• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak my razíme :frowning2:
15. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Pouštíte dítěti nějaké zvuky, třeba z kolotoče? Mě přijde, že to malou spíš vynervuje, než uklidní. To samé s hračkama, jak je měla na očích, jenom křičela, jak jí asi nešlo se po nich natáhnout :unamused: Teď všude čtu, jak ty zvuky mají děti uklidňovat....
15. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Držím palečky,Libuškoooooo
15. bře 2010 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dobré ráno. Dočetla jsem. Hurááá,Anička Veronika nám vyhrála :slight_smile:
Teda já nevím,kde se u vás ten sníh vzal? U nás je úplně modré nebe jako v létě,skoro bez mráčku a 5 stupňů.
Možná se to ještě dožene.
Musím vám říct,že se dnes cítím jak v 5 měsíci. Jako bych to břicho vůbec neměla,nic mě nebolí...
Půjdu povysávat,pak do práce a uvidíme. Dnes je novoluní :slight_smile: Ve 22.00
15. bře 2010 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz
Kdepak všechny jste? Nenechávejte mě tu samotnou.....
15. bře 2010 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
dori, já tady jsem taky... bohužel, i když už bych raději byla v porodce. Ale mám doma holky, tak pořád řešíme nudúúúúúú
Kdo ví, co aronek.....

jakel by dneska mohli pustit s eliáškem z porodky, jestli budou oba ok, a já tam ještě ani nedorazila, prcek mě totálně ignoruje v mých plánech, holt už je to osobnost už teď v bříšku.
A to mimču domlouval manža, holky, že se taky chtějí všichni podělit v nošení, tak proč by to měla dělat jen mamka a nic :confounded: :sweat_smile:
15. bře 2010 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz
Luci,taky mimi přemlouvám,ale zjišťuju,že mi to není nic platné.
Na Aronka moc myslím,tak snad se jí neškytá.
Kde máme dnes Aničku?
Katy měla taky včera termín....
15. bře 2010 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsem zvědavá, jak dopadne Aronek. Snad dá echo.

Jo, co se týká počasí, tak jsem někde na netu četla, že teď se má oteplit, ale poslední týden v březnu by snad ještě mohlo chumelit. A jaro by mělo přijít až začátkem dubna. Snad to nevyjde a jaro přijde už tenhle týden. Dneska je krásně, ale zas fučí hnusný vítr, takže se opět procházka nekoná. :unamused:
15. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky

Všem mockrát děkujeme za hlasíky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teď už musíme jen čekat,páč tam píšou,že kdo bude mít nejvíc hlasů za ten daný měsíc,tak ten vyhraje tu hračku.

U nás taky byla sněhopršo bouře
15. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Doorka tak kámoška psala jeden den,že se cítí jako by byla v 7 měsíci (byla už v devátém a termín měla 30 března a porodila 7 března) a druhej den jí prdla voda a začala rodit. :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
diky za upozorneni, uz jsem si to v pasu zmenila :slight_smile:
ja poustim malemu houpaci kresilko, ktere vydava zvuky presne co slysel v deloze a to ho uklidnuje nejvic, akorat my s manzou uz z toho silime :grinning: :grinning: nebo maleho uklidnuje klavirni hudba to je tam nahrane take
na prdiky trpime take ale uzs se to trosku lepsi, pocuranych plenek jsme mivali az 17 denne :angry: :angry: ale od patku se nam to snizuje a ted mame tak 8, jsem si rikala jestli to pujde takhle dal tak manza bude vydelavat jen na plinky :grinning: :grinning:
tu zimu vam holky nezavidim my tady mame nastesti teplo cca +10, je to super protoze maleho muzu vystrcit v kocarku s baby chuvickou na zahradu a ja mam cas si doma uklizet :slight_smile: po pravde jsem tu materskou cekala horsi, kazdy mi rikal, pockej na materske se nezastavis, ale zatim to nepocituji ba naopak :slight_smile: musela jsem ale omezit internet protoze v tehu jsem tady prosedela vzdycky skoro cely den :unamused:
15. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
hajdus, tak šupni už konečně trošku teplíčka i k nám na východ :wink:

stejně si myslím, že ti naši malí bobani tuší, že je venku hnusně, tak jsou raději v tom svým jistým...

katy.m jestli se nepletu, dnes nastupovala do ostravy na vyvolávačku nebo císaře, teď si nejsem jistá, ale myslím, že brzy přibude do tabulky k aničce kuřátko. mmch nemá anička dnes taky nějakou kontrolu?

kackap: já myslela, že se pak hlasuje znovu z těch týdenních výherců..... Ale i tak tam má tvoje myška dost hlasů, však jsme to drtili jak ďábli :wink: doufám, že něco vyhraje, třeba koníka :grinning:
15. bře 2010 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz
Kacko,děkuji za uklidnění. Kéž by jsi měla pravdu :slight_smile:
Hajdi,tak snad tu pohodu budš mít pořád. Jestli je malý hodný,tak je to super :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Teda,tady nikdo není.
Aronku,myslím na tebe.
Zuzule je taky na kontrole,tak jsem zvědavá,jak holky dopadnou.
Anička nastupuje až ve středu,ne?
15. bře 2010 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem tu, ale co ty tu ještě strašíš a k tomu 2v1? :grinning:
15. bře 2010 v 11:02  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko,no,tož co nadělám,do háje..... :angry:
Pojedu do té práce a utratit něco do DM,ať mi trošku utíká.
15. bře 2010 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé zítra mám na oběd plněné knedlíky uzeným se zelím!!! Tak bych si dala! Neplatí to jak s tou čokoládou? :grinning:
Malou jsem konečně zas po 3 hodinách uspala, teda spíš ona se rozhodla usnout a stihla jsem vyprat pračku, peru druhou, vytřít schody, umýt záchod, vyklidit myčku... no dnes mi to jde :slight_smile:
Jaké máte říhací polohy? Já si hodím malou na rameno, ale říhne si jak kdy...ale jak ji položím, tak to pravidelně. Nevím, jestli nějakou jinou polohu? A jak dlouho čekat na odříhnutí?
15. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Michell-my stím taky zápasíme, ještě děláme tygříka, polosed-všelijaky akrobace a nic, ani po půl hodině, tak to většinou vzdám a položím na bok. Za pět minut už tečou z pusinky zbytky mlíčka a já převlíkám :grinning: . No jak říkám taky s tím bojujem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 11:14  •  4 děti  • Odpověz
Holky, čerstvá zpráva od Aronka. Nevím, komu všemu to posílala. Cituju:

Ahoj, tak si mne nechali v nemocnici. Vse je ok, jen maly ma 4,5kg, takze se bude vyvolavat. Asi zitra, nebo jak rozhodne primar. Aronek Liba
15. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
janule tak to jsme na tom byli stejně, pěkně si mě kvůli bouřce malá okopávala a břicho bolelo, ale nic z toho. Behěm chvilky to tu vypadalo, jak kdyby se všichni řerti ženili :o)))
Aonek držím palečky
15. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Aronku,tak to přeji hodně síly a štěstí a ať to je rychle za tebou. 4,5kg a vyvolávání dobře znám-tak snad u tebe to bude lepší zkušenost.
15. bře 2010 v 11:41  •  4 děti  • Odpověz
Ja jsem tady :slight_smile: Zadna kontrola uz jen nastup ve stredu :grinning: Byli jsme s manzou registrovat to nase vozitko a pro plastenky na kocar a sedacku. Privezli jsme jen na sedacku, na kocar meli velkou, takze nam ji objednaji a manza pro ni pujde v patek nebo v pondeli..... Uz jen dva dny doma a tri noci, pak preckat den v nemocnici a pak uz budu mit Koblizka - Lukaska u sebe..... Mocinky se tesim.....
15. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jdu se za Vámi podívat jestli není nové miminko :slight_smile:
Aronku držím pěsti.
U nás noc v pohodě Jiřík je moc hodný :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím, že jsem doma. :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Jake-gratuluji, super hoď fotečky a přeháněj, vykládej. :grinning:
15. bře 2010 v 11:55  •  4 děti  • Odpověz
Aronku tak snad to budeš mít brzy za sebou a nebudu tady sama co má dítě větší než 4kg :wink: , zase bych brala s rezervou ty jejich odhady a nebude to tak hrozný :wink:

Ani ty už stříháš metr vid, fakt už jen pár dní. přečkat pár dní bolestí po císaři a už si budeš jen užívat s Lukáškem :slight_smile: , nám bude ve středu už 6tt a strašně to utíká :unamused:

malýmu jsem zvýšila dávky jídla a pije už 120ml na dávku, v noci se budí už jen1x takže paráda. jen má problémy večer s usnutim, to kouká tak od 19h a s přestávkama pořád jí a po 22h už řve i při jídle ale je to tim že mu nejde usnout :unamused: , včera usnul před 23h a spal do 4:30 a pak jedl až v 9:30 :slight_smile: . Už mě končí šestinedělí takže tento týden už budou chodit i návštěvy, zatim malej ode mě rýmu nechytil :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak taky straším stále 2v1, byla sem dneska s malou v kroužku, tak uvidíme jestli "pásla ovečky", "cib cib cibulenka" pomůžou a prcka povzbudí :grinning: k příchodu na svět, hi
jak se dneska máte?
15. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
jeee, Aronkovi drzim palce, zitra bude miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my hrozne bojujeme s kojenim, pricucne se, chvilu potaha, za pul hodky ju odcucnu, 20 minut je klid, pak spusti rev a jedem nanovo :angry: dnes uz jsem to vzdala, odstrikavam a davam ji to ze strikacky a to je jeste docela mizerny...v 9 vypila 65ml a pak v 11 10ml a usnula a chrape jak zabita... :sweat_smile: tak ja nevim, jestli ji staci takovy trosky, rekla bych, ze kdyz je u prsa tak si o moc vic nez 30ml taky nevytaha, ale zase kojit co hodinu se mi moc nechce :unamused:
15. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
majatob, s tím kojením to mám stejně. Každé dopoledne je šílené, furt by jen byla u prsu, přitom pak už jen sem tam ucucne. Když ji oddělám a dám odříhnout, tak zas honem hledá prso. Teď zas ječela v postýlce, tak jsem jí dala na lžičce ty kapky na prdíky a najednou klid, asi potřebuje sladké jako já :grinning: Kdyby to tak fungovalo, to by bylo fajn, ale to bych ji těma kapkama dopoledne asi předávkovala :sweat_smile:
Venku se udělalo krásně, jen sem tam vločka, tak asi omrknu, jak to má s tím spánkem nebo jen čumákuje do stropu a vydáme se ven.
15. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak u nás zatím malý spí v koši a uvidíme jak to bude dál. V nemocnici nic moc, pořád ho někdo budil a neměla jsem tam moc klidu. V noci jak kdy, spal asi líp ve dne než v noci.
Jinak je starašně suchý a pořád mažeme a mažeme a loupe se jak cibulka. Všem kdo to máte před sebou přeju takový krásný a rychlý porod jako jsem měla já.
Epi doporučuju.
15. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.