• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani, děkuji a kopíruji z jiné diskuze můj průběh porůdku
Ahojík, tak se hlásím.
tak Elenku jste už viděly, jinak porod byl superrychlý, přála bych ho každému.
Toho 2.3. mi ještě večer prdla voda v 19 hod, odtékala pomalu, kontra tak po 5 min, ale daly se zvládnout, tak jsem si říkala že se ještě podívám na ordinaci, ale v 19,45 vyšlo vody ještě víc, a hlavně nebyla čirá ale hnedavá a trošilinku zelená , tak jsem se ješte vyspršila a v 20,45 nástup v porodce, po příjmu mi řekli, že to na porod nevypadá, tatku jsem poslala domu . v 21,30 jsem se vydala do sprchy a kontra se tam daly krásně přežít, tak jsem po půl hodce vylezla, že budu prodýchávat na pokoji, ale přišla velká kontra, tlak na konečník, pak ještě jedna a při představě že tohle budu prožívat celou noc až do rána jsem si řekla že asi požádám o epidurál. vyšla jsem , byla tam porodní asistentka a já jí říkám, já se asi po..., mám velký tlak na konečník, okamžitě tam byla doktorka, prohlídla mě a zjistila že jsem otevřená na 8 prstů, a že jdem rodit, to bylo ve 22,30. Volala jsem Radimovi, přijel asi na posledních 5 min, ale to hlavní stihl. Tlak byl teda šílenej, ale naštěstí to opravdu bylo hodně rychlé a na tři zatlačení byla malá venku. Horší bylo pro mě to šití, asi jak to bylo rychlé, tak jsem se potrhlaa, takže 45 min šití mě dostalo víc než celý porod.
Každopádně přřístup všech tam byl suprovej, byla jsem moc spokojená. Jo a čas porodu tedy 22,47, Elenka vážila 3120 g a měřila 49 cm.
Porod tedy u mě byl fakt hodně rychlý , sama pani doktorka mě chválila, že na prvorodičku úplně super, ale bylo to opravdu tím jak to bylo rychlé, mít takové bolesti celý den, tak mě asi fakt hrábne.
Takže ještě jednou velký dík mé porodní asistence, doktorce a celému personálu.
Sorry za chybičky, psala jsem to s Elenkou na ruce
11. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Cori díky, já taky mam tu slevu :grinning: . Postele se dají zvedat takže se docela spalo dobře nebýt toho že břich po císaři fakt bolel a tak mě přišlo že ta postel je nějaká vysoká :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
aleni, tak to má manža štístko, že to stihnul, ale to se tak někdo má, co, přijít k hotovému? :grinning:
11. bře 2010 v 19:01  •  3 děti  • Odpověz
Foto kočárku v albu. :grinning:
11. bře 2010 v 19:01  •  4 děti  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile: my jsme byli dneska v první poradně a krásně přibýváme na váze a už máme 3 kila :slight_smile:

prosím mám dotaz :slight_smile: můžu se v 6-tinedělí koupat ve vaně?????
11. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Holky jak vypadá ta taška na kočár z DM, nemáte foto, nebo odkaz? Já mám na kočárku dvě tašky, ale raději bych jen jednu a pořádnou. :grinning:
11. bře 2010 v 19:05  •  4 děti  • Odpověz
Ofi, já myslím, že raději jen sprchovat, odcházejí ti očistky, to je stejné jako mensky.... Tak raději opatrně kvůli infekce....

Zuzi, zkusím pohledat....
11. bře 2010 v 19:08  •  3 děti  • Odpověz
Ofi asi by se nemělo, ale já se taky po normálním porodu koupala dřív než za 6neděl. Hrozí tam riziko zánětu,ale to by ti ta voda musela natéct dovnitř. Takže pokud to nebude sex ve vodě, tak myslím, že se chvíli topit můžeš. :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:09  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, kočárek je šik. vypadá jak danny sport... co je to za značku?
11. bře 2010 v 19:09  •  3 děti  • Odpověz
Luci : díky za radu -raději to nebudu riskovat :frowning2:
11. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Zuzko,kočárek je fajn. Kluci jsou pašáci. A v těch postýlkách hrozně slaďoučcí :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, byla jsem u svého, UTZ mi dělal, protože jsem chtěla vědět kolik váží :wink:
11. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
luci-tako jumper Gt race(je to jako dorjan tejnej výrobce.
11. bře 2010 v 19:19  •  4 děti  • Odpověz
aronku,právě jsem vyčetla,že se utz musí dělat,aby se zjistilo okysličování a výživa,tak proto jsem se ptala.A kolik malý váží?
11. bře 2010 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz
11. bře 2010 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko, nikde jsem ji nenašla, tak jsem naskenovala obrázek z obalu tašky, kterou mám já, tady máš odkaz do mého alba:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3892797&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
11. bře 2010 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz
zuzko: ten kočárek, tak to jo, protože já jsem se dívala na danny sport, ale mono a přišel mi dost těžký, tak jen přemýšlím, jak je těžký takový dvojčecí kočár. A dorjan kočárek jsem měla první pro holky... :wink:
11. bře 2010 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz
Zkoušela jsem znovu hlasovat, ale ještě to není hoďka od posledního, tak musím ještě chvilku počkat :rolling_eyes:
11. bře 2010 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz
doorko malý má 4050g, jestli zkoumal ještě něco jiného to nevím
11. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
takže vlastně není malý :grinning: dr. říkal, že to je minimální odhad, ostatní vyšly ještě větší
11. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
aronku, tak to si das rodit tohle prirozene, kdyz si vezmu, ze tam muze byt odchylak + - 500 g ......

Zuzko, hezke postylky a super kocarek....

Ja dneska uz taky povlikla postylku a hodila pres ni velke prosteradlo, manzel dofouknul kolecka u kocarku a ja vybalila posledni veci (rucniky, zinky, kosmetiku atd.) do prebalovaciho pultu.....
O vikendu slouzi muj dr. tak muzu rodit i driv :grinning:
11. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
luci a tu tašku mají v dm a kolik stojí
11. bře 2010 ve 20:11  •  4 děti  • Odpověz
Stojí 599,-
11. bře 2010 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko, jestli máš kuponky, tak uplatni slevu, jestli kuponky nemáš, tak se zaregistruj do dm babybonus programu, udělají ti to na místě a hned ti vydají slevovou knížku a kuponky můžeš hned uplatnit, takže by se s cenou měla dostat pod 500 kaček... :wink:

aron, pěkný macík na prvorodičku, moje první Noemka měla 3950 gr a stálo to taky za to :wink:

o opět odhlasováno, vedeme o 30 hlasů.... snad tam zase pavlík nezalobbuje....
11. bře 2010 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz
Holky, ten muj prcek se tam dneska tak roztahuje, ze me az boli spodek, nemuzu pomalu sedet ani na tom gymnastickym mici......
11. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
ani, jak jsem včera panikařila, že se mrňous nehýbe, tak dneska je taky čilý. a taky jak jsem šla po kontrole do práce a hlavně pěšky z práce, tak mě taky rozbolel celý spodek, takový zvláštní tlak, jako kdyby se mimčo snažilo prorazit cestu silou a každé sezení je pro mě dnes utrpení, i od toho kompu furt vstávám, protože mě to bolí.

a o nohách ani nemluvím, ale stačí se kouknout z okna na počasí a je to jasné.

a taky se mi dnes hrozně těžce dýchá, cesta minutu na zastávku a jak se zastavím, tak jsem nemohla popadnout dech....
11. bře 2010 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
Luci, to ja mam taky takovy divny tlak na spodek, spis jako by to chtel prorazit rukou ci nohou, takove ty "bomby" narazove na spodek..... Ale nekdy bolesti zaviram i oci..... Ale do kontrakci to ma daleko :grinning:
11. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
No nic, jdu si dat teplou sprchu jestli se malej trochu uklidni :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Koukám, že u vás prckové taky skáčou jak pinponkové míčky :grinning:
mě přepadl kašel, ale takový ten suchý, brrr - co na něj vůbec v těhu můžu? já to furt sváděla na žáhu, že semkašlala, když mě pálila, ale ted už su chvílama jak tuberák :angry:
11. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
cori, bioparox, je to ale pěkně hnusné. já se taky dusila takovým suchým kašlem, tak mi praktická řekla, že to jediné můžu. je to lokální antibiotikum, působí jen v krku nebo v nose, bez předpisu, ale jak říkám, pěkně hnusný, vždycky mě z toho natáhlo a ještě půlhodinu jsem to v krku cítila.
11. bře 2010 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.