• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Cori, mě to tak sebralo ve středu a ještě teď nejsem úplně ve svojí kůži. Vařila jsem si čaje, zázvor s citronem, čerstvý kořen a med k tomu a kloktala Vincentku.
Tak se vylež a ať je brzo líp.
Holky dobrou. :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
jake, dobrou, já za chvilku taky zalezu :wink:
8. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ja taky mizim do pelechu a dneska zadna dusicka do tabulky :confused:
8. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
holky, malá se probrala a skáče mi tak v bříše, že mám pocit, že mi každou chvíli někudy prorazí nohu. Je to fakt už celkem nepříjemné, ale ať ještě tam 3 dny vydržíme v bříšku
8. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
ahojky holciny tak koukam ze jste sli vsechny spat :confounded: chtela jsem se zeptat jak tady nekdo propagoval bezplenkovou metodu, tak jestli to opravdu funguje ja si to totiz nedokazi predstavit. My se mame s danielkem skvele, rozkojili jsme se dobre, dneska jsem si poridila kojo polstar protoze se mi maly porad pri kojeni mlel a je opravdu super. Porad nemam cas pridat fotky na konika ale pridala jsem je na svoje stranky tak jestli chcete tak juknete http://hajduska.webs.com/apps/photos/album?albumid=8340009
8. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ráno kuřátka,

zatím žádný nový přírůstek do tabulky...Přeji všem krásný den...
9. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
přeji dobré ráno :grinning: koukám, že kuřátkům se do té zimy nechce. U nás mínus 12 ale svítí sluníčko :wink:
9. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
holky co ta Pajcula, máte na ni někdo číslo? když tak ji písněte ať o ní něco víme
9. bře 2010 v 08:37  •  4 děti  • Odpověz
Dobre ranko, dneska budu slamenna az do zitra. Manzel odjizdi k rodicum a vraci se mi zitra po obede, snad do te doby neporodim :grinning: No hlida me tu mamka a pes :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Zuzko, vzdyt pajcula psala na strane 294, uz jsou doma..... se urco zabydluji :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
dnes vas budu zanedbavat, vecer prijedou tchanovci, tak musim udelat megauklid, navarit, napict... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
9. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
dobré ránko, furt mám problém, kdy mám malou oblíkat ven. Přebalím, nakojím a když oblíkám, tak u toho řve :unamused: Tak nevím, jestli ji první nějak víc uspat? Nebo nechat řvát?
9. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Maji a to všechno stihneš za jeden den??? Jsi frajerka.
Hajduš, krásné fotečky.
9. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno, Michell mimča to oblíkání většinou nemají rádi, obzvlášť nasazování čepice. :grinning: Klidně nechej řvát a v kočáře to hned zalomí. :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
čau kočky,včera jsem nějak nestíhala,první část dne v poho, ráno kojení,hygiena,snídaně,pak trochu úklid a znova kojení. kolem 12hodiny došla pediatrička a nešetřila chválou.Navážili jsme před kojením a po notné dávce kakání 2210g, takže jsme za ty tři dny hezky přibrali.Pak jsme opět kojily a šli obě spát.Po odpolednímkojení zústala Klárka k mému překvapení 4 hodiny v kuse vzhúru.Během toho jsme 2x kojili a z toho jednou ještě dokrmovali.Večer nás pak překvapil první větší břichobol a nebo prostě byla ucasnovaná z toho jak nespala. zkoušela jsem kde co a zabralo až další kojení :confused: :sweat_smile: V noci už jsemneměla sil,tak jsem spala s malou u prsu a kojila prúběžně v leže :sunglasses:
9. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
všem novým kuřátkúm moc gratulujeme :dizzy_face: kde máme Aronka :confused: Maji začínám z Tebe mít komplexy :fearful: Dnes je fakt krásně :dizzy_face: Michel ač nemám moc zkušenosti,souhlasím s Jakel
9. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Párkrát jsem sem zašla, pak nebyl moc čas, tak jsem jen občas četla. Gratuluju těm, co už mají mimčo u sebe, držím palce těhulkám. Nám se před třemi týdny narodil Jonáš, sice o šest týdnů dřív a císařem, protože byl koncem pánevním, ale je naštěstí v pořádku.
9. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Hajduš moc hezké fotky :dizzy_face:
9. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
kalaoka gratulujeme, krásné jméno
9. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky, taky dnes moc nebudu, máme odpoledne kontrolu, tak doufám, že důkladnější než minule a ještě jdu s bývalými kolegy na oběd.
9. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Kolaoka, moc gratulací a honem nějaké fotečky do alba a přijď častěji mezi nás :grinning: :grinning:
Hajdi krásné fotky.
9. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky. Hlásím, že jsem pořád 2 v 1 :slight_smile: Všem novopečeným maminkám moc velká gratulace :wink: :dizzy_face:

Hajdus - malý je krásný. A k té bezplenkovce - zatím nevím, uvidíme až se malej narodí :sweat_smile: :grinning:
Jinak - v pondělí jsem byla v poradně a zas mě naštvali - dvě hodiny jsem čekala, navíc s malým....nejdřív konečně monitor, pak jsem byla ani ne pět minut v ordinaci a doktorka mě opět ani nevyšetřila :confounded: To už bylo moc i na mě, tak jsem si rýpla, bo minule taky nic :unamused: Tak mi řekla, jestli mám nějaké kontrakce a když jsem jí řekla, že ne, tak mi řekla, že se tím pádem nic neděje...to vím taky, ale mohla mi aspon kouknout dovnitř, ne? No, pak mi teda (asi jí to bylo blbé) aspon pomačkala břicho, řekla, že ho mám nějaké velké (nevím co tím jako chtěla naznačit, snad to nebude 5 - kilové dítě) :sweat_smile: a řekla, že je hlavou dolů - novinářka, to je už dva měsíce :angry:

Pak jsem jí ještě ukázala nohy, bo je mám dost nateklé a tím to skončilo...takže jdu zas v pondělí, jestli to ještě malej vydrží a já teda doufám,že ne, už bych se v noci aspon trošku ráda vyspala, poslední dny je to fakt na nervy...všechno mě bolí - au :frowning2:
9. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Taky se přidávám ke gratulacím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera jsem byla na kontrole,nic moc se neposunulo,čípek na 1-1,5 cm,hrdlo měkké,hlavička naléhá,na monitoru mírné stahy dělohy,které já ani nepostřehla.Takže se prckovi u mě stále moc líbí a ven se mu nechce :frowning2:
Ještě mu dávají pár dní,ve čtvrtek jedu opět na KTG a v pondělí mám nástup k indukci :confounded:
9. bře 2010 v 09:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy, tak moc držím palce a myslím na tebe. Lepší by bylo, kdyby to začalo samo, třeba v neděli a měla jsi nedělňátko. :grinning:
9. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
díky,jake,taky bych raději,aby to přišlo samo,ale to riciňáku se mi nechce,kořeněný nápoj jsem zkoušela,sex a skákání na baloně nepomáhá :unamused: ,tak mě asi malý trošku potrápí.
9. bře 2010 v 10:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
To znám, já mám před sebou ještě dva týdny a přijde mi to nekonečné. :frowning2: Navíc teď je strašné práce s daněma a sedím u toho chvilku na baloně, pak na židli, natáhnu se a furt dokola. :unamused:
Kdyby bylo horko, tak zase nadáváme na otoky a že nemůžeme spát, to je pořád něco, ale taková zima už být nemusela.
9. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Katy buď ráda, že to máš do pondělí jisté, vem si kdybys ještě dva týdny přenášela :grinning:
9. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
jakelina: na fotku můžete mrknout tady http://picasaweb.google.com/parkmaj1
9. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Kolaoka dětičky sladké a malý je krásný :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.