• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jeste jsem tu ja bych ti napsala kdyby se neco delo neboj :grinning: to doufam fakt se nejak drzime ja jsem si fakt myslela ze nevydrzim do konce a vypada to ze opravdu vydrzim rikala jsem si ze kdyz jsem porad chodila po uklidech az do konce unora a porad nekde trajdala a makala doma a tak ze to půjde driv a ono nic tak to nechapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
tak uz jsem zaukolovala i kamaradku aby v praci posilala hlasy Anicce :wink:
11. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Marti, já ještě deset dní před sebou a táhne se to jak hrom :unamused:
11. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Flapi (3.3)
Marfinka27 (6.3)
Jnvlk (7.3)
Petulkad (11.3)
Katy.m (14.3)
Zuzule (17.3)
Nikitka26 (17.3)
Brouček2 (18.3)
Aronek (18.3)
Martinka2000 (19.3)
Doorka (21.3)
Jakelina (22.3)
Cori (23.3)
Makytka (23.3)
Lucisa (23.3)
AninaM (24.3)
Janule11 (1.4)

jeste je nas dost....
11. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Jakel, ja za tyden drzim prcka v naruci a uz ted nemuzu z toho spat :slight_smile: Ale mam zasobovaci efekt, dneska jdeme nakupovat jako mleko, mouku atd. :grinning: Abychom pak neumreli hlady :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Ani, to musí být. Já mám taky doma zásoby těch trvanlivých věci, abych pak nemusela co nejdýl do obchodu.
11. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
jakel, tak ja mam vyhodu, ze manzel rad nakupuje, takze neni problem, abych mu napsala, co potrebuji a on tam dojede sam......jako dneska, jsem vyrizena a jelikoz venku snezi, tak se mi tam ani nechce....
11. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
tak toja nejak nakoupene zasoby nemam kram mame kousicek tak si tam zaskocim nebo reknu holkam co maji koupit a ty to nakoupi
jak to ze u vas snezi?v praze nastesti ne zatim!ta zima je pekne dlouha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
No snezi a snezi... uz tu nebylo nic a je tu tak 5 cm :frowning2: Jsem si rikala jak bude uz hezky........ :angry:
11. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
ja se nejak zacinam nudit :grinning: nemam co delat posledni dny vyrazit nikam nemuzu kdyby nahodou a doma nic na praci neni venku hnusne ze by sel clovek s malou aspon na pisek pred barak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Aninam, kde bydlíš v tom okrese Strakonice? Mi máme na Orlíku chalupu, tak to není od vás zas tak moc daleko.
11. bře 2010 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz
Jsem tu. :slight_smile: Hezky jsem se prošla,naobědvala se akorát do DM už se mi nechtělo,tak třeba zítra :slight_smile:
U nás už nesněží.
Teda teď tu máme nějaký klid. Žádné nové kuřátko o kterém by jsme věděli. Že by klid před bouří???
V pondělí je novoluní. Že by???
11. bře 2010 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
11. bře 2010 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz
Vyhlížím tu Lucis a zatím se tu neukázala, tak nevím jak dopadla na kontrole. Jsme z toho nervozní. :frowning2:
11. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Já si jdu chvilku schrupnout.
Dnes nás tu moc není,co? Snad je vše v pořádku a jenom odpočíváte.
11. bře 2010 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zpátky.....

U nás poletuje taky sníh a mamka je s bráchou v Olomouci a volali, že tam sněží dost, jestli u nás taky....

Na KTG vše v normě, ozvy v poho, děloha nevykazuje žádnou činnost - bohužel.. Na prohlídce mě dr. prohmátla, řekla, že jsem tak na 1-2 prsty otevřená, hlavička naléhá a hrdlo měkké. A že jako akutně teď to k porodu ještě není, ale vzhledem k tomu, že rodím potřetí a porodní cesty už jsou "rozjeté" (jak já říkám vychechlané), tak se nemusí tak dlouho připravovat a otvírat a klidně se může stát, že začnu rodit zítra. Tak jsem se s ní domluvila, že jak zítra dorazí manža, že dáme teplou vanu, pošmajchlujeme se a že si zamlouvám víkendový termín :grinning: Pěkně jsem si to naplánovala, že? Teď ještě přemluvit mrňouse, aby spolupracoval a nekazil mi mé víkendové plány.

pak jsem sjela rovnou do práce, okopčit si průkazku, kdyby náhodou ty víkendové plány vyšly, tam jsem se zakecala s kolegyněmi, které se do jedné divili, jak to, že jsem ještě kinder vajco a ať s tím už něco dělám....

a co tady nového? aničku jsem opět odhlasovala, stahujeme Pavlíkův náskok, tak snad to vyjde :wink:

zuzule, nebo kdo se ptal, já mám DM tašku na kočárek. ale my měli dva druhy - béžový a tmavě hnědý (nebo černý, těžko říct pod umělým osvětlením) s takovou aplikací výšivky. a pak čená. já vzala tu černou, páč mám oranžovo - černý kočár. měla jsem tam jedno velké balení vlhčených ubrousků 80 ks, jedno malé (příruční) balení ubrousků 15 ks, krémík proti opruzeninám 150 ml, vzorek plenek mini 2 ks (všechno zn. babylove), a pak v barvě tašky přebalovací podložku, kapsu na plenky, obal na lahve na udržení teploty nápojů.
taška má postranní kapsu na mobil, síťovanou na flašku, vevnitř tuším dvě přepážky, v té jedné ještě myslím jedna menší (už to mám nachytané u kočárku ve spodním bytě a přikryté plachtou). jo a má to dva druhy popruhů, jeden delší na rameno, který se dá ale zkrátit a fuknout na kočár. a pak takové dva menší rovnou na kočár.

vypadá celkem obstojně, funkčnost posoudím až později. já na ni ještě uplatnila tu 20% slevu z kupónků a 10% z celkového nákupu, takže mě stála nějakých 450 kč, jestli dobře počítám.

Ten druhý typ tašky s aplikací je myslím trošku menší a má trochu míň té výbavy, ale to není zase tak podstatné....

Jo a u nás to bylo sice taky v igelitu, ale já se normálně prodavačky zeptala, jestli se můžu podívat, jak je to ušité a ona mi to úplně v pohodě dovolila, nebylo to zatavené, jen přelepené páskou....
11. bře 2010 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz
jakel, už jsem tu, ale jsem hrozně ukecaná, než jsem se zase vypsala.... však to znáš, jsi mě viděla v tom tescu :grinning:
11. bře 2010 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz
zuzka72 ještě fotku kočárku nepřidala, co? asi se jim dobře plantá po procházce.... :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa - moc díky za info ohledně tašky..Jo, já myslím, taky tu černou s výšivkou..jdu asi do ní..taky uplatním slevu ze slevové knížky a bude to :wink:

S tím víkendovým porodem držím palce :grinning: Já bych to viděla na zítřek, ale uvidíme...už jsem si dnes koupila víno a udělám si svařák...tak třeba zabere, jak ne, tak zas musím v pondělí do motola, ach jo, vůbec se mi tam nechce, je to na dlouho a akorát mě tam děsně rozčilujou, tak bylo nejlepší už jít rovnou rodit a nemuset už tam..bo jinak se malého bere v pondělí tchýně do školy, chudák malej, fakt nevím co tam jako bude dělat :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Lucis, tak o víkendu rodíš ??? Já ti to v pondělí připomenu tady na koníkovi :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
jakel, ty mi nic nepřipomínej a val do porodky se mnou, ať mám s kým pokecat u kojení :wink:
11. bře 2010 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz
holky vy by jste to prokecali i na porodnim sale :grinning:
11. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Janule, ja bydlim primo ve Strakonicich :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
Hezké odpoledne, taky se hlasím z kontroly, dopadla celkem dobře, v pondělí znovu kontrola...To je snad nekonečné to čekání, předpokládám, že tu budu opravdu do dubna.. Ptala jsem se paní doktorky, jak dlouho nechávají přenášet, tak říkala maximálně 10 dní, dle termínu podle ultrazvuku (ten jsem měla 10.3.2010)...

Na porod to opět nevypadá, tak si myslím, že jsem asi opravdu slon :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
petul, já jsem si tak připadala včera, páč se mě jedna známá z klubu rodičů ptala, jestli ještě na pálení čarodějnic přijdu s břichem nebo už s kočárkem :grinning:
málem jsem ji praštila, srandu si ze mě dělat......
11. bře 2010 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa: tak to máš pravdu, už začínám být na tyhle otázky trochu háklivá... :angry:

Ale musíme myslet pozitivně, takže hlavu vzhůru k porodům kuřátek ... :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
to shanela michell pouzdro na dudana?tady jsem neco nasla
http://www.aukro.cz/item955442819_canpol_krabicka_pouzdro_na_siditko.html
11. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
jo jo me taky kazdy rika ty jsi jeste cela?dnes mi volala starsi dcera je u babci tak to zvednu a ona na me uz rodis? :grinning: pak mamka ze ma uhackovany kabatek tak ze uz bych jako mohla ze to je hrozny segra si dela srandu ze vsichni cekaji u diry a nic :grinning:
11. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Tak já na tu tašku v DM taky koukala :slight_smile: , docela uvažuju jestli jí koupit. Vzhledově vypadá hezky a kdžy uplatnim slevu 25% :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
market, já to probírala ze všech stran, ale když jsem viděla, že i ta neojobyčejnější od emitexu, ve které byla snad jen jedna nebo dvě kapsy vevnitř a na suchý zip, jinak nic a stála taky kolem 450 korun, tak jsem si vzala z DM.
jinak ty tašky na kočár jsou celkem dobré pálky, dokonce jsem viděla i nějaké značkové kolem dvou litrů - blázni.... to už bych tam raději pověsila tu jutovou ekologickou z tesca :grinning:

nic, fičím pro aninku, tak ať mi neujede bus a já nebudu muset jít pěšky. z práce to mám domů asi 10 minut pěšo, ale dneska jsem to šla dýl a nějak ztuha, bolel mě celý podvozek - kéž by to bylo nějaké znamení
11. bře 2010 ve 14:53  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.