• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
díky za vysvětlení :wink:
Koleno jako příznak přicházejícího porodu tu tuším ještě nebylo :grinning:
Malá je vzhůru, tak mizím, pěkný den kuřátka :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky

Janule já měla tu kapačku na tom stojanu a normálně jsem s ní chodila,takže ležet nemusíš.

Prosím hlasujte pro naši Aničku,může se zase hlasovat každou hodinu:Anna Veronika Pátková

http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html
8. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
kackap, máš tam hlas :grinning:
8. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
taky jsem poslala :slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
ahoj kuratka tak jsem po vikendu zde jak pak se mate?ja dnes byla na kontrole nepomuzete mi?byla jsem poprve na KO v nemocnici a mam tam nalehajici cast 1
dilatace hrdla 2
zkraceni cipku 1¨
konzistence 1
smer cipku 0
vite nekdo co to znamena ne dohromady to vim ze je pak cs score ale kazdy zvlast co je otevirani a tak?a jeste si musim vyzvednout ATB na toho streptokoka sama v lekarne a mit je u sebe a dovest to do porodky s sebou to by me kleplo :unamused:
8. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Anicce jsem poslala taky hlas :wink:
8. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Posílám hlas Aničce...
8. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
martinko, to fakt neporadím, taky tomu nerozumím :frowning2:
8. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Aničce poslán hlas. Jinak teda holky nerodím, jen sem vůbec nestíhám chodit. Manžel nabral nějak moc práce, tak se mu s ní snažím aspoň nějak pomoci, protože už mám trochu strach, že se nám blíží termín porodu a pak asi nebude stíhat. Ještě chci dobalit nějaké drobnosti a odvést do bytu, ale zatím není nějak šas. Zítra mě čeká kontrola a ve středu jdu ještě na nehty
8. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Zuzzie gratulace k Adámkovi
8. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
holky asi su blba, ale ja si fakt myslela, ze se tyden po porodu vlezu do vetsich kousku z myho predtehotenskyho satniku :frowning2: su tezce zklamana... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Tak jsem zpet od pedikerky.....

Psala Zabka:

"Ahoj Ani a vsechny tetky konikovky :slight_smile:. Mame se dobre, jen valcime s kojenim, nemam jeste furt mlicko, tak Tonas ztraci vahu. Zacli jsme dokrmovat, ale porad prikladam, tak snad nakonec bude. Mame nejaka nova miminka? Opatrujte se. Papa Zabka"
8. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Maja, tak to ja se nevlezla do predtehu veci ani po pul roce :grinning: Takze ted opravdu nic neocekavam a co ten stahovaci pas, pomaha?
8. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
ani, no bricho uz vypada trochu lip, ikdyz jeste furt ho tam na muj vkus dost prebyva :grinning: to zas tak jeste neresim, ale ze nenatahnu ani jedny gate pres prdel, to mi teda vadi :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
Maja, ja vcera vytahla kalhoty pred tehu a zkousela jsem, co pretahnu pred prdel a nic :grinning: Takze na tom budu stejne, jen z porodnice asi pujdu v tech tehu kalhotech jako do porodnice :grinning:
8. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
ani, ja jsem taky sla v tehu a chodim v nich aj ted, tak jsem myslela, ze vytahnu neco trochu vic sexy a ono prd, leda ze bych si je nechala natazeny jen do pulky stehen :grinning:
8. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
mně teď nejsou jedny těhotendké kalhoty, tlačí přes břicho, tak si myslím, že po porodu v nich jedu domů. Nosila jsem se do 7 měsíce, tak snad alespoň ty dva nechám v porodnici :wink:
8. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
maja: :grinning: Tak to jsem na tom lepe :grinning: Ja je pres ty stehna pretahnu, ale mam je tak do pulky pr***e :grinning:
8. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Holky moc děkuji za gratulace :slight_smile:
nějak nestíhám sem chodil, ale jak budu moc hodím Vám sem popis porodu.
8. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Tak zabka drzi vsem s tonikem palecky ke krasnym porodum a moc vas pozdravuji :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Ofi, jen se pekne doma "zabydlete" a pak bude cas i na konika :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Já jsem se ve tři vykulila z postele. Stihla mě vzbudit pošťačka s doporučeným dopisem a pak přišel Jakub, tak jsem procitla, jak kleply dveře. Jsem jak praštěná, ale odpočinula jsem si. Za celou noc jsem spala 2,5 hodiny.
Já asi taky pojedu domů v těhu riflích a nějakém triku s dlouhým rukávem co nosím teď v těhu. Stejně na to hodím bundu a doma jenom vylezu z auta v garáži a hned jdu domů. Tak nemusím být za frajerku.
David se narodil v červenci a to jsem šla z porodky v riflové sukni a sáčku vel. 36. :grinning: :grinning:
Po Jakubovi jsem to už nikdy neoblekla, ani v době kdy jsem hodně zhubla. :frowning2:
8. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
holcicky mam na vas jeste jeden dotazek jak jsem prijela domu z kontroly tak jsem spinila mela jsem to na kalhotkach a po utreni na papire spis to vypadalo jak zatka ted uz nic je mozne ze mi odesla zatka jak me prohlizela?jeste jsem to po vysetreni nemela :confused:
8. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Marti je to možné, nebo je to tam dole všechno překrvené a trochu tě tam doktor pozlobil a ono to tak reaguje. Já jsem to taky někdy měla.
8. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
jakelin dekuji vysetreni me nebolelo ale ted me boli bricho jako na ms ale jen slabe muze se mi to rozjet?
8. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Tak mě nešel do teď net. :cry: Byly jsme v poradně, chlapečky doktorka pochválila, jen Lukášek má víc papat, má o 110gr míň než v den porodu. :angry: Takže příští týden na kontrolu. Peťula než jsme vyšli se pokakal, tak mu zvednu nažičky, že ho utřu a gejzír hovňousků 3metry daleko, až ke dveřím, posr... mi nohu, ruku, zem, peřiny, prostěradlo a všechny oblečky nachystané na cestu. :grinning: Jinak jsem se doyvěděla, že ve Fn Ol je běžné, že ciyzinkz jdou na císaře, že si jen zaplatí 20000,- a mají to, taky si to můžou dát na zdravotní pojišťovnu a yaplatí taky těch 20000,-. Takže já nezaplatila, tak nemám císaře-je to bordel otřesnej a ani doktorka nechápala, že při té poloze mi to nechtěli udělat, ještě, že ve Štrb. mají rozum. Co se týká brkání, má se nechat po každém jídle odbrknout, poslední hlt se totiž nedostane do žaludku a musí vyjít ven, pokud nejde odbrknout, dát na břicho, pokud ani to nepomůže dát na bok, podložit, ať se nepřetočí na záda. Prý je to velmi nebezpečné a v lepším případě se to může dostat do plic a dostat těžkej zápal, v horším se udusít-toť má paní doktorka-je moc hodná a letitá, takže má zkušenosti.
8. bře 2010 v 16:34  •  4 děti  • Odpověz
Rozjet se porod může. Po sexu taky podráždíš spodek a může to vyvolat porod. Počkej co v noci, většinou se to rozjede až po nějaké době.
8. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
A když ani to nepomůže, tak ucpat na chvíli nosík a brkne si. :grinning:
8. bře 2010 v 16:37  •  4 děti  • Odpověz
jakelin dekuji :wink:
8. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
Zuzko, s tím gejzírem jsi mě pobavila :grinning: :grinning:
To máš pravdu s tím odříháváním, ale pokud si to mimčo nechce po každém jídle odříhnout, tak bych se z toho nestresovala. Někdy se nalyká víc vzduchu, když pěkně od plic řve, než při pití. :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.