• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Tak mame dalsiho kluka jako buka v tabulce..........Zuzzie, velke gratulace, tak a ted by to chtelo jeste aby Doorka a budeme se zase rozjizdet :grinning:
7. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Zuzko, ty mě vždycky dostaneš. :grinning: Ty musíš být fakt nezmar. Já se budu určitě ploužit jako mátoha a to budu mít jenom jedno dítko. :grinning: :grinning: Ikdyž si vzpomínám, že měl Maty 8 dní a už jsme válela na vále domácí nudle a krájela to asi hodinu. Chtěla jsem do polévky na křtiny domácí a ne kupované nudle. A na křtiny jsem upekla troje zákusky, pět druhů cukroví a na oběd svíčkovou a k večeři naložené vepřové kotlety pro 20 lidí. Tak jsem asi taky musela makat jak šroub. Malý měl 5 týdnů, když se křtil. Naštěstí si to moc nepamatuju. Teď jsem utahaná jenom z toho, že nosím to pupendo a k tomu to nachlazení. :cry: :cry:
7. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
jeee zuzzie obrovska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
zuz, moc velká gratulace a těšíme se na podrobnosti :grinning:
7. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
zuzzie, velikánská gratulace k Aďovi :wink:

Tak teď by se mělo narodit pár holčiček, nějak nám začali převažovat klukánci :grinning:

Zuzko, já se z tebe picnu, neříkalas, že doma nemáte ani rohlík? :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz
Zuzzie,velká gratulace. To byl pěkný fofr.
Jakel,já si dát česnečku,tak porodím doma a hned. Nemůžu česnek!!! :confounded:
Zuzko,no,nezmar jsi. Co na to říct??? :slight_smile:
Ani,se mnou to asi nevypadá. Sice počítám pořád 4min,ale nic se nerozjíždí,tak nevím. Jdu do té spršky.
7. bře 2010 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, jen tak na okraj - malá anketka:

Není Adámek první miminko, na které je spoleh a narodil se přesně na den termínu? :grinning: :grinning: :grinning: Moc si to nevybavuju, ale holky, co už jste porodily, jak to bylo s Vašimi mimísky?
7. bře 2010 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa, co ja vim, tak Zuzzie mela termin az zitra......
7. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Nevím, kolik měla termínů, já to beru podle info v pasu, a na str. 290 s námi kecala a tam má, že dnes čekáme .... :unamused:
7. bře 2010 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, já rodila přibližně plus mínus pár dní v termínu. Jenom Matýsek byl o 7 dní dřív.
7. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Zuzzie, měla myslím termín včera.
7. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Me diktovala nekde, kde jsme plnili tabulku (je to nedavno) 8.3, nechci se hadat, ale i me to v pasu pocitalo blbe, musela jsem o den posunout MS :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ruším anketu, myslím, že to kolikrát i dr. posunují cikcak, jak jim to zrovna vyjde na "kolečku" :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz
Tak sprcha nic neudělala. Je to zatím pořád stejné. Dokonce jsem si ostříhala nehty na nohou :grinning: :grinning:
Jdu k telce. Kdyby něco,napíšu.
Jinak zítra. Máme jet do Brna na nákupy,ale nevím... :wink:
7. bře 2010 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
luci-nééé, já říkala, že nemáme jen ty rohlíky. :grinning:
7. bře 2010 v 19:54  •  4 děti  • Odpověz
Ahojky,
tak koukám přibylo nám kuřátko Adámek, zuzzie ta sřevní chřipajzna ho asi popohnala, ale hlavně že jste oba v pořádku a moooc gratulujeme :wink:

já su dneska taky jakási utahaná, ale to ted sme všecky furt, že :sweat_smile:
taky mě dnes bolí břicho jako bych měla dostat mensttruaci

hi Dori já si taky ostřihala u malé nehty, oholila nožky a už jsme jeli, tak třebáááá :grinning:
7. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Doorka, tak uvidis :slight_smile: Ale kdyby neco, tak bych radeji jela :slight_smile:
7. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Zuzko, ale i tak, když se chce návštěva pokochat, má si proviant přinést s sebou jako pomoc novopečené matce, a ještě dvojčátek, a ne ji honit jak nadmutou kozu a nechat chystat labužo :grinning:
7. bře 2010 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz
Tak já nemám holení s rozením spojené, hm :unamused:

Já si včera oholila nohy, podpaží a s pomocí zrcátka i podvozek - mmch pohled pro bohy, mám ji nějakou nateklou nebo se mi to zdálo ( :sweat_smile: ) a stejně nic, žádný náznak porodu.....
7. bře 2010 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz
Maji, tak sem si přečetla tvůj porod no fakt pohoda, stejně mám pocit, že to tu holkám jde nějako rychle :sweat_smile: , ale t je jen dobře :wink:

Kde ste všecí, kukáte na TV? jak jste si užili neděli?
7. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Cucim na pojistovnu stesti :slight_smile:

Doorka, tak co???? Jeste se ty kontrakce nerozjeli????

Cori, taky si myslim, ze tu zatim prevladaji pohodove porody a to je dobre....
7. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Lucis, já jdu zítra na poradnu. Holil mě manža a jak jsem se dívala jak to moc vzal, tak jsem si taky říkala, že mám všechno nějaké oteklé. Pohled pro bohy. :grinning:
7. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ani jj je to dobře...
Dorí, že by jela?
Taky bych čučela na TV, ale okupují ji naši, tož mám smůlu, ale aspon si vyřídím resty na PC :grinning:
Jakel, at ti to tam zítra dobře dopadne, dělají vám pokaždé UTZ nebo jen prohlíží?
7. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
jakel, fakt? Tak to jsem ráda, že nejsem divná jen já :grinning: Mě to celkem překvapilo, ale je možné, že když mám nateklé nohy a trochu i ruce, tak proč bych nemohla být nafouklá i dole, že?

Zítra podej raport.... :wink:
7. bře 2010 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz
Tak jak se tak na nás březnátka koukám, tak mi připadá, že prvorodičky rodí dřív než vícerodičky :grinning: a pak, že další dítka dou na svět dřív :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Zuzzie, ooooooooooobr gratulace k Adámkovi. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky kuřátka :wink:
tak koukám, že po včerejší pauze se to tu zase rozjíždí :wink: Gratuluji Zuzce k Adámkovi. A Dorce držím palečky, aby to bylo k porodu a měla to rychle za sebou :wink:

mě k ránu vzbudila ukrutná bolest do podbřišku,pak se to ještě asi 3x opakovalo, už jsem začala přemýšlet o sprše či vaně, ale přešlo to samo a usnula jsem, přes den to bylo už ok, jen jsem dnes víc odpočívala.

jakel: pohled pro bohy je i můj podvozek a to už nějakou dobu, mám jí pěkně nateklou, jak tam mimís tlačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nehty na nohou jsem si dneska zvládla docela v pohodě :grinning:
7. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Holky, ja uz jsem tam dole nateklejsi asi mesic :grinning:

Me dela dr. ultrazvuk kazdou kontrolu......
7. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
Holky, tak to vam "zavidim", ze si ostrihate nehty na nohou :grinning: ja to nezvladla ani u jednoho tehu. Zitra mam odpoledne pedikuru a uz se tam fakt tesim :slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.