• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
aronku,to je na palici,co? Taky mám za sebou pár telefonů a sms. A jen mě to vytáčí. Ale zatím se snažím být milá :unamused:
Jdu se naobědvat.
12. bře 2010 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
michelle, však uvidíš, ty 2 měsíce utečou, neboj, max. budeš furt převlíkat a prát, třeba je malá parádnice, tak musí mít vyzkoušeno všechno oblečeníčko, které ji maminka nakoupila :grinning: :wink:

market, tak jen bacha na bacilky z rukou a obličeje a bude to v poho, spousta maminek nekojí a neznamená to, že to mimčo vždy musí chytnout.

kurňa, já si tu radím jak poradna, místo abych si šla taky odrodit...... :grinning:

zuzko, máš flotilu chlapů, rozhoď je po celém obchoďáku, ať udělají špionáž a to by bylo, aby nebylo (taška myslím :grinning: )
12. bře 2010 ve 12:40  •  3 děti  • Odpověz
za chvilku ještě odhlasuju znovu a jdu se na chvilku natáhnout......
odpo nebo večer čauesky :wink:
12. bře 2010 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz
no to ja myslela, ze si odpocinu od tchana, kdyz je tchyne bez sluzeb a ma volnej vikend a on misto, aby byl doma s manzelkou a uzil si ji, tak radeji prijded hlidat diru :grinning: :grinning: Vopravdu!!! A to az tu bude malej, tak vam nevim......
12. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Hi a to u nás se zase spíš všecí diví, že už mám termín tak blízko :sweat_smile: u prvního dítka to taky bylo pořád - tak co? ale ted už se to tak neprožívá...
Asi mi ráno odtekla hlenová zátka, bo sem se probudila trošku víc mokrá, ale možná to mám z toho kašle, ten mě teda trápí dost, chudák prcek jak to s ním tam musí házet :unamused:
12. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
cori,no snad nebudeš předbíhat!!! :grinning:
12. bře 2010 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz
ani vy ho tam máte dost často, co?
12. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Dori neboj, to asi né, možná to bylo z teho kašle - učurknutí :grinning:
12. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
HOlky, dávaly jste enbo budete dávat dudlíka už prckům v porodnici?
12. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Cori, co tam nejezdime, pac ja uz si nerisknu jezdit autem, tak ho tu mame kazdy vikend, tohle uz bude 4ty. Jenze my tam jedem dopoledne a vecer domu, on sem v patek a v nedeli domu..... Udel jedinacka, bohuzel!!!
12. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
cori, nebudu, nedělala jsem to ani u holek, a co vím, hodně sester se na to v porodnici moc netváří, i když je to v podstatě tvá věc.
ony argumentují tím, že když budou mít mimča dudlík, nerozjede se kojení tak jak má, resp. technika kojení bude špatná, matku bolet, takže raději přestane kojit.

ještě pořád čekám, až budu moct hlasovat.......
12. bře 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz
Myslim jezdit autem na dalky..... je to preci jen celkem 120 km.....
12. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ani a tchyně nejezdí?
Jdu teda zalehnout. :slight_smile:
12. bře 2010 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz
Tak holky, odhlasováno.

Jména s taťkou odsouhlasena, tak jdu taky na chvíli hají.....
12. bře 2010 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz
doorka, tchyne ma rozum a prijede az v nedeli dopoledne a po obede az pokecame odveze tchana...... Ona se jeste stara o sveho tatku, bylo mu 85 let a musi mu uvarit na vikend a odvezt mu to a uklidit mu tam..... ale i tak by nejezdila na cely vikend.....
12. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ani nemám,myslela jsem ty kila cm a rychlost :wink:
12. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem ráda, že už dlouho nebude ve starém bytě. Přes noc nám záchod vytopili sousedi, co bydlí o 4 patra výš než my, tak nevím, jak to vypadá u všech těch nad námi, ale chudáci ti, kterým praskla voda. Naštěstí většina protýkala instalační šachtou, tak snad to nebude tak šílené. My na to přišli už v 1h ráno, ale nevěděli jsme odkud to teče a hlavně nebyla šance nikoho zbudit :o)))
12. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
jinak přidala jsem pupík včera, kdy jsme měli termín porodu :o))) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3895305&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Broučku to je pupíček :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
:grinning: mini pupicek to bude mini mimi :grinning:
12. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
martinka to asi nebude, před 3 týdny jsme měli dle UTZ 3,15 kg a 49 cm, takže nevím, kde se schovává
12. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
broucek tak toje teda mini pupík :slight_smile: , to snad ani neni možný, kde to mimčo schováváš :grinning:
12. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jezis ja z tech vasich pupicku asi dostanu osipky :grinning: Kde jsou ty pupiky???????? :astonished:
12. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
taky nevím, ale mám 182 cm, tak se někde asi schovala
ano neboj při druhým to určitě už bude horší
12. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ani na mě nemáš :grinning: :grinning:

Broucku fakt krásnej pupík, je fakt že u Vikína byl tak nějak poloviční než byl teď :slight_smile:

Koukala jsem na ceny těch tašek na kočár a teda docela síla, většina nejde pod 1000,- takže ta z DM vyjde ještě levně. U nás mají hnědou, černou a tu béžovou. Mě by se líbila ta béžová ale zase by byla asi pořád špinavá. Dostanu se teď ven až ve středu tak do ní asi půjdu, levnější asi nikde stejně neseženu :wink:
12. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
marketa kupovala jsem tašku přímo na x-landera a taky stála 800,- Moc levnější nikde nemají. Co od Emitexu?
12. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Od emitexu se mě nelíbí a to už ta z DM vypadá líp a nebudu platit poštu :wink: . Ta co byla originál u kočáru mě nevyhovuje a tak to mam v malym batůžku jenže se toho tam moc nevejde a až bude malej větší a budem jezdit ven tak sváču tam nedam :unamused: takže právě musim nějakou koupit ale zase 1000 za to dávat nechci, v DM stojí 600 a když uplatnim slevu 25% :wink:
12. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
ja na ni dnes v dm koukala taky ale pak vyhrala tu cojsem koupila ale u nas meli v dm jen jednu jedinou tmave hnedou jinak tam meli jen takovou normal za 109 a ta se mi nelibila ta by byla dobra tak na nakup
12. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
tak velká gratulace maminkám ke Kubíčkovi a Eliáškovy :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
ježkovy voči samozřejmě k ELIÁŠKOVI
12. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.