• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ja taky mizim do hajan :slight_smile: Dobrou noc, kuratka a supky dupky na porodni salky :slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
Rintintynko to mě mrzí, že se vám kyblík neosvědčil, my jsme měli u 1. dcerky půjčenej myslím, že to byl Shantala, a malá si to moc pochvalovala i když poprvé možná taky řvala, ale jinak to bylo super řešení když měla koliku tak pěkně teplej kyblíček a to potom prděla, že to vypadalo jak v perličkové lázni :grinning: a pak vždycky vydával takový spokojený zvířecí zvuky, vrčela a slintala si vyslověně si to užívala :slight_smile: ..no tak to zkuste příště z apříznivějších okolností ať Klárka není hladová ani moc čerstvě nakrmená ani moc unavená..a ješt do toho třeba pár kapek měsíčkového oleje od Weledy nebo koupel od téže značky u nás to teda zabíralo.....a dodnes koupání i sprchování miluje, můžu jí lít vodu i šampon přes hlavu oči i uši a v pohodě řehtá se jak houpací kůň
12. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz
Dobré ránko, u nás zase poletuje sníh, brr. Se ani nedivím, že se mimčům nechce ven, i když je trochu nad nulou....
Já včera vytuhla, křuplo mi v kyčli tak pekelně, že jsem bolestí skoro brečela a když jsem šla v noci na návštěvu wecka, málem jsem tam nedokulhala...

Teď už je to ok, takasi s holkama ještě vyrazíme na výlet, ať se mimčo trošku pohne..

Odhlasováno pro Aničku, je to dobré, Pavlík přes noc usnul a nehlasoval......
13. bře 2010 v 08:01  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ranko holky, mám chvilku než se vzbudí malej žroutík, tak vás chci pozdravit. My se máme dobře, jen pořád nejsem úplně rozkojená, jednou se mi povedlo, že malej ze mě vytáhl 40 ml, ale jinak je to furt jen kolem těch 20 ml.
Ani od včera poctivě baštím Ricinus, tak jsem zvědavá, jestlizabere, jak dlouho se může brát, nevíš?
Taky jsem byla u obvoďačky, kvůli tomu mému tlaku. Od porodu klesl, ale jen malinko, tak mám nasazené prášky a doufám, že to bylo způsobené jen porodem a že se to brzy upraví a budu je moct přestat jíst.
Holky a koukejte už rodit

:wink: :grinning:
13. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno. U nás taky sněží :angry: Pro Aničku odhlasováno :wink:
13. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
zabko, já bych rodila, až bych plakala :confounded: Jinak musím v pondělí do nemocnice :frowning2:
13. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html
Dobré ráno.
Aronku,jsme na tom naprosto stejně.
V noci jsem měla poslíčky,ale zase nic.
Aničko,ty brďo,to je teda kára. Nádherná barva-se budete vyjímat na silnici :grinning: Moc se mi líbí.
Malý prďůšek od jakel je nádherný. Moc jí to sluší.
U nás nesněží. Jen občas nějaký náznak.
13. bře 2010 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, já nemám ani poslíčky :cry: prostě vůbec nic :angry: já asi rodit nepůjdu nikdy :confounded:
13. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
No,aronku,já už je mám 3 týdny,takže jsem velmi netrpělivá,že pořád nic.
Zůstanem tu spolu do dubna,když ten včerejšek nevyšel?? :slight_smile:
Neboj,myslím,že když by to u tebe nebylo do pondělí,tak s tím v nemocnici něco udělají. :wink:
13. bře 2010 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Zabko, dober tubicku toho Ricinusu a pokud se kojeni nerozjede, tak si kup jeste Agnus castus 5 CH a ber ho 5 granulí 2krat denne (mel by se ale uzit az v pripade, ze Ricinus nerozjede kojeni) :slight_smile:
Jinak ja vim o detske homeopatce :slight_smile: Sice je 25 km od nas, ale kdyz bude potreba :slight_smile:

Doorka, chteli jsme cervene prave kvuli viditelnosti, no jsem rada, ze ho mame, kufr jako blazen a nemusim premyslet kam s kocarem. :slight_smile:
13. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já taky v noci myslela, že pojedem, chodila jsem po bytě a furt jsem koukala na hodiny, a pak to přešlo a zaspala jsem to a pak už nic..ach jo...ale začínám se bát...ta bolest - au :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidíme dnes jestli se to třeba nerozjede :sweat_smile:
13. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
ahoj všem, tak jsem manžela poslala za prací a jsem na novém bytě, peru nějaké prádlo, dám si pořádnou vanu a vyžehlím nějaké drobnosti. Raději jsem tady, protože tu mám i sbalenou tašku, i když to na pood nevypadá. Dnes je mi zase zle z tlaku, ty změny počasí fakt nejsou nic pro mě.
Rin teda fakt s tím bříškem povokuješ.
Žabko a v poodnici by ti nepoadili, jak se rozkojit? V Podolí nám říkali, že spolupacují s nějakou mléčnou bankou a když je nejhůř, že poradí a pomůžou vymyslet jak nejlépe na to
13. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Rin, pane jo. :grinning: Mimochodem, já mám jen 4 kg nahoře, a to jsem 11 den po porodu. To běhání okolo malé je vážně fofr dieta. Bříško mám povlené, ale není to tak hrozné. Jsem překvapená.. ale ten pupík mi taaak chybí :frowning2: :slight_smile:

Mějte se krásně, jdu se nachystat na krmení hladovce. Jestli Nelinka v pondělí na převážení nebude vzorně přbiraná, tak nevím. Láduju ji od 6. dne 80 ml. Myslím že příští týden ta 100 bude málo :confused: je maličkatá, tak kam to jen dává. Orosené čelo mám u přebalování, pěkně ji vyčistím - nejméně 3x, vždy se mi do toho počůrá a několikrát pokaká. Z porodnice jsem jela s ohozenou nohavicí a svetrem :grinning: "rychlá strela" :grinning: :grinning: Když čekám, až něco bude (děsně se u toho přebalování vzteká), nic není, vyčkává na pravý moment.
13. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Žabko, mám podobný problém. Nelinka to kojení lajdala. takže musím odsávat, je to jedlík a přikrmovat :frowning2: to už jsem si tu vylívala srdíčko, jak to špatně nesu. Snažím se. Měla by lepší papání a odpadl by mi kolotoč s vychystáváním, odsáváním, které trvá i hodinu a čištěním toho nádobíčka..
13. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Pajcul, kdyz kojeni nevyjde (nevyslo) tak si s tim hlavu nelam i UM ma sva plus.... Hlavne bud stastna, ze je Nelinka zdrava a ze prospiva, to je hlavni. Dneska je UM skoro tak kvalitni jako materske mleko....
13. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
zabi,já myslim,že je to normální,ono se to srovná.Myslim že jsem poprvé taky měla ze začátku strašně nalitý prsa a pak už byli měkký ale mlíka tam bylo pořád dost.Kojíte z jednoho nebo obou prsů?Mě sestřička řikala,že mam z obou,protože jak prcek malej má málo síly tahat i to zadní.
držim palečky ať se tu rozjede další vlna porodů a nových miminek :dizzy_face:
13. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera jela švagrová do porodnice a to měla termín až za mnou, holky já tu sváma budu asi až do dubna :grinning:
Když praskne plodová voda, tak to ještě může trvat než bude porod, že?

Noc byla nic moc, furt sem se dávila kašlem :angry: , jestli tohle nevyžene prcka ven, tak už asi nic :grinning: , ale jestli čeká na hezké počasí, tak si ještě počká :grinning:
13. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahojík všem,
tak jsem se nasnídala a Elenka spinká, ještě chci umýt podlahu a vyspršit se.
Takže gratuluji novým kuřátkům, Aničce odhlasováno.
Jinak s tou vahou, chybí mi 3,5 kg a jsem taky na své váze - takže paráda.
Jinak u nás tuk tuk, plně kojíme, docela ukázkově - každé 3 hodky cca 30 min, , Maalá mi taky u přebalování strašně řvala, tak jsem vyzkoušela přebalit jí po krmení, tak jsme to prubly dnes ráno a zatím Ok.
Jíinak je nyny, ale má krizovky, dokáže 2 hodky plakat a nevím proč, je napapaná,, přebalená, odkrknutá - přijde mi jako by se bránila spaní. Tak uvidíme,Včera jí to chytlo od 10 večer do 1 rána- FAKT PARÁDA, TAK DOUFÁM ŽE NÁS NEVYSTĚHUJOU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Aleninko, tak to se hezky sžíváte, malá mi taky tak v noci řvávala 3 hodky, ale časem to přešlo, a taky to bývalo navečer až v noci, takže to oni asi zpracovávají zážitky ze dne :sweat_smile:
13. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
dnešek si strašně užívám. Po strašných letech mám víceméně den jen pro sebe. Manžel pryč, je mi fajn, malá je dnes hodná, ani zatím moc nekope. Dala jsem si vanu s aroma olejíčkem, prádlo se pere a suší, v troubě mám croisanty. Říkám si, že je to klid před bouří a hlavně dokud ještě není malá narozená, tak si tu pohodu musím užít, pak to začne :o))) ale i tak se těším. Ještě si udělám pleťovou masku
13. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
cori neboj, taky si malá dává na čas, asi se krášlí. Kamarádka měla termín nějakých 10 dní po mně a už je z porodky doma.
13. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Aleni, naše Zuzanka přes den většinou krásně spinká a večer je pak krizovější. Taky pláče. Ale ona spíš trpí na bolení bříška. Jinak je to fakt zlatíčko. Krásně bumbá. Ale večer mi dokáže viset u prsu třeba dvě hodiny, protože se tím uklidňuje. Dudlíka bohužel odmítá. Už jsme vyzkoušeli tři a žádný není to pravý ořechový. Prostě chce dudlat přímo mne. :unamused:

Zuzzie, já kojím většinou z obou prsou. Z prvního aspoň pět minut, pak si tak dvě tři minutky malá dáchne a dojí se z druhýho (to většinou tak tři minutky). Takže kojení u nás je docela krátký. A papá většinou po těch třech hodinách. Někdy po dvou.

Eliášek od Jak je nádhernej chlapeček. :sweat_smile:
13. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Zuzzie, sikulka s tou fotkou!!! A jak si se krasne zaradila dle tabulky :slight_smile: No ja snad budu i nahraditelna :sweat_smile: :grinning:
13. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jo a koukam, ze Anicka ma peknej naskok :slight_smile: Snad ho do nedele udrzime :slight_smile: Nesmime usnout na vavrinech........takze hlasovat, hlasovat, hlasovat.........

http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html
13. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásný víkend, já pořád taky ještě vcelku :frowning2: , asi se snad nedočkám...
Jinak odhlasováno pro Aničku...
Aninam: nádherné autíčko, vybrali jste úžasně s manželem... :slight_smile:
13. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Dobré odpoledne, tak mi měli další krušnou noc, ale tentokrát ne prdíky, ale malá se po*rala až za ušima :grinning: A my ji v tom nechali ležet, bo jsme mysleli, že jsou to jen ty prdíky. Tak chudina dospává teď.
Nenašly jste někde na netu recepty pro kojící matky? Já všude jen našla, co nesmím, ale co teda mám jíst, to nikde psané není!
13. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
petul no hold se ty naše krášlí. Zase třeba dnesšní datum se mi úplně nelíbí, takže toho se klidně vzdám
13. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Broucek2: no je pravda, že to dnešní datum se mi taky moc nepozdává...Ale doufám, že už se aspoň něco začne dít, připadám si totiž, jak bych ani neměla rodit...
13. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Tak hlásím, že já pořád nic, nemám jedinný příznak, že by se chystal porod :angry:
13. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak už mi švagrová porodila, mají taky kluka :sweat_smile: aronku neboj ono t dojde znenadání :grinning: , ale už aby to bylo, co?
13. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.