• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Lucis, já bych taky brala víkend, nemám nikoho narozeného o víkendu. Tak ať je to zase změna.
Zuzka o tom psala, že se jí na zádech dělalo špatně, ale to asi každé. Já už si tak ani nelehám, tak nevím.
10. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
Děkuji za podporu, zítra se ozvu po kontrole, jak to dopadlo...

:slight_smile: Jo, kdyby jsme si ten svůj porod mohly všechny naplánovat :slight_smile:
10. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Lucis, asi si myslí, že jim uděláš nějaký lehký oběd, nebo večeři hned jak tě pustí z porodnice. :grinning:
10. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
já mám porod naplánovaný na pátek :grinning: už jsem to všem nahlásila, teď jen překecat malého :grinning:
10. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Flapi tu nebyla už dlouho, ta už určitě rodila . Ona přenášela. Nepsala nikomu, že???
10. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Aronku, to jsem zvědavá jak ho překecáš, pak dej návod. :slight_smile: Já teda lítat po schodech jako Maja nebudu :grinning: to bych byla úplně vyřízená.
10. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
jakelin, já vždy vše ukecám, takže schody vynechám a budu ukecávat :grinning:
10. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá, ty jsi jako Libuška Šafránková ve filmu Báječná léta pod psa. Taky říkala, že je to jenom autosugesce a pak porodila v divadle dřív. :grinning:
10. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
však máme stejné křestní jméno, ale mně se to určitě povede :grinning:
10. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
jakel: obídek ne, ale mamka chtěla napéct.
je to zvláštní, jako malou mě honila do kuchyně, ať se učím vařit, ale motal se ji tam spíš brácha. až jsem začala žít sama a pak s manžou, nějak jsem s učila sama za pochodu, příp. za ní letěla o patro níž pro radu. ale spíš co se týkalo vaření. na pečení mamka moc nebyla, resp. taky doma pekla, ale ne moc, protože ona ani taťka na sladké nebyli a my s bráchou jsme občas ďubli. ale babi pekla pořád, a můj chlopek i holky jsou na sladké, tak já pčeu pořád, někdy jednou týdně, jindy i 2x, hlavně, když je Pepa doma, to mu peču i na cestu.
a taky na oslavy. mě pečení baví víc, než vaření. u obojího si experimentuju a když při pečení narazím na něco jednoduchého a dobrého, tak pak si to ještě inovuju.

mamka někde něco objeví, nebo jí něco pošlou kámošky mailem, ona mi to ukáže a já to hned musím vyzkoušet, pak jí to dám ochutnat a zhodnotíme, jestli se to vyplatí vytisknout a schovat i do budoucna :sweat_smile:

já po schodech běhat nebudu, ale něco vyzkoušet musím, co kdyby fakt něco zabralo. A jestli se chlopek stihne vrátit z Francie do pátku, chtěli jsme ještě prubnout ten veletrh v Brně. tam pochodím, taťka nás vytřepe po dálnici a možná se to rozjede. ale uvidím, co mi zítra řekne dr., kdyby náhodou už něco bylo, tak kašleme na veletrh a raději zkusíme něco jiného :wink:
10. bře 2010 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz
jejda, aron, kam ti zase zmizel hafan? jmenuješ se stejně jako má teta a kmotra v jednom :wink:
10. bře 2010 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky :wink:
tak se hlásím taky pořád v kuse :wink: Manžel se dneska v noci vzbudil s divným pocitem, že budeme rodit, pak z toho nemohl 2 hodiny usnout a nakonec se ráno domluvil, že bude do Prahy nepojede a bude pracovat z domova, takže výsledek je, že nerodím a zítra do Prahy musí, takže.... :sweat_smile:

Já zatím malého nevyháním, ale o víkendu asi začnu, domek máme přízemní, takže po schodech běhat nebudu, ale sklenka vína, teplá koupel a sexík asi zkusím :grinning: Na kontrolu jdu v pátek. Už mě to nebaví, jsem napnutá jak kšandy, Čenda byl o 14 dní dřív, tak mě přijde, že už jsou všichni okolo nastartovaný, že to musí být taky dřív :confounded:
10. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
luci, asi se jim nezdál, že mi je podobný, tak ho smázli :frowning2: já se jmenuji po mamce :grinning:
10. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
je to dobrý, anička vede o 80 hlasů
10. bře 2010 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz
to ti smázli admini? já myslela, že ty sama!!

to je divné, na jiných diskusích mají lidi různé smajlíky a animace a jsou tam pořád..... :unamused:
10. bře 2010 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz
luci asi nemají rádi pejsky :angry:
10. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahojte do večera, něco nového při dnešním dnu?
Zase mám chvilénku tak du kuknůt, jestli nám tu někdo nepřibyl :grinning:
10. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
čau, cori, nepřibyl :frowning2: ale já bych se klidně hlásila dobrovolně, kdyby nikdo nechtěl, hotový hujer, meteleskum
bleskum :wink:

holky,ještě jeden zajímavý článek:
http://zdravi.idnes.cz/nejvic-deti-se-rodi-za-uplnku-aneb-nejvetsi-tehotenske-myty-pqg-/tehotenstvi.asp?c=A100125_104723_tehotenstvi_bad
10. bře 2010 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz
Nepředbíhejte :grinning:
10. bře 2010 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
teda ženské my jsme tak nedočkavé, co?
Ale oni ti prcckové stejně čekají až bude teplo, se jim ven nechce a se ani nedivím :grinning:
luci zrovna sem dočetla zážitky s holkama u dr. máte pořád veselo :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Luci, jo tyhle clanky jsou fajn :slight_smile:
10. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
cori, to máme, počkej za chvilku, Kája se ti rozkecá a bude u vás taky veselo až moc.

dneska mi aňa říkala, jestli se může v pátek dívat na slunce, seno, endotermika..... viděla ukázky v telce a minulý pátek jsem jim dovolila pár facek, i když mám obavy, že to chápaly :unamused: , furt se vyptávaly... :grinning:
10. bře 2010 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak nerodím, proti včerejšku je mi líp, břicho tedatvdne tochu i teď
S mamkou jsme vybalili cca 9 krabic a zítra ještě nějaké drobnosti a vysajeme a snad to nejhorší bude odstěhováno
10. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Luci,to máte dma veselo. Teda i u doktorů. :slight_smile:
Aronku,Tak ty jsi Libuška. To je hezké jméno. Jsem zvědavá,jak to mimi do pátku ukecáš.
Já mám dnes za sebou perný den a nic. Akorát mě pěkně bolí kříže,tak si je jdu nahřát do vany. To bude z toho hrabání a zametání před barákem.
A taky jsem si zasadila další várku muškátů,zamiokulkas,levanduli, a řeřichu a osení na Velikonoce. :slight_smile:
To teda nevím,co budu dělat zítra. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
brouci,tak to je paráda. Ty to nakonec zvládneš všechno :wink:
10. bře 2010 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Dori, já žasnu co ty denně stíháš udělat, já su asi z malé tak utahaná, že už se mi do ničeho nechce :sweat_smile: , posledních pár dní mě teda bolí dooost břicho jako při MS a snad ještě víc, to teda si musím lehnout, bo mi to střílí až do páteře - taky to tak některá máte :unamused:
Luci, ona malá už kecá i ted dost, sice začla hodně komolit, ale to je tím jak chce asi rychle mluvit - miluju její odpovědi, když jí např. řeknu, že něco neuklidila pořádně, nebo se špatně obula - tak řekne - je to takové makové :grinning: , no občas ty hlášky stojí za to a to je malý prcek už se těším co přijde až bude tak velká jako tvoje treperendy :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
doorko, normálně ukecám každého chlapa, ale tenhle je malý, tak nevím, ale snažit se budu :wink:
10. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Cori,ale já nemám Káju. To bych nezvládla nic. :wink: No,možná něco uvařit :slight_smile:
10. bře 2010 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
aronku :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.