• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Lucis, to je právě ta nevýhoda těch kalhotek, že schnou celý den a mě to taky odrazuje. Navíc, když se ti do nich dítě pokadí a nemáš to zrovna s čím vyprat, tak ti to smrdí v koupelně celý den. A prát jedny kalhotky se mi nechce.
V tom jsou určitě lepší ty s vkládačkama. Ty svrchňáčkdy co se musí lanolínovat mě taky nelákají. Je s tím spousta práce a stejně se to mimčo počurá a musíš ho kolikrát převléct celé. Obzvlášť kluci si toho pindíka nasměrují nahoru a mají mokré celé bříško. :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Makyt, tabulka je u me doma :slight_smile: Tu co delala Hajdus od tehulek, ta neni aktualni a ja ji predelavat nebudu, ale urcite se objevis tady: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=605805&vReferer=%2Fphotos%2Fkuratka2010

Jinak holky, rada bych se s vami domluvila pro pripad, ze porodim driv ci tu tyden pak nebudu, aby jste mi sledovali kuratka a posilali do IP na kuratka2010, tam to bude prehlednejsi......

Jo Makyt, taky ti poslu prihlasovaci hesla na ten nas spolecny profil, pro pripadne vkladani fotek :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
zuzzie snad se ti žaludek uklidní, nebylo by to moc příjemné jít rodit vysílená
7. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Dam nekomu vedet na mobila, ze jsem v porodce, pak spuste tu velkou akci :slight_smile: Vemte si to jedna z maminek na starost, vy uz nam neporodite :slight_smile: Ja pak docvakam tabulku a popr. dohazim fota.... Ale nechce se mi pak listovat tou haldou prispevku, tak mi to trochu ulehcete :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Ok, Ani, to je jasné, nejjednoduší bude, když ti nové info o miminkách pošleme do IP. Asi nemá cenu určovat jednu, protože jak na potvoru se stane, že ta bude rodit steně jako ty. Prostě jak se objeví mimčo, tak to tam někdo pošle a dá echo na diskusi, max. se stane, že se ti tam sejde víc informací o jednom miminku, ale v IP si to dáš snadno do kupy, ju?
7. bře 2010 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, tak já jsem s látkovkama silná začátečnice, proto mám pořád na diskusi látkovek dotazy :grinning: Mám nakoupené čč Kikko Lux (vysocegramážní), do nich skládám druhou čč anebo mám pár vkládaček bambusových. Na zkoušku jsem koupila i kalhotovky imse vimse a haipa daipa pastelka a troje popolini AIO. Na noc jsem začaqla na radu dávat papírovky, aby se malá tak nebudila mokrem,. ale ona se budí stejně :pensive: Teˇchci dokoupit vkládačky Kikko bambus 30x30 a až jí budou plínky 70x70 malé, tak chci přejít jen na kalhotovky. Ale vybrat si z toho milionu druhů, to je na zbláznění!!!
Jinak se nám vede dobře, Laurinka je hodná, ale furt kojím a nic nestíhám, spí dýl až odpoledne a večer. Na netu jsem jen při kojení :grinning: Doufám, že vám všem se daří taky dobře.
7. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Michel, ona si pak ty mezery mezi kojením natáhne. Budeš mít otesánka, jestli přibere každý týden 1/2 kila :grinning:
7. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Holky co vaříte dobrého??? Já dodělávám oběd a chci ještě udělat štrůdl, mám na něj chuť už týden. Jenom se mi do toho moc nechce, je to pracné. Hlavně ty jablka.
7. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
michelle,to je super,že je Laurinka hodná. A že nestíháš? no s tím se počítá,ne?
Ani,jasně,že ti to hodíme do IP. Tabulkářka si nejlepší :wink:
7. bře 2010 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jake, ja delam tvarohovy knedliky se svestkama :slight_smile: a odpoledne jsem klukum slibila, ze upecu pernik :slight_smile:
dneska mam v planu velky uklid, tak tu taky moc nebudu, ne ze nakecate milion stranek!!! :grinning:
7. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Jakel,já mám jablka nastrouhané v mražáku. Můžu ti balíček poslat :wink:
Maji,no ty vyvařuješ.!! Já doufám,že budu týden po porodu taky tak fit :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tak super, proste to tu nejak zorganizujte, pri nejhorsim, to tam budu mit 10krat :grinning: Ja se s tim poperu :slight_smile:
7. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
tak už mám kontra pravidelně po 10min skoro 2hod,takže mě to bohužel asi čeká rodit vysílená.Žaludek ještě vůbec neni stopro a jsem utahaná,takže to bude zajímavý.Bolesti už jsou celkem dost silný...možná se ještě ozvu,do porodky se mi zatim moc nechce...
7. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
zuzzie, tak to byla fakt předzvěst porodu, jak jsem psala ráno. Je to blbé, že ses vysílila zvracením, ale snaž se ještě, co to jde odpočívat. A raději se opatrně zavodňuj, nějaké piškoty nebo hořkou čokoládu po kouskách, ať máš sílu. A ať ti ten dnešní termín pro nedělňátko vyjde :wink:
7. bře 2010 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz
Zuzzie, tak budeme cekat na zpravicku :slight_smile: Neboj to zvladnes a jak pise Lucisa, zkus se zavodnovat a ta cokolada je super :slight_smile: Me pomahal treba i po douskach kola...
7. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
tak jsem nachystala franc. brambory, ale příítel musel lítat kolem Laury, jinak bysme jedli možná až večer. Nechápu, jak se můžu na netu dočíst, že miminka spí až 19 hod! Ach jo, asi ta deprese poporodní, chci věci stíhat a nejde to
7. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Michell, na to kasli.... ono se to srovna. Zamestnej i manzela a je to !! Ja taky po porodu mesic a pul nezehlila a to jsem nemela kluka doma, proste neco se musi na chvili ozelet.... a pamatuj, ze dokonala mama ma doma "bordel" :grinning:, pac to je znameni, ze se venuje detem.....
7. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
michelle, každé miminko je jiné!!! a navíc jste ještě pořád v šestinedělí, až pak si najdete nějaký rytmus nebo režim, do té doby má malá nárok mít všechno přehozené... :wink:

tak my mám dnes na oběď všehochuť = rozuměj zbytky ze včerejška oběda a véči, těstoviny s kečupem a sýrem, buřtguláš a uzenou rolku. Aňula se najedla u babi - byla tam dopo a vrátila se teď, že si dala knedlo, vepřo, zelo - opica jedna.... :grinning:
7. bře 2010 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
zuzzi, držím palečky, aby jste to všechno v pořádku zvládli :wink:
7. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
zuzzie, drzim palce at je porod co nejhezci zazitek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
My jedem taky látkovky, jen na noc papírovky.
7. bře 2010 ve 12:45  •  4 děti  • Odpověz
moc děkuju za držení palečků,už se to zkracuje na 7 min,tak asi pojedem kvůli streptokokovi,max nás pošlou domu.Sežvejkala jsem kus suchý housky,tak už je trochu líp i od žaludku.tak písnu hned jak budu moct.ještě jdu přibalit ty piškoty :wink:
7. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Zuzie, tak moc držím palečky.
Doorka, dík za nabídku.
Maji, ty jsi nezmar, takový oběd týden po porodu.
Zuzko a co ty vaříš, zase nějaký lehký oběd.
7. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
zuzie, tak jim to hned v porodce řekni a třeba ti něco na to dají a zavodní tě. :slight_smile:
7. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
zuzzie, drž se a všechno dr. vyklop, podle mě tě domů už nepošlou, už vzhledem k tomu zvracení si tě budou chtít pohlídat, kdyby náhodou něco....
7. bře 2010 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz
zuzzie, moc na tebe myslim!!!! Dej vedet!!!
7. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
tak další mamča už si jede pro mimi tak ať to dobře dopadne :slight_smile:
7. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Přeposílám sms od Zuziie.

Tak při příjmu jsem byla otevřená na pět prstů,už mám vykapaný ATB a něco na otevírání. Za 2 hodny mi maj střihnout plodovku, aby ATB zabraly. Ozvu se po akci :slight_smile: Zuzzie
7. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
ty jo, na pet? to ma bobiska za chvilku u sebe :dizzy_face:
7. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Tý vado, to je fičák.... :grinning:
7. bře 2010 v 15:16  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.