• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahojte,
já jen v rychlosti zdravím, k PC se ted moc nedostanu, tak vás snad stihnu v rychlosti vždy pozdravit. KOukám, že se těm našim březnátkům pořád moc na svět nechce, holky my to snad pak fakt porodíme v jeden den :grinning:
9. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Ze by vsichni 18teho? Abych mela co delat az se vratim z porodnice, urcite nebudu vedet, co driv :grinning:
9. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
ja myslim ze jedna to rozsekne a pak uz to půjde jak na bezicim pasu ted jen otazka kdo z nas to bude ta prvni :grinning:
9. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahojte kuřátka. Jen vás pozdravím a zase povalím. Půjdu si asi naposled zacvičit. Teda spíš se jen tak požůlat na baloně.
Dočetla jsem vás a souhlasím,že by dnes měl někdo rodit. Já se klíďo hlásím. :wink:
Ale byla jsem dnes v poradně a mudr říkal,že se příští týden v út. asi ještě uvidíme :frowning2: . Otevřená na prst a CS 5. Řekněte mi,že se to může ze dne na den změnit. :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
Co ta flapi? Ještě se neozvala? Že by?
9. bře 2010 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
doorko oni to cs neberou moc v potaz oni ti reknou ze neporodis do tydne a vecer muze byt vse jinak to nikdy nikdo nevi rano to mohlo byt na jeden prst ale vecer to muze byt klidne na tri nebo na ctyri praskne voda a jedes
zadnej dr nemuze rict kdy to bude nebo nebude to je hloupost kdyz se miminku chce tak jde a nebere to co rekl nejaky dr :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Ani, a zelvinka má asi Denisku. Teda,jestli je to zelvinka,co ji máš v tabulce. Našla jsem ji ve fotoalbu,asi to tam teď přidávali.
9. bře 2010 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jé,Marti. To jsi mě potěšila. Tak já bych třeba večer mohla jet,co? :grinning: :grinning:
Budu cvičit o 106 :grinning:
9. bře 2010 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ani,to album sázky.
9. bře 2010 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz
doorko muzes jet klidne za hodinku nebo taky za tyden ono to prijde az bude cas ja dnes byla nakoupit a vsichni na me vy jste jeste cela? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako by me to bavilo ty posledni dny nebo co :grinning: holky taky vas tak berou trisla?
9. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
Jo a psala mi Sluni.
To naše princátko už má 3 kila a velikost 56 nám začíná být malá :slight_smile: . Koníka vůbec nestíhám i když je Štěpíno úžasně hodné miminko.Pozdravuj všechny tetky. Moc na vás myslím.
9. bře 2010 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz
Marti,taky,taky :slight_smile:
Jedu na to cvíčo. Pak vás dočtu.
9. bře 2010 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, tak hod odkaz na album??? Tady aby clovek byl FBI :grinning:
9. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
9. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
Čau, holky, jak to tady ten koník počítá, do dupy? martinka má termín 19.3. a píše ji to 40 tt a zuzule 17.3. a píše jen 39 tt. Je nějaký doblblý, no ne?

O mateřské a dávkách raději pomlčím.
Dnes jsem u nás v Opavě viděla pěkný billboard - Topol v celé své kráse vysmátý jak lečo a vedle modrý nápis - Věrný manžel, spolehlivý vůdce (nebo tak nějak) a modří ptáci. Myslím, že tohle asi ódéeska neplatila, co? :grinning:
9. bře 2010 v 17:01  •  3 děti  • Odpověz
lucis ja jsem si tam musela dat jinak ms o dva dny jinak mi to porad ukazovalo termin na 22 brezna nechapu to
9. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Kdo je dobrý nosič? Že by začala rodit a zbytek nás nakazil :grinning:

dori, já u prvního porodu jela jeden den nanečisto, řekli mi, že jsem otevřená jen na dva prsty (s bídou) a že mám jet domů, že to může trvat i týden. a já druhý den v noci přijela znovu, protože se mi zdálo, že kontrakce jsou pravidelné a už si mě tam nechali, byla jsem asi na 4 prsty a druhý den po obědě se malá narodila. takže od prvních "prstů" asi 1,5 den do porodu.
9. bře 2010 v 17:06  •  3 děti  • Odpověz
marti, aháááá
9. bře 2010 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz
Vero-4děti=sebevražda? :grinning:
Ani tak to ta holčička měla o 14dkg víc, než kluci-na holku super váha. :grinning:
9. bře 2010 v 17:13  •  4 děti  • Odpověz
holky ja taky pry mela pres ctyri kg ale je fakt ze muj tata je chlap jako hora ma dva metry mamka 150cm :grinning:
9. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
zuzko to my teprve pozname 4deti =sebevrazda :grinning:
9. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
marti- :grinning:
9. bře 2010 v 17:35  •  4 děti  • Odpověz
Ani, tak jsem taky koukla na album zelvinky a vypadá to fakt, že je to ona, všude má datum 1.3. a to tady taky udávala jako termín porodu. Uvidíme, jetli nám to potvrdí, až se tady objeví....
9. bře 2010 v 18:01  •  3 děti  • Odpověz
holky me klepne ted jsem se zakousla do housky a vypadla mi půlka zubu :frowning2:
9. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
marti, zub nezávidím :confounded: Budeš řešit hned, nebo až po porodu??
9. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Marti, alespoň to snad není přední zub :frowning2:
9. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
ne ne nastesti neni je to petka ze zadu ale sere me necham to az po porodu asi
9. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
Marti. Moje zubařka, by mě stejně objednala až nejdřív za měsíc a tak bych s tím do porodu nic udělat nestihla, kdyby se to stalo mě. Tak si tam zítra zavolej a domluv se, aby jsi to pak neodkládala.
9. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Jsem doma ze cvíča. Ale už jsem tam byla asi fakt naposled.
Teď jsem zaškrtila 2 chleby s anglickou a je mi hej :grinning:
9. bře 2010 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.