• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani, tak to je bohužel ve více oborech. někteří lidé i když mají super moderní techniku, tak si jedou ve svém, páč mají pocit, že mají dost zkušeností a jsou neomylní, bohužel...... :frowning2:

Ale já bych z takového grafu nepoznala nic, je vidět, že jste to zkoumali ze všech detailů, hlavně že teď už víš, co a jak, a jak si to pohlídat.

Tak já mizím na tu ordinaci......
9. bře 2010 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz
Luci, myslim, ze v tech kontrakcich jsou my tyhle vedomosti prd platne, ale manzel by pripadne vedel, co a jak..... Navic, ted zkoumam vsechny monitory pod rukou dr. takze trochu deformace..... Taky to pro me byly jen cary, dokud :slight_smile:

Cori, ty kontrakce mohou byt tak slabe, ze je ani nezaznamenas.....
9. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
:slight_smile: Novy fotky v albíčku.
9. bře 2010 ve 21:04  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, moc hezky...... Ja se snad samou radosti nedockam :grinning:
9. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
jdu si znovu prohlídnout monitor a dám manželovi na chvíli net
9. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ani dočkáš, neboj, už je to za pááááááááááár. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:17  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, kluci jsou krásní
9. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ty jo, ja ten monitor asi stahnu..... ted se mi ozvala maminka, ze jeji syn mel podobny monitor a nasli mu srdecni vadu, at se mnou neco delaji :frowning2:
9. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
cori, tak to já řídím, jen se musím nasoukat za volant a blbě se mi couvá :frowning2:
9. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
zuzko, krásné fotečky a je vidět, že jim chutná :grinning:
9. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Aronku, tak to te obdivuji. Ja vlezu za volant a bud mi utikaji pedaly :grinning: nebo soupu volantem o bricho, takze uz neridim :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
ani, mně nic jiného nezbývá, ale já řídím ráda, jen už přes měsíc mně přítel nepustil jet do Prahy, tak musím počkat po porodu :wink:
9. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
Aronku, ja taky ridim rada.... Zitra jsem chtela jet k dr. sama, je to 20 km, ale manzel zakazal a poveze me mamka :slight_smile: Alespon maji peci..... No nic mizim do pelechu a zitra v 8:30 ko s monitorem, takze se tu ozvu nekdy kolem poledne :slight_smile:

Dobrou kuratka a uz sakra udelejte neco s tema porodama :grinning: Tabulka ceka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
já bych tak chtěla plnit tabulku, ale mám smůlu, malý se spíš šplhá nahoru a příznak žádný :angry:
ani dobrou noc a na zítřejší kontrolu držím palečky :wink:
9. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
taky jdu zalézt, přeji dobrou noc :wink: a třeba ráno nějaké kuřátko :grinning:
9. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
Dobrou
9. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
ani, jak to myslíš, ať mi stáhnou monitor? Ty se nějak natáčíš doma, či co? jsem z toho nějaká zmatená....

Já řídím taky ráda, ani teď nemám problém vlézt do auta, máme vyšší MPV, takže pohoda, ale já mám spíš strach z airbagů, u nás nejdou vypnout a kdyby do mě nějaký trouba žduchnul, tak mám strach, že když mě a mrňouska nezraní volant, tak určo airbag. Ale co mi zbývá, někdy taky musím holt vyjet, např. zítra s holkama na tu kontrolu....

Jo, teď jsem se dokoukala na Ano, šéfe - použiju Pohlreichu řeč: (sorry) Ty vole, tak já bych jim teda už ani nepomáhala zvednout návštěvnost podniku, rovnou volám hygienu, ať to zavřou, a to nejsem žádná cimprlína, ale tohle byla fakt síla. A ti blbečci se ani nestydí zavolat si tam kameru, humus.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, jdu si zase lehnout, bobíškovi se nelíbí má poloha vsedě a já jsem taky nějaká utahaná, papa zítra, dobrou noc :wink:
9. bře 2010 ve 22:41  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, to byla špína
9. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz
Mmch, zuzko, tví dva bobci jsou super, akorát nechápu, kde si vzala takové kozáry, s tvou postavou tě to musí převažovat, ne? Nepotřebuješ na záda panel, nebo tak něco? :grinning:

Jsem hrozná, i když jsem si někde přečetla, že se to nemá, předbíhat události a člověk se má těšit z toho, co zrovna je, tak přesto, že jsem se na těhu těšila, tak teď, jak už je to za pár, se taky nemůžu dočkat.....
9. bře 2010 ve 22:45  •  3 děti  • Odpověz
jakel, tak to je ještě slabé slovo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a už fakt dobrou :wink:
9. bře 2010 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky :wink:
Zase po dvou dnech nakukuju a koukám, že nemáme od neděle žádné nové miminko, že by všechna mimča čekala na lepší počasí :sweat_smile:
Mě v pondělí k ránu asi odešla zátka, bylo to přesně jak u Čendy, byla vodnatá, určitě jsem se nepřičůrala, jsem to důkladně očichala :grinning: Jen mě vzbudilo mokro. Tak si myslím, že to bylo ono, plodovka to určitě nebyla, pač ze mě dál už nic neteklo a neteče. Tak jsem z toho trošku nervózní,že to může už přijít každým dnem a manža byl dneska a zítra a ve čt ještě musí do Prahy :confounded:
9. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz
Koukám, že už všechny stejně spíte, tak jdu taky . Dobrou :slight_smile:
9. bře 2010 ve 23:31  • Odpověz
Lucisa, ne ten monitor z toho odkazu jako ze stahnu...... Nenatacim si ho doma, tak bohata nejsem :grinning:

Jinak dobre ranko, jdu varit snidani a pripravovat na odjezd :slight_smile: Pak poreferuji :slight_smile:
10. bře 2010 v 06:38  • Odpověz
http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html

Holky Aničku předbíhá o pár hlasů nějaký Pavlík :angry: . Tak šup hlasujte, ať to neprojedem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. bře 2010 v 07:40  •  3 děti  • Odpověz
Jinak dobré ranko :slight_smile:

u nás sice zatažené a mrazivé, ale snad se to k poledni zase probere a to sluníčko vyleze. Sice je pořád zima, ale to sluníčko je příjemný :dizzy_face: .

Jinak já jsem se dneska do rána snad po 14-ti dnech poprvé jakž-takž vyspala. Byla jsem na záchodě jen !!! jednou !!! za noc. Asi jsem dospávala ty poslední dny. Ale je mi hnedle líp :sweat_smile: .

Zuzko : kluci jsou super :grinning:. Tedy ale kojná-dojná jsi pěkná :wink:. Ale aspoň mají kluci dost papu. Závist :sweat_smile: nad tvojí hubeností. Bože, já snad ani takhle už nikdy vypadat nebudu :unamused: .

Jdu se nasnídat a trochu poklidit. Jak nemám doma kluky, tak je tu klídeček, až se mi z toho nechce nic dělat :sweat_smile: . No musím se dokopat.
10. bře 2010 v 07:48  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko. Hlasuju :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Janul, já jsem si taky říkala, že Zuzka je jak lunt. Ona má vůbec celé těhotenství na matku dvojčat zvláštní :grinning: :grinning: Bříško jak na jedno mimčo, pomalu přenáší, porodí dva obříky, kojí a krmí ještě kočku a psa, kolik má mléka a váží míň než před těhu. To mě se stát nemůže. :frowning2:
10. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Jake, to to máš recht, mě se tohle taky nestane :frowning2: . To jsem nevědela, že ještě krmí i kočku a psa :grinning: . Takže ještě schází ten zbytek její "smečky" :wink: . Ta bude mít zdravou rodinku :grinning: .

Mě ten můj taky říká, že doufá, že budu mít dost mlíka, protože potřebujeme ušetřit. Kluci ho chlastaj snad po hektolitrech, chlap do kafe a mi pořád jen kupujeme kartony mlík. Takže bych jim odstříkávala do lednice, ušetřili by jsme a ještě bude ta moje banda "zdravá jak řípa" :grinning: .

No nic, jdu tedy makat, vypadá to tu poránu, jak když tu bouchla bomba :wink:
10. bře 2010 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz
janul u nás se taky kupují celé ty balení po 12 kusech a je to pryč za pár dní.
10. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Luci- já normálně kozy nemám, ale teď mám megakozy. :grinning:
Jake-dost dobrej popis-nejsem z jiné planety? :grinning:
10. bře 2010 v 08:10  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.