• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky, zase se meni asi tlak.... jsem jak barometr.... polejva me horko :unamused:
9. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
kalaoka: ty jsi cekala breznatko ne? Tak napis udaje z porodu: datum narozeni, vaha, miry, jmeno, v jakem tt a jaky zpusob porodu, pridam te do tabulky..........Jinak velke gratulace!!!
9. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
kalaoka,malý je sladký :dizzy_face:

Jakelin,no,vyvolávání je jisté,jen by mě už teď zajímalo,kdy se zadaří :grinning:
9. bře 2010 v 10:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
aninam: 13.2. (termín byl 25.3), 2,49 kg, 46 cm, 34+1, císařský řez kvůli poloze KP
9. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Kalaoka: jeste jsem zapomnela cas narozeni :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
aninam: 13:07
9. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
kackap, máš hlas :wink:
9. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
přidávám hlas Anničce, ta určitě vyhraje :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
odhasovano :wink:
9. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
hlas Aničce přidán :wink:
9. bře 2010 v 11:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
tak jsem to chystání na vycházku zvládla za asistence dudlíku. A sháněla jsem po drogérkách i v lékárně obal na dudlík a prostě nevedou!
9. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
kalaoka tak blahopreji k miminku :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky!

Koukám, že včera nikdo nepřibyl. Žádnému miminku se nechtěl na svět na MDŽ? :grinning:

Kalaoko, krásný chlapeček. :wink:
9. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Hajduš-krásny albíčka, krásnej synáček :slight_smile:
Ani-s tou Pajculou mi to uniklo, to bude tím, že nedočítám všechno. Jinak chůvičku využívám pořád a monitory jsem ještě ani nevyzkoušela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stahovací pás je jistě dobrá věc, ale na jiźvu po CŘ dost nepoužitelnej. Jelikož jizva je na stydké kosti, kdežto pás končí pod pupkem-možná tak stahovací kalhotky-ty mám tak odzkouším. :wink:
9. bře 2010 v 11:17  •  4 děti  • Odpověz
michelle v DM drogerce je maji teda aspon u nas videla jsem je tam tak zkus tam :wink:
9. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Michel to má blbé, protože u nich DM není :frowning2:
9. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Aji ve Schleckerovi mají, akorát dudlíky mají pouze ty ortodontické, takový ten obyč, co doporučila pediatrička jsem sehnala v lékárně. Vzala jsem ten nejmenší a i tak ho nemá malá šanci dostat do papulky :fearful:
Já myslím, že je mají ve všech obchodech s kojeneckým zbožím.
ještě asi blbý dotaz, ale kolik je tak té zátky? Tuším že je to nějaký hlen, třeba i s trochou krve, ale kolik toho je?? V noci chodím na záchod a nerosvěcím, tak abych to neprošvihla
9. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my máme doma asi největší poklad :slight_smile: Jiřík pořád jen spinká a skoro vůbec naplače, ale PA mi říkala, že je to asi tou žloutenkou co jsme měli :slight_smile:

spí ti vaši andílci taky tak pěkně? a přes noc spíte jak?

jinak gratuluju ke všem miminkům co jsem nestihla popřát :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj, maminy, jak je při tom mrazu? :grinning:

Dočetla jsem Vás, zjistila, že máme další únorové březňátko :sweat_smile: - velká gratulace k Jonáškovi.

Kackap: odhlasováno včera a teď jsem chtěla znovu a píše mi to, že došlo k opakovanému hlasování, já myslela, že někdo psal, že se může každou hodinu a mě to nedovolilo, i když naposledy jsem hlasovala včera :frowning2: Stalo se Vám to taky nebo čím to je?

Hajdus: malý je super, hrozně se mi líbí na těch fotkách v rukavičkách, vypadá jako boxer. Mám malý zvědavý dotaz - jak je to s občanstvím malého? Předpokládám, že má po vás české a tím, že se narodil v GB má i britské (jako třeba v USA)?
9. bře 2010 v 11:41  •  3 děti  • Odpověz
Ofi-my spíme pořád, jen jíme a spíme, až si říkám, jestli je to normální, řvou jen u koupání. Doktorka mi taky říkala, že je to tou žloutenkou, a spíme u okna bez žaluzií, abychom nachytali světlo a už tu žloutenku nechytli. :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:43  •  4 děti  • Odpověz
tak to my krásně spíme jen odpoledne a večer a pak v noci buzení max po 2 hod a to třeba pak 2 hod ani nechce spát.
9. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Tak mi prisla materska a jsem pekne na**** :angry:
9. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Tak Tomík je docela spavej ale včera to byla síla :unamused: . na něj má koupání opačný efekt. Vykoupal se, dostal mlíko a pak neusnul, ale koukal a byl v klidu, pak jedl kolem 20h a pořád nemoh usnout a po 21h už začal se vztekat, tak jsem mu dala mlíko ve 22h a to taky prořval a tak pil 40min, konečně usnul ve 23h a pak spal do 4h do rána. Už jsem si říkala jestli mu nevadí mlíko ale v noci a přes den to vypije normálně tak byl asi jen hodně unavenej. Jinak v noci vstává 1-2x a to se jen nají a spí dál a přes den jí po 3-4h.

Ani no já jsem taky naštvaná :unamused: , ještě mě to doplácí sociálka abych vůbec měla těch 7600 a nevěřim že mateřskou vrátí zpět :frowning2: . Pak a´t se nediví že lidi dělat nechtějí, když berou těm co celej život pracujou :unamused:
9. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ani o tom mi nemluv ja byla vedena na UP to co mi chodila za smesny castky a ted uz mi v breznu nedaj nic musim si pry pockat az porodim a nabehne mi materska :angry:
9. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Holky s tou žloutenkou je to pravda, ty mimča jsou víc spavé a taky děti co se narodí dřív většínou spí hodně dobře.
Peníze neřeším, je to bordel a já jsem zvědavá, kdy se dostneme do důchodu, když pomalu vymíráme. Asi v 75 letech, jestli ne později. :frowning2:
Já nedělat i teď, tak si to neumím představit. Jedině hledat nějakou brigádu, nebo práci na doma, co se dá dělat u počítače i s mimčem. :slight_smile:
Aronku, s tou zátkou to je různé, já to měla v každém těhu jinak. Takový hlen na slipce a trochu zabarvený krví. Já jsem to taky nikdy nezkoumala, kolik a jak dlouho.
Porodní asistentka nám říkala, že je to tak pro savce zařízené, aby věděli, že se to blíží a stihli se stáhnout do ústraní a proto prý se i hodně rodí v noci, kdy samici nemůže napadnout žádný predátor. My jsme taky savci, tak si to tak vysvětluju i u lidí.
9. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Marti-tak já jsem na tom stejně a v pondělí jdu vyřizovat ty věci po porodu. :angry:
9. bře 2010 ve 12:45  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.