• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Hurááááááááá. Je doma. :slight_smile:
19. led 2010 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi tak super, doma je určitě lépe :wink: doorka bylo to v Bohunicích, ale tam prý už platí pravidla Obilňáku :confused:
19. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Aha. Tak to je dobře,že jsem se nakonec rozhodla pro jinou porodnici. :wink:
19. led 2010 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz
doori a kterou, já jako Brňačka uvažovala kdysi o Ivanovicích :sweat_smile:
19. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahojte těhulky,
teda koukám co se to v tom Brně děje, to se tam rodí tolik dětí? Tady bych řekla počty klesly, tak uvidíme jestli tam bude poloprázdno nebo plno :grinning:
HOlky, na co všechno je ten maliník dobrý?
19. led 2010 v 19:21  • Odpověz
rinti,jezdila jsem do Bohunic ke gastroenteroložce,bo mám crohna a ona mi říkala,že bych měla rodit u nich. Ale nakonec půjdu do Kyjova. Je to blíž. :slight_smile:
19. led 2010 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz
cori no já ho jako snažilka užívala na plodný hlen :grinning:
19. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Zuzko super, no s těma porodnicema jste mě dostaly. To snad není možné. :frowning2:
Já si teda numím představit, že by mě třetí den vyšoupli někam a malého dali jinam. Podle mě je pro ně mnohem jednodušší, když se maminka o to dítko stará sama a oni mají víc času se věnovat dětem, které mají nějaký problém a musí ho víc sledovat.

Zuzi super, že Tě pustili.

My jsme přijeli z Ikei a manžel už skládá první komodu a jde to celkem dobře. Já pozoruju z gauče a semtam něco podám a přidržím.
Odneseme na vyvětrání a příští týden začnu skládat věci do šuplíků, už se těším.
19. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahoj, po malém výpadku způsobeným včerejším divným dnem :unamused: , který působil i na funkčnost našeho kompíku vás jdu dočíst a poté připojit, jestli tady ještrě některá budete a já nebudu číst moc dlouho :wink: :grinning:
19. led 2010 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz
tak jsem konečně po hodině dočetla, jak tu nejsem každý den, mám toho co číst, jsme fakt ukecané.

nevím, kdo to psal, ale o tom nejdepresivnějším pondělku jsem slyšela včera v obchodě a vůbec se nedivím. Naše Anina zase měla v noci bubu sen, tak mě ve 4 vzbudila a já už nezabrala. tak jsem to s ní chtěla dohnat po obědě, a u nás to bylo jako v návštěvní den, asi 4x někdo zvonil, 15 telefonů, už jsem z toho byla na nervy, vždycky jsem na 10 min. zabrala a zase něco, a samé kraviny. Aňa mi pak řekla, že u toho zvonění se nedá spát a normálně vstala. tak jsem musela taky.

kolik stojí to epi-no? byla jsem na jejich stránkách a nikde jsem se o ceně nedočetla. to je to taková pálka, že to raději nepíšou :grinning: ? ale já taky nástřih neřeším, měla jsem ho jen u prvního, šmiknutí jsem ani necítila, šití bylo horší, ale pro mě bylo nejhorší vytahování stehů, dr. si to nějak užíval... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi, super, že tě pustili..... :wink: dávej na sebe bacha....!!!!!

bolesti mezi nohama mám už od 20 tt, kolikrát když chvilku ležím nebo sedím a pak se musím zvednout, tak jdu jak kačena po pořádné piglovačce :grinning: a dneska mi navíc při jednom pohybu křuplo v kyčli, tak jsem viděla všechny svaté....
19. led 2010 ve 21:12  •  3 děti  • Odpověz
luci, já u toho epi-na taky hledala cenu marně :frowning2:
19. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
holky, než vás dočtu, tak už tady žádná nejste :grinning:

jo, včera jsem začala prát první pračku (bílé), peru na 40 v Senza pro děti, překvapilo mě, že to moc nevoní, ale zase to nebude vadit mrňousovi. a pere to fajn. na jednom kabátku a svetříku jsem měla nějaké flíčky, asi jak to měla půjčené švagrovka nebo kámoška, vůbec jsem si toho nevšimla, tak jsem to pro jistotu před praním trochu v ruce vzala vanishem, pak hned fuk do pračky a krásně vypráno.
dnes druhá pračka (tmavší a modré), zítra to sundám. ještě mě čeká žluté a červené, ale toho není tak moc, takže to přidám k povlečení, jedno mám žluté, druhé do růžova (ještě po holkách). a pak mě čeká ještě kočár, fusak a uvidím, co kde ještě objevím.

myslela jsem si, kolik nemám věcí po holkách, ale pak jsem si vzpomněla, že jsem takové ty horší a vytahané poslala manželově neteři, když rodila, byla trochu sociálně slabší, tak jí to ještě udělalo službu.
a já najednou zjistila, že mám těch malých (56, 62, 68) bodýnek asi jen 5, tak jsem ještě rychle dokoupila. ale když jsem nechtěla dát za body 300, tak byl celkem problém sehnat slušné body a s dlouhým rukávem, ve 3 obchodech měly SUPER AKCE body za 50 %, ale vše s krátkým rukávem a dost velké velikosti, takže prd.

ještě mě čeká velká pálka s nákupem drogerie. a teď byla v telce reklama, že v tescu za nákup dvou velkých balení (giant pack) dostanete třetí zdarma. i globus má celkem levné ty malé plíny, newborny a mini. dm taky, takže nakoupím zásoby a pak bude chvilku klid.
19. led 2010 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
aronku, to jsou lumpové, co!

doorka, máme úplně stejný fusak do auta, jaký máš na fotečce v albu, ale my ho máme už po druhé dceři, tehdy to začínalo a moc lidí to nemělo a pak v obchodě čučeli, oni měli na dětech v autosedačkách deky, které pořád padaly, a my tak lážo plážo, odhrnuli fusáček a pohodička. tahle koupě se vyplatila. pak jsem je jako dárek koupila i švagrové pro dvojčata, jak se kluci narodili a taky je strašně moc využili.
já ji dávala malé, i když jsem jí měla třeba v kuchyni na zemi na dece, když jsem vařila (teď už mám košík), a položila jsem ji i do toho fusaku a ona se mi neodkopávala, nožky pěkně v teple.

jinak tady někdo psal, že má crohna. když jsem ležela na gynekologickém na začátku těhu, tak tam se mnou byla maminka s touhle chorobou a ve 32 tt vážila 48 kg! a to prý před otěhotněním měla 50 kg. ale bylo jí tak zle, že pořád zvracela, do toho crohn, takže navíc ani nic nepřibrala a dr. se divil, kolik vlastně váží, když dítě mělo v té době podle UZV 2 kg. tehdy jsem si myslela, že si ze mě dělá srandu, že je v 7 měsíci.
19. led 2010 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak já mám po další kontrole. Tentokrát bylo na UTZ miminko hlavičkou dolů, ale stejně mám pocit, že se mi tam furt motá. Ještě půl hodiny předtím v čekárně jsem cítila, jak mi škytá někde na boku. A doktor to nějak očividně taky neřešil. Že se může do porodu ještě otočit klidně i dvacetkrát. Ale aspoň mám důkaz, že není pořád hlavičkou nahoře, tak jsem o něco klidnější. Jinak jsme o něco menší, ale to mě nepřekvapuje, protože to samý jsem měla i s Kačenkou. Takže to asi opět bude drobeček. Průtok pupečníkem je v pořádku, tak snad je vše OK. Akorát jsem vyfasovala železo, protože mám zhoršený krevní obraz. U prvního těhu jsem to měla na hraně a nic mi na to nedávali, ale teď je to asi o něco horší. Takže zítra začínám baštit další prášky. Na další kontrolu jdu 1. února a to už bude i s monitorem.
19. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Lucis, to jsi mě pobavila s tou kačenou po piglovačce. Už jsem Ti chtěla psát sms jestli nerodíš, když jsi tu dva dny nebyla.
19. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Já jsem utahaná z toho obchodu, nebylo tam moc lidí, ale i tak. Než jsme to prošli, uf. Skříňky už stojí, nechala jsem otevřené šuplíky a otevřela na celou noc v obýváku.

Lucis, já jsem taky všechno po klukách darovala, dnes už bych to stejně malému ani nemohla obléct. Mám jenom pár věcí spíš na památku. V čem se křtili a první botičky. Vozím oblečení do Domu pro matky s dětmi v nouzi. Tam jsou vždycky rádi a mě to stojí jenom cestu, což je asi 50 km a pořád mi to přijde lepší, než někam poslat peníze. S těma nikdy nevíš co udělají. Jenom mě mrzí, že jsem si nenechala alespoň povlečení.
Teď toho mám celkem dost a taky jsem zjistila, že mi chyběly malé body.
19. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Nemarodím, resp. marodím stále v normě, rýmka, ucpaný nos a šílené sucho v krku. Byla jsem ukončit nemocenskou k datu nástupu na mateřskou, tak jsem to dr. řekla, koukla se mi do krku, mám to prý trochu chytnuté, takže mi doporučila Bioparox. Koupila jsem si ho hned dneska, přidala k tomu Rennie, už jsem měla poslední 2, nechala jsem v lékárně 2 kila, al esnad mi to pomůže.
Jak jsou ještě v těhu ty sliznice takové prokrvenější, tak při každém smrkání je to s hlen s krví, ráno mám úplně zalepený krk, tak to vykašlávám, stříkám Vincentkou, tak snad už to bude oki. Potřebovala bych trochu dospat čas, s Aňou doma to moc nejde, navíc každé ráno vstávám v 6.15 hod. a chystám Nelku k busu a pak už nezaberu. Dneska jsem si po dlouhé době po obědě zdřímla s Aňulou, zapíchly jsme to skoro na dvě hoďky, tak jsem teď čilá, snad budu v noci spát..... :grinning:
Ale jak říkám, už jsem zvyklá, že se v těhu tak nějak rozpadám a rozjíždím, takže tohle by důvod mého Áčka na koníkovi nebyl, jen nám včera nějak blbnul komp.
Ještě ráno jsem byla na bance, nabíjela jsem mamce kredit, protože leží v nemocnici a zjistila, že má nízký kredit, tak jsem ji to dobila a když jsem chtěla jít na net o chvilku později, tak prdlajs. Celý den i večer. Dnes dopo jsem byla ve městě, pak jsem usnula, odpo úlohy a hlídala jsem synovce, tak jsem se tady dostala až večer....
Ale jsi hodná, že jsi měla starost :wink:
19. led 2010 ve 22:27  •  3 děti  • Odpověz
A ten rozkrok mě fakt bolí, jak bo bytelném a kvalitním sexu..... Nebo grupáči, ale to neposloužím prakticky, odhaduju teoreticky, že to asi taky musí být pořádně namožené :grinning:
19. led 2010 ve 22:28  •  3 děti  • Odpověz
Páni, mrňous je dnes nějaký aktivista, normálně se protahuje a v tom protáhnutí zůstává třeba i celou minutu a já celou tu dobu syčím bolestí, mám břicho celé hrbolaté....
Jak tu byli kluci synovci, tak jim říkám, dívej, jak tetě hopsá bříško, chceš si sáhnout na miminko? A jeden z nich, Vojta, prý: Já se bojím stlasáka, nebud naňo sahat. A Mates hned, že je to bubák a on že taky nejde. Normálně chlapi - už odmala podělaní..... :grinning:
19. led 2010 ve 22:31  •  3 děti  • Odpověz
Holky, dobrou, zítr papa! :wink:
19. led 2010 ve 22:39  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, no tak to máš doma veselo.
Vatávání nezávidím, já spím až do 7 a to si už brzo odvyknu. Kluci vstávali strašně brzo. V létě s východem slunce a už si chtěli hrát, ale je fakt, že večer už v 19 -19.30 měli půlnoc. Malý bude určitě taky takový. Mojí švagrové spali děti od narození celou noc, ráno se najedli a ještě do 10 hodin spali. To já už jsem vždycky měla uvařený oběd a kluci byli po svačince. Holt to si nevyberem. :frowning2:
19. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Dobrou :slight_smile:
19. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
ahoj holky, dnes nám montovali světla, tak jsem nebyla na netu. Jinak Epi-no stojí cca 2 až 2,5 tis. Kč.
20. led 2010 v 00:33  • Odpověz
Dobré ránko.
Luci,to jsem ráda,že jsi s tím fusakem spokojená. Když jsem ho objednávala,tak jsem si říkala,že uvidím,jestli ho užiju,ale teď myslím,že ano. Crohna mám já,ale teď naštěstí v klidu a jsem po operaci tlustého i tenkého střeva,tak se to uklidnilo.

Brouci,tys tak ponocovala?

Dnes jsem měla jet s mužem do Olomouce,měl tam mít jen jednání,tak,že bych si zatím něco pokoupila,ale včera večer řešil s kolegama,že musí společně ještě něco udělat,tak je to na dýl.
A to bych asi neuchodila. :unamused:
Pojedem teda v sobotu do Brna.
Dala jsem si prát bryndáky,ponožky a čepičky,tak zase budu žehlit :slight_smile:
20. led 2010 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
my dnes jedem detem koupit skrin, tak se tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 08:36  • Odpověz
A kde budete nakupovat,Maji?
20. led 2010 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, v Ikei, Tobik ma odtamad postel, tak ze stejne serie koupime skrin, akorat se nemuzem rozhodnout jak velkou, tak to jedeme omrknout :grinning:
20. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Aha.Tak ji pak hodíš do alba,ať se pokocháme,ju? :slight_smile:
20. led 2010 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu mrknout do práce. Asi si nechám udělat novou hlavu,neboť u mě platí rčení o kovářově kobyle a už se stydím :pensive:
Později vás dočtu.
Maji,dobře nakupte.
20. led 2010 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, jj, diky :slight_smile:
20. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.