• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Njn, tohle je takova nejistota v zivote, nikdy nevis, kdy porodis a vsichni to chteji vedet :grinning:
13. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Já taky kojím z obou prsou,asi by mi jinak praskli :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
A ja jeste nekojim :fearful: :pensive:
13. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
jistotu máme, že porodíme :grinning:
aronek nic si z toho nedělej, kamarádka se necítila na porod ani v den porodu a to už 10 dní přenášela
13. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ani,já tě chtěla nejdřív otravovat a pak by došlo,že to tam můžu vlastně šoupnout sama :slight_smile:
už je půlka března tak tak kol 14dní a už tu budem většina maminy :wink: ale moc chápu,že čim dřív tim líp :dizzy_face:
já přebaluju od začátku po kojení,jelikož se mi Filda při papání vždycky podělal :slight_smile: a nebo mezi kojením,protože mi u toho mladěj pán usíná a při přebalování se vzbudí a pak se dorazí.a mě zůstalo minimálně 6kg :angry: a řešim co budu teď nosit jelikož do svejch kalhot se nevejdu a těhotenský už mi teď přijde blbý nosit.
ještě dotaz,když vám mrňata spí a slyšitě že se posrandili,budíte je a jdete hned přebalovat?
13. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
a pak mi došlo to mělo být samozřejmě :slight_smile:
13. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Zuzzie, od toho mate vsichni hesla :wink: Tabulku doplnim prubezne, ikdybych tu nebyla....
13. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
mě teda nezůstalo ani deko navíc a chodím v těhuriflích, jen jsem stáhla pas :slight_smile: Taky jsem se ještě nedostala k obhlídce svého šatníku! Když jdem ven, rychle na sebe hážu, co vidím.
Přebalím, jen když se malá mrská, ale když po prdění v klidu spí, tak ji nechám....ona se stejně za chvíli probere :slight_smile:
13. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: sto let jsem tu nebyla.. dnes mám termín porodu, tak nakukuju po dlouhatánské době :slight_smile:
13. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
tak jaké byly porody? Doufám že rychlé a bezava... já jsem už docela nervozní :slight_smile:
13. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
http://olomoucky.denik.cz/miminka/miminka_babyboom_20100312.html
tak to je ale macík, toho byl asi zážitek rodit. :fearful:
13. bře 2010 v 16:10  •  4 děti  • Odpověz
Aha ona se tam objeví ta stránka, ale musíte si toho pašáka nalistovat, má 5609gr. A jsme tam i my. :grinning:
13. bře 2010 v 16:27  •  4 děti  • Odpověz
No Zuzko, ja bych to vazne tlacit nechtela :confounded:
To ta posledni mamina, co byla prede mnou, tak jeji mala mela 4,62 kg, tak pak sem taky hodim foto, ale to az se vratim z porodky :slight_smile:
13. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
Tak co nějaké nové mimčo :wink: . Malej zatim rýmu nemá tak uvidíme. jen budu prát povlečení co má v postýlce a zvažuju jestli prát i mantinel :unamused: . ten je naprosto nedotčenej a nevim kdžy ho budu prát pokaždý tak bay za chvíli nebyl celej sepranej :frowning2: . Budete prát vždy vše komplet nebo ten mantinel se pokaždý nepere. Tomík má vše čisté ale on se vždy nějak dostane na příč a peřinu si dává pod hlavu a tak je to takovýý oslintaný :wink: , tak vyperu už vše a povlíknu čistý ale nevim co s mantinelem. Ten co měl Viki po pár vyprání už nebyl nic moc :unamused:
13. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Ani mě stačili ti mý dva starší se svou váhou 4,5kg a byl to masakr-5609kg to už je mamlas :confounded:
13. bře 2010 v 17:43  •  4 děti  • Odpověz
Market ten mantinel raději per, jen když bude ušmudlanej, jinak se přeci netźašpiní, nikdo na něm neleží a asi by za chvíli nebyl tak šik. :wink:
13. bře 2010 v 17:50  •  4 děti  • Odpověz
Ja ho taky budu prat az v pripade nouze :slight_smile: tedy vetsich nehod maleho :slight_smile:
13. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahojte kuřátka. Dnes jsem vás pěkně flákala,ale nebyla jsem doma. Takže jdu odhlasovat a dočíst :wink:
13. bře 2010 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
Holky díky, taky se bojim aby z toho za chvíli nebyl hadr :unamused: . Malej se u mantinelu moc nevyskytuje když leží napříč a víc dole :wink: . Jinak jsem koukala na to mimčo a jsou tam jiný mimča který vypadají větší. Mě když řekli váhu Tomíka tak jsem se děsila jak bude vypadat a když jsem ho viděla naživo tak mě třeba Viki a to měl o půl kg mín větší :slight_smile:
13. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Marky,taky bych ho neprala pokaždé.
Zuzko,to se snad spletli s tou váhou,ne? Kluci jsou tam moc hezky.
My jsme dnes dopo byly po autobazarech. Nic moc se nám nelíbilo. A pak mě muž hodil k našim. Za babičku byla mše,tak jsem byla po 10 letech v kostele. No a teď jsem dorazila,snědla véču a jdu kuknout za manžou na halu na futsal. Ale jen na chvíli,tak jsem tu cobydup :wink:
13. bře 2010 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky :wink:
u nás vládne sobotní pohodička, dopoledne jsme si dojeli koupit lososa k obídku a jukli trošku do obchodů, po obědě si pěkně chrupli s Čendou. Na porod to vůbec nevypadá :wink: Manžel jel s Čendou po páté do bazénu, tak mám taky chvilku pro sebe, no pro sebe, však to znáte :grinning: už mám vysáto, uklizenou koupelnu a záchod, vařím polívku na zítra a ještě si asi udělám knedle na zítřek, ať se zítra tak nehoním. manža se večer pustí do svíčkové, tak bude zítra nebude skoro žádná práce s obědem :wink:

Markét: mantinel jsem neprala pokaždé, spíš občas kvůli prachu, on už potom byl takovej dost měkký a nedržel tvar, teď jsem ho naškrobila, tak zase drží :wink:

Zuzko: jukla jsem na toho kloučka a přijde mi, že se museli splést, mě nepřijde, že není nějak velikej, třeba to je chyba a mělo to být 3609 nebo 4609 :confused:

jo a už to začíná, začínají mi chodit smsky, jak se mám a jestli nerodím :confounded: Nejvíc mě to točí od lidí, kteří se půlroku neozvou a najednou se o mě zajímají,grrrr :angry:
13. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Market, já mantinel peru opravdu jen výjimečně. Jinak by asi fakt vypadal dost děsivě.

Mně teď po porodu zůstávají asi dvě kila, což celkem ujde. Ještě k tomu dvě kila, co mi zůstaly po Kačence a jsem na svý původní váze před prvním těhu. :sweat_smile: Ale vejdu se jen do dvou obyč kalhot. Mám zas nějak rozšířenou pánev, takže ostatní zatím nedopnu. :unamused:

Aronku, já se na porod necítila ještě dvě a půl hodiny před narozením Zuzanky (to mi akorát rupla voda, jinak jsem nic necítila). :grinning: Tak si tohle moc neber. Opravdu to může přijít znenadání. :wink:
13. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Ahoj, tak se taky hlásím po celodenním áčku.

Odhlasovala jsem pro Aničku, je to dobrý, máme velký náskok. Zuzko, kluky máš na stránkách deníku krásné a proč se u Vás nedá hlasovat, hned bych jim hodila hlas? Nebo jsem se blbě dívala?

Tak my měli dnes výletní den, byla jsem v jedné prodejně, u níž jsem na internetu viděla zboží, které jsme chtěli před koupením vyzkoušet - zbytečná cesta, ne všechno co je na netu, mají na prodejně. Tak jsme to vzali obloukem do Ostravy do Avionu, pochodili po Ikea, koupila jsem chůvičky (ty po holkách nám před 14 dny odešly :angry: ), potah na přebalovací podložku a nějaké drobnosti.....

Holky se vyblbly na dětském hřišti a absolvovaly kosmický výcvik, vypadaly srandovně v kosmických oblečcích a helmách.
Já jsem si uondaná dala doma teplou vanu a stejně prd. Mrňous se mnou nespolupracuje a na mé víkendové plány nic........
13. bře 2010 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz
Tak ho prát nebudu, taky se právě bojim jak by pak vypadal, když ho budu prát cca po 3-4 týdnech :unamused:

Vy co už máte po porodu, jestli jste v těhu měli k nějakýmu jídlu odpor přešlo to? já nevzala cokoliv rybího do pusy a to před těhu jsem ryby jedla a mě se z nich zvedá žaludek pořád, stačí jen ta představa :frowning2: , tak jestli mě to zůstane :unamused:
13. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Luci a ja zrovna myslela, ze rodis :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Já jsem markét zase přišla rybám v těhu děnsě na chuť, teď jí mám skoro každej víkend. Manža je ještě k tomu umí tak dobře připravit. Dneska jsem si přímo chrochtala u toho lososa na špenátu,mňam :wink:
13. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
no jak jsem to četla s tim lososem :frowning2: , já zase jedla hodně tunáka ve vl štávě a pak z rybárny- kyselý a saláty a klasický file. dokonce mě dali file v nemocnici k obědu, naštěstí až 6 den po císaři :wink: , kdyby mě někdo viděl tak nechápe :wink: . takže si už asi rybu nedam.omlouvam se za psaní malým písmem, tomík na mě leží, v postýlce řve a ted na mě usíná a mě začíná dřevnatet noha :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
koukám, jestli nepřibývají kuřátka o ono nic :frowning2: u mně taky nic :angry:
13. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Ani, já si taky myslela, že přemluvím prďolu, že jdem na to a nic...... :grinning:
13. bře 2010 v 19:54  •  3 děti  • Odpověz
Market, já jsem v těhu žádný odpor k nějakému jídlu naštěstí neměla. Akorát teď mě strašně honí mlsná a furt dlabu nějaký sladký.
13. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.