• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj, tak jsem řešila to epino a psala bratrancově ženě, tak přeposílám odpověď. Teď čeká druhé a je porodní bába.
Dobrý den,
> vzhledem k tomu, že jsem porodní bába a měla jsem tak říkajíc už docela
> dost ženských na stole a porodily úplně všechny i bez balonku. Dovnitř to
> může, ven to musí.
> já bych se osobně bála, že si zavedu nějakou infekci anebo že z toho
> porodím předčasně a nějaké terno v tom nevidím a nikdy jsem o tom ani
> neslyšela.
> Dle mého názoru jde o byznys, protože když jsem na netu zjistila, že to
> stojí 2600kč, nic jiného mě nenapadlo.
> já bych si to 100% nekoupila a ani nepoužívala. nedovedu si představit,
> jak doma ležím a pumpuju si "otvor" Je to docela komická představa. Ale
> rozhodnout se musí sama. Doporučuju 14 dní před termínem hodně sexu a
> ono to také půjde. Spermie působí jako prostaglandiny, které se používají
> k vyvolání porodu. Nyní to také vyzkouším, u Filipa se mě Petr bál. teď ho
> donutím!!!!!Petra
20. led 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
hehe, me dneska prislo, tak uvidim jak dlouho odolam to nezkusit :grinning:
20. led 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
jo a jen tak mimochodem, nam to zas na kurzu PA doporucovala :wink:
20. led 2010 v 09:22  • Odpověz
maja, tak pak poreferuješ :wink:
20. led 2010 v 09:28  • Odpověz
dobré ránko, tak v pračce další várka věcí na mimčo a jdu žehlit ty včerejší :confounded:
20. led 2010 v 09:40  • Odpověz
aronku,
ja mam kamaradku PA a ta rika, ze i malinik je k nicemu. Ze si to zensky chodi zalevat, kdyz maji kontrakce vecer, aby do rana porodili a oni se jim zastavi (ve vetsine pripadu) a rano pak rikaji, sestri, vy jste mela pravdu......
Nic nedelam, jen beru homeopatii....
20. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky. Co se týče toho epi-na, tak já se taky těším, až to zkusím. Infekce bych se nebála, když použiju pokaždé nový kondom..Jasně, že porodí nakonec každá, ale tady jde o to, jak, že :wink: Já mám ještě dva týdny čas, pak zkusím, protože si myslím, že opět budu rodit trošku dřív jako minule, a kdyby ne, tak nacvičím víc cm aspon.. :wink:
20. led 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
holt, co clovek, to nazor :wink:
20. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Moje řeč-reklamní tah a tahání peněz z člověka. Navíc kdo už má porod za sebou tak pak asi pochopí, že příroda je mocnější a nepomůže nic k urychlení, oddálení, nebo čemukoliv. Ale víra je mocná čarodějka a třeba to někomu pomůže. Každopádně kdo to máte, tak poctivě zkoušejte, ovšem Maji ten názor té PA mě hodně pobavil-mluví mi z duše.
20. led 2010 v 09:58  •  4 děti  • Odpověz
nějak to dopadne :wink: Každopádně epi-no jsem asi vzdala a doufám, že to půjde tak jako to šlo dřív, to taky nic neměly a rodily :wink: Maliník zkusím, za to nic nedám a čaje mám ráda :grinning:
20. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Já jsem si o to Epino hodně zajímala a když jsem studovala co se kde píše, tak ss něco podobného používá už spoustu let v Africe. Domorodky na to používají malé tykve a postupným zasunováním si připravují porodní cesty.
S tou cenou je to pravda. Ještě před třemi lety se prodávalo za polovinu a výrobce samozřejmě podražil s větším zájmem.
Maliník možná nepomůže, ale určitě neuškodí. Já ho suším už spoustu let a pijeme ho celá rodina v sypaných směsích domácí výroby.
Možná to má význam alespoň v tom, že budeme dodržovat pitný režim. :slight_smile:
20. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Zuzko a ty mluvis z duse me :grinning: Sexovali jsme o sto sest tyden uz pred terminem a dokonce nekolikrat v den terminu a jediny, co z toho bylo, tak to, ze jsme to musela vydejchavat :grinning: Pak chozeni po schodech v porodce, skakani na mici, ve sprse cervena jak rak a kdyz to proste neslo tak to neslo.....
20. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Určitě si to určí nakonec mimčo samo. Porod spouští ono a ne maminka.
20. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Jakelin, tak ja nerekla, ze uskodi :grinning: Jen, ze nemusi zabrat....stejne jako vsechno....
20. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Ani já vím, nemyslím to nijak zle a každý názor beru a je to fakt každého věc. Já mám za sebou dva porody s šitím a tak Epino chci prostě jenom zkusit. Jsem sama zvědavá jestli to bude mít nějaký výsledek. Co sleduju diskusi, tak tam spousta holek přenáší i deset dní a tak si taky myslím, že to předčasný porod nevyvolá. Je to jako s tím sexem. Taky někomu porod přivolá a někdo může 3x denně a nic. :slight_smile:
20. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Holky co čekáte jedno a nemáte kočárek, tohle je taky hezky:
http://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
mají ho na aukru, je to převlečenej Dorjan, Tako atd. Ale je to hezky.
20. led 2010 v 10:13  •  4 děti  • Odpověz
Holky to vám musím napsat, já jak mám fotky a mám tam takový ten monitor s dvojčátky, jak se odpočítávají dny, tak není to tak dávno, co jsem tam měla 202dní a já si říkala ať už je tam 199dní a ty 4dny úplně na to upřeně hleděla, pak jsem říkala až tam bude 99 ty brďo to bude super a dnes holky tam mám 49dní a nechápu, je to, jako včera, strašně to běží ten čas. Je to vůbec možny? Takže vy holky, co čekáte a máte to ještě za hodně, tak si nemyslete, ono vám to taky utečeani nebudete vědět jak. :grinning:
20. led 2010 v 10:27  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, jj, strasne to utika...... pred rokem jsem hledala smysl zivota a za chvili rodim a ten smysl uz mam :slight_smile:
20. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Jezkovo voci, ja uz tam mam zase 32 tt :grinning: Jeste dva tydny a fotim pupek :grinning:
20. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Ani to je dobře ne :wink:
Až bude čekat druhé, nebo třetí dítko, tak to poletí ještě víc. Mluvím z vlastní zkušenosti.
20. led 2010 v 10:38  • Odpověz
jakelin, ja doufam, ze budu cekat jeste treti dite a nebudu se branit ani ctvrtemu. Koukame po vetsim aute, tak snad se zadari :slight_smile:
20. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Ani-to je super, pozitivní myšlení je důležité. :slight_smile:
20. led 2010 v 10:45  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, pozitivni je dulezite, ale ono to nekdy diky zkusenostem nejde. Az kdyz to "odzijes" tak zjistis.... ale odzit si to musime kazdej sam.....
20. led 2010 v 10:46  • Odpověz
spis nez zkusenostem tam mohlo byt okolnostem...........ale vsak vy pochopita, co tim chtel basnik rici :slight_smile:
20. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ani, přesně tak, nejde to a zapomenout vůbec a člověk s tím hold musí žít ať chce nebo nechce. :frowning2:
20. led 2010 v 10:48  •  4 děti  • Odpověz
Holky, cekam balicek od PPLka :slight_smile: Dneska mi prijde satek seda infant, chtela jsem hodit odkaz, ale asi jsem jim vykoupila posledni kus, pac uz ho v nabidce e-schopu nemaji :wink:
20. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Tak jsem dorazila do práce. Strašili zimou a kluzkými silnicemi a u nás je to na nule a jelo se v pohodě :wink: Jinak jsem se bavila s jednou maminou a říkala, že víc se bála druhého porodu, rpotože věděla do čeho jde, ale klidně by šla i do třetího, tak si vyberte :grinning:
20. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ani, chápu a asi nejhorší jsou otázky proč právě já???
20. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Aron, já se bála druhyho porodu, přesně, jak píšeš a toho třetího se bojím ještě víc. :grinning: Ale to jen kvůli věku asi, kdyby mi bylo míň, tak nad tím tak nebádám.
20. led 2010 v 11:14  •  4 děti  • Odpověz
Jakelin, ja uz jsem ve stadiu, ze se otazkou PROC? uz neptam.........nikdy se nedostane odpoved........
20. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.