• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky, tak že by játra s rýží pomohly k porodu :grinning: :grinning: Já jedu a pak napíšu co mi doktor řekl. Jsem jak praštěná, v noci nespím a ráno musím vstávat. To bylo jak za trest ten budíček sms od Zuzzie. :grinning: Vždycky ve mě hrkne, co se stalo.
8. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Jake,Luci-já byla dole taky řádně nateklá a takovy to bylo fuj fialovy-fuj, ale už je to zase maly a růžovoučky. :grinning:
Luci-proviant-no u nás když se chodí do neděl tak chystá matka dítěte-to je snad normální, jdou přece ke mě na návštěvu. No to by si mohli zkusit něco donést k jídlu, to by mě urazili, připadala bych si jako lemra a jídlo by letělo do koše a návštěva do pr..... :grinning:
Pádíme do poradny..... :wink:
8. bře 2010 v 09:21  •  4 děti  • Odpověz
Market, nestras :slight_smile: Ja mam toho cisare, musim vydrzet :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Zdravím vechny kuřátka...

Vše nej k dnešnímu MDŽ :slight_smile: , jsem ráda, že se termín porodu blíží, ale z druhé stránky mám strach, tak doufám, že je to normální...

Ani: termín porodu 11.3.
8. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
všem pěkný sváteční den :sunglasses: My máme zas pilné dopoledne, kojení - přebalování - uspávání a tak dokola. Někdy i blinkání.
8. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
petulkad, ja vedela, ze se ozves :slight_smile: Uz to mam opravene :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
jakelina to nevim, když jsem je ani neochutnala :slight_smile:

Ani když tomáš naplánovaný tak musíš malýmu domluvit a´t se hezky dopeče :wink:

Tak jsem dneska doobjednávala nějaký oblečení, 56 nám skoro neni a tak jsem ještě objednávala věci s dl rukávem v 68. Původně jsem počítala že 68 bude až na léto ale radši jsem ještě doobjednala trika s dl rukávem tepláčky, kalhoty a dokonce jsem sehnala i body s dl rukávem :grinning: , to je na netu fakt zázrak takže pak ještě dokoupim v Tescu nějaký s dl rukávem :slight_smile: . kdybych to tušila dopředu tak jsem v 56 toho tolik nebrala :wink:
8. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky, uuuuž jsme
domaaaa
8. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Nelinka se narodila 2.3. v 14.30 s váhou 3126 g a 49 cm.. Bohužel proběhly později komplikace, kdy musela na kapačku.. Už jsme od neděle konečně doma..
8. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Market, to je kdyby :slight_smile: Ja toho moc v 50 a 56 nemam, mam vice v 62 :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Pajcula, hlavne, ze jste doma a je vsechno v poradku :slight_smile: :wink: Uz je lip?
8. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
pajcula moc gratuluju a koukam že jste skoro o měsíc, komplikace zamrzí, taky jsme měli problémy :unamused: ale většinou u těch nejmenších to jde rychle a brzo jsou ok. Já byla i ráda že Tomík si i žloutenku vybral hned na začátku kdy byl pod léky a víceméně to prospal. Viki jí měl až 8 den po porodu a už to snášel hůř :unamused:

Ani tak to máš ok, já v 50 taky nic nekupovala ale tak 1/2 věcí v 56 mu už neni a ten zbytek má max na 10 dní :wink: , je fakt že třeba věci z CA v 56 odpovídají jinym věcem v 62 :wink: ale i tak jsme musela doobjednávat, to Viki vydržel s menšíma věcma dýl. 62 snad budeme mít do toho 3 měsíce.
8. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
ahojte kuratka :slight_smile:
pajcul, vitam doma, hlavne, ze uz je vsechno v poradku :slight_smile:

ja jsem ted doobjednavala ruzovy vecicky ve vel. 50 a 56, to budeme nosit jeste hodne dlouho...:grinning:
8. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Anii, nestíhám, nespím, bojiju s mlíčkem, ale je to úúžasný. Zítra valíme kd oktorce. Chuderka malá, ta si v porodce vytrpěla. Později popíšu.. nechaly mi ji hrozně vyhladovět, naštěstí to zachránila jedna doktorka, která dle testů zjistila, že potřebuje zavodnit a nařídila kapačky a příkrm. Teď je žravá, nestačí ji 80 ml! Ale víc ji nedávám, jen jsem dnes musela přikrmovat umělým :frowning2: :frowning2: nezvládám odstávat taková množství..

K porodu.. upřímně? Trpěla jsem, protože to vyvolávání mělo být tabletou, jednou kapačkou, ale ta nestačila. Dostala jsem druhou a čípek.. Z 4 cm mi to vyletělo na "rodíme".. Kontrakce jsem měla díky tomu téměř stále, bez pauzy. a úžasný je, že mě to neodradilo od dalšího prcka :grinning: Tatínek brečel, když mě viděl trpět. Přitom jsem si nestěžovala. Byla jsem tak slabá, že mi chtěli dát epidurál v poslední fázi, ale pak zjistili, že už není třeba, protože se miminko dralo ven. Hlavička dala zabrat, ale "ostatní" vyletělo hned poté :grinning:

Holky, nebojte se. :wink: Ty kontrakce se daji zvládnou i bez utišení bolesti, i když příště možná ten epidurál zvážím .. neměla jsem totiž sílu na tlačení. Popraskaly mi žilky v obličeji (talčila jsem do hlavy), ale už to mizí..

Utíkám něco odsát :grinning:
8. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Fotky jsou v albu :grinning: :wink:
8. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Maji asi tak, každé mimčo je jiné a já tak nějak věděla že drobečka mít nebudem a tak jsem 50 nekupovala vůbec ale tohle jsem tak ěnjak nečekala. ještě jsem dokupovávala nějaký bodíčka v 56 aby jsme měli dost a ani se do nich nevešel :grinning: a to jsem si říkala že kdyby měl tak ty 3 kila že bych si taky mohla dýl užít menší miminko a tim že nás pustili až po 16 dnech domů tak prostě dost věcem urost hned v nemocnici :grinning: a právě jsem to radši dokoupila te´d,a by pak neměli už jen věci na léto :unamused: a já větší mikiny ani nekupovala, říkala jsem si že do léta 62 bude stačit :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
market, vsak jo :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Pajcul malá je nádherná a tyhle fotky těsně po porodu nikdy nemam :unamused: . tentokrát jsem alespoň malýho viděla když ho vyndali ale jinak oba vezli hned na JIRP a první fotky dělal manžel až byl ošetřen a byl ve vyhřívaném lůžku :unamused:

Ty ještě dokupováváš barevně vi´d :grinning: ,a le stejěn mě přijde že na holky daleko větší výběr :wink:
8. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Pajcul, ja jsem tlacila 2 hodiny da se rici v kuse, a moje oci byly az do konce sestinedeli jako angoraci!!! Nosila jsem slunecni bryle....
8. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
8. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
market, to je pravda, na holcicky je tolik nadhernych oblecku, navybirala jsem si a manzel mi to pak zredukoval na asi dvacet nejhezcich kousku, protoze ja jsem nevedela ceho se vzdat :grinning:
pajcul, mala je sladoucka :dizzy_face:
8. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahojky kuřátka,
jakel ty jsi agent, tak v noci vstávat a sedat ke komplu :grinning: , už trénuješ na bezesné noci, co?
Pajcul malá je milunkatá, doma už je líp, co?
Maji, jj oblečků je nádherných spoustu, ani to ti prckové pak nestíhají unosit :grinning: , ty pro malou pořizuješ novou výbavičku?

Kde dneska máme Dorku? Že by?
8. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
cori, celou ne, jen nahrazuju modrou cast za ruzovou :grinning: :grinning: :grinning: nastesti mam vetsinu neutralni :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Jsem zpět z poradny. Pořád otevřená na 1 cm a jinak vše vpořádku.
Najím se a jdu se natáhnout, ta noc dnes to byl masakr.
Pajcul malá je krásná.
Maji fotky taky moc hezké.
8. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Cori nestraš, já doufám, že malý bude spát. To je dnes výjimka, nevím co se mnou bylo. :frowning2:
8. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Maji, tak to náš klučina holt bude nosit i nějaká bodíčka v růžové :grinning: , naštěstí mi kamarádka půjčila modré oblečky a na Káju jsem se snažila taky pořizovat neutrál a spíš zelenooranžové, jenže návštěvy většinou holčičce nosily růžovučké oblečky :grinning:
Jakel, určitě :wink: Běž to naspat. Tak hlavně, že je poradna v pořádku. Zatím se to taky asi nechystá, co?
8. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
no na Doorku taky myslim a jedno ci dve kuratka dneska by byly fajn :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
tak jsem při pondělku dostala běhavku :angry:
Pajcul, malá je krásná :grinning:
8. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Aronku, ze by si se cistila jako zuzzie? :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
to by byl hezký dárek k MDŽ :sweat_smile: , no u nás nic a kdoví kdy :sweat_smile:
No včera sem se rozhodla, že už konečně zapíšu jména do toho papíru, co se má vzít do porodnice a co se jako naschvál nepřihodilo - nemůžu ho najít :grinning: , tak jestli pojedu dřív než budu mít poradnu, tak holt to budu muset vyplnit až tam, to budou mít radost :sweat_smile:
8. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.