• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Zuzko, aspoň, že se to líbí chlopkovi, no ne? Doufám, že kromě dětí a zvířat nepřikrmuješ ještě jeho? :grinning:

Taky jsem hlasovala, ty jo, kde to ten Pavlík nabral, však Anička vedla o tolik hlasů, to bude nějaké lobby, že musela odhlasovat celá fabrika či co.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, u nás se taky mlíka pije hafo, a to má ještě Noemka mlíčko ve škole v rámci Mléka do škol, jen občas jej přinese domů. V prvním pololetí chtěla slazené, ale pila jen jahodové, občas vanilku - banán a čokoládu ne. Tak potom chtěla obyč a to mi ve škole vypije skoro vždycky...
Ale já jsem ráda, že mi obě mlíko pijou a rády. Bráchova dvojčata vidí mlíko, jak si ho švagrovka chystá třeba do br. kaše a už hulákají: Mlíko já ne!!!! Naštěstí jí aspoň jogurty a sýry, ale mlíko ani boha.

Jo jinak, pěkné ránko, u nás tedy mráz - koukala jsem, že -10 st. Kosa jak cyp, brrr
10. bře 2010 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz
10. bře 2010 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz
janule, já hlasovala před chvilkou, teď musím hoďku počkat, říkal to tady někdo, že?
10. bře 2010 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz
Luci- :grinning: on nechce-on se toho bojí :grinning: , jak vidí, že z toho teče mlíko. :grinning: :grinning: Když nic neteklo tak tahal a když teče tak nic. :grinning:
10. bře 2010 v 08:56  •  4 děti  • Odpověz
Dobré ránko. Taky jsem hlasovala. To musíme pěkně zabrat nebo nás ten Pavlík nějaký převálcuje. Takže pěkně připomínat,holky!!!
Držím palečky těm,co jsou na KO. Aničce hlavně.
Zuzko,krásné fotky a super kozičky. Ta fotka kojná se mi moc líbí :grinning: A samo tichá závist. Ta tvoje postava :wink:

Já jsem dnes zahájila malý protest! Ráno jsme s mužem polaškovaly,piju maliník a jdu na velký úklid. Snad by to mohlo zabrat. Odpo dám asi procházku,večer vínko a vanu a děj se vůle Boží.
Ale když jsem tak sledovala Maju,tak stejně nic nezabralo. Prostě,až bude chtít mimi ven,tak půjde. :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko :grinning:
10. bře 2010 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno. Taky mám odhlasováno :wink:
10. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Znovu odhlasováno.....

Spíte nebo jste všechny na kontrolách?
10. bře 2010 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz
já dnes nemohla spát. Šla jsem v jedenáct, v jednu na záchod, o půl třetí znova a o čtvrté znova. Pak jsem už neusla. Před pátou šel přítel do práce, tak jsem si rozsvítila a četla :confounded:
10. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
čau tak jsem odhlasovala a jdu juknout zuzce na kozičky, když je tak vychvalujete :sweat_smile:
10. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Lucis, můžeš hlasovat co hodinu
10. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Já uklízím :wink:
Aronku,uvař večer meduňkový čajík. A zaučovat teda nechodíš? Fakt ti dali pokoj? Tomu jsem moc nevěřila :wink:
Co budete vařit?
10. bře 2010 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
Aronku, tak to tady máme asi všechny. Já buď spím jako zabitá, nebo vůbec :frowning2:
10. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Doorka já mám sladké knedlíky :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
dori pokud to zvládnu tak pangasia
10. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Holky neočumujte mi ty kozy, nebo to smažu. :grinning:
Úplná Dolly Baster. :grinning:
Holky volali, že si máme vyzvednout kočár-huráááááá, jdeme s Adamem a sporťákem pro něho-pěšo-to bude mega jízda.
10. bře 2010 v 09:38  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi se nezlob, já musela juknout, když máš takovou reklamu :wink: , musím uznat, že jako fakt dobrý, slepá závist :sweat_smile: super, že už bude kočár, to bude hned lepšejší. Já jak jsem na začátku zavrhovala ta lehátka a že nic takového nebudeme pořizovat, tak nakonec jsme včera taky vyaukrovali toho Fishera a dnes pro něj Milda jede, akorát se mi podle fotek zdá dost sepranej ten potah, ale co, hlavně, když to splní účel
10. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Sladké knedlíky já můžu.
Já jsem zvažovala jestli koprovku a nebo br.kaši s masíčkem. Ještě nejsem rozhodnutá.
Zuzko,paráda,že máš kočár. A kozičky taky :grinning:
10. bře 2010 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, nebudeš tomu věřit, ale oni místo mně ještě nikoho nemají. Dali takové požadavky, že je nikdo nesplňuje :angry:
10. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
aronku ty jsi prostě jedinečná
10. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Zuzko, :grinning: Jsem zvědavá, co budu mít já. Při holkách jsem taky měla vždycky prsa velké jak hrom a bylo poznat, ze kterého se naposledy pilo, vždycky splasklo :grinning:

jakel, já si to myslela, že každou hodinu, ale někdy mi to blbne, nevím proč. Dneska se mi ráno podařilo odhlasovat už 2x, a včera jsem měla problém :confounded:

Zuzi, to jako zpátky půjdete se dvěma kočáry, jo? A kdo poveze ten prázdný, Adam? Nebo si kluky rozdělíte, ať to nevypadá blbě, že jede jeden po prázdnu :grinning:

Já tedy nevím, co budu vařit, jsem sama, tak jsem líná. Za chvilku jedu pro kočenky moje a fičíme na nefro, Aňu si už asi nechám doma, Nelka ještě bude chtít jít do školy, by nepřežila, kdyby vynechala výtvarku a družinu....
10. bře 2010 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz
aronku,to fakt nee? Jsi opravdu nenahraditelná :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
aron, tak to jsou v práci paka, ne? Možná si myslí, že jak odrodíš, přifičíš s mimčem na prsu zpět, tak ti vlastně drží fleka tou vysokou laťkou :wink:

rintin: já taky původně nechtěla lehátko, ale jen na zemi na dece nechci kvůli holkám, ať mi některá divočina o prcka nezakopne (v lepším případě) a v autosedačce se má nechávát jen po nezbytně dlouhou dobu, nechci tam, nechat bobka schouleného. Já koupila tady na koníkovi od jedné maminky, přišlo v perfektním stavu a řekla bych, že i za slušné penízky..... jestli najdu odkaz, hodím ho sem....
10. bře 2010 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz
Čaute kočky :slight_smile:
Zuzi,taky jsem shlédla Tvé kozičky,fakt prvotřídní :slight_smile: :grinning: a ta postava :dizzy_face: ,tiše závidím :wink: Kočár vyfoť.
Holky,já už chci vážně rodit,nevím,jak toho našeho koblížka přesvědčit.
Taky zvažuji,zda ještě koupit lehátko,to jediné nám snad chybí,ale pořád nevím,zda to není zbytečnost????
:rolling_eyes:
10. bře 2010 v 10:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
ví, že mám ve čtvrtek poradnu, tak už se ptali jestli nepřijdu :angry: Ale fakt nejdu, musela bych na patra a všichni tam frkají, tak bych ještě něco chytla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky, našla jsem dva typy mého lehátka, ale ani jeden není přesně ten, co jsem koupila. my ho máme jemně banánově žluté a nemáme motýlka na hrazdičce, ale včeličku, jinak je to to stejné, jako tyhle:
růžový:
http://www.babydracek.com/zbozi/3326--fisher-price-l3887-lehatko-batterfly-pink-papasan
barevný:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4596149
10. bře 2010 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz
luci,ty jsou moc hezké.
Já jsem na to jako Katy. To jediné ještě nemám a nevím,jestli jo nebo ne.
10. bře 2010 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
lucis jsou fakt moc hezky :wink:
teda zuzko? :grinning: :grinning:
jinak jeste vsichni 2v1?
10. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
lucis,lehátka jsou moc hezké,ale pro mě asi dražší,to je i vibrační?Já počítala tak max.do 1000Kč.No uvidím,ajk přijdeme s drobkem domů,když tak pak vyberu nějaké na MMB
10. bře 2010 v 10:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Holky, mám strach, musím malou budit po 2 hodinách na jídlo.. pak mi u toho usíná. Doktorka se netvářila, když zjistila, že máme i umělou stravu, já to prostě nanasaju :frowning2: :frowning2: ta váha šla lehce nahoru, ale není to žádná sláva.. u porodu jsme měli 3126, teď 3050, .. Vypijeme 80 ml.. Já už vážně nevím.. Nespím, jen tahám odsávačku, vyvařuju a přemlouvám k jídlu.., pak se snažím uspat,a bych ji zase probudila na další nášup
10. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.