• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak možná proto to zredukovali na 1, Kyjov je pěkně opravený, každý pokoj má svou koupelnu, přebalovátko, váhu, vaničku pro mimíska a maminy sou po dvou nebo třech, takže pohoda.
Jen nesmí být baby boom :grinning:
10. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Snad nebudete rodit na chodbě :frowning2: :frowning2:
10. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Jdu se natáhnout, spořádala jsem tři švestkové knedlíky a padla na mě únava :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jakel a nic nového do teď. Teda,udělali nový pavilon s ambulancema,ale s pokojama se nehlo :wink:
10. bře 2010 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jdu zalehnout. Snědla jsem 3 knedle,2 vajíčka a kotel koprovky
10. bře 2010 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
hi Jakel nestrašššš :grinning:
ted by se to mělo dát, ale s Kájou ten den rodilo 8 maminek a to sestry říkaly, že nestíhají, šak sem pak ty 2 hodiny místo na porodnickém ležela na chodbičce u sálu :sweat_smile: , ale dali mi oběd, tak se to dalo...
Ono přes 30 miminek za týden je tam prý dost, ted se rodí kolem 20 tak, ale uvidíme ono asi možná jak se oteplí tak to začne :grinning:
A před 2 rokama některé maminky se už nevlezly na novorozenecké, tak je dávali na gynekologické oddělení a bez miminek :pensive: , tož to bylo pěkně blbé...
10. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
a já du teprv baštit :grinning: tak pěkný den :wink:
10. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Dnes je venku krásně, už se těším na procházku...snad to bude bez řevu. Jdeme i k Dr. pro další kapku vitamínu K myslím.
S kojením jsme to zezačátku taky měli pořád uspávací, ale už si zvykla a dokáže pít těch 20 min, no někdy se nechce pustit pěkně dlouho! Ale to už jen vymýšlí a ocucává. Vůbec mi nestíhají vložky do podprsenky, mám jich šílenou spotřebu. Doufám, že se to někdy ustálí???
10. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Michelle, vy chodíte pro K k doktorovi? To nám předepíše doktorka recept a budem kapat doma.
10. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
My taky kapem K i D doma. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:19  •  4 děti  • Odpověz
Slyšela jsem, že kdo měl velké prsa před otěhotněním má problémy s kojením??? Netušíte co na tom je?
10. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Tak jsem se dostala k internetu. Kontrola v poradku, uz prej maleho nevazil, ze se nechame prekvapit :slight_smile: Mam papiry na CS a ve stredu 17. brezna nastupuji do nemocnice a dalsi den v 8 hod jdu jako prvni, jsem takovej prominent, ze jsem si pomalu mohla vybrat anesteziologa :slight_smile: Jo a pry se mam pripravit na navstevu a proslov pana primare a ignorovat to :grinning:
10. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
ani, moc gratuluji :wink:
10. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Aronek-to jsem taky slyšela, ale jak je to doopravdy nevím. Já mám v normálu plochy prsa. :grinning: 75C a teď mám mega. :grinning:
10. bře 2010 ve 13:08  •  4 děti  • Odpověz
Ani tak už se to blíží vi´d. z tohohle jsem měla strach že jak budu vědět ten den že to bude už tak konečný a nakonec to bylo taky jinak. U mě pak na JIp byl i sám přednosta kliniky :wink: , ještě si mě pamatoval jak jsem tenkrát v roce 2004 potratila, prostě jsem případ který tam hned tak nemají :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
No jak se to blizi, tak to fakt vubec neutika.... Dala jsem se do pleteni ponozek, dokonce jsme jedny slibila i sestricce u doktora, tak ji pletu bile :slight_smile: Pak jeste dvoje synovcovi a pak si chci jeste uplest ja jedny :slight_smile: Pak uz na to nebude cas :grinning: a moc se na to tesim..... Pristi tyden se ma pry oteplit, tak rikam, ze jsme si objednala i pocasi :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Aronku, říká se to, ale na to nedej. Moje tchýně má prsa jak melouny a děti nekojila ani jednoho a její sestra má možná ještě větší a všech pět dětí kojila do 2-3 let. Určitě to není o velikosti. Ale můžou být problémy, že se miminko tím velkým prsem jako by dusí, ale vychytáš polohu při kojení a čím bude větší, tak to bude lepší.
10. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Zuzko a kam jedete pro kočárek???Kupuješ ho od někoho přímo u vás??? Pak nám hoď fotečku.
10. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
No my ještě nevyjeli, furt je tady ten opravář :grinning: , fotku pak hodím do alba. Kočár máme z obchodu ve městě, dělali nám ho na zakázku a majitel firmy je můj soused-ale to jsem předtím nevěděla. :grinning: Já ho -toho souseda vozila v kočárku. :grinning:
10. bře 2010 ve 13:43  •  4 děti  • Odpověz
Ahojky

Holky díky za připomínání hlasování :slight_smile: :slight_smile:

http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html

Anička

Jinak Aničku začali trápit trochu prdíky,ale jinak je pořád zlatíčko.

S těma prsama,tak já je měla před těhu velký a teď je mám úplně mega a Aničce se taky blbě chytaj,hlavně na lévém prsu.Ale zatím to zvládáme.
10. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
celkem by mně naštvalo, vypadat celý život jako kojná a pak ani nekojit :angry: kvůli chlapům bych se s tím fakt netahala :angry: dnes mi z nich vytekla taková průhledná kapička, tak doufám, že se tam něco děje a ne že jen rostou :wink:
10. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Aronku, to je mlezivo, po porodu bude spíš žluté a husté. Kojit budeš, musíš tomu věřit a chtít.
Kačko hlasuju dnes už po čtvrté :grinning:
10. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Holky, kdo pouzivate na webovky operu, tak doporucuji dat na strankach s Anicky hlasovanim (po odhlasovani) reload kazdych 60 minut a nemusite to hlidat a komu jde komp i v noci (jako me) muze hlasovat i v noci, aniz by u toho byl :slight_smile: Takze ode dneska do nedelni pulnoci ode me dostane Anicka 24 hlasu denne :slight_smile: :wink:
10. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ani já jsem na tohle antitalent,bych to potřebovala popsat polopatě jak to mám udělat :wink:
10. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ani,ty brďo,ty nás tady ještě předběhneš. :angry: Ale to neva. Hlavně když to bude v pořádku :wink: Jo,tak ty budeš taková VIP,co?
To musí malá Anička vyhrát. Nedáme se.
Aronku,já myslím,že s těma prsama je to nesmysl. Prostě to někdy jde a někdy nee. Někdo mám nulanula - - a kojí,někdo 7 a nekojí a naopak.Hlavně si s tím nelam hlavu.

Jdu asi ven. Trošku to tam pohrabu a poumetám,protože to zbytek bytů dělat fakt nebude!!! To je jako se sněhem. A mě to třeba přiblíží k porodu. Dvě mouchy jednou ranou :wink:
10. bře 2010 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz
No takze do opery das odkaz na hlasovani, zahlasujes (oznacis Anicku a das hlasovat), pote zmacknes prave tlacitko mysi na strance (kdekoliv) a vyberes "Nacitat v intervalu" dale zvolis vlastni a tam zadas 60 minut a potvrdis. Nacitat v intervalu se nachazi pod nacist znovu. Timto zpusobem ti to automaticky kazdou hodinu obnovi stranku, tzn. ze to odhlasuje :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Doorka, tebe nepredbehnu, tobe dam prednost !!! Nejpozdeji o vikendu rodis :grinning:
10. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ani,díííky. :wink: Máš to u mě.
10. bře 2010 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka a jeste, VIP sice jsem, ale za jakou cenu..... No hlavne, aby vsechno dobre dopadlo. Myslim si, ze tentokrat to mam podchyceny, to uz by opravdu musel nespat ne cert, ale lucifer no a kdyby nespal, tak pak nastoupim ke Katy.m a tam budu mit taky protekci ze? :grinning:
10. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
já tak plánovala, že by bylo dobré porodit v pátek, no plány hezké, ale ani jeden příznak :angry:
10. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.