• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Marti a nepřebíhat :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
zuzko koukam ze nas cekaji pekne veci :grinning: ale ja bych to rihnuti taky moc neresila me mala taky nekdy nerihla a nic se nestalo
jakelin budu se snazit :grinning: dr rikala ze je to klidne ale doma to vypadalo na zatku takovy hlen s krvi ale vyridim ze jeste ne ze nejsme na rade snad to rozume pochopi :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
8. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
ach jo, dnes jsem se po dlouhe dobe opravdu stydela...kojila jsem, Tobik si cetl a najednou zvonek, tak jsem Beu odcucla a sla otevrit...mliko mi valilo proudem, takze na triku mokry kola, usoplenej Tobik bezel ke dverim za pokriku "tata,tata", Bea cela od mlika mi natahovala v naruci. Za dverma chlapek, ze zapisuje plyn a jestli muze dal, no tak jsem ho vpustila... na zachode rozmlaceny prkynko (vcera jsem ho myla a spadlo mi), vsude baliky vlozek...pak presel do kuchyne a tam bordel jak v tanku, neumyty nadobi, spinavej sporak, hromada obleceni, hracky roztahany po zemi...no pripadala jsem si jak debil :sweat_smile:
8. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
maji myslim ze videli horsi a neresi to ale nastve to :grinning:
8. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
maji, jseš čerstvá matka a chlápek to určitě přežil :wink:
8. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
Maji, to neřeš. Prostě každý den není posvícení :grinning: :grinning:
Kačko, hlas máš.
A co získává miminko co vyhraje????
8. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
ja kdyz mam naklizeno nikdo neprijde a kdyz se mi jeden den nechce tak se dvere netrhnou :grinning:
8. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
odhlasovano :wink:
8. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Maji,to je jako na potvoru,co? Myslím ale,že chlapovi to bylo jedno. A že se nevlezeš po týdnu do věcí před těhu??? Chacháááá. Já se do nich nevlezu určitě aspoň rok.
To jen Zuzka si bude muset koupit něco nového,protože jí bude všechno velké. Že,Zuzko???

Já jsem si zdřímla,měla jsem takovou smutnou náladu,tak jsem si pustila Mama miu a brečela a brečela :grinning:
Aničce Veronice jsem zahlasovala. To vyhraje. My se nedáme :wink:
Marti,může to být i tím,že ti to tam mudr prozkoumal. :wink:
8. bře 2010 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, já mám taky den blbec, nějak na mě všechno dolehlo. Ještě jsem teda nebrečela, ale co není může být.
8. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
No,mě naladil ten film :wink:
Kde máme Flapi? Nerodí?
8. bře 2010 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsem si dnes na ni myslela. Určo má na někoho telefon.
8. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
ahoj holky, sice k vám nepatřím -ale nechodí mezi vás Jana z České Lípy? nebo někdo z české lípy?
8. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Já o nikom nevím
8. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
Saši,nechodí myslím nikdo.
8. bře 2010 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz
Maji-to je zákon schválnosti-kdyby jsi měla uklizeno, tak nikdo nedojde. :grinning: To znám a asi každej.
Doorka-dnes jsem hupla do riflí- a jsou mi velké :grinning: :grinning: :grinning: , ale hned jsem je sundala, řeším totiž jestli je můžu už nosit, aby nešoupali o tu jizvu, no mám ještě strach, tak nevím, kdy je můžu dát na sebe, nevíte někdo?
8. bře 2010 v 19:05  •  4 děti  • Odpověz
zuzko ani o tom nemluv ja jsem zvedava jak dopadnu ja ale tobe zavidim i kdyz se to nema :sweat_smile:
holky tak jak poznam hlenovou zatku?
8. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
kackap : Anička má hlas a koukala jsem že s přehledem vede :wink: :wink: :wink:
8. bře 2010 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz
Zuzko,rifle bych neriskovala. Mohla by sis tu jizvu roztrhnout. Vydrž aspoň ještě 14 dnů. Taky mám jizvy na břichu od operace střev a rifle jsem nemohla 5 týdnů. Spíš nějaké měkké kalhoty. Tepláčky jsou samo nejlepší,ale nejde v nich chodit pořád,že? :wink:
8. bře 2010 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
zuz, ze začátku bys neměla nosit nic co ti bude dráždit jizvu. Sestřenka byla na císaři, taky jí bylo oblečení před otěhotněním, ale nosila volné šaty, protože těma džínama si ji poškodila a museli jí tu jizvu upravovat :wink:
8. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Prave na tu jizvu je dobrej stahovaci pas. Ten zakryje jizvu a nemohou ji poskodit ani dziny. Ptala jsem se na to maminy vedle z baraku, ktera mela cisare pred 4 mesici :slight_smile: Tak jsem rada, ze jsem ho objednala :slight_smile: Jinak doporucuji dziny s normalnim pasem, ne bokovky (plati pro vsechny typy kalhot).
8. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdu na Anděla. Dobrou. Zítra jdu k mudrovi,tak tu dopo asi nebudu :wink:
Dobrou noc.
8. bře 2010 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, kočky, máte se?

Já byla celý den mimo.
Nejdřív přepadovka ve škole, učitelka má fakt silné nervy. Sice mi tvrdila, že takhle jsou děti rozjívené po víkendu vždycky a navíc jsem tam byla až na 3. a 4. hodinu, kdy už je ta jejich pozornost slabší, ale i tak. Já mít doma takovou smečku, tam mě za chvilku picne.

Pak jsem jela na sociálku vyzvednout si papíry na porodné. Hned jsem se zeptala, jak je to s dorovnáním mateřské do výše rodičáku (dělala jsem na zkrácený a PPM nemám ani těch 7.600), jestli si o to musím žádat nebo mi to automaticky fají. Tak mě paní s úsměvem vyvedla z omylu, že mi to budou dorovnávat, ale až po porodu, dřív mámsmůlu :confounded: Ale zase mi dala spoustu dalších papírů, ať si zkusíme požádat po delší době o dětské přídavky, že nám to možná vyjde....

Celá hotová jsem popoběhla asi 20 m k autobusu a pak jsem myslela, že si nechám zavolat sanitku přímo po cestě, protože mě chytly šílené bolesti břicha. Doma jsem to rozležela, ale zavolal mi manžílek, tak jsem pro něj jela, pak pro holky a kolotoč doma, takže teď toho mám plné kecky.

Půjdu se dívat na Básníky, dávají je na Nově Cinemě a pokecáme s manžou, to zase bude debata do půlnoci :grinning:, kdy mi uprostřed věty usne..... :grinning: Po telefonu nestíháme řešit provozní věci.....
8. bře 2010 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz
taky koukám na Anděla :grinning:
8. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Lucis, ty jsi teda dnes stíhala.
Já místo televize pracuju, ale manžel mi hodně faktur udělal a nechal mi fakt jenom trošku. Ale i tak už mě to unavuje.
Jdu se koupat a lehnu s knížkou.
8. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj babulky,
já su dneska KO, dopolko dobrý, ale odpolko asi na mě vlezla chřipka :angry: v krku mě bolí, mám vnitřní horkost, rýmu... a k tomu se přidávají ty bolesti břicha a kříží uáááá, ted jít rodit, tak ani nezatlačím :unamused: Snad to bude brzo pryč...

Tak jen přeju hezký večer a klidnou noc a jakel neponocuj :grinning:
8. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Tak ja zacala plict ponozky na svoje nozky :grinning: Nejak se mi to silene vlece.....
8. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Jake píšou tam,že vyhraje nějakou hračku,tak jsem zvědavá. :wink:

Já už mám konečně oběhaný všechny úřady a pojišťovnu,tak jsem ráda,že to mám z krku.
8. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Kačko, to vyhrajeme :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.