• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ani, fakt supr :grinning: ptal se jestli tam chci zůstat a mám přijet kdykoliv, kdyby se mi něco nezdálo :wink:
12. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
takovy pristup je jediny spravny!!!! Jdu povleci postel, jeste musim presvedcit manzela, ze mi ma prevratit madrace :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Aronku tak to je fajn, já si taky jela pro uklidnění :grinning: a nakonec se malej narodil hned ten den, alespoň nebyl čas se nervovat co a jak bude a jak dlouho bude před ukončenim těhu ležet v nemocnici :slight_smile:

Tak te´d ve zprávách ukazovali tu holčičku :unamused: , prý byla na odlehlém místě takže to je jasný a matku budou soudit jen za to že tam to dítě nechala ale vždy´t to byl úmysl bay zemřela ne :frowning2: , takže víc jak podmínku mít nebude :unamused:. Bohužel naše zákony mě nepřekvapí :unamused:
12. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Aronku,tak super.Aspoň jsi klidnější,ne? K tomu tvému mudrovi už asi nejdeš,když jdeš v po do nemocnice,že?
A v té nemocnici zůstaneš nebo jdeš jen na KO.
Ani,odkaz mi nejde otevřít. Ale mám nějaké zpomalené pc,tak to asi bude tím. Budu to zkoušet.
12. bře 2010 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, v pondělí se domluvím v té porodce co a jak, jestli zůstanu, tak ke svému už ne, jinak ve čtvrtek
12. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
ale klidnější jsem 100%
12. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
To ti věřím,aronku. To je dobře.
12. bře 2010 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu na Slunce,seno. Dobrou noc,kuřátka.
12. bře 2010 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
12. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Holky, tak jsem hodila vanu a sprchu, teď čekám na taťku, holky se s ním trochu pomuchlujou a doufám, že brzy zalomí.....

Kdo má naplánovaný porod na víkend jako já? :grinning: :grinning:

Aron, super, že to tak dopadlo, a ty jsi měla i nějaké kontrakce nebo jen "divný" pocit?
12. bře 2010 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz
Luci, ja mam porod ve ctvrtek :slight_smile: Uz se moooooccciiiiinnnnkkkkkyyyyyy tesim :slight_smile: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
lucis na dnešek jsem nespla a nervovala se, nervovat se celý víkend, tak se jim s tim tlakem ani nevejdu do tabulky, takže pro jistotu :wink:
12. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Lucisa - já :grinning:
12. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Aničko, to ti věřím, já se taky mocinky těším, jen ještě nevím, kdy :sweat_smile: A jak jsem viděla Eliáška od jakel a ostatní miminečka od kuřátek, tak je se mnou k nevydržení, ve vaně jsem prcka přemlouvala, holky mi furt hučí do břicha: už se naroď!, uvidíme, jak přijede taťka, možná ho spíš poslechne....
12. bře 2010 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz
aron, jo vlastně, vždyť jsi to psala, tak to jo, to je pochopitelné..... já panikařila kvůli pohybům ze středy na čtvrtek... a fakt to bylo na palici a na klidu to nepřidalo....
12. bře 2010 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz
čau kočky, moooooc Vám přeju, kdo už má termín, tak ať to máte co nejdříve už za sebou, porody ať jsou rychlé a bezbolestné a brzy, ať máte poklady v náručí. My dnes prvně koupali (v kbelíku) nevím, zda jsme byli víc vyjukaní my nebo Klárka, každopádně to skoro celé proplakala a zbytek dne pak prospala. Dokonce vynechala jedno kojení. Tak jsem aspoň stihla vyžehlit a udělat Tiramisu, bo zítra čekáme návštěvu a také příjde PA, tak se těším. Ještě musím sesmolit nějaké otázky, co se zeptat. Tak dobrou nooooooc
12. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
teda ale s tím hlasováním jsme my i Pavlíkovci děsně nápadný, tak doufám, že nás nedisknou :confused: :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Taky jsem odhlasovala, já hlasuju fér, jakmile můžu.....

rintin: dej pak fotku malé v kbelíku. koukala jsem na tvé album, jsi stejný provokatér jako zuzka, takové břicho 14 dní po porodu, to jsem snad měla naposledy na gymplu :confounded:
12. bře 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, asi Tě nepotěším, všechny 4 ruce jsme používali k udržení malé nad vodou, ten kbelík je pro ni strašně velký, takže jsme měli co dělat, i když jsme dali minimum vody, navíc jsme jí ponořili asi dost rychle a taky už byla dost hladová, takže jsme se nesetkali s očekáváným nadšením :unamused: na focení fakt nebyla nálada. Nějakou dobu budeme spíš asi jen omývat žinkou a kbelíkovat až povyroste :wink:
já jsem starý vyžle, to nemůžeš tak brát :wink:
12. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
rintin: já nemyslela hned zítra, příležitostně :wink: :grinning:

vyžle, nevyžle, to je provokace!!!!!!!!!!!!!! já si to tak beru :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2010 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz
holky, jdu koukat na krause.....
12. bře 2010 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz
jdu zalézt, na dnešek jsem se moc nevyslala, tak to musím nahnat :wink:
12. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
12. bře 2010 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz
Tak uz je Eliasek i v nasem albicku :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky :wink:
gratuluji novopečeným maminkám a jejich kuřátkům a tiše závidím :pensive:
Já byla dneska na monitoru a ko, monitor dobrej, CS 6 a dr se tvářila, že ještě nějakou dobu vydržím. Další ko za týden.
Včera jsme zkusili sexík a nic. Asi prcek čeká fakt na lepší počasí, oteplovat se má až příští víkend, to máme pěkné vyhlídky. V noci mě budí už několik dnů děsný tlaky do podbřišku, fakt už mě to nebaví.
A ještě mě točí okolí, když mě někdo potká, tak se diví, že jsem ještě v kuse, když se Čenda narodil o 14 dní dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Odhlasováno, neboj, kackap, já na tvoji Aňulku myslím...... :wink:
Zatím je to dobré, 200 hlasů náskok....
12. bře 2010 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz
já taky odhlasovala, jak jsem sem vlezla :wink:
12. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Holky, dnes dobrou, už mám doma taťku :wink:
12. bře 2010 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz
Dobrou, půjdu taky,jsem toho na dnešek moc nenaspala. Jsem jen ze zvědavosti pustila PC jestli někdo neporodil :slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.