• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
to už se mi dlouho nestalo takový škaredý hrubky
12. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
12. bře 2010 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz
marti,taky jsem to četla.
Ani,tak tchýně je rozumná :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz
No tohle je síla :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Tohle enchápu jak někdo udělá a pokud "matku" najdou tak trest bude výsměch :unamused: . Asi je levnější porodit a dítě zahodit než jít na potrat, když o dítě nestojim :frowning2: . Udělala bych jí to samý. polila vodou a dala ven ať ví jaký to je, minimálně na 12h. Tohle je týrání a možná dostane podmínku :unamused:
12. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
holčinky ještě k těm přirozeným metodám..vedoucím k porodu.... moje zkušenost z 1. porodu malá se narodila v 41.týdnu...po té co jsem chodila obden na kontrolu a bez varování mi udělali hamiltona :angry: doktorovi jsem při té příležitosti málem zlomila prst :grinning: to bylo ve středu neotevřela jsem se ani na milimetr a ve čtvrtek večer jsme to posílili..ttou přirozenou metodou ve dvou a půl hodiny po..to začlo a byl to pěknej mazec kontrakce po 2min , takže jsem se nestihla vůbec mezi nimi prodýchat..pak to začalo být naprosto nepravidelný a noc jsme strávila mezi sprchou a balónem vůbec nehrozilo si lehnout ..do toho křeče v nohách..bájo :unamused: no a ráno před 7h jsme byli na porodním a poslali ná sdomů , že jsem na 1cm...to byl pátek ráno a nakonec jsme se tam vrátili až kolem půlnoci a malá se narodila v 1:45h :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
tak já razím se podívat do porodnice. Volala jsem tam, vezmou to jako pohotovost za 90kč, ale pro klid duše bych dala i víc :wink:
12. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Aronku,jakto? Něco jsem přešla? Co se děje? Bolí tě hlava? Nebo co?
12. bře 2010 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, na dnešek jsem nespala a nějak nervuji, takže to beru jako uklidnění a kdyby bylo něco špatně, tak to budou moct hned řešit
12. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Aronku je to lepší, kdyžtak tě pošlou zase domů. Ono je fakt lepší ject klidně víckrát a být v klidu :wink:
12. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Tak držím palečky.Dej vědět. Snad si opravdu prcka ukecala :wink:
12. bře 2010 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz
mně se teď strašně začala motat hlava, zase se mění nějak tlak. No snad z toho neporodím :o))))
Kolega celou dobu v práci tvrdil, že mé datum bude 13., tak mu nechci udělat radost
12. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Holky, tak už mám jak ricinový olej (kupodivu mi ho v lékárně prodali), tak jsem si koupila ananas (taky někdo zminoval) a manžel mi jde dělat zázvorový čaj..nevíte některá jak se přesně dělá? asi to bude hnusný, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
aronku, tak drzim pesticky pro stesticko..... Radeji vickrat nez jednou pozde, to rikam furt :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
aronku držím palečky
12. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
tak přítel oholen a razíme, děkuji za palečky :wink:
12. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
Tak se drž Aronku :wink: :slight_smile: :dizzy_face: myslíme na tebe :wink:
12. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
zuzule-zázvorový čaj-nastrouháš trochu zázvoru nebo nakrájíš,ale ne moc,stačí tak 1-2cm a zaliješ horkou vodou. Já si ho sladím medem a přidávám citron. Ale do toho nápoje na urychlení se myslím dává 1 svitek skořice a trocha hřebíčku.
12. bře 2010 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz
Marti, Market-jak podmínku? Taková hyena snad dostane doživotí, nebo provaz sviňa jedna. Pardom, ale nechápu to!!! :unamused:
Doorka-to je zahřívací čaj ten si taky dělám ze zázvoru-on je i na urychlení porodu? No to jsem nevěděla.
Tak jsme zpět z města-brrrr-zima jako prase.
12. bře 2010 v 17:14  •  4 děti  • Odpověz
Doorka, ty jsi chtela videt to nase auti ze? http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Octavia_1,2_TSI - tady jsou prvni fota z predavacky :slight_smile: Uz nam stoji pred barakem :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Zuzko víc jak podmínku to nevidim :frowning2: , ještě z ní udělají labilní chudinku :frowning2: .Tohle nepochopim a když vidim co je tam za zimu a prý už holčičce byli 3 dny. Babyboxy jsou skoro všude takže řešení bylo. Já bych to klasifikovala jako pokus o vraždu a vězení je ještě pohoda, já bych jí udělala to samý. Na Vikína jsme čekali 5 let, teď na Tomíka 10 měsíců, tzěhu byl jeden problém vedle druhýho, o samotném porodu nemluvim a nějaká kráva udělá tohle :frowning2: . Asi jednodušší a hlavně levnější než potrat :frowning2: . Jen mě hlava nebere že mimčo bylo nahý :frowning2: A že to nikdo neviděl :frowning2:
12. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahojky,přidala jsem pár foteček.
Sice je Adámek hodnej,ale pravidelně číst nestíhám :wink:
Co už máte po,jaký používáte doma vložky?já mám ty porodnický a furt mi to cestuje všude možně,hrůza...
12. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Holky, ja tyhle clanky cist nemuzu, protoze jinak bych se asi neudrzela a rozcilila se.... Opustit dite nebo mu nejak ublizit vedome, to ja proste nechapu.....
12. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
taky jsem to cetla :pensive: nechapu... :pensive: :pensive: :pensive:
zuzzie, ja doma porodnicky a na ven normalni, ale nejsou mi moc prijemny teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
čauky, kočeny!!!

tak jsem stihla 2x odhlasovat, Anička je na tom dobře, uvidíme, jestli to hlasování není nějaký podfuk, když to ten Pavlík přes noc zase dožene, přesto, že Anička vede už o téměř 200 hlasů :angry:

Já jsem o půl kila lehčí, právě od nás odešla kámoška kadeřnice, ostříhala celý barák - mamku, bráchu, synovce oba, obě mé dcery a ještě mě:slight_smile: Já si opět nechala udělat můj letní střih, Noemi chtěla, abych si nechala dlouhé vlasy, ale mě už to prdlajs roste, tak jsem asi po 3/4 roce chytla nerva a ostříhala všechno zase nakrátko...
12. bře 2010 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz
Holky, kde jste, maminy kojí a koupou a těhulky že by rodily???
12. bře 2010 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz
Luci, ja nerodim :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
tak jsme doma. Vše OK, jen po osmé ještě volat na krev a v pondělí nástup, ale uklidnil mně, takže se alespoň vyspím :grinning:
12. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Aronku, pro ten klid to delame ne??? :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.