• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Tak u nás hnusně a mráz a to jdem na výjezd do města s novým kočárkem, tak snad se vyjasní. A jinak už mě ti pojišťováci ser..., furt to tady zvóní, jestli nechci pojistit děti-jsou to vlezdoprdelky. Nesnáším podomní prodejce a všechny co otravujou u dveří když je nikdo nezval. Sorry , ale musela jsem si vylít zlost. :rolling_eyes:
11. bře 2010 v 08:19  •  4 děti  • Odpověz
lucis, mně taky nekope :confounded: dnes to řeknu na poradně. Vždy jen trochu ráno, jinak pořád spí
11. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Lucis, mě taky kope míň než předtím. Asi už tam nemá místo a včera se mi malý vyboulil na úplně opačnou stranu. Vždycky vystrkoval prdelku na pravém boku a teď je na druhé straně a pěkně se tam šponuje.
11. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
zuzko, kde jsou fotečky vozítka? ještě jsi je nedávala?
11. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
aron, já se právě uklidňuju tím, že už asi mají málo místa - no uklidňuju, jen si to tak vsugerovávám, jinak bych se asi zbláznila.

zuzi, to znám, to ještě chvíli potrvá. Ale víš, je to zvláštní, odkud to ty potvory vědí. Přece lékaři by měly zachovat tajemství a nemůžou nic takového jako adresa novorozence vyzradit, stejně tak úřady si myslím, že by nesměly poskytovat info - matrika a tak...
A z novin si maximálně přečtou jméno novorozence a datum narození, tak kde kurňa přijdou k adrese nebo k telefonu?
Asi jsou to dobře placené informace... Já je vždycky odbývala s tím, že jsem v šestinedělí a nemám náladu ani čas řešit pitomosti, že mám důležitější věci na práci a až budu chtít, tak mám nohy, abych si na pojišťovnu zašla a pojistila si je podle svého.....
Máme navíc finančního poradce - nezávislého - který nám vždycky udělal několik nabídek na míru a poradil
11. bře 2010 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz
jakel, viz předchozí příspěvek :wink:

Holky, zatím pa, fičím na bus, jede mi za 10 minut
11. bře 2010 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz
aron-ještě ho musím složit a budu fotit, jak pojedu do toho města, takže v albíčku budou tak kolem 12hodiny
11. bře 2010 v 08:28  •  4 děti  • Odpověz
Dobré ránko, tak mě včera na procházce potkala zase baba, co dělá stavební spoření a prej, jestli nechci pro malou, že je teď akce a blabla....tak jsem jí řekla, že už ho mám uzavřené :grinning: Fakt jsou trapně vtěrní, když budu chtít, uzavřu si cokoliv sama a nepotřebuju nějakého chytrolína, co se na tom namastí. No jak píše Lucisa.
Jinak dnešní noc po kapkách na prdíky byla úžasná, ten klid a mír, jen nakojit a v klidu zase spáneček, úžasné. Teď už sice zase ječí, no bude si muset procvičit hlasivky.
11. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Přeji všem krásné ráno, já jdu dnes na tu kontrolu do nemocnice, tak se uvidí...

Mějte se zatím všechny... :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Petulka a Lucis, přeju úspěšnou kontrolu :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno.Hlásím se po probdělé noci. Venku nám nasněžilo,takže moje včerejší dílo,jak jsem krásně pohrabala a pozametala je schované. :angry:
Ať vám kontrola dopadne dobře,kuřátka.
Aronku,tak jsem v noci přemýšlela,že by se mi ten zítřejší datum taky líbil. Můžu s tebou?? :slight_smile:
Dnes asi nic nebudu dělat. Jen zajdu do města-to bude véélká procházka a pak se známou na oběd a něco nakoupit v DM.
Michelle a představ si,že na Slovensku mají ty kapky kolem 250korun. Vím,že si tam od nás spoustu mamin jezdí.Hodonín je hraniční město a 3km odsud je SK. To ale nas...,když dáš tady kolem 600,-
11. bře 2010 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz
To je záhada s tím Pavlíkem. :angry:
11. bře 2010 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka tak nám budeš muset zajet nakoupit :grinning: na Slovensko.
11. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Asi jezdíte do Holíče, ne???
11. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
doorko jasně, jen se přidej :grinning:
11. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Jakel,jasnačka. Holíč nebo Skalica to jistí.
11. bře 2010 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko, holky :slight_smile: No, představte si, že mě otravovala i pošťačka :angry: když jim o něco jde, tak to stojí za to..že prej jí v práci řekli, at všechny těhotné otravuje a ona prý má v rajonu jen mě :sweat_smile:

Holky, co to jsou za kapičky? Nějak mi to uniklo :sweat_smile: My dávali saab simplex...ale jen párkrát, my moc problémy s prdíky neměli, naštěstí.
Ještě se vás chci zeptat, zda některá nemáte přebalovací tašku z DM drogerie..stojí 599,-a vypadá moc hezky, viděla jsem béžovou a černou a jsou v ní dokonce nějaké věci - pár plínek, vzorky kosmetiky z DM...jenže byla zabalená, takže jsem se nemohla na ni pořádně podívat..tak proto se ptám jestli ji někdo nemáte a případně jestli jste s ní spokojené :wink:

Já tašku měla, ale prodávám i s kočárkem, takže prd a musím tím pádem nějakou koupit a tahle se mi moc líbí :dizzy_face:
11. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Zuzul, myslím, že ji má Lucis, je v poradně tak se jí pak zeptej :wink:
11. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
zuzule. Jsou to nějaké probiotické kapky na prdíky.
A tašku tady někdo chválil. Ale nevím kdo. Asi ta Lucis,jak říká Jakel :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre ranko,
tak dneska noc nic moc, silene hororova. Maleho jsem rodila cisarskym rezem u nas v predsini, spinal mi pichali s hlavou u zachodove misy a kdyz rezali, tak jsem vsechno videla v primem prenosu v zrcadle, takze jsem jak jen to bylo mozne se sunula mimo uhel odrazu :grinning: No a pak vytahli maleho a on byl takovy malatny. Odvezli ho na neonatologii do CB a ani mi nedali vedet, pak mi volal primar z neonatologie a rikal, ze maly ma nejaky kardovaskualni (snad to pisu dobre, ikdyz to byla hrozna slatanina) problem, ale ze zije...... No hrozny, ve 3 hod jsme premyslela, zda spat nebo plest ponozky :slight_smile:

Jinak s tema pohybama, tak malej ma "sve" dny, jak ja tomu rikam. Nekdy muzu stouchat s brichem, domlouvat mu a ani se neozve, az kdyz zacnu jancit, co se deje, tak me 3krat kopne a je klidek - proste, kdyz spi, tak spi - to ma po rodicich. No a pak treba cely druhy den neprestane. Nema vubec rezim, teda ma. Vecer se musi ozvat kolem 6 hod nebo 8 hod, to je jeho doba. Na KO je vse v poradku a dr. rikal, ze se muze treba jen otocit zadicky dopredu a kopat dozadu a to nemusim tak citit a ze ten muj se teda prevaluje.....
11. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Ani,to byl teda škaredý sen. :confounded: Fuj,fuj. Všecko zlé pryč.
11. bře 2010 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, no jak se to blizi, tak se cloveku micha vse :slight_smile: TO je tim mym vystavenym monitorem u Honzika, jak mi psala ta mamina o srdecni vade a a at se mnou neco delaji, pak ten planovany cisar, k tomu ta debata s dr. vcera o spinalu, presne vim jak se picha, no a neonatologie je pozustatek po prckovi :slight_smile:
Na sny v tehotenstvi, hlavne o porodu se nema dat :wink: Verim, ze si to vyberu jen v tech snech....
11. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Ani,já jsem si to myslela,že to bude tím,jak ti psala ta maminka. Samozřejmě,že to podvědomí nemůžeš ovlivnit. A blíží se to,tak je to asi celkem normální,že to v sobě řešíš.
Ale všecko bude výborné. Na 1 s *. Uvidíš. :wink:

Jdu do toho města. Objevím se později.
11. bře 2010 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ani teda to jsou sny, ale já v těhu taky pořád rodila :grinning: , ale naštěstí vždycky v nemocnici a je zajímavé že vždy císařem :wink:. Taky to je tim že už se tě to blíží :wink: .
11. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
No za tyden budu mit snad maleho v naruci, kdyz bude vsechno, tak jak ma byt :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
¨Ty kapky jsou Probiotické kapky od výrobce BioGaia, dává se jen 5 kapek denně a levné jsou na Slovensku, v Polsku a na MMB :wink: My ale teď máme Sab Simplex, až dojdou, pořídím tyhle...kvůli tomu dávkování vyjdou líp. Víc www.probiotickekapky.cz
11. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
krasne poledne kuratka tak zatim to tady nikdo nerozsekl?
me se zdalo ze se mi narodil malej 14 brezna ze mi Natalka to datum vybrala v kalendari ale asi to bude tim ze se ten den narodil muj svagr ktery umrel a segra o tom mluvila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Michel, dík za odpověď :grinning:
11. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Marti, ještě tu jsi :grinning:
Nějak se nám to zaseklo, doufám, že nebude další až Ani za týden :frowning2:
11. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.