• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahojky holčiny ,

o té mateřské by zase měli jednat někdy kolem 23.3. ? - alespoň nějak kolen tohoto datumu. Návrh prošel, teď budou jednat o tom jestli to "pustí" nebo ne :unamused: . Je v tom bordel :confounded: :frowning2: . Hlavně že mají na dotace pro "kravíny" a jiné podobné "důležité" věci. Ať jdou do háje :rolling_eyes:
9. bře 2010 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz
Holky, Kubík se narodil 38 plus 6 ( a to jsem dnes) tak jsem zvědavá, jestli třeba drobek taky dnes nevykoukne :sweat_smile:

Aninam - aspon bys mohla doplnit tabulku :grinning:
9. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
a kolik je vlastně porodné?Stále 12 tis?
9. bře 2010 ve 14:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Ani, mě to neříkej. Malý si usmyslel, že vydrží až do termínu. Ach jo. Abych pak nerodila slůně.
9. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ani tak oni jen potřebují ksylík ale na jak dlouho jim nikdo neřekne, třeba na půl roku, nebo rok nebo X let :frowning2: . Ale holčina to brala docela dobře, sice říkala že když vidí toho našeho tak je z toho taková špatná, přece jenom je tam 3 ěmsíce mezi samejma malinkejma a s problémama a tak taky neví co bude až bude s nim doma :unamused:. Taky jsem si říkala když jsem byla ten 24tt hlavně vydržet alespoň do 30tt a pak ve 32tt jsem si říkala že už je velikej že by to bylo ok :slight_smile: . A tobě už se to docela krátí viď, ještě týden a už budeš mít cestovní horečku ne :grinning:
9. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Katy 13 tisíc
9. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Rovných 13? Tak to jsi mě ,Jake,potěšila :dizzy_face: :grinning:
9. bře 2010 ve 14:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
No ja jdu na kontrolu zitra, tak jsem zvedava na vahu.... Naposledy k dr. do ordinace a pristi tyden nastup..... pletu ty ponozky jako vztekla :grinning: pac me to neutika.....

janule, no to vis musi se odsouhlasit odsouhlasene.... konec!!!
9. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Markét u nás je rodina, kde ta malá holčička měla kyslík ještě ve 2 letech a pak zemřela. To je děs, už chodila čurat na nočník, mluvila, sama jedla, jenom pořád za sebou tahala tu hadičku. Já tu rodinu obdivuju, nemohli s ní ani pořádně ven a do 1 roku byla v nemocnice a ta matka ji do roku kojila.
9. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ani, já se hlásím jako zájemce na ponožky :grinning: :grinning:
Já to neumím. :frowning2: Dělám si srandu, ale jsi šikovná, já zas místo toho buším do počítače.
9. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jakelina to je hrůza :unamused: , já si tak nějak mylsim že ten chlapeček toho bude mít víc :unamused: , přece jenom 26tt na porod je prostě brzo :frowning2: . Sama říkala že ani neví jak budou jezdit s kočárkem ven :unamused: . my byli na kyslíku těch 6 dní a taky jsem si říkala aby už byl bez něj a doktoří říkali že potřebuje čas ale nikdo neřek jak dlouho, že prý by to nemělo být víc jak 14 dní. Nakonec to zvládnul dřív ale stejně nic moc pocit. ještě když víš že ta velká váha mu škodí, že kdyby měl 3kg tak by dýchal dobře sám :unamused: . Jsou ěvci co se dobředu neovlivní :wink:
9. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
Holky taky máte takové problémy se spaním :confused: ??? Já dnes byla od 1.30 do cca 6.30 vzhůru !!! Čuměla jsem na bednu, snažila se najít polohu, chodila co hodinu ukápnout 3 kapky a zase hledat polohu, prostě pořád dokola :rolling_eyes: . Už mě z toho šíleně bolí celej člověk :frowning2: . Ježíš jak já se těším až si budu moct lehnout na BŘICHO :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!!!!!
9. bře 2010 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz
janule,na ležení na břiše se těším jako malé děcko :grinning: ,sice i těď provozuji takový břicho-bok leh,shrnu si pod sebe peřinu a jednu nohu pokrčím,ale pořád to není ono :unamused:
Jen po posledním porodu mě to na břiše celkem dost bolelo a dlouho,snad i 3 měsíce,tak snad to teď bude lepší
9. bře 2010 ve 14:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
taky nemůžu spát, těším se až se budu budit jen na kojení :wink:
9. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
katy mě to sice po klukách taky trochu bolelo, ale to je tím jak se ti zavinuje zpátky děloha. Dokonce mi i doporučovali ať co nejvíc na břiše po porodu ležím, že se tím to zavinování "urychluje". Ale těším se na ten pocir, že si konečně budu moct lehnout jak chci. Teď jak už je pupík velkej, tak mě to dost při otáčení bolí a tlačí a píchá a dost špantně se mi i dýchá (mám k tomu všemu ještě astma :rolling_eyes: ). No prostě už se nemůžu dočkat až bude malá venku :wink: . Mám pocit, že čím víc se to blíží, tím to utíká pomaleji :unamused:
9. bře 2010 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz
katy.m-ty co se týká financí máš dneska š´tasný den. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:37  •  4 děti  • Odpověz
Ani jsou to paka to mi rikat nemusis hlavne ze na sobe nesetrej :angry:
tak ja porad spinim mam to i s hlenem ale jeste to neustalo :unamused:
9. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
Zuzko,aspoň někdy :grinning: ,jinak se to vždy otáčí proti nám :angry:
9. bře 2010 ve 14:48  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Marti, tak to už asi fakt bude k porodu, když špiníš s hlenem.
9. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
Janul, já z neděle na pondělí taky spala jenom tři hodiny a nemohla jsem spát od 1 do 5 hodin.
To astma musí být nepříjemné, ale co bys pro svoji holčičku nevydržela. Já mám pomalu 40 roků, tak si ani nestěžuju, protože by mi někdo mohl říct, že už jsme na to stará a neměla jsem takhle pozdě jít rodit. :frowning2:
9. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Ach jo, kdybych aspon taky špinila...já teda vůbec nic :frowning2: Jen mě dnes trochu bolelo břicho, takový tlak, ale to spíš asi proto, že jsem Kubíka tlačila v golfkách tady do toho brutálního kopce na Zbraslavi a myslela jsem, že teda vypustím duši, ale dala jsem to :grinning:
9. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
No tak holky, sup sup dalsi kuratko, nejak se to tu flaka :grinning:

U nas na sidlisti porodila posledni mamina prede mnou. Ma od dneska 13:30 hod holcicku Adrianku, 4,64 kg a obe jsou v poradku. Podotykam, ze rodila prirozene!!! Moc ji to tlaceni nezavidim.....
9. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Ani, tak to byl macek
9. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
jakelin na ostatni kasli vek mas krasny tak akorat :wink:
ani tak to je sila :astonished:
ja prave nevim jestli to porad nemuze byt s te kontroly ale mam to i s hlenem vzdycky to ze me vypadne po kouskach behem dne neni to v kuse cely den
9. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Ani, já byla v porodnici jeden den na pokoji s mamčou, co rodila holčičku přes 4 kila. A prý naprosto v pohodě. Ani nebyla nijak potrhaná. Mimochodem, tohle dítko bylo její čtvrtý. Docela masakr. Čtyři děti na dnešní dobu je skoro sebevražda. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mne teda po prvním porodu bolelo břicho při zavinování dělohy spíš tak, že jsem cítila tlak na konečník. Ale tentokrát jsem cítila docela drsný křeče v břiše. I mamča, co se mnou byla na pokoji a rodila druhý dítko, říkala, že tentokrát cítí mnohem silnější bolesti než při prvním. Prý je to všechno roztaženější, tak je to pak při zavinování víc cítit. Naštěstí to bylo jen prvních asi pět dní. Pak už nic.

Tak kdo je teď na řadě? :sweat_smile:
9. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
vero ja mam doma taky tri a ctvrte na ceste sice ne dobrovolne ale jedno mi sem soupli a na sebevrazdu to je :grinning: me pri druhym taky deloha bolela jak cert davali mi injekce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
Zelvinka (1.3)
Flapi (3.3)
Marfinka27 (6.3)
Jnvlk (7.3)
Petulkad (11.3)
Katy.m (14.3)
Zuzule (17.3)
Nikitka26 (17.3)
Brouček2 (18.3)
Aronek (18.3)
Martinka2000 (19.3)
Doorka (21.3)
Jakelina (22.3)
Cori (23.3)
Makytka (23.3)
Lucisa (23.3)
AninaM (24.3)
Janule11 (1.4)

Jeste je hodne adeptu na to, ze jsme v polovine mesice :slight_smile:
9. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Teda ve tretine mesice :grinning: Ja prestavam mit nejak prehled :grinning:
9. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
to vychází skoro jeden porod deně :grinning: tak hurá do toho :wink:
9. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
To je pořád klid a klid a pak to bude v jeden den :slight_smile:
9. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.