fort,ale moc to nezabírá.
Taky máme 2 kila,ale o velké váze mimi mi nic neříkal. A to jsem stejně jako ty.
Jdu na cvíčo,za hoďku a něco vás dočtu. :wink:
19. led 2010 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
zuzul, náš malý má 2255g a taky straší obříkem :wink:
19. led 2010 v 16:50  • Odpověz
zuzule: známá ty křečáky měla a měla rodit na císařev polovině prosince, ale když jí nečekaně praskla voda 2.12., tak rodila normálně, za dvě hodiny bylo hotovo a bez komplikací :wink:
19. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Koukáte na nově teď na zprávy?V Brně prý můžou být maminky s miminky v porodnici jen 3 dny,pokud tam musí zůstat to dítě déle,tak si buď musí zaplatit nadstandart a nebo každý den docházet do porodnice.
19. led 2010 v 17:21  • Odpověz
kackap, to je jen v Brně. Morava se pořád množí :grinning: u nás je to bezproblémů :wink:
19. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Aronku,no ale stejně,když má mimčo novorozeneckou žloutenku,tak tam musí zůstat déle.A co potom ta maminka,to aby jezdila každý 3 hodiny do porodnice na kojení?A to i v noci?
19. led 2010 v 17:50  • Odpověz
no oni asi počítají, že si připlatíš nadstandart či ty hostinské pokoje :confounded: Vydělávat se na něčem musí :angry:
19. led 2010 v 17:56  • Odpověz
A kolik tam těch nadstandartů mají?Třeba tady v Chomutově jsou jen 2
19. led 2010 v 18:00  • Odpověz
mohu potvrdit, známá rodila 5. ledna v Brně a malej měl žloutenku, po třech dnech jí přešoupli na nehostinný hostinský pokoj (prý noční můra), když se ptala na možnost připlacení nadstandartu, tak jí odvětili, že nepříchází v úvahu, že už je defakto ona propuštěná. No aspoň mohla být malýmu nablízku :unamused:
19. led 2010 v 18:13  • Odpověz
To je strasny....
19. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
holky, co ta zuzka? neozvala se vam nikomu?
19. led 2010 v 18:23  • Odpověz
To je teda mazec s tím Brnem. Nebylo to na Obilňáku? Tam jezdí lidi i když to mají třeba 100km. Je to vyhlášená porodnice.
19. led 2010 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem zpátky, udělali mi spoustu vyšetření a napřed, že si mě tam nechjí a pak říkal, že ať teda příjdu za týden, ale kdyby něco, tak okamžitě. Oni mě pořád jen děsí, ale hlavně, že jsem doma.
19. led 2010 v 18:40  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, super, ze ses doma :dizzy_face:
19. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Snad tam Zuzka nezůstala. :frowning2:
19. led 2010 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.