• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Mě taky dělá můj dr. ultrazvuk každou poradnu.
Zítra dám vědět jestli to nějak pokračuje, před týdnem jsem byla otevřená na prst, tak to možná zase trochu postoupilo. Jenom bych nechtěla ležet v nemocnici a čekat, kdy se to rozjede.
Doktor je dost pečlivý a hlídá mě víc kvůli věku, ale co bych nadělala. Musela bych to vydržet.

Lucis divná určitě nejsi, jenom jsme to asi dřív tak neřešily, já jsem se tam teda nikdy předtím v těhotenství nedívala, jak to vypadalo, tak nemám srovnání. :grinning: :grinning: Jenom doufám, že se to vrátí do původních rozměrů co nejdřív po porodu. :grinning:
7. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Já jsem si začala nožky mazat měsíčkovou vazelínu a pedikůra není potřeba, občas je přejedu ve sprše penzou a ta vazelína dělá úplné zázraky :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ani já už taky chodím na pedikůru, ale jinak jsem si vždy nehty střihala sama. To až teď počtvrté se od 8 měsíce takhle rozmazluju. :slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Niki a kde se to kupuje. Mast znám, ale vazelínu ne.
7. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
jakelin, ja vynechavam kosmetiku, pac tam nevydrzim lezet, tak jsem zacala chodit na pedikuru, udela mi komplet nohy i s lakem za 160 Kc, tak to neni zase tak moc ne? :slight_smile:

Hele co jnvlk, Flapi, Marfinka27 a Zelvinka (ta se neukazala uz dlouho) nerodi nahodou, ze tu dlouho nebyli??? A co ta Doorka????? Ja jsem v napeti, to ani neusnu :grinning:
7. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
ahoj holky tak jsem tu naskok, nemam cas na konikovani ale to asi vetsina z nas. Kolik vas jeste zbyvca co jste neporodili? Holky nemate nejakou radu co delat kdyz me boli prsa od kojeni?
7. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
jakel, kupuju jí v Dmce, značka Balea, kelímek 150g a mám pocit, že jí mám tak na rok, příjemně voní, maži si s ní i ruce :wink:
7. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Kdo se popletl a přihlásil se pod společný nick? :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 21:56  •  3 děti  • Odpověz
No a jeste se nam kuratko rozpovidalo :grinning:
7. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Tak pro kuratko:

Zelvinka (1.3)
Flapi (3.3)
Marfinka27 (6.3)
Jnvlk (7.3)
Katy.m (14.3)
Zuzule (17.3)
Nikitka26 (17.3)
Brouček2 (18.3)
Aronek (18.3)
Martinka2000 (19.3)
Doorka (21.3)
Jakelina (22.3)
Cori (23.3)
Makytka (23.3)
Lucisa (23.3)
AninaM (24.3)
Janule11 (1.4)
Petulkad (?)

Ty jeste neporodili..... :slight_smile:
7. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Tak to je fakt, že si asi nikdo z nás moc spodek v těhu nepohlíží, tedy hlavn ěkek konci, kdy už tam není přes pupek vidět.

Ale já mám perličku z porodu - druhého. Byli jsme s manžou sami na sále, já už byla dle PA otevřená asi na 4 prsty a prostě mě zajímalo, jak to vypadá. Tak říkám chlopkovi, kukni se a řekni mi, jaké to je....
Byl z toho celý hotový, že je to blbé se dívat, jakoby mě v životě neviděl či co.. Pak se teda kouknul a že prý to vypadá normálně. Já, co to je normálně? Přines z koupelny zrcadlo, visí na zdi a ukaž mi to...

Málem se z toho sesypal, ale nakonec šel. Nastavil mi zrcadlo tak blbě, že jsem tam viděla zářivky na stropě. Přitom hypnotizoval dveře, kdyby jako někdo přišel.. jak puboš...

Musela jsem ho zdrbat, ať to laskavě nastaví pořádně, že zářivky vidím in natura sama. Pak jsem to konečně viděla a řeknu vám, že těm dr. a sestrám nezávidím. Takový rozšklebený, prokrvený fujtajbl :grinning: No čučet na to celou pracovní dobu, asi by mě z toho za chvilku přešla chuť na sex....
7. bře 2010 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz
Kuřátko, prsa si musí zvyknout, ale doporučuje se tuším chladit nebo sprchovat vlažnou vodou, po kojení odstříknout trochu mléka a rozetřít po bradavkách a nechat volně na vzduchu uschnout. A jsou holky, kterým se dobře osvědčil silikonový klobouček. já to neznám, vždycky se to nějak upravilo samo, tak já mám jen tuhle zkušenost....
7. bře 2010 ve 22:03  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa, ty jsi taky kolik :grinning:
7. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Tak ja mizim do pelisku :slight_smile: Dobrou noc a zitra minimalne kuratko od Doorky :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
Holky, taky jdu hajat, nohy mě rvou, zase se nemůžu od kompu odtrhnout, jdu koukat na Geňu a Suchoše
pa zítra
7. bře 2010 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz
koukám, jestli není kuřátko a není. Tak přeji dobrou noc a těším se na další kuřátka :wink:
7. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ani, díky za přehled :wink: jsem si myslela, že už nás moc není, co neporodily a je nás ještě dost :sweat_smile:
Taky jsem napnutá, co ta Doorka :wink:

Jdu taky do postele. Dobrou, zítra večer zase nakouknu, přes den jsme zase v luftu, vezu tchýni k dr, pak u ní zůstaneme a odpo jdu na těhu cvíčo, na večer ještě návštěva..... :wink: manžel pondělky dělá z domova, tak se snažím vypadnout z baráku, aby měl klid na práci, jinač Čenda by pořád za ním lezl do pracovny :confounded:
7. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
Holky dobrou,
jinak na bolavá prsa taky studenou či spíš vlažnou vodu, pokud bolí bradavky, tak mazat (mě pomáhal Bepanthen) a nebo ty silikonové kloboučky :wink:
U prvního těhu se mi prsa ke koju chystaly od začátku a ted nic, tak snad se nám podaří zase kojit..

Je nás teda ještě hafo, tak uvidíme snad nebudu poslední :sweat_smile:
Pěkné sny a klidnou noc :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
Holky já nemůžu usnout. Mám pořád tvrdnutí břicha a jsem nějaká přešlá. Manža vedle chrápe, tak se převaluju a převaluju. Nakonec jsem ve dvě hodiny vstala, že půjdu raději něco dělat, tak vás dočítám.

Niki, tu vazelínu koupím. Chodím do DM často, ale nevšimla jsme si jí tam nikdy. Je to u krémů na nohy asi, že???
Tak skllidím alespoň nádobí ze stolu v obýváku a něco tu poklidím a půjdu si zase lehnout. To zas budu ráno vypadat, jestli nic nenaspím. Já už jsem jak ta Zuzka, nějak nemám spaní.
8. bře 2010 ve 02:29  • Odpověz
Přeji dobré ráno, já snad chodím čůrat v noci co hodinu, to snad bude fakt lepší vstávat na kojení :wink:
8. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahojky, dobré ráno. Vzbudila mě sms od Zuzzie.

Ani má dotaz na tebe, prý jak se užívá Ricinum Comunis 5CH(rozpouštět a kolik).

Malý se prý krásně přisává a manžel přidal fotky do jejího alba.
Já jedu do poradny, tak nevím jestli stihneš odpovědět dokud tu budu. Psala jsem jí, ať sem nakoukne její manžel pokud může a dá jí zprávu.
8. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Dívala jsem se, ale fotky tam nové nemá, tak možná později. :frowning2:
8. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Ricinus communis 5 CH
- podpoří tvorbu mateřského mléka, na rozběhnutí kojení nedojde-li přirozeně
- 5 granulí každou hodinu až do spuštění tvorby mléka

Jinak dobre ranko :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Ani, díky, já jí to písnu. Dnes jsi tu brzy :grinning:
8. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Pro ty co slaví MDŽ, vše nej :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojík, kuřátka!!!

Teda, jakel, ty jsi dobrá, to by se mi chtělo ve 2 v noci pouštět komp :slight_smile:

Já zase dnes vstávala pravidelně po 3 hodinách, sice se mi taky chtělo na malou, ale určo bych to vydržela. Jen mi bylo záhadou, že zrovna po 3 hodinách, že by mi mrňous dával nějaké echo, abych s tím jako v nejbližší době počítala?

Já tak nějak koketuju s myšlenkou jít se podívat na Noemi do školy. Oni mají každé pondělky den otevřených tříd pro rodiče a dokonce požadují, aby se aspoň jednou za školní rok, lépe za pololetí přišel někdo z rodiny na děti kouknout, jak ve škole pracují.
Já tam ještě nebyla, ale to jen proto, že jsem byla pořád na nemocenské nebo v práci a teď přes zimu, kdy bych už mohla, měli zase v pondělky plavání. Minulý týden jim ale skončilo a já mám takové nějaké tušení, že když to posunu na příští týden, tak sichr o víkendu porodím a s mimčem se mi tam pak nebude chtít chodit, aby třeba nerušilo.....
Tak asi udělám dnes přepadovku :grinning:
8. bře 2010 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz
Taky k MDŽ vše nej. U nás to tedy slaví taťka, je z té starší generace, tak už mi včera přinesl kytičku. Já sice taky v pátek koupila růžičky, ale ty potvory mi prodali nějaké chcíplé, protože už v sobotu se jim ohnuly hlavičky, tak dneska pro mamku skočím koupit čerstvou a vezmu asi nějakou v látce, vydrží dýl....
8. bře 2010 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz
jj, i ja preju vse nej k MDZ. Ja dostala kyticku uz v sobotu :slight_smile:

Lucisa, tak to jdi udelat prepadovku, Noemi bude rada :slight_smile:

A ja mizim k reznikovi pro jatra, mam silenou chut na jatrovou omacku s ryzi!!!! :slight_smile:

Jinak me jede pocitac nonstop, takze ho v noci ani zapinat nemusim, jen pustim monitor :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Lucisa, manzel nam kupuje ruzicky v kvetnicku :slight_smile:, vydrzi dlouho a potesi :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Ani tak te´d jsem si vzpoměla na den před porodem. taky jsem měla chu´t na omáčku z jater a rýži, navíc viki tohle má rád tak jsem je dělala ještě v )úterý večer když jsem měla jít ve středu po doktorecha už jsem si je nedala :slight_smile: . Ještě jsem si říkala v útrý že je nebudu jíst k večeři a že si na nich pochutnam až dorazim ve středu odpoledne a to jsem si max pochutnala na kapačce :slight_smile: . Jinak já MDZ neslavim, my včera slavili Tomíka :slight_smile: , sice on z toho nic neměl ale stejně se to muselo oslavit :grinning:
8. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.