• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
kupónky mám :grinning: zítra na to mrknu.
11. bře 2010 ve 21:14  •  4 děti  • Odpověz
11. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
bacha Pavlík vede, chce to hlasovat :angry: Anička je přece naše kuřátko :wink:
zuzi můžeš tam na tu tašku využít 25% slevu, tuším víc se nedá :wink: u nás ji měli, v černé nebo béžové
Luci dík za tip, zkusím počajíčkovat, ale asi to už nezabere :unamused:
odhlasováno
11. bře 2010 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
no, cori, čajík a třeba s medem (pokud nejsi alergik) je rozhodně příjemnější, než bioparox. a mě taky dělá dobře vincentka, akorát, že je to fakt jen na zvlhčování....
11. bře 2010 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz
Aronku tak to možná budete větší než my, alespoň někdo :grinning: ale rodit takovýho obříka normálně bude asi makačka, i když hlavně záleží na hlavičce, pokud jí nemá moc velkou tak tělíčko ven prý jde dobře, spíš ta představa :wink:

Asi mym holky angínu :unamused: , já jakmile něco tak mě vše jde do krku, ještě mě začíná rýma takže fakt super. uvidim jak mě ráno bude, kdyžtak zkusim vyléčit přes víkend ale na mandlích už mam bílý čepy takže angína jak vyšitá :frowning2: . V těhu jsem měla už atb a teď asi je mít budu taky. nevíte jestli se dá ěnco sehnat na angínu co by bylo volně prodejný? Radši bych vyléčila sama než ještě běhat po doktorech :unamused:
11. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Holky, jsem nějaká utahaná a bobišek mě tak krásně kopká, tak se jdu natáhnout, ať mimču udělám pohodlíčko a svým, zádům, nohám i spodku taky.
papa zítra
11. bře 2010 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz
market, hlavičku má obvod 36. Nevím kolik má normálně mít novorozenec
11. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Tak to je normální. Tomík měl asi 34 ale byl o měsíc dřív :wink: . ven jít musí :slight_smile: a zase kolikrát se spletou tak to ber s rezervou :wink: . i když mě teda u obou se před porodem strefili. den před císařem u Vikína řekli že má asi 3500-3600 a měl 3600 a u tomíka hodinu před císařem že má cca 4100 a měl 4140gr :wink: . Ke konci hlavně měř bříško, to měl Tomík prý velký a tak jim vyskočila tahle váha a je fakt že Viki i Tomík mají bříška fakt větší :grinning:
11. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Tak my zase mame dlouhy nozky a taky velky brisko :slight_smile: Nicmene me vahu netrefili, rikali, ze Honzulka bude mit 3200 g a mel vic jak 3500 g :slight_smile: Takze kdyz ted pocitam cca 3600 g tak to to bude mit 100% vic :slight_smile: Ale co, hlavne, ze budou zdravi!!!!
11. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
market, já doufám, že se mu bude chtít na svět a do toho pondělí porodím :wink:
11. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
myslim že ke konci už blbě tu váhu odhadnou, přece jenom nožičky mají zkroucený a už se to hůř měří :wink: . je fakt že je to víceméně jedno ale když mě řekli tu odhadovanou váhu tak jsem málem spadla z lehátka :slight_smile: . napřed se ěm ptal kolik měl minule a když jsem řekla že asi 2600 tak volal primáři a když primář přišel tak to měřili a prý 3800, pak 3900 a nakonec že asi 4100 a to už vypisoval papír na císaře :grinning: a že už to radši měřit nebudou, asi měli strach že by navážili 5kg :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Holky taky už du nakutě,
market brzo se vyzdrav

a všem klidnou a pohodovou noc :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
market, já vím, že je to nepřesné, ale jemu vadí hlavně ten tlak. Prcek byl větší od začátku, ale tlak vylít až teď
11. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
Tak tlak mě taky hlídali celý těhu ale dokud prý to nepřekročí 140/90 tak je to ok. Naštěstí mě se tlak ke konci těhu začal i snižovat :wink:
11. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky :wink:
taky jsem pořád v kuse :grinning: A koukám, že miminka čekají opravdu na lepší počasí, že už od neděle žádná neporodila :sweat_smile:
U nás dnes sněžilo celej den, vlastně už od noci, manža nakonec do Prahy opět neodjel, když viděl kolik napadlo sněhu,měl strach, kdyby to na mě dneska přišlo, že by jel z Prahy třeba 3 hoďky, kdyby byla nějaká bouračka cestou.
Dneska jsem tu měla celý den kamarádku s Prahy s dětma, trošku cestou trnula, jestli nezavolám a v půlce cesty jí neobrátim domů :grinning:

Na kontrolu jdu zítra, tak jsem zvědavá jak jsme na tom.

Čenda měl při narození obvod hlavičky 32 cm, jsem teď koukala do poznámek :wink: A porodní váha docela seděla, podle utrazvuku ve 31tt+ 200g za každý týden do termínu :wink:
11. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
pro Aničku jsem odhlasovala :wink:

Aronku: a kdy jdeš na další kontrolu?
11. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
Aronku, tlak je na prd!! S tim si neradno zahravat...... Tak jsem prebalila tasku do porodky, zitra tam hodim jeste dve podprdy....

Jo jinak dik za ten typ na podprdy za 65 Kc, objednala jsem si 4 (2 bile a 2 cerne, jednu sadu v XL a druhou v XXL - nevedela jsem jak budou sedet) a jsou super a suprove sedi!!!!
11. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ani: jaké podprdy???
11. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
http://www.top-pradlo.cz/0-815-damska-sportovni-podprsenka-z-prijemneho-materialu

akorat koukam, ze je asi objednalo vic maminek, pac zvedly cenu z 65 Kc na 99 Kc, ale fakt super sedi a doporucuji tu XXL, bude lepsi az se dam daji i tampony na odchytavani mleka.....
11. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
nikit, pokud neporodím, tak v pondělí jdu do nemocnice :confounded: doufám, že porodím
11. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
Aronku, tak držím palce, aby se malému přes víkend chtělo vylézt.

Ani: díky za odkaz :wink:

Loučím se, jdu znásilnit manžu :grinning: Dobrou
11. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jdu zalézt. Přeji dobrou noc :wink:
11. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
I ja mizim do pelechu... Zitra manzel jede pro auti :slight_smile: a priveze tchana :confounded: Jsem si myslela, ze si o vikendu odpocnu a zas ne.... Tak pak v pondeli a v utery a to jeste, ze tchan nevi, ze jdu ve stredu do nemocnice a ve ctvrtek rodim, to by tu byl celou dobu :zipper_mouth:
11. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
ahoj kočeny :slight_smile: tak jsem byla v úterý v porodnici na kontrole (monitor apod..však to znáte) a měla jsme štěstí na doktorku , co mě rodila s první dcerkou:o( tehdy byla mladá začínající 1.rok v praxi) mno ještě, že u toho porodu byla porodní asistentka, která ji v kritických chvílích dávala ode mě pryč ruce...ale byla alespoň milá , hodná...TEĎ znuděná , arogantní a chovala se ke mě jako bych přišla z Cejlu(rómská ulice v Brně) o glukózovém zátěžovém testu mluvila jako o sladké vodě, mluvila se mnou jak s debilem....no a hlavně proč to píšu tahle ta slečna doktorka při tom minulém porodu měla jedinou kompetenci, kterou za ní nemohla Por. asistentka převzít a to bylo zašít mně porodní poranění a nástřih...no a slušně řečeno moc se jí to nepodařilo :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak jsem si zrovna chtěla domluvit, aby mi do karty napsali, že chci při tom 2. porodu znovu sřihnout do toho stejného místa, aby mi to někdo sešil lépe a hlavně VÍC...no a jak na sviňu tam zrovna v té ambulanci byla ona, která mi to tak zmršila, že se mě sestřička při propouštění z šestinedělního oddělení ptala "proboha kdo vás šil?" jsou samozřejmě důležitější věci zdravá miminka atd...ale jestli budu mít zase stejnej pech a bude sloužit , když tam příjdem rodit tak to teda bude asi mazec..hlavně, aby mi tentokrát nesešila třeba močovou trubici s konečníkem :grinning: :confounded: no jinak tady sněží a sněží tak doufám, že to drobek nebude přehánět s předčasným příchodem na svět...máme to do Brna min. 45km a nechci rodit někde v závěji tak dobrou noc všem :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
Holky, tak já ještě musela vstát z pelechu a zapnout kompík, protože:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám jednu extra horkou novinku přímo z porodního sálu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakelinka Vás všechny pozdravuje a vzkazuje, že se jí dnes ve 22.07 hod. narodil v opavské porodnici krásný zdravý chlapeček Eliášek s váhou 3,45 kg a 49 cm!!!!!!!!

A byl to prý takový fičák, že ani nestihla na koníka napsat, že odjíždí. A já si myslela, že tady není, protože honí daně!!!

Aničko, žhav tabulku, už tam byla moc velká díra :wink:

Jen doufám, když tady my Opavandy rodíme po týdnu, že další bude za týden katy a já až za 14 dní, to by mě kleplo, protože jakel mi slíbila, že mi drží fleka na pokoji, takže já fakt musím o víkendu porodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 23:06  •  3 děti  • Odpověz
Tak další kuřátko je na světě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Moc gratuluju a rychlovka to asi byla když odpoledne ještě psala na koníkovi :wink: , třeba se te´d i zbytek rozrodí :slight_smile:
11. bře 2010 ve 23:47  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=605805&vReferer=%2Fphotos%2Fkuratka2010

Tabulka doplnena :slight_smile:

Neco me sem tahlo, kdyz jsem sla z wecka a ono KURATKO!!!!
Jakelin, obrovske gratulace!!!!
12. bře 2010 v 00:05  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno. Tak mně nejak včera vystresli, že tu straším od tří :confounded:
12. bře 2010 v 05:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.