• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj holky. Hlásím se že furt nic. Dnes byla poradna a mudra se konečně ráčila mě i vyšetřit, myslím, že si mě pamatovala od minula :sweat_smile: (jak jsem si rýpla) tak prej je to připravené na kontrakce, a jsem na 2 prsty, tak uvidíme, ve čtvrtek zas mám jít na monitor, tož jsem z toho fakt nadšená :frowning2: mám to daleko...a když do pondělka nic, tak v pondělí zas poradna plus monitor :slight_smile: Dnes jsem zas skoro nespala, děs..holky, já už to fakt nevydržím :sweat_smile: asi zas zkusím ten riciňák...i když minule nepomohl :frowning2:
15. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
15. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Tak jsem taky zpět, byla jsem ve škole a školce pro oběd - už nešel odhlásit a Nele pro úkoly.

Ahoj, jakel, vítej zpátky. Ale musím ti říct, že mě pěkně štveš, tys tam na mě nepočkala :grinning: Já tedy nevím, co už mám dělat, aby už.... Tuším, že zítra manža odjede a mě to chytne, jak na potvoru.... Zkusím bobišovi zalhat, že už tatínek odjel a možná si to do večera rozmyslí..... :sweat_smile:

Holky, kdo všechno z nás je z Prahy? Nejel někdo na kontrolu?
http://www.novinky.cz/krimi/194747-zena-porodila-u-benzinky-na-prazske-jizni-spojce.html
15. bře 2010 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz
haha, broucek, měla jsem to rozepsané a než jsem to dopsala, tak jsi byla rychlejší :grinning:
15. bře 2010 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky, byla jsem zvědavá, jestli včerejší bouřka nevyhnala ven nějaká miminka a koukám, že se žádnému nechce.
Aronku držím palečky.
Ani ty už to máš za pár :wink:
Maji Toník mi taky usíná u kojení. Chtěla jsem zkusit krmit častěji, že bych vysadila ten nutrilon a jedl třeba po hodině, ale nemá to cenu, protože ho pořádně nevzbudím a stejně nechce sát, protože spí. Sám se budí po těch 3 hodinách.
Dneska jsme byli u doktorky, Toňas má takový trhlinky u zadečku a opruzeninky, tak jsme vyfásli tu fialovou vodičku a koupili sudokrém. Takže teď mám miminko s fialovým zadečkem :grinning:. Co používáte na prdýlku? Mně se bepanthen moc neosvědčil, snad ten sudokrém bude lepší.
15. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
No mam, ani me to nepripominejte, nebo zacnu depkarit :slight_smile: Uz ted si nedokazu predstavit jak preziju tu stredu v nemocnici, jeste, ze slouzi znama, tak pujdu na drbarnu :slight_smile: Mam sbaleny casopis - Maminku - a krizovky :grinning: No a manzelovi jsem rekla, ze musi po obede prijit na navstevu..... Snazim se dohnat, co muzu :grinning: Dneska budu jeste zehlit, peru 2 pracky :grinning: No proste blazinec :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Žabka na prdelku je nejlepší Rybilka-trošku smrdí, ale pomáhá.
15. bře 2010 ve 13:19  •  4 děti  • Odpověz
taky ještě doháním úklid a taky jsem začala koupat kytičky, abychom je pak mohli převést do bytu, anyd se umoudří počasí
15. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Mě se osvědčila i Ondřejova mast...a nesmrdí tak hrozně..je taková větrová :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Já taky u holek doteď používám Rybilku, osvědčila se nám.... A stejná firma dělá i Pupíka, větrový krémík na nadýmání bříška.
Teď jsem si ještě koupila na kuponky v Dm krémík proti opruzeninám, tak uvidím, jak se osvědčí tenhle...
15. bře 2010 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz
Zuzule-já používala u starších v porodce i doma Ondřejovku-mě teda dost voněla a myslela jsem, že teď budu taky, ale v porodce mi říkali, že se od ní odstupuje, že obsahuje nějaké škodlivé příměsy, nebo co a že ji nemám používat, tím se ale nepořídíš, jednou to propagují a pak to haní. No každopádně já tu Rybilku a už mi tak nesmrdí a fakt pomáhá a myslím že více aji než ta ondřejovka.
15. bře 2010 ve 14:00  •  4 děti  • Odpověz
tak to já nemažu ničím, zadek umývám čistou vodou a opruzená není. Už jsem se chěla vydat ven a zase se rozchumelilo! Kde je to jaro?!
15. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
ja taky nemazu nicim, akorat po koupani bud Bepanthenem nebo Bübchenem a opruzeniny nemame :slight_smile:
konecne jsem zahnala prisery do postylek, tak jdu uklizet, dokud je klid..a u nas je krasne, sviti slunicko, tak pak odpoledne vyrazime na prochazku :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
michelle co bezplenkova metoda?
holky my mazeme cele telicko panenskym olivovym olejem doporucila mi to doktorka a je to lepsi nez masticky na opruzeniny a detsky olejicek, danielek ma nadherne hebouckou pokozku a vubec neni opruzeny, na umyvani pouzivame jen cistou vodu a tamponky, doktorka rikala, ze nejlepsi je co nejdele se vyhybat vlhcenym ubrouskuma kremum.
jakel gratuluji k malemu, pises ze je hodne suchy tak vyzkousej olivovy olej a uvidis ajk krasne mu to zjemni pokozku my mazeme po kazdem prebaleni a melemu se to moc libi rovnou mu u toho i promasiruji nozicky a protahnu mu je a vypada u toho spokojene :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
TAk mě doktorka, když se Kubík narodil, řekla, at koupím v lékárně slunečnicový olej a tím mažu po koupání, takže my mazali olejem taky...asi na tom něco bude. Ted mám teda koupený seba med a zařekla jsem se, že budu kupovat jen kvalitní kosmetiku od začátku..Kubíkovi musím kupovat extra kosmetiku co mi doporučila kožní a holt na tom šetřit nemůžu, zas by měl problémy, a to nechci..

Tady taky zas sněží, to je děs...už mě to štve, dnes to venku tak klouzalo, že jsem se bála že si rozbiju držku :grinning:

JO, a taky je dobrý hodně ty prdelky větrat, to je taky dobrý na opruzeniny...chce to vzduch..no a samozřejmě často přebalovat, bo tak se právě zapaří.

Zuzi - to je teda dobrý s tou Ondřejovkou :angry: tak já budu muset něco koupit, ale do té rybilky se mi fakt nechce..poradíte někdo ještě něco jiného osvědčeného? dík
15. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jé,Aronku,držím palečky. Všecko bude dobré.
Právě jsem dojedla kuskus se zeleninou a půjdu asi zalehnout. V DM jsem nechala opět něco přes litr,ale s tím se počítá,ne? :wink:
zuzule,tak aspoň tě konečně prohlédla. Jsem zvědavá,jestli teď s tebou ten riciňák něco udělá.Já na něj nějak nemám odvahu,tak uvidím,co mi řekne mudr zítra. A termín máš ve středu,že?
Hajdi,co kila? Jdou pomalu dolů? Užívej si dobrého počasí.
15. bře 2010 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
tak nám na předporodním, tak v porodnici, tak v lékárně doporučili rybí mast, je to něco jako rybilka, akorát to není v tubě ale v kelímku, míchají to přímo v lékárně. Je to sice trochu cítit, ale je vynikající. Jinak mazat nám v porodce doporučili modrou indulonou a pediatrička slunečnicovým olejem z lékárny. Mám doma mandlový olej od Salusu a je pravda, že když natřu loupající se ručky nebo nožky, tak se lépe osvědčila ta indulona
15. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Doorka - tak já bych do něj taky nešla, ale manžel mi řekl, at to zkusím, tak jsem docela koukala a zkusila to..nevím jestli ho ještě zkusím, uvidím...

No, a konečně mě ta doktorka taky prohlíla...koza jedna. je to taková mladá holčina, asi ji děsně zdržuju nebo co :angry:

Rin - co látkovky? Jak to jde?
15. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahojík,
gratulace Aničce k výhře.. :wink: :wink:
My měly včera velkou krizovku, malou tak trápily prdíci že jsem to nevydržela a od rána co plakala tak asi v v půl 4 odpolku jsem jí vrazila tu trubičku a pak byl klid, bylo to fakt šílené už se těším až budu moci taky dát nějaké kapky na prdíky, jinak zatím cvičíme s nožjkama, nahříváme pecky a koupila jsem i granulovaný fenyklový čajík a když se mi vzbudí mezi 2 kojenía tak jí ho lupnu, včera vypila čajíku třicítku a dnes 50 sátku a zatím asi tuk tuk dobrý, a byly jsme taky na prochajdě venku ato je bájo, to spinkáme jak to miminko.

Zak kočky moc na Vás myslím , Aronku....
Aničko a vy ostatní ať je to rychlé a těšíme se na Vaše miminka
15. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Hajduš, nedělám bezplenkovku, ale látkové plenky :slight_smile:
Tělo taky mažu olivovým, mandlovým nebo levandulovým olejem od Salusu. To mám ještě nějaké vzorečky kosmetiky, bych je měla aspoň spotřebovat.
Máme teď za sebou půlhodinový řev a malá je totálně zpocená chudera.
15. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
alenininko a nalíváš se čajem taky? Teda pokud kojíš? Já si dávám 2x denně a připadá mi, že to víc účinkuje na mě než na Laurinku :grinning:
15. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Hodila jsem si šlofíka, v noci jsem měla po dlouhé době nějaké nespací mezery, tak jsem to musela dohnat. A normálně mě vzbudila "nějaká" bolest břicha. Tak teď dumám, co to mohlo být.

Holky, já jsem asi pako, rodím potřetí a už si ani za boha nevzpomenu, jak a kde mě předtím bolely kontrakce nebo jestli jsem měla poslíčky. :grinning: Chápete to?
Teď se kroutím na míči, pobolívá mě podbřišek a v zádech a občas vystřelí bolest na boku. A já budu doufat, ať už se něco děje.....
15. bře 2010 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz
Já mám rybilku i bepanthen(ten spíš na bradavky,ale nebyl potřeba) a měl tam náznak opruzeniny a dnes mi dr řek,že nejlepší je mít čistou vodou,takže asi začnu jen vodou.Zabi,sudocrem mám doma vzorek,to je na opruzeniny?To kdyžtak teda taky zkusim.A máme předepsanej olejíček do koupele,protože máme suchou pleť a to taky mažu olejíčkem Avirilkou.
Já musim tu rourku taky koupit až bude nejhůř.
Já taky do riciňáku neměla odvahu a dopadla jsem stejně :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
lucis,držim palečky.Já si do poslední chvíle taky nebyla jistá,že to je ono... :wink:
15. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
holky, nám na předporodním doporučovali obyčejný slunečnicový olej z lékárny, Bepanthen a pak třeba Weledu. Osobně mám zatím nakoupené věci od Alpa - Batole a nějaké ty masti typu Rybilka, Pupík, ...
15. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
Michel, já ten čaj piji 3 x denně a myslím že to na mě zabírá taky :wink: :wink: :wink: hlavně ty prdíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning:
15. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
lucisa, tak snad. Mně takovéto bolesti zatím vždy přesly a nic z toho nebylo
15. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
mimochodem jsme za ty 4dny co jsme doma z porodnice přibrali 300g :grinning: dneska jsme na to valili oči,když vyskočilo na váze 3160g :confused:
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Holky, prosím, napíšete mi vzorec, jak se vyočítá jedna dávka pro miminko podle váhy?
15. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Michelle - no, nahoře je krajka, ale nikdy se mi nestalo, že by mi to proteklo :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.