• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
mezi osmou a devátou, ale mně se tak nechce :cry:
14. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
byla jsem ve vaně, piju maliník, tak třeba ještě něco začne, ale zatím to nevypadá
14. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Aronku, držíme palečky.Třeba to budeš mít o to rychlejš za sebou... :wink:
14. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
Aronku, neboj, ono to prijde, kdyztak ti porod vyvolaji :slight_smile: Neves hlavu a hlavne bud v klidu a nad veci, to je hlavni......
14. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Tak ted jsem se docetla, ze od stredy zacne jaro a o vikendu ma byt az kolem 18 °C, takze se pripravte na zmenu tlaku a budeme rodit!!!!!
14. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Aronku, tak třeba už pozítří budeš držet mimíska v náručí. :wink:

Ani, taky jsem to dneska slyšela. Mne už se porod naštěstí netýká, ale šíleně se těším na jaro a teplo. Už jen kvůli těm procházkám s kočárem. Teď furt akorát tvrdnem doma. Už mě to neba. :unamused:
14. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Vero, to ja se na ty prochazky taky tesim :slight_smile: Tak jsem si na to objednala i pocasi :grinning:
14. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Taky se těším na procházky. Moc. Takže by mi vyhovovalo,kdybych porodila dnes nebo zítra :grinning: ,ať jedem z porodky za tepla.
Aronku,snad ti tu zítřejší porodku závidím. Já vím,že moc není co,ale aspoň se něco bude dít.
Já ju k mudrovi až v úterý.
14. bře 2010 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz
Za chvíli jedem do Uherkého Hradiště zavézt mladého,tak třeba se v autě trošku natřepu,když nic nezabírá.
14. bře 2010 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ani,tchána už máš pryč?
14. bře 2010 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, jj uz si ho tchyne (mimochodem milionova!!!!) odvezka :wink: Byli jsme na predvadeci jizde a tatka nas vzal do Hostic (slunce, seno....) :slight_smile: Takze jsme meli takovy posledni vylet pred porodem :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Taky jsem četla o počasí, já mám pocit, že už dnes musí být nějaká změna tlaku. Po obědě se mi trošku ulevilo, dokonce jsem si i zdřímla, když vzal chlopek holky na nákup. Ale teď je to zase zpátky, tlak na spodek, záda mě bolí, břicho mě bolí, jen jsem se trochu ohnula k pračce a katastrofa....

Vypsala jsem pár papírů na sociálku a funím po tom jak lokomotiva.....

Já pokud nezačnu rodit, tak jdu na kontrolu až ve čtvrtek, vy všechny jdete dřív buď k dr. nebo rovnou do porodky.... Ach jo... Už to chci mít taky za sebou. U nás navíc začalo období telefonů: Kdy už? a Už? a Ještě nic?

Jo a doufám, že se do půlnoci nic nestane a Anička Verunka neprohraje, máme náskok dobrých 400 hlasů, to by bylo...!!!!
14. bře 2010 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky navečer,
hodte prosím někdo ten hlasovací odkaz na Aničku, nějak se mi to nechce hledat a jdu si vás zase trošku dočíst,
Dori koukám, ty máš dneska termín?
14. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme stále 2v1 a to jsem si říkala, že třeba, když je mi dnes zle od žaludku, tak se to pomalu blíží. No uvidíme. V úteý jdu na kontrolu, tak uvidíme, zda se jí dočkám.
Byli jsme s manželem dnes objednat taburety k sedačce.
14. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html

tady je odkaz na Anicku :wink:

Jinak me dneska od noci silene pali zaha :frowning2:
14. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
včera jsem udělala hromadu jídla, aby měl manžel, co jíst, kdybychom museli jet, ale ono nic, takže když to tak půjde dál, budu muset vařít znovu, protože to sníme.
14. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Zuzule a jaké to máš ty vložky do podprdy? Mají i nepropustnou vrchní vrstvu? Já jsem to zkoumala a většinou jsou samé bez nepropustné vrstvy, což je nanic že.
14. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
aronku no snad ti ten tlak dopadne dobře. Mně se teď před porodem zvýšil tlak, ale naštěstí jsem měla vždy tlak nízký, tak to nevadí.
14. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
broučku, já si myslím, že mně tam vždy tak vystresuje, že tlak vylítne :confounded:
14. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
to měla i žena od kolegy, vždy měla vysoký tlak jen při kontrole, jinak byla o.k.
14. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
teď jdu ještě dolu do ordinace kde mi dělali vyšetření pře revizí, takže s vysokým tlakem i počítám :wink:
14. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Preji dobrou noc kuratka a nejaky novy prirustek by to chtelo :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
tak porod dnes nebude, tak jdu zalézt
14. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
ahoj kuratka :slight_smile: koukam ze tady porad mame jeste drzaky tak holky sup sup at uz mate take prdisky u sebe :wink:
michelle: kolik tech vlozek spotrebujes? ty menis vlozky po kazdem kojeni? ja spotrebuji tak cca 3 pary denne, myslim ze se nemusi menit po kazdem kojeni, teda pokavad ti nejak hodne netece mleko.
Ja i Danielek se mame skvele a uzivame si pekne materskou za tyden nam pribral z 3660g na 3960g malej je trosku otesanek :grinning: :grinning: ma hodne sily, porad sam zveda hlavicku a musim mu si neustale pridrzovat kdyz je vzhuru :confused: My take krmime pred koupanim i pred prebalovanim vubec si nedokazi predstavit ze bych to mela delat naopak to by me asi tygrik sezral :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj, tak u nás plno sněhu a už se vypravujem :confounded:
15. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Ahojky kuřátka :slight_smile: ,
koukám, že počasí zatím s nikým "nezacvičilo" :wink:. U nás byla v noci normálně sněhová bouřka. Asi hosinu tu práskali hromy a blesky a do toho se valil sníh. No já na to čučela z okna jak trouba, tohle jsem ještě neviděla, v zimě bouřka :confused: :fearful: :confused: . No a teď vstanu, venku bílo a krásně svítí sluníčko. Není náhodou dneska apríla :fearful: :sweat_smile: :wink: ??? V noci mi tedy taky pěkně zlobilo bříško. Poslíčci, bodání v podřišku, tvrdnutí = a nic.
Za chvilku razím na kontrolu, monitor, tak jsem zvědavá jestli se dnes bude zase Ellie předvádět :slight_smile: .

Aronku držím pěstičky a buď v klidu (ono se to lehce říká viď :wink: )

Holky kdo jdete také na KO, tak ať vám dopadne podle vašich představ a přání :slight_smile:

Zatím pa pa
15. bře 2010 v 07:42  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko. Taky hlásím plno sněhu a sněžení. Do 6ti ráno taky pořádně fučelo!
Hajduš, neměním po každém kojení, ale většinou jak mi saje z jednoho prsu, tak to jede proudem i z druhého :grinning: Takže to měním postupně a takových 8 ks denně určitě padne. Asi si koupím ty pratelné.
Taky vám mimča furt tak šíleně čurají? :slight_smile: Někde psali, že denně tak 10 počuraných plínek, no mě přijde, že je jich podstatně víc :grinning: Sotva přebalím, zase se počurá. Jinak na prdíky nám Sab Simplex zabral, dávám ho preventivně 3x denně.
15. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Laurinka zas nadává v postýlce, ty rána máme fakt šílené :confounded:
15. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahojky, u nás sníh taky, občas sype, teď zrovna vykouklo sluníčko....

Holky, Anička hlasování vyhrála, jsme dobré!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

U nás se taky pořád nerodí a mám podezření, že jsem hodně dobrý barometr, protože ten můj včerejší stav nebyla bohužel předzvěst porodu, ale toho sněhu. Dneska mi je sice taky nic moc, ale líp než včera, takže pochybuju, že dnes rodím. A přitom ještě dnes máme super šanci, Pepa je doma, krásně by to všem vyšlo.

Holky jsem na dnešek a zítra odhlásila ze školy a školky, mají rýmku a trošku kucají, tak ať to chytneme hned na začátku a nejsou pak nemocné, jak budu v porodce nebo se budu vracet... Snad to rychle přejde...

hajdus, ještě pořád jsi v pasu těhulka :wink:
15. bře 2010 v 07:44  •  3 děti  • Odpověz
Janule, tak se mi ty blesky teda taky nezdály! Jsem si říkala, že asi někde někdo posvítil autem, že přece ve vánici nebude bouřka :grinning:
15. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.