• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ani, ale to by byl jedinný příznak, jinak mi nic není, nic nebolí netvrdne :confounded:
8. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Aronku tak to možná bude za chvíli. Já si pamatuju že jsem lítala na záchod v pondělí a manžel se mě ptal jestli náhodou nepojedem a já si z něj dělala srandu že mam dost času a malej byl ve středu na světě tak se třeba taky tělo čistilo a mělo tušení že se o už blíží :grinning:

Cori z papíru si nic nedělej, mě ho chtěl dát doktor až v poradně ve středu a už to nestihnul :grinning: , matrikářka z toho ěvdu nedělala a papír mě dala a že ho pak mam dodatečně donést na matriku až si půjdeme vyzvdenout rodný list. Jméno si zapsala porodní asistentka než mě vezli na sál aby věděli co zapsat do karty :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
market, já taky lítala v noci a přítel byl už nastartovaný :grinning:
8. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
cori, my jsme jmena taky vyplnovali az v porodnici na prijmu a v pohode, ten papir mi zapomneli predtim dat a ja jsem se po nem neshanela, aspon jsme meli cas jeste po ceste do porodky probrat jestli opravdu tyhle jmena :slight_smile:
aronku, to nebude jen tak :wink: :dizzy_face:
Já chodím na velkou i 3x denně, jestli jsou to ty čaje, semínko, nebo co já vím????
Trvá to už týden, možná se to pročišťuje samo, příroda ví jak to zařídit. Určitě se kdysi žádný klystýr nedával a bylo to takhle přirozené.
Maji a jaké jste měli vybrané pro kluka, jestli to není tajné :wink:
Někde sem četla, že se tělo vyprazdnuje před porodem (pročištuje) ale u mě teda asi nemá šanci, já furt něco jím :grinning:
8. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
čau kočky, tak čekáme nedočkavě doma na paní doktorku, měla přijít původně v 11 raději jsem tam ještě volala, tak prý mezi 11 a 11:30 a ještě tu nebyla :unamused:
8. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
a to aspoň nemusíme my za ní, když je Klárka tak maličkatá, ale před chvílí se mi pokandila a ani nemůžu jít přebalit, aby doktorka nestepovala dlouho před barákem :unamused:
8. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Rinti neboj ona přijde :wink:
jakel, tož jsi mě s tím pročištováním předhěhla :grinning: , já mám teda furt zácpu - jak beru asi to železo, chjooo
8. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
aronku, já to vidím v jasných barvách :wink: :dizzy_face:
autor
ja jsem v den porodu byla taky asi 5x...predtim jsem chodila tak jednou za tri dny :sweat_smile:
cori, Teodor :slight_smile:
rin, k vam chodi domu? Ja jdu zitra normalne k ni do ordinace, aj s Tobikem jsem byla u dr. (u jine).. :confused:
Rintintyna nám zase doktorka řekla že přijde mezi 8-11 což bylo docela dost velký rozmezí, nakonec přišla asi v 10 a naštěstí malej byl před jídlem :wink: . jestli má hodně miminek tak se může zdržet :unamused:

Cori tak já poslední 2tt moc nejedla, mě se zase vrátili nevolnosti tak nevim z čeho jsem se čistila ale vlastně ještě ráno ve středu jsem lítala a jak ěm řekli že jdu na císaře tak se to ve mě nějak zastavilo a pak jsem šla až 3 den po císaři :grinning:
8. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
rintin to klidně přebal, ona to pochopí :wink:
Maji - takže byste měli Tobíka a Tedíka, pěkný, ale za holčičku jste určitě mooc rádi, co?
No už se taky těším, až to jednou půjde samo a lehko :grinning: chudák konečník, občas se i natrhne :unamused:
8. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Cori, to máš z toho železa určitě. Jez sušené ovoce, švestky a strouhanou mrkvičku. :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jsem po oběde, rajská polévka a file s bramborem a jdu do pelíšku. :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
k nám chodí dr. taky domů u malé teda měla zrovna dovolenou, ale došla sestra a ta mi konečně pomohla s kojením, bohužel z porodky sme odcházeli nekojící a přitom stačilo tak málo :unamused:

market, já teda jím furt, ale dost mě ted bolí bříško, jako by měla dojít MS, píchá v tříslech, žáha mi nedá pokoje, zácpa - no veselé radosti těhulek, holt je to poslední měsíc, tak si to musíme užít :grinning:
8. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Rintin teď jsem koukala jak jstebyli malinký :slight_smile: , to je teda fakt drobek ale normálně jí přebal, doktorka tu chvilku taky vydrží. Mimčo je na prvnim místě :slight_smile:

Cori já právě moc nejedla jen to nejnutnější, prostě mě ze všeho bylo špatně a ani hlad nebyl :slight_smile: , proto nechápu z čeho malej nabral tu váhu :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

tak jsem také po kontrole. Ella se dneska na monitoru pěkně předváděla :grinning: , to to skákalo jedna radost. Akorát mi pan doktor sdělil, že mám také toho streptokoka (či co ?) a že budu muset dostat při porodu PNC. Nevíte holky to vám napíchnou kapačku a máte to celou dobu, nebo jak to je? Já bych kvůli tomu nerada celou dobu ležela, to bych nevydržela :confounded: . Máte s tím už některá zkušenost ?

Jinak mě začali pěkně trápit křížové bolesti :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tento týden několikrát, dneska od rána už 2y. Najednou mě začne prostřelovat příšerná bolest do kříže a úplně mi tam tepe, mám pocit jako kdybych tam v tu chvíli měla srdce :unamused: . Nevíte PROSÍM také některá co s tím? Jestli tohle budu mít u porodu, tak jim tam budu řvát jak k...a. To je horší něž porodní bolesti. U kluků jsem tohle vůbec neměla.

Jinak já jsem od včera "slaměná mamina" :dizzy_face: . Kluci mají tento týden jarní prázdniny, tak letos jsou u tatínka. Střídáme si to ob rok. Takže mi přijedou až v neděli. Už teď se mi po nich po lupech stýská :pensive: . Ale na druhou stranu si zase odpočinu od toho jejich věčnýho hašteření. Teď v noci strašně špatně spím, chodím čůrat (nebo si spíš jenom ukápnout :wink: ) snad po hoďce a půl. Takže jsem dost unavená. Do toho sem tam poslíci a ty šílený bolesti kříže. Takže já teď spinkám přes den snad i za chůze :dizzy_face: .

Mě teď dětská také říkala, že když budu chtít, tak na první návštěvu přijdou se sestrou k nám. Tak ještě uvidím, podle toho jaké bude v té době počasí. Možná že budu ráda, že budu moct vypadnout alespoň na chvilku ven na vzduch a ještě s radostí k paní doktorce vyrazím.

Cori : já také beru železo a také mám zácpu. Já s tím tedy měla problémy už předtím, ale teď se to začalo ještě zhoršovat. Takže jsem si opět nasadila 2x denně Lactobacili s probiotiky a je to lepší. Tak to kdyžtak zkus, třeba ti to také pomůže :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj Kuřátka. Uteklo mi něco? Jdu vás dočíst :wink:
8. bře 2010 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, my uz mysleli, ze rodis :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Doori, tak my už si říkaly,jestli jsi už nejela :wink:
Janule a co jsou to ty Lactobacili? jj zácpa je prevít :angry: , streptokoka mi taky našli, prý by se měli stihnout 2 kapačky - ale jak dlouho kapají, to netuším, taky si neumím představit ležet dlouho, ale asi se s tím dá i chodit :sweat_smile:
A na kříže mi zabírá teplá sprška, jenže tam nejde stát celý den :pensive: :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky,
omlouvám se, že vám sem lezu, ale ráno mi psala vaše Zuzzie, tak jdu předat krátké info:

"Porod docela dobrý. Nastříhlá jsem na 1cm, takže šití bylo za 10min. hotový. Akorát se to prodloužilo , že mi píchli vodu až těsně před koncem kvůli ATB, aby stihly zabrat, jinak bysme to možná stihli dřív. Malý byl na 3zatlačení venku :wink:"

jo, mám i fotečku malého Adámka, ale z mého tel ji nemůžu stáhnout do pc, nemám kabel, tak až přijde domů přítel, tak ji stáhnu a ukážu vám ho - je nádherný!!! :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
luuciee83, tak pak sem hod odkaz na Adamka, moc se tesime..... krasny porod.....
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jéé,vy jste na mě tak myslely. To jste moc hodné. Včera jsem psala,že když budu ok,pojedeme do Brna na nákupy. Tak jsme se teď vrátily.
Večer to ustalo,v noci vždy po čůrání zase na chvilku začalo,ale pak už nic. :confounded: Špatně jsem spala,protože jsem si myslela,že pojedeme,tak jsem byla nervozní. Myslela jsem si,že poslíčky nemůžu mít tak pravidelně. Bylo to po 4 minutách skoro 4 hoďky v kuse. Tak už vím,že to jde :slight_smile:
Nelinka je nádherná.
Aronku,tak myslím,že si mimi dělá místo. Snad nemáš tu střevní chřipku.
8. bře 2010 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz
luuciee83 díky za zprávy :wink:
doorko, střevní chřipka to není, ale k porodu asi taky ne :confounded: pořád čekám, že mně začne něco bolet a jedinné co mně bolí je koleno, to tedy asi k porodu není :grinning:
8. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Cori : Laktobacily jsou takové ty "hodné breberky" co ti přežívají va střevech a pomáhají ti, aby to tam fungovalo jak má (alespoň já jsem to tak pochopila :dizzy_face: ). Vlastně ti pomáhají upravovat střevní kulturu, tak aby to dobře "fachčilo". A ty prebiotika jsou papapání pro ty Laktobacily. Já jsem měla už před těhu dost velké problémy se zažíváním, prošla jsem si i vyšetřením střev - síla :sweat_smile: - a MUDr. mi řekla ať užívám tohle. A fakt mi to pomohlo. Já si kupuju - GS Laktobacily FORTE s prebiotiky - jsou to takové ty jako umělé tobolky a hlavně se rozpouštějí až ve střevech, ne v žaludku a vlastně působí jen tam kde mají. Ze začátku mi stačili jen 1x denně, ale teď co beru to železo, tak to papkám ráno a večer. A musím říct, že jdu kolikrát i 2x za den :wink:. Ale jakmile si nedej bože zapomenu vzít, tak je to i znát :rolling_eyes: . A v těhu to nevadí, normálně se to může brát. Samozřejmě jsou i jiné značky, ale já vyzkoušrla jen tyhle a jsem spokojená. Tak to zkus omrknout a uvidíš :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:10  •  3 děti  • Odpověz
Cori,lactobacily koupíš v lékárně. Upravuje se tím střevní mikroflora.
Na ty křížové bolesti jsem si v lékárně koupila pohankový polštářek a když to na mě příjde,šupnu ho na chvíli do mikrovlnky,dám na záda a super. Používala jsem ho i při menst.
Jdu do postele.Nějak mě to nakupování unavilo :slight_smile:

Jo a všechno nejlepší ke svátku,kuřátka :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
Aronku :grinning: :grinning: Koleno k porodu :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, ale to je jedinné co mně bolí :angry:
8. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Já se jdu také natáhnout do postýlky, musím dospat to stálé noční vstávání na čurání :slight_smile: , už mi tady pěkně "padaj víka" :grinning:
8. bře 2010 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.