• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Lucis, jestli ještě budeš psát Jakel, tak se jí prosím optej, co udělala pro to, aby si to Eliášek tak najednou a rychle rozmyslel :wink: . Celkem dost by mě to zajímalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. bře 2010 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
Já taky přebalovala až po kojení, protože při jídle začala pracovat střeva a malá zatlačila a prděla a kadila ještě u pití. Po nakojení si odbrkla, někdy ublinkla a já pak přebalila, a příp. i převlékla.
12. bře 2010 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
OK, já ji ještě napíšu, ale kdy odpoví, netuším, já už nad tím taky přemýšlela, jestli něco dělala, spíš si ale myslím, že ne. Vůbec o ničem se odpo nezmiňovala, večer už tady nebyla a v noci odrozeno :grinning:
12. bře 2010 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz
Luci- :grinning: tak by to mělo být a alespoň to tak bývalo, ale třeba jsou teď jiny postupy. :grinning: :sweat_smile:
12. bře 2010 v 10:57  •  4 děti  • Odpověz
tak opět odhlasováno pro Aničku :slight_smile: , teď zase za hoďku
12. bře 2010 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz
Taky už přebaluju po kojení, bo před kojením u toho strašně řve. Pak sice zas blinká, no ale lepší, než to zadržovat v sobě že :slight_smile: Chci se zeptat, když se pokadí, tak jí zadeček umyju, ale umýváte i po čurání?
12. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Michelle já otírám vlhčenýma ubrouskama, nebo separačkou namočenou ve vodě a pak namažu zadeček Rybilkou, ale po čůrání neumývám, to jsem taky ještě neslyšela. Večer koupu, nebo umývám celé tělo, ale to až večer. No ale mám kluky, nevím, jak je to u holek. :wink:
12. bře 2010 v 11:06  •  4 děti  • Odpověz
taky si myslím,že jakel nic zvláštního nedělala. Prostě to přišlo.
S tím lněným semínkem opatrně. Fakt by se toho nemělo moc. Myslím,že ta lžička by měla stačit. Tak já si ho jdu dát taky.
Aronku,co koleno? Bolí? Kde jsi?
Co vaříte,ženy?
Maji a co tchýně? Dobrý? Už u vás není?
Mě teď moje tchýně volala. Poprvé za celé těhu se zeptala,jak mi je,tak jsem z toho trošku v šoku. Samo,že něco potřebovala,jinak by nezavolala.
12. bře 2010 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz
A navíc my jsme co plínka to posra..., takže vlasně umývám pokaždé. :grinning:
12. bře 2010 v 11:07  •  4 děti  • Odpověz
Doorka-no jo tchýně. :grinning:
12. bře 2010 v 11:10  •  4 děti  • Odpověz
Ahojky. Prcek spí, tak vás jdu bleskově pozdravit a oznámit že se Jakub narodil 6.3. v 10.13 a Dnes nás konečně pustili domů :slight_smile:
Až bude čas pokusím se vás dočíst abych o nic nepřišla :grinning:
12. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Ofi, já přes den přebaluju před každým kojením. Po kojení se mi malá vždycky poblinká, když jí přebaluju. Na ublinkávání teda trpí dost oproti Kačence. Takže po kojení s ní musím zacházet opravdu šetrně. Když se ale posrandí po kojení (nekadí zas tak často), tak ji přebalím, aby v tom neležela třeba tři hodiny. V noci stejně jak Maja - většinou tak ob jedno kojení. Teda záleží, po kolika hodinách se vzbudí. Když třeba po 4, tak ji radši přebalím taky. Když po 2, tak ji v tom nechám, pokud není posranděná. Kačenku jsem ale přebalovala přes den až po kojení, protože se mi pravidelně po jídle pokadila. Záleží na mimču. :wink:
12. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Flapi, moc a moc gratuluju. :sweat_smile:
12. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Juj, flapi, tak jeste miry a tyden tehotenstvi a zrejme to slo prirozene ze?
12. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Holky mám problém Péťa se mi při každém kojení začne dusit-je nenažranej-zfialoví a já ho pak bouchám do zad aby ožil-je to hrůza-nevíte někdo, jak tomu předejít? Nemáte zkušenost? Jdu v pondělí k mudr. tak se zeptám, ale do pondělí daleko. :wink:
12. bře 2010 v 11:15  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, já si vzpomínám, že u první dcery se mi snažili v porodce vsugerovat, že když dítě kojím přebalené, je klidnější, protože je čerstvě v suchoučku. chvilku jsem to tak dělala, pak jsem přišla na to, že je jí šumafuk, co má v plínce, mohla být pos...á až na zádech a bylo jí to jedno, ale jak začala řvát na jídlo a nedostala hned prso, tak to byl randál....

Dotaz jakel odeslán, uvidíme, co napíše........
12. bře 2010 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz
Gratulace flapi ke Kubíčkovi :slight_smile:

ani vidíš, už se ti zase začíná plnit tabulka :grinning: :wink:
12. bře 2010 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz
flapi,blahopřeju. Už jsme si říkaly,kde se flákáš :wink:
Tak,až bude trocha času,popiš nám,jak to probíhalo. Jsme zvědavky.
12. bře 2010 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz
Flapi, gratulace ke Kubíčkovi!!!!!

Zuzi, zkus jinou polohu při kojení, kdy se musí víc snažit tahat a mlíčko mu neteče samo, asi ho nestačí polykat a dusí se.
Myslím, že doporučovali polohu, kdy maminka leží na zádech a miminko si dá na bříško a prso. Takže mimi vlastně leží na břichu, a čumáček s pusinkou má zabořenou do prsa. Já tedy trochu prso u nosku zmáčkla, ať má čím dýchat, ale malá si pak tahala jako zespodu mlíko sama.
12. bře 2010 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz
Flapi a samozrejme gratulace, ja kvuli te sve evidenci, kterou ziju, zapominam gratulovat :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
Ani :grinning:
12. bře 2010 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz
Marfinka27 (6.3)
Jnvlk (7.3)
Petulkad (11.3)
Katy.m (14.3)
Zuzule (17.3)
Nikitka26 (17.3)
Brouček2 (18.3)
Aronek (18.3)
Martinka2000 (19.3)
Doorka (21.3)
Cori (23.3)
Makytka (23.3)
Lucisa (23.3)
AninaM (24.3)
Janule11 (1.4)

No uz se ten seznamek krati :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Flapi gratuluji ke Kubíčkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
janule a všechny čekatelky, vzkaz od jakel:

v úterý jsem dělala hoďku na zahradě, ve středu prala a tak normál doma a na počítači. Sex nebyl, jenom maliník, semínko a zázvor.....
12. bře 2010 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz
Flapi : gratuluju k Jakoubkovi :slight_smile:

no s tím přebalováním já přebaluju před každým kojením a zatím je to v pohodě . Někdy nepoznám jestli se při kojení posr...protože jsou to někdy jen prdíky a po kojení je vždy unavený a tak toho využiji a dám ho spinkat :slight_smile:

tak uvidíme jak to bude dál- díky moc za tipy a rady :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
tak já se rozhodla, že konečně vyplním ty papíry o jménu do porodky, protože se mimčo asi nechce narodit, když neví, jak mu vlastně budeme říkat a jako bezejmenné se narodit nechce. Takže poslední konzultace po telefonu s manžou, za hoďku je v republice, napíšu to a uvidím, jestli to pomůže...... :grinning: :grinning: :grinning:

Pak hupsnu do vany dát teplou koupel, večer hupsnu na manžu a víkendový plán musíme splnit :grinning: :grinning: :grinning:

Možná ještě mezi vanu a manžu hodím okna, je nad nulou, tak bych je mohla umýt...... Jestli se mi tedy bude chtít.....
12. bře 2010 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: Luci- :grinning:
12. bře 2010 v 11:32  •  4 děti  • Odpověz
:grinning:

Tak to my vcera nafoukli kola od kocaru, vybavila jsem prebalovak, povlekla postylku a nic...
Tak jeste dneska chci prevleci postele a vyprat je :grinning:

Ale ja mohla delat u Honzulky, co chtela. Jeste v den terminu jsem behala po meste a tri dny pred nastupem, tzn. 2 dny po terminu jsem zavarovala zeli a prd platny, stejne jsemmela indukovany porod :frowning2:
12. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Já jedla lněná semínka dvakrát teda spíš ten sliz z nich a pila jsem maliníkový čaj a taky jsem s manželem proštouchávali, ale nevím jestli to měla za příčinu, že se malému zachtělo na svět trošinku dřív :slight_smile:

ale jinak ty semínka možná pomohli :slight_smile:ale fakt nevím :slight_smile:

jo a ty papíry se jménem jsem vyplňovala v noci jak mi praskla voda :slight_smile: no na poslední chvíli :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
No já právě nevím, jestli neopruzuje třeba i moč. Když se pokadí, šupnu jí pod kohoutek v umyvadle, ale s tím močením jsem si nebyla jistá. Ničím nemažu, bo opruzená není.
Malá se taky po prvních pár minutách dusí, asi jak hltavě saje, ale jak to ovlivnit, to sama nevím. Teď se zas vzteká v postýlce, hrozný den :unamused:
Nevím, jestli toho nevyblinká moc, protože má furt hlad. A když furt jí, tak zas furt blinká.....co s tím?
12. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.