• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aronku,tak to teda nemáš moc dobré. Preeklampsie je velmi nebezpečná,takže kdyby něco,jeď. Info najdeš opravdu na intr.
Miminka máte opravdu nádherné.
Zuzzie,po tobě fakt zatím nikdo. Ale někteří se snažíme o 106 :wink:
11. bře 2010 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz
Aronku tak to je mi líto,hlavně se opatruj a kdyby cokoli,tak raději je´d,bo preklamsie není švanda.A máš i bílkovinu v moči?bo samotný vysoký tlak a otoky ještě nemusí být preklamsie,ale samo záleží co ti řekl doktor :astonished:
11. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
tak to jo,ještě jsem taky manžu uháněla o nůžtičky protože jsme měli pěkný drapáky...
mě řek už v úterý ráno že to mám dobrý(měla jsem jen malinkatej nástřih) a Áda už včera měl přibráno,akorát jsme museli splnit 72hod v porodce,jinak bysme šli už včera...my si dnes užili noc,včera jsme k véče dostali rajče a od 1 asi do 6 se kroutil jak žížala a ráno mi sestra řekla,že rajče způsobuje prdíky :angry: nejsou na hlavu ? :rolling_eyes:
11. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Myslím,že pokud by měla bílkovinu,tak by ji hned poslali do nemocnice,ne? Spolu s tím tlakem...
11. bře 2010 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík kuřátka, tak už jsem tu, ale jen minutku, ohlásiti že jsme doma, zatím vše v pořádku, jen mi chybí ten čas kterého bylo spousty než přišla Elenka :wink: :wink: :wink:
11. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
já myslim,že ted o víkendu je to jasný :slight_smile: to je novoluní nebo vám vyšlu syna aby vás nakazil průjmem :sweat_smile: ,v Bene byl včera hukot,4porody během půl hodky :grinning:
11. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Tak jsem si to myslela Elenka se akorát vzbudila, tak doufám že po víkendu bude už líp a budu mít čásek na Vás a na zkouknutí tabulky tak papap a nezlobíkujte se .
11. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
zuzzie,mojí kamarádce dali2 dny po porodu vepřo,knedlo ,zelo a další den hrachovou polévku. Já nevím,jestli to tam nějak neřeší, nebo co? Na hlavu jsou!!!
11. bře 2010 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
Tak vítejte doma. :wink:
11. bře 2010 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz
bílkovinu jsem neměla ale tlak byl 147/104 :confounded:
11. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
A nebyla jsi nějaká rozrušená? Měřila ti ho 2krát?
11. bře 2010 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jsme ze školky......

U nás v porodce jsme taky měly jednou zelňačku a pak na špagetách nastrouhaný tvrdý sýr. Někoho možná ne, ale já vím, že mě i tvrdý sýr nadýmá, takže jsem ho dala pryč....

A do tašky na kočár dávám náhradní plenky, vhlčené ubrousky, krémík na pusinku a na dupku, látkovou plenu na utření nebo ublinknutí, přebalovací podložku, na špinavé plíny i ruličku svačinových mikrotenových sáčků, do poradny i náhradní oblečko, a pak klasika, doklady, peněženku, diář, mobil, průkajdu na bus, kapesníky...
11. bře 2010 v 16:40  •  3 děti  • Odpověz
Jo a vítám všechny příchozí maminky, Toník je krásný prcek.....

Odhlasováno, Anička o píď vede, tak honem zkoušet, 1 x za hodinu to funguje :wink:
11. bře 2010 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz
11. bře 2010 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
zabko jo jo znam bydlim v hostivari nad prehradou chodim na bastu s malou obcas si sednout na jidlo nebo limcu kdyz jdeme z lesoparku obcas jsem tam chodila trsat :grinning:
tonik je krasny a na kluka super porodni vaha :wink:
11. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
doorko, měřila ho třikrát :confounded:
11. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
me porad dnes vola manza jak mi je nejradeji by aby to bylo dnes protoze presne za sedm mesicu ma narozeniny ona ale pry 13ho rodit nemam pry povercivy neni ale 13ho nee :grinning:
11. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Aronku aha. Tož nic moc vyhlídky. :unamused:
11. bře 2010 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz
Pajcul co mě říkala doktorka tak 150ml na kg váhy. my máme 100ml a krmíme cca po 3-4h, ale te´d přes den pije zase po 2h :wink: .
11. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
tak jsme nakojený a čekám na krkanec, ale moc nám to nejde. jinak koukám pěkně lezou kuřátka na svět, paráda
Ani my měli 49 cm tak to tam můžeš dopísat :wink:
11. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
A taky odhlasováno Aničce
11. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
doorko, co jsem nastudovala, tak má být menčí mimčo a to zase není, já už tomu nerozumím :confounded: Uvidím co mi řeknou v té nemocnici :pensive:
11. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska nestíhačka - dopolko sem byla u dr. tak u nás stále všechno v normě, vždy mě dr. pobaví jak mi říká, že už hlavičku hezky cítí, ale asi fakt spěchat prcek ještě nebude. Hlavně, že je zatím vše OK. Ještě sem se pobavila, ptala sem se jí, kdy jet do porodnice, když mám toho streptokoka - plodovka je jasná - hned a kontrakce říkala po 15 min. tak jsem se pobavila, bo u Káji mně začaly hned po 5 min. tož snád to stihnem :grinning: a opolko sem byla na stavbě, už se to zase hne - konečně.

Du dočítat a hlasovat, přibylo nám dneska kuřátko?
11. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Tak já vůbec neupotřebila v porodnici župan,bylo tam děsně přetopíno :wink:
11. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak koukám jste probíraly tašky na kočárky, je fakt, že ty ke kočárkům co tam sou původní nejsou nic moc, já si nakonec koupila taky v DMku a jsem spokojená, zatím se mi tam všechno potřebné vleze a myslím, že i při těch dvou rarášcích se bude hodit - víc kapsiček, přihrádek.... A nebyla ani tak drahá, některé sou mooc krásné, ale taky mooc drahé :unamused:
11. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Cori kolik vlastně stojí? Vzhledově se mě taky líbí a asi do ní fakt půjdu.

každá porodka to má ais jinak, ale já upotřebila ty jednorázový kalhotky, vložek měli dost ale 1 balení se hodilo když došli a než je zase doplnili. Župan je zbytečný, to je fakt, já ho upotřebila jen proto že jsem chodila za malym na JIRP a to bylo jiný patro a první dny jsem nosila jen triko, košili jsem začla nosit až od 4 dne po porodu. Já si fakt vzala jen nejnutnější věci, jo kdo jdete na císaře tak nějaký mazání na pusu, mě říkali že po spinálu svědí obličej a už na JIP jsem se mohla uškrábat :unamused: , fakt to bylo nepříjemný a něco na rty, ty jsem měla hodně vysušený :unamused: , od 4 dne jsem už taky nosila svoje vložky ale ne always. Jinak asi nic moc potřeba neni, nic extra jsem fakt enměla, jídla bylo i dost, manžel mě nosil jen ovoce, jogurty a pití.
11. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Aronku a ultrazvuk ti nedělal? Bylas zase u toho svého mudra?
11. bře 2010 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Market, zrovna třídím účtenky a narazila sem na cenu tašky, náhodička. Takže stojí 599,- ale já použila 25% slevu (je tuším v těch slevových kartách) takže si myslím, že ta cena šla a su fakt spokojená.
A to já si asi přibalím sebou ještě malý polštářek :sweat_smile: já totiž bez něj špatně spím :grinning:
11. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Aronku,v nemocnici si tě určo líp pohlídají. Vyčetla jsem,že u preeklampsie častěji přistupují k císaři.
11. bře 2010 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.