• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Tak ja nevim, mam ji napsat do tabulky nebo pockat az se ozve????
9. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Ani, já bych ji tam nepsala.
9. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Ja bych taky pockala az se ozve, tak ji teda vypustim ze seznamu tehulek, kdyz mame "podezreni", ze uz neni tehulka :slight_smile: Nebudeme preci nekoho psat nasilim ze?
9. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Ani, já bych taky počkala, až se sama ozve. :wink:
9. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Jasně, když bude chtít tak se ozve.
jakelin ja to odkladat nebudu zavolam tam zitra a dohodnu se ale nastve to takhle pred koncem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si taky myslim ze me objedna az po porodu ze ted uz nebude chtit stejne jsme byly domluvene ze tam dorazim bud jeste pred porodem nebo az pak ale spis se priklanela ze az po ted uz to vydrzi
ja myslela ze tam dali kaminek do housky tak jsem to vyplivla a on zub tak jsem hledala kde chybi :grinning: nebolelo to nic jen prekvapilo :angry:
marti, tak to naštve.....

čau, jakel, ještě 2v1? Já furt hlídám tebe a katy, jsem nějak nervozní či co. Předtím jsem psala, že už mám tak 2 týdny častou stolici i několikrát denně, ještě jsem si tak v duchu říkala, že už se možná tělo připravuje na porod, a teď 2 dny totál zácpa, chodím několikrát, ale bez úspěchu, a když něco, tak mám strach, že mi něco penkne v hlavě. přitom jím pořád stejně.... :unamused: ale ten pocit plného a nafouknutého břicha je divný..

taky pozoruju, že mě tak dva dny nepálila žáha (ťuky, ťuk), a dost mě tlačí močák - chodím ukapávat (teď už by se mi fakt sešla i nějaká ta vložka tena, abych furt nemusela běhat :grinning: ), tak jsem si myslela, jestli už mi mrně nekleslo trochu níž, ale zadýchávám se pořád, tak nevím.....
9. bře 2010 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz
jo a té zelvince se malá nenarodila 1.3., jak jsem původně psala, ale snad už 17.2.

aničko, raději počkej, jestli se tady na nás přijde kuknout a podá echo :wink:
9. bře 2010 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz
jo, jakel, a představ si, že dnes hořel na krnovské troleják. kolona jak cyp, si říkám, co se děje a kousek za zastávkou u kříže odstavený troleják, otevřený motor, 3 auta hasičů, policajti to tam kyvadlově pouštěli, čumilů jakbysmet, aspoň nějaké vzrůšo ve městě. Ale ani to nebylo nějak očouzené, asi si toho řidič všiml včas, tak se snad nikomu ani nic nestalo....
9. bře 2010 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz
do prčic, holky, kde jste, to si tady zase kecám sama? :grinning:
9. bře 2010 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrole. Monitor je o.k., tvrdne mi šíleně břicho, takže prý můžeme každým dnem rodit, ale k otevření nic neříkali, jen CS mám 7. Kontrola byla fakt nepříjemná, docela mě to bolelo.
9. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
9. bře 2010 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz
cs7? to už je nějaké otevírání nebo zkracování čípku či co, ne?
to tady snad ještě nikdo neměl.....
9. bře 2010 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz
Holky me CS ani nepise :grinning: Snad veri, ze jsem drzak a vydrzim do toho terminu cisare :grinning: Ikdyz bych nedala ruku do ohne, ze zitra bude monitor bez kontrakce :grinning: Uz minule jsem tam mela hezke kopecky.....
9. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
lucisa no říkala, že se může stát, že se večer do porodnice vrátím a je fakt, že pokud neležím nebo nesedím, mám pocit, že mi každou chvíli břicho klesne. Chodím dokonce částečně v předklonu. Před 14 dny jsem měla CS 5.
Ráno mám jít ještě na nehty a chci vybalit ještě cca 10 krabic. No uvidíme
9. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Broucku, uz nic nevybaluj a supajdi do porodky :slight_smile: Tabulka ceka :grinning:
9. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Broučku, nedělal ti doktor Hamiltonův hmat? Jestli to dost bolelo, tak je to možný. CS 7 je teda fakt vysoký číslo.
9. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
ani na monitorech dnes říkali, že i když máš kopečky, tak můžeš rodit klidně za 14 dní a víc a holky, co jsou už těsně před porodem, tak kopečky nemají žádné
9. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
kontrakce ještě nemám, takže doufám, že to 2 dny ještě vydržím.
vero, doufám, že nedělala, říkala jsem ji, že ještě zítra musím být o.k.
9. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
broucku, tohle uz jim nezeru!!! Mam monitory doma, vlastne celou dokumentaci a je tam krasne videt vsechno. Jak cinnost srdce ditete vzhledem ke kontrakcim... Je pravda, ze kdyz rodis, tak pak uz se nesleduje cinnost delohy, ale jen cinnost srdce ditete a to snima dobre..... Vicemene na tyhle "lzi" ja jim tenotkrat kaslu v prvni dobe porodni.
Jako me na sale rikali, ze ty monitory jsou vlastne zbytecny, kdyz citim pohyby. Tak me tenkrat vrtalo hlavou, proc je teda toci a neposlouchaji tim "sluchadlem" jako v dobe davno minule..... Ne vsechno si ted necham nabulikovat. Stejne tak neni mozna, aby se rodicka zacala zavirat, to tlakem hlavicky plodu proste nelze. Ano, lze se prestat otvirat a setrvat na nejakem oterveni porodnich cest, ale urcite nelze porodni cesty tlakem hlavicky zavirat..... Jsou opravdu veci, o kterych vim diky nasemu pripadu dost. Stejne tak jako mi nikdo nenamluvi, ze kdyz padaji ozvy ditete pod hranici stovky nebo naopak stoupaji nad hranici 180 na vice jak jednu sekundu, ze je to dano tim jak se dite otaci!!!
9. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Lucis, ty jsi tu vždycky, když já ne. Příště mě prozvoň a já sednu ke koňovi. Jdu na Přešlapy, mám ten seriál ráda. Pa zatím.
9. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
I ja mizim na preslapy....

Brouci, proc mi teda dr. minulou poradnu poznal na monitoru slabe poslicky??? :slight_smile: :wink:
9. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
já jdu do pordny až ve čtvrtek, tak doufám, že mi taky řekne, že už je to k porodu. Naposledy bylo CS 0 :cry:
9. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Tak já půjdu na ordinaci. Já tady kolikrát sednu, a než všechno dočtu a zareaguju, tak holky něco chtějí, nebo dopere pračka nebo domyje myčka nebo je třeba zase něco jiného.....

ani, vidím, že co se týče monitorů, jsi skeptik a taky dost kompromisní - po tvé zkušenosti se není čemu divit....

Já zítra s holkama valím napravidelnou kontrolu na nefro, to zase budeme ráno chytat moč...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz
zatím pa, možná se tu po ordinaci ještě ukážu, jestli nevytuhnu..... :grinning: :wink:
9. bře 2010 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
tak výsledek monitoru jsem dnes viděla poprvé a kontrakci jsem tam měla asi jen jednu, jinak žádné šílené skoky
9. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj kuřátka,
tak už jste asi všecí u TV :sweat_smile:
já s malou měla na monitoru kontrakce už 14 dní dopředu a nic sem necítila :grinning: a ted mám zase pocit, že občas poslíčky mám a na monitoru nic :sweat_smile: tak uvidíme.

aronku taky du až ve čtvrtek na kontrolu, už se aj těším, jen zatím nevím jak se tam dostat, bo mě nechcou nechat řídit, jenže odvozce je nemocen a busem se mně jet nechce :sweat_smile: , tak uvidíme
9. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Lucisa, ja nejsem skeptik vuci monitorum, ale vuci personalu, ktery je pouziva a rika, ze jsou k nicemu, kdyz je tam opravdu hodne videt.....

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3885416&vReferer=
na tomhle monitoru je vyznacena jedna z nejkritictejsich situaci maleho v mem brisku. Jedna kosticka je pul minuty, takze si snadno spoctete jak dlouho byl bez kysliku..... a to nemluvim chvili predtim byl pod 100 coz taky neni good a je tam videt jak nejvetsi pokles mel na zacatku kontrakce - tohle je DIP I. coz je indukce k cisarskemu rezu. Pokud klesaji ozvy ditete na konci kontrakce (mezi kontrakcemi) je to DIP II. coz je take indukce k cisarskemu rezu.....
9. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
no ono muzes mit kontrakce a na monitoru rovnou caru, ale zalezi jaka je hodnota te cary :slight_smile: Je to trochu slozitejsi takhle vysvetlovat.....
9. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
ani jj, já jen že mi dr. říkal, že už mám kontrakce a já mu tvrdila že nic ještě necítím :grinning: , stejně sem to první těhu byla asi víc imuní, ani pohyby malé jsem skoro necítila, za to teď každý šploouch zaznamenám :grinning:
9. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.