• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jakelin velká gratulace :grinning: Tak a teď někdo další :wink:
12. bře 2010 v 05:21  • Odpověz
Anička o fous prohrává, chce to hlasovat :wink:
12. bře 2010 v 05:25  • Odpověz
jakelin velka gratulace k miminku :wink:
je holky ja mam cislo jen na jakelin komu muzu dat svoje abych mohla podavat info kdyby nahodou?
aronku nestresuj se odpocivej vsechno bude dobre :wink: a jak ti je??
12. bře 2010 v 06:11  • Odpověz
Dobre ranko....
Manzel bezel na usni :frowning2:
12. bře 2010 v 07:00  • Odpověz
dobre ranko
Ani jak to?
12. bře 2010 v 07:01  • Odpověz
Ani dekuji prozvonim te
12. bře 2010 v 07:02  • Odpověz
ale uz je to 14 dni, zacalo to moudrakem a ted ma zalehle ucho a boli ho, tak jsem ho radeji pred vikendem vyslala a pak jede pro to auti.....
12. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
a u zubare byl?me to taky takhle zacalo zalehlo mi ucho pak v nem zacalo hucet prestala jsem slyset a zacala mit ataky kaslala jsem na to a nechala to zajit fakt daleko :frowning2:
to jsi udelala dobre muze mit jen nejaky zanet nebo tak ale at si tam radeji dojde
takze dnes uz konecne bude jine auticko?ty se mas!nam se rozbilo a me tak hrozne moooc chybi :confounded:
12. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
modraky jsou pekny mrchy :angry:
12. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
marti, až na rýmu a nevyspání mi je dobře
12. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Jakelin,obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak nakonec jsi nás opavačky předběhla :grinning: Ať se daří Tobě i Elimu :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:18  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Marti, tak moudrak ma prave tech 14 dni venku a jeste se mu k tomu pridal zanet zvukovodu.... No a to to chtel nechat az do pondelka, jsem ho vyhnala jeste dneska!!!!
12. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
No holky a ted sup sup at mame tabulku plnou :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj, holky, jdu dočíst a odhlasovat a jsem zpátky
12. bře 2010 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz
A to jsem jakel ještě odpo říkala, že budu rodit o víkendu, ať se ke mě přidá a ona to vzala doslova...

Jsem z toho byla včera tak adrenalinová, že jsem pak neuměla usnout a přemlouvala jsem prcka, ať jde taky ven, že nám teta drží místo :wink:
12. bře 2010 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz
Holky, budíte miminka na papání? My každé tři hodiny, vypijeme 80 ml, omylem jsem jí párkrát dala i 100 ml - kelímky od Aventu mají odlišnou stupnici jako láhev :confused: Malá je uplakaná, ale pokaždé to vyžahne. Jen to přibírání není takové, jaké by mělo, tak to nechápu.. Už tak má až až hamání a nic :frowning2:
12. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
pajcul, s UM ti neporadím, já holky jen kojila, ale je fakt, že v noci ani ve dne jsem je budit nemusela, přihlásily se křikem samy, většinou už po 2 - 2,5 hoďkách. až někdy po šestinedělí se to srovnalo a občas vydržely i 3 hodinky, ale budily se samy....
12. bře 2010 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko, holky.
Jakelině moc velká gratulace, jsem zvědavá na podrobnosti :wink: Ale jako Jakel - nějak předbíháš, ne? :grinning:
Já včera dělala vše proto, abychom taky rodili, ale smůla, malému se v bříšku asi líbí, že zatím nechce :sweat_smile: No, tak třeba dneska :wink: Dnes se mi povedlo dotáhnout epi-no do konce, takže ted už můžu :wink:
12. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Jéééé, další březňátko na světě. Jakelin, moc moc gratuluju k Eliáškovi. Ať krásně roste a je to pořád vaše sluníčko. :sweat_smile:

Teď byla dlouhá mezera, tak to třeba zas bude s porodama nahuštěný v jednom dvou dnech. Co vy na to, čekatelky? :sunglasses:
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Dobré ránko.
Jakel,obrovská gratulace k Eliáškovi.
Aronku,dnes je ten pátek,ale nějak to nevidím. :frowning2: Zkus se nestresovat,jestli to půjde.
Už mě to začalo pomalu zlobit,že pořád nic. Tak jsem si včera řekla,že už mimi nebudu přemlouvat a nechám to na něm. Jestli to teda půjde. Na začátku 6měsíce mi hrozili předčasným porodem a teď nic.
Odhlasovala jsem a Anička zase vede. Sice jen o píď,ale jo.
Ani,super,že bude nové autí. Pak hodíš foto,jo?
12. bře 2010 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
vero,já to beru. že by začalo působit to novoluní?
12. bře 2010 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky

Jakelin obrovská gratulace k Eliáškovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Anička http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html
12. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Vero - taky souhlasím s Doorkou :slight_smile: ale necháme to fakt asi na prďolkách, myslím, že přemlouvat nemá cenu...včera jsem vyzkoušela snad všechno a nic, takže na to kašlu :wink: akorát bych byla vystresovaná a prcek tímpádem taky :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Pajcul já Aničku na krmení nebudím,ona se vždycky přihlásí sama vždycky tak po 2 až 2 a půl hodinách a v noci je to klidně po 4 hodinách :wink:
12. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Jakelin : veliká gratulace :slight_smile: hlavně at jsou oba zdraví :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Jakel, taktéž se přidávám s gratulací! Doufám, že jste oba v pořádku :slight_smile:
Dnešní noc byla naprd, no vlastně doslova - zase nás trápily prdíky. Nevím, když jí dám kapky před kojením a ona se pak poblinká, jestli to nejde ven i s kapkama :confounded:
12. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
kackap, já hlasuju pocivě každou hoďku, ale teď musím počkat ještě asi čtvrthoďky, než budu moct znovu :wink:
12. bře 2010 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa děkuju a ostatním co hlasují taky :slight_smile: ,je mi divný,že tomu Pavlíkovi vždycky tolik hlasů naběhne přes noc. :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
jůůů jakel má miminko, tak to moc gratulujem k Eliáškovi, přejem hodněě zdravíčka.
Dem na procházku do sněhu, tak mějte hezký den :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Holky, píše jakel, snad se nebude zlobit, že to tady napíšu:

Malý je nádherný, jsem úplně naměkko. Porod byl od 20 hod. od přijetí a ve 22.07 už byl s námi. To přeji všem. Nestihla jsem ani klystýr a nejsem šitá, jenom odřeniny.

Od všech jsem ji pozdravovala :wink:

Já chci takýýýýý miminkóóóó...........
12. bře 2010 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.