• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
kackap, to už jsem psala včera, že ten pavlík má to hlasování nějaké divné. nemá on flotilu příbuzných někde v americe, kde mají v noci den?
12. bře 2010 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz
Tak to měla jakel super rychlé a bez nástřihu. No,paráda.
Taky mi ten Pavlík přijde podezřelý. Teda to hlasování.
12. bře 2010 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz
Gratuluji Jakel k miminku, Eliášek je nádherné jméno...

Kackap: poslala jsem hlas Aničece... :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Holky myslíte si, že mi prodají v lékarně ten ricinový olej...
12. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
petul, už to není k vydržení, co, když všichni kolem rodí a ty nic? :slight_smile: teď jsme všechny čekatelky dost nervozní, kdy už to bude...... o riciňáku nevím, ale v lékárně by ho snad měli mít.

taky opět odhlasováno.... :wink:
12. bře 2010 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa: od rána mi to tu zvoní, jestli už nerodím, vždyť všem říkám už měsíc, že dám vědět, jak pojedu do porodnice, včera mě bolelo břicho, ale opět nic z toho, už začínám být nervózní, protože nechci indukovaný porod... :slight_smile:

Zkusím zajít do lékárny, jestli mi ho prodají...
12. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Taky zahlasováno. Měli by jsme přes den zabrat,protože Pavlík to zase dotáhne přes noc :angry:

petulka,myslím,že by měli prodat. Pokud ho teda budou mít.
Myslím,že někdo psal,že firma saloos ho vyrábí.
12. bře 2010 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz
12. bře 2010 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz
holky, jakel mi poslala mms s eliáškem, je nádherný, škoda, že to neumím stáhnout do kompu.... počkáme až na jakel, sama se pochlubí, má čím :wink:
12. bře 2010 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz
Doorka: děkuji za chvíli jdu do obchodu, tak stavím přes lékárnu a uvidíme... :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Tak to je kouzelne mimco urcite, ja se taky uz nemuzu dockat toho prckaaaaaaaaaaaaa......

Doorka, jasny, ze hodim odkaz na fotky :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile:
jakel, gratuluju k Eliaskovi a tesim se na fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
petul, kdosi psal, ze si z toho oleje dela zabal na vlasy s bilym jogurtem, tak to muzes zkusit v lekarne okecat, ze to chces na to :grinning:
12. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

veliká gratulace Jakel k Eliáškovi :grinning: . Tedy ta to ale vzala hopem, to je super :dizzy_face:
12. bře 2010 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz
Holky, řešíte ricinák? Můj manžel včera hledal na netu jak vyvolat porod a taky se mě ptal, jestli mám ten ricinový olej..tak jsem mu řekla, že se toho dost bojím, ale kdybych měla přenášet, tak bych to asi taky prubla :sweat_smile:
12. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
petulko,tak pak podej zprávu,jestli ho měli a prodali ti ho. :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
holky a na co je ten ricinový olej ??? Jak se to používá a jaký to má účinky ???
12. bře 2010 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz
Holky, tak já jdu do té lékárny, máme tady 2, tak se zkusím zeptat, maji díky za tip... (to jsem se fakt zasmála), jak dorazím tak napíšu, co a jak...Tak zatím... :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
janul, das si panaka ricinaku, panaka chlastu a doredis to merunkovym dzusem. Bud se z toho poseres nebo to vyvola kontrakce :grinning:
12. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
petul, drzim palce :wink:
12. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Teda Jakelin to měla krásně rychlý :slight_smile:

holky prosím dotaz :slight_smile:

přebalujete před každým kojením?
12. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky.Nerada Vám sem lezu,ale chodím se k Vám občas kouknout a zavzpomínat.Co se týče ricinového oleje,tak bych se taky asi trochu bálá.Včera byl V SAMA DOMA,nějaký odborník bylynkář a mluvim o něm jako o prudce jedovtém,ale nechci Vám do toho kecat.O ricinovém nápoji jsem taky četla před rokem diskuse.Přenášela jsem deset dní dle MS.Večer jsem povečeřela půl pytlíku lněnýho semýnka s pudinkem a ve dvě ráno jsem se probudila s kontakcema.Ale jestli to bylo tou večeří těžko říci.Tak všem co ještě čekají držim palce,ale venku chumelí tudíž přichází tlaková níže a to se bude rodit jedna dvě.A všem co se dočkali gratuluji ke zdravým miminkům. :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
kiki,děkujeme
12. bře 2010 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ofi, pres den jo, v noci tak ob jedno kojeni :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Ofi, maja-já nevím, ale já přebaluji po kojení.
Za :
1, když je příjem, následuje výdej :grinning: -to je jaksi logicky
2,asi by to před bylo s pláčem, po je to v klidu
3, dělám to tak celej život :grinning: , tak sned to nedělám blbě
12. bře 2010 v 10:33  •  4 děti  • Odpověz
TAk jdu na to lněné semínko :grinning: ale nebudu pak mít děsnou zácpu?
12. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Z :slight_smile: UZU,zácpu jsem neměla,před klystýrem jsem byla dvakrát ještě doma,takže tak.Ale ta tlaková níže fakt působí aspoň to dost gynekologů či porodníků tvrdí.Je fakt že ten den co jsem porodila bylo už skoro jaro a druhej den ráno asi 5 cm sněhu.Celou noc sněžilo.
12. bře 2010 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Tak ja jsem pro jako Zuzka, nema cenu prebalovat pred kojenim, ale nasledne po kojeni, pac pak se muze stat, ze budete prebalovat dvakrat a to na 99 % :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Maji děkuji za pěkné a trefné vysvětlení :grinning: .

Ale jak tu píše kikito o tom co slyšela v TV, tak to bych se bála to pozřít :unamused: . Pak kdyby se nedej bože něco stalo, vyčítala bych si to do konce života :frowning2: .

A vy jste to holky některá z vás už někdy zkoušely ?????
12. bře 2010 v 10:50  •  3 děti  • Odpověz
Ani- :grinning: přesně tak a spotřeba bude dvojnásobná a upřebalujete se. :grinning:
12. bře 2010 v 10:52  •  4 děti  • Odpověz
odhlasováno, zase vedeme, tak abychom udělali našemu kuřátku aničce náskok......

zácpa se lněným semínkem nehrozí, já ho dávám dceři právě na dobrou práci střev, trpěla zácpou a dr. mi to doporučila, kombinuju to se lžičkou oliváče denně.
12. bře 2010 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.