• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
take mi blbnul konik a mela jsem problem se sem prihlasit :frowning2: holky co jste ve 34t zitra doplnim vase fotky do alba v praci je vic casu :wink:

uz jste nektera citila kontrakce? ja je mam asi dneska :confounded: boli me bricho jako pri menses :unamused: a trosku me picha v podbrisku doufam ze nezacnu rodit :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

dneska mi měla přijít autosedačka,tak netrpělivě sedím u okna a vyhlížím...pošta projela a nic :frowning2:
Tak když už jsem tak brzy vstala,tak jdu alespoň k TV žehlit :wink:
13. led 2010 v 07:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
jééé,tak teprve teď jsem si všimla,že už jsme ve dvojce :grinning:
13. led 2010 v 07:49  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Ahoj, přeji pěkný den :wink: Dnes mám odpo, takže ještě z domova :grinning: To se krásně spinkalo :grinning:
13. led 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
dobry ranko :slight_smile:
jake, muj manzel je z myslivcke rodiny a tam frci maso opravdu kazdy den, jinak jsou reci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz jsem si ho naucila hodne na mnohem jednodussi a lehci jidla, ale je fakt, ze co su tehotna, tak maso temer nedelam, vubec na to nemam chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak predevcirem bylo kure (pekl ho on :grinning: ) a ted zase druhej den bezmasy...uvidime zitra :grinning:

jee, ja uz su taky 34tt, tak dnes fotiiim :grinning:
13. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno!

Mně se poslední dny MK taky strašně dlouho načítal. Ale dneska to frčí parádně. :sweat_smile:

Katy, já zas netrpělivě čekám na přebalovací pult. Doufám, že dorazí nejdýl zítra.

Ani, my děláme vepřo zelo klidně i s králíkem a ten vůbec není tučný. A jaká je to bašta. Já osobně tlustý taky nejím. Manžovi sice chutná, ale uznává, že se tím nemůže ládovat denodenně, takže v tomhle problém nemáme. Zeleninový saláty má manža taky rád. Akorát mi nechce jíst luštěniny a ty já můžu. :unamused:

Co budete dnes vařit k obědu? Já asi udělám bramboračku a jen narychlo nějaký filé s bramborem. Poslední dobou mi dochází fantazie, co vařit.
13. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Taky je u vás dneska tak hnusně? U nás na Vysočině teda fučí šílený vítr, že snad dnes ani nepůjdem ven. :unamused:
13. led 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
vero, ja mam koupenou krabici houbovyho spaldota :slight_smile:
13. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahojky kuřátka :slight_smile:

holky já vám závidím, že jste se už snad všechny přehouply přes ten 30 týden a více, máte to "za pár". Mě přijde, že se mi to vleče čím dál pomaleji a pomaleji a čím dál víc jsem nemotornější a unavenější :sweat_smile:. Už se těším až bude Ella na světě :slight_smile:.

Holky asi blbej dotaz, ale proč jsme najednou II ? :sweat_smile:

Já dnes vezu Dana do Kolína do nemocnice, jde tam na chirurgii na cca týden. On by mě zabil, kdyby věděl, že to tu napíšu, tak pššššššššššš :sweat_smile: !!! Má problémy s přetahováním předkožky (má jí zůženou), tak jde na částečnou obřízku - au au au. Tedy doufám, že ho to potom nebude moc bolet :confounded:, až mu to přijde k sobě. I když on se na to "těší", že už alespoň s tím bude mít klid. Teď je statečnej, tak uvidíme potom :wink:.

Jinak já v DM nakoupila v sobotu a dnes se tam chci taky ještě stavit. Prý mají akci, že i když bych měla na kartě 0 bodů, tak tento týden dávají nějakou tu slevovou knížečku všem ??? Tedy alespoň jsem to tak od paní pochopila :sweat_smile:. Tak se tam stavím. Stejně chci ještě něco málo dokoupit.
13. led 2010 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz
Jé já mám už taky 30 :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko, já dnes vařím zbytky od včerejška, za chvilku jedu na ultrazvuk, pak písnu co nového. Jdu tam vždycky se strachem, aby bylo vše OK. Snad ano.

Hajduško, včera mě taky bolelo břicho jako před menzes a dnes už je to v pohodě. To bych teda nechtěla, tak brzo porodit. Mám koupené Epino a nakonec bych ho ani nepoužila :angry: .

Maji, tak to manžel vyrostl na divočině. Ono je to maso zdravé jenom občas. Zvěřina obsahuje hodně purinů a mylivci často trpí dnou.
13. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Já včera měla také uklízecí den. K tomu jsem vařila papu na dnešek, aby se Dan najedl, než vyrazíme. Máme tam být v 11,30 hod., takže oběd by nedostal, až večeři. Dělala jsem polévku-kuřecí vývar s játrovými knedlíčky, hovězí maso s mrkví a ještě pomazánku na snídani a sváču. Tak mám navařeno i k večeři. Já moc vaření nemusím, né že bych neuměla, ale nějak mě nebaví stát u plotny X hodin. A pak to všichni "sežerou" během chvilky :unamused:
13. led 2010 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz
Janule a bude hůř :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:25  • Odpověz
jakelin já vííííím :confounded: :grinning: .
Jsem se rozhodla, že asi začnu kluky pomalu učit vařit :grinning: :grinning: :grinning: . Alespoň něco jednoduchého - ze začátku a pak budu přidávat a přidávat a ........... :grinning:. A potom budou vařit oni pro mě :grinning: ( hezká pohádka takhle po ránu, co :wink: )
13. led 2010 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz
Vero, tak s kralikem bych taky neuspela :grinning: On neji skoro ani kure, pac ma kosticky :grinning: a to uz jsem ho naucila, ale stejne se po nem naji jeste pes :grinning:

A dneska varim dukatove buchticky se sodo, to si zas nacpeme zaludky :grinning:
13. led 2010 v 09:33  • Odpověz
No nic, jdu se pomalu hodit do "gala" a za hoďku vyrážíme do toho Kolína. Ještě musím dát mladému brzký oběd, aby mi tam neumřel do večera hlady :dizzy_face: . Mrknu sem zase odpoledne.
Zatím pa pa kuřátka :slight_smile:
13. led 2010 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz
janule, at vam to vsechno dobre dopadne!!!
13. led 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
jani, papa a zvladnete to, aspon bude mit klid :slight_smile:
jakel, ja si prave taky myslim, ze maso rozhodne neni zdravy denne a ze zacatku s tim byl trochu problem, vzdyt "kure a kralik ani neni maso, ne?" :grinning: :grinning: :grinning: a kdyz jsem vytahla takovy dobroty jako soja apod. tak padal do mdlob :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Maji, to je naučlly maminky doma. Já si myslím, že naše děti už budou jiné. Já maso nepotřebuju celý týden. :slight_smile:
13. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Dobré ránko děvčata. Tak já tradičně jdu na oběd do školní jídelny, ale budu dnes chystat menší hostinu a péct dort podle Itala, snad se povede! Máme dnes s miláčkem výročí 3 roky :slight_smile:
Pračku mi včera už nespravil, dělal až do večera přebalovací pult, no ještě není komplet, ale základ vypadá moooc dobře, holt je to můj šikula :sunglasses:
13. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Janule, ať to zvládnete. :wink:

Ani, vidíš, buchtičky už jsme dlouho neměli. To bych taky někdy mohla udělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 09:56  • Odpověz
čau všem, vyhlašuji flákací den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Michelle, tak si to pěkně užijte :wink: :dizzy_face: taky jsme na podzim slavili 3 roky, hmmm, utíká to, na druhou stranu mi to připadá, jak včera, kdy jsem se vdávala, na to se hold nezapomíná :sweat_smile: Taky budu potřebovat, aby mi manžel ten přebalovák z IKEA trochu upravil, nějaké bočnice tam přidělal a dvířka, aby se na věci neprášilo a kocour, aby do nich nelezl. Vero co se týká nápadů na vaření, tak mi pomáhá právě hodně časopis Alber (vychází 1 měsíčně a u nás v Albertu ho mají zadarmo za pokladnama) jsou tam moc príma a jednoduché recepty, nebo aspoň né takové ty cizokrajné, kde převládají ingredience typu babské ucho a člověk nemá ponětí, kde to sehnat. Takže dnes dojím ten přesolený mrkvový guláš a zítra možná zkusím domácí bramborové noky se žampiony a smetanou :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Dočtu později, letím na bus a k doktorovi.
13. led 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
jake, Tobik je vicemene na vegetarianske strave, akorat obcas na snidani nebo svacu sunku a jednou, max. dvakrat tydne kousek kureciho nebo kralika...takze ten se asi zveriny dozadovat v dospelosti nebude :grinning:
ach jo, ja se dnes fakt jen flakam, jeste jsem neudelala vubec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:22  • Odpověz
maja, tak to jsi můj člověk, i když já si svoje dopoledne také představovala jinak, než u PC :confused:
13. led 2010 v 10:34  • Odpověz
tak já už tiše zařezáván v práci. A hned na rozjezd mám šikanu na patře :angry: Není nad dobře začatý pracovní den :angry:
13. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, tak jsem po kontrole. Vše ok, krev a moč taky. Mimi hlavou dolů, čípek dlouhej, takže v nejbližší době bych rodit neměla. Přírůstek váhy celkem 14 kg.
Michelle byla jsem nakoupit v DM - opravdu tam mají na mimi všechno. Koupila jsem dvoje plínky newborn 2-5 kg(pampersky a babylove), 2x vlhčený ubrousky sensitive bez vůně, taky ty jejich babylove. Krém proti větru a chladu od Hippu, olejíček Sebamed, polštářek s třešňovýma peckama, mycí emulzi Sebamed, a pro sebe nějaký blbosti a jsem zas o 1000 chudší. Welledu tam mají a ještě spoustu jiné přírodní kosmetiky pro miminka, docela jsem to tam dneska zkoumala.
Cesta horor, vykolejila tramvaj, takže museli vypnout proud. Tak jsem šlapala pěkně pěšky na metro, celkem daleko. Teď si dávám kafíčko s 2 šátečkama za odměnu :wink: .
Co dneska vaříte?
13. led 2010 v 11:04  • Odpověz
tak jsem konecne tu, dneska je u nas hrozna ledovka a doprava opet kolabuje, cestovala jsem do prace pres 2.5h a to jsem jeste malem cestou bourala :confused: jsem se malem podivala predemnou jedoucimu autu do kufru :confused: no nastesti se nic nestalo, jen me pekne rozbolelo z toho soku bricho a malej od te doby pekne kope, nejak se nemohu porad uklidnit :frowning2: jsem nervozni take z dnesni prohlidky, jsem zvedava jak to dopadne s tou cukrovkou :frowning2:

vsem co jsou doma tak preji hezky den a pracujicim at jim to rychle utece v praci :wink:
13. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Hajduš držím palce na prohlídku. Jak dlouho budeš ještě v práci?
13. led 2010 v 11:08  • Odpověz
U mě nic nového, ještě musím tento týden dopilovat výbavičku, byli jsme na předporodním kurzu :wink: , příští pondělí trénujeme na panenkách péči o dítě. Miminko se stále neotočilo, je zešikma.. Pohyby cítím ale častěji, nejvíce zadečkem :grinning: v pondělí jdu zase na ultrazvuk. Dělala mi výtěr a odběr krve, snad je vše v pořádku.. Máte už pediatra?
13. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.