• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Vero,tak si dopřej.
Jdu ještě odhlasovat a zalehnout k telce.
Dobrou noc a zítra ráno. :wink: Krásné sny a klidnou noc,pokud to půjde.
13. bře 2010 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz
13. bře 2010 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
Holky moje, ja jeste 4 noci a nastup :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Kdyby jsme si to tak mohli říct my. :frowning2:
13. bře 2010 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Dostala jsem chuť na polévku ze sáčku-normálně ji nejím,ale teď si ji vařím. A s knedlíčkama. :wink:
13. bře 2010 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, jen si uzivej posledni tehotenstky chute..... :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
No ja se prave modlim, abych nerodila dneska nebo zitra, ikdyz bych mohla, muj dr. ma sluzbu.......ale je tu tchan a ja verim tomu, ze kdyby to na me prislo, tak snad bude on prvni na sale a bude me cucet do rozkroku a dirigovat doktory jak to maji delat :grinning:
Dneska si k nemu sedam na gauc a pletu ponozky a rikam, jdu k vam a on jen pojd, ja te budu hlidat. Jsem se zacala tlemit a rikam jako proc? A on jen tak :grinning: Ma ten ochranovatelskej pud no. A manzel ten sedel opodal, protocil oci a kroti hlavou :grinning:
Takze je vam jasny, ze tchan a tchyne o mem planovanem CS nic nevi, jinak bychom asi tchana nedostali domu. Tchyne, ta by to vzala v pohode. Ale tchan ten proste je svuj a bud by tu byl, nebo by volala uz v pul devaty a verim tomu, ze po obede uz by tu byl :grinning: No mam na posledni vikend veselo :grinning:
13. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ani,tak myslím,že by byl tchán rád,kdybys ho vzala k porodu :grinning: :grinning: Asi by se nebránil,co?
Je dobře,že o tom CS neví. Zbytečně by tě nervoval.
13. bře 2010 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz
tak mě v těhu přešla chuť na sladké a teď bych si tak dala čokoládu a nemůžu! :angry:
13. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Doorka, jako aby mi koukal tchan do rozkroku, fakt ne dekuji!!! Jako manzel to zna, zadelaval :slight_smile: Ale tchana tam mit nemusim....
13. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Michell a proc nemuzes?
13. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Holky, musela jsem uvolnit místo taťkovi, stahoval fotky z foťáku, musím se kouknout, jestli to tady můžu dát, měla bych tam být s holkama, jedny z posledních s bříškem, doufám...
13. bře 2010 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz
Holky, kde jste? Zrovna jsem přidala fotečky do albíčka s holkama a pupíkem....

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=561060&vReferer=

a opět hlasujeme.....

Tak pa zítra...
13. bře 2010 ve 22:18  •  3 děti  • Odpověz
taky poctivě hlasuji :wink:
13. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
jdu zalézt, malému se nechce ven :cry:
13. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz
Ahojky v nedělním ránu!!!

Žádné další kuřátko nedělňátko zatím není?

U nás zamračeno, ale nad nulou, tak asi upeču, udělám na oběd bramboráky a umyju okna..... A to by bylo, aby nebylo...... :grinning:
14. bře 2010 v 07:59  •  3 děti  • Odpověz
A odhlasováno :wink:
14. bře 2010 v 08:00  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak dneska mám TP,ale nic :frowning2: ,takže zítra mám ráno mám nástup,chjo :pensive:
14. bře 2010 v 08:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Dobré ránko, holky. Tak já taky furt nic, ach jo :frowning2: a zítra zas do motola :unamused: už se moc těším jak tam zas budu 2 hodiny čekat, snad mě tentokrát aspon vyšetří...když mám v úterý termín :angry: Já to teda s tím termínem moc nechápu..v průkazce mám napsané 18.3. a v papírech na mateřskou mi napsal 16.3. tak co si mám jako vybrat? TAdy mi to zas píše 17.3. :sweat_smile:
14. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
aninam, jak pročítám, co kojící matky můžou a nemůžou jíst, tak čokoláda se jíst nemá :angry: No asi v malém množství neuškodí, ale já jak se do toho pustím, nejde přestat :grinning:
14. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj, přeji hezkou neděli. Dnes mám taky jeden termín, ale i nadále to nevypadá :confounded:
14. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ránko. I já jsem pořád tady. :frowning2:
14. bře 2010 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Michell, ja se tenkrat ptala na nenonatologii a tam mi rekli, ze mam jist vsechno, ze si to malej kdyztak vytridi a hlavne se mam vyvarovat tomu, co mi delalo "zle" v tehotenstvi..... Tenkrat jsem jedla vsechno, ted to teda budu mit podstatne omezeny, po citrusech me svedi cele telo uz ted.....
A vis proc mas chut na cokoladu? Tvemu mlecku chybi tuky :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
aninam, tak teď si mě obrátila na správnou víru, díky :grinning: Jakou formou mám do sebe dostat tuky? Mléčné výrobky?
14. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Michell, ja bych si proste tu cokoladu dala. Co ja vim, tak holky, co koji na ni ujizdi, takhle to budes akorat obchazet a stejne na ni neprestanes mit chut. Tak si dej 4 kosticky a zbytek si schovej na dalsi a je to, proste si ji davkuj...... Takhle tvoje mysl bude vedet, ze ji dostane, byt po castech a bude to..... Radeji spokojena, nez nervozni.....dite to pozna.....
14. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Souhlasím s Aničkou :slight_smile: .
14. bře 2010 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
Luci,krásně jste to břůško namalovaly :wink:
14. bře 2010 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko holky,
tak jsem po 2 hodinách uspala drobka.
Aleni taky to tak máme, někdy Toníka prostě neuspím, i když je po jídle , v suchým, odkrknutej...kouká a nechce spinkat, chvilkama se vzteká, pak je zase hodnej a kouká.
Já jsem si zvýšila dávku mléčných výrobků, a nakojila jsem teď pokaždé trošku víc nebo je to po tom ricinusu, tak uvidíme, jestli nám to vydrží.
Pajcul taky jsem z toho byla ze začátku špatná, ale už si nedělám hlavu. Když se mi mlíčko naplno nerozjede, tak co nadělám. Jen je to fakt obštrukce, než člověk ještě po tom kojení připraví to UM. Zabírá nám to vždycky tak hodinku , i dýl- zvážit, nakojit, zvážit, odkrknout, připravit UM, než to vysosne, odkrknout a než usne...
Michelle já bych bez čokolády teď asi nepřežila :wink: . Baštím jí normálně.
14. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
toje pro mě novinka,že se nesmí čokoláda.Já už ji teda teď tady dlabala a v pohodě,jenom kousek.Já zařadila jeden fenyklovej a jeden kojící čaj denně,tak doufám,že i to bude mít nějakej účinek.
Používáte dudlika?když nechce chrnět tak čučí,tu a tam třeba zavrčí,případně šoupnu dudana a je v klidu...teď všude propagujou jak dudana ne,tak mám výčitky,že mu ho dávám.Ale kojení zvládáme dobře,tak snad to nemůže vadit,ne...
14. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Kdepak jste?
Aronku,nesmutni. Zatni zuby a vydržíme.
14. bře 2010 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.