• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jakel změň si údaje v pase :wink:
16. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Cori - mě taky tak bolí břicho a někdy mě jakoby bolí horní část břicha...a dole kosti :frowning2: no nic musíme už to vydržet, ne? A jako slon - tos napsala dobře, přesně tak si připadám :grinning:
16. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdu vás dočíst.
16. bře 2010 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj dori, koukám zpět z kontroly, jaks dopadla?
Zuzule, jj jako slonice - ještě že těhu není 2 roky :grinning: , mně už mimčo nakopává pánev a to teda nechápu jak se tam může dostat :sweat_smile:
Taky se vám mín pohybují? ono bodejd by ne, když už nemají moc místa, co?
16. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
zuzu, ja nastupuji uz zitra a pozitri v 8 hod na sal....
16. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
jůů ani, tož to už máš za pár, budem na tebe myslet :wink:
16. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
A Aronek nic? V noci se mi o ní zdálo. Už zase blbnu.
U mudra jsem dopadla tak,že pokud do pátku neporodím,tak mám přijít na ktg. Měla jsem zvýšený tlak-kupodivu,protože normal mám tak 110/ 65. A teď 138/ 88. Už je to prý nachystané,tak uvidíme. A potykala jsem si se sestrou :grinning:
Cori,já myslím,že tam fakt sejdeme :grinning:
Aničko,tak to na tebe padlo? To bude všecko dobré. Sedni k telce,pusti nějakou romantiku a vyplač se. Bude líp. Já jsem to tak měla ten minulý týden. A Mama Mia zabrala :wink:
Jakel,teda fakt provokuješ s tím břichem :slight_smile:
My,co valíme ty baťohy ještě před sebou...... :angry:
Zuzule,já jsem taky slon :grinning:
16. bře 2010 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, mocinky vam dekuju, ze me budete drzet pesticky, fakt jak se to blizi, tak mam nejake plakave obdobi.... Cekala jsem, ze to na me padne drive, ale az dneska........ted se to potahne...... Nejsem jako zuzka co? Ta to brala vsechno sportovne, chtela bych mit ted trochu jeji povahy..... :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Dori já už mám prcka nachystaného 3 týdny a furt nic :sweat_smile: , tak třeba budu mít poslední březnátko (v dubnu :sweat_smile: )
Ani stejně si dobrá, že to na tebe padlo až teď, já už bych se strachy klepala dávno. Dobře to dopadne, drž se. A zuzka ti určitě pošte krapet její povahy :wink:
16. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Holky, porodte jeste nekdo, at muzu doplnit tabulku a pak prosim poslete vsechny vzkaziky (okopirovane z teto schranky) bud do ip na Kuratka2010 (coz by bylo nejlepsi) a nebo me do IP. Tabulku doplnim hned prvni vecer, co se s malym vratime, jen co usne :slight_smile:
Uz se tesim az bude ctvrtek kolem poledne, pak uz bude jasne, ze je vse v poradku a snad to ze me vsechno spadne.......
16. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ani, každá jsme jiná a vzhledem k tvojí minulosti s Honzíčkem se já osobně vůbec nedivím. Já mám dvě dcery, obě naštěstí zdravé (ťuky ťuk), živé a divoké až moc a mám stejně pořád strach, že se může něco stát, jak s nimi, tak s miminkem, snažím se na takové věci nemyslet, ale jsme mámy a prostě vždycky to v každé z nás hlodá.... a člověk se tomu neubrání, zvlášť když je to za pár......

Mezi námi, mě je dneska pořád tak divně, šílené tlaky na konečník a asi před hoďkou dvěma se k tomu přidala dost nepříjemná bolest zad, proto tady ani moc nediskutuju, vaření odbývám s přestávkami, chodím si lehnout, pak zase vstát, lítám na záchod, mám pořád pocit, že se mě teče něco lepkavého. Fakt nic moc a pořád nic.......
16. bře 2010 ve 12:52  •  3 děti  • Odpověz
Holky a jinak zuzka72 to je kapitola sama pro sebe.. Však víte, jaké dělá lehké obědy, večeře, oslavy po návratu z porodky pro veškeré příbuzenstvo, do toho oba kojí, a má na povel celou chlapskou flotilu....
To by byla prezidentka, aspoň by se ti chlapi nahoře postavili do latě, gizdi jedni.....
16. bře 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz
Cori,no já jsem taky nachystaná už měsíc-podle mudra. Ale teď říkal,že už to může být kdykoliv. Minulý týden věděl,že se ještě uvidíme. :wink:
Aničko,to víš,že ti budem držet pěsti a palečky. Já všech 8 určitě :grinning:
A Zuzka je starý mazák. :grinning: Promiň,Zuzko.
16. bře 2010 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz
hele luci, ty chceš předbíhat, cooo? :sweat_smile: to fakt budu poslední :wink: , ale třebas už se to chystá.
16. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdu taky zalehnout.
16. bře 2010 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
mně za chvilku vstává ten můj beránek rohatý, tak už nemá smyls lehat :sweat_smile: , tak si holky dobře poležte i za mě :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
ja se jdu taky natahnout, pak premluvim tatku na foceni brucha a musim jeste doplest jedny ponozky :slight_smile: Vecer se tu jeste ukazu......
16. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky!

Aronek asi zatím nic, co? Já od ní žádnou zprávu ještě nedostala. No, může to být třeba až zítra.

Aleni, mně malá taky prořvala od osmi do devíti. A to jsem vstávala o půl sedmý, ale k snídani jsem se díky těm našim dvěma cácorkám dostala až v devět. :unamused: A abych se nenudila, tak Zuzanku zas trápily prdíky ještě hodinu před polednem, že jsem nebyla schopná oškrábat ani brambory.

Dneska se mi povedlo Zuzanku vyfotit při pasení koníků. Už krásně zvedá hlavičku. Tak jsem šupla fotku do alba.

Ani, jak se cítíš? Jsi hodně nervozní?
16. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Fuj, tak jsme zpátky od doktorky a z policie, 2dny neděláme skoro nic jiného. :confounded: Doktorka Ok Petr 3800gr, Lukáš 2680gr-prej dobry.
Doorka- mazák :grinning: :grinning: :grinning: , neboj taky se k tomu dopracuješ
Jakel-ještě si smaž v pase, že jsi těhotná. :grinning: :grinning: :grinning:
Ani-holka, tak tobě se to už krátí, dnešní noc asi bude dlouhá a zítřejší ještě delší, já nemohla usnout a furt přemýšlela, jaké to bude z ničeho nic mít děti u sebe. No prostě zázrak. Přeji ti hodně štěstíčka a malému zdravíčko. A mysli pozitivně dopadne to jenom dobře a ty budeš mít Lukajdu u sebe. Mocinky budeme držet pěstičky-i chlapčci. :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:04  •  4 děti  • Odpověz
zuzi, tak jsme tě tady pomlouvaly :wink: :grinning: supermamko supermanko...

co jste dělali na policii, něco se stalo? asi mi něco uteklo? jinak chlapci vzorňáčci....
16. bře 2010 ve 14:25  •  3 děti  • Odpověz
vero, zuzanka je fajná, jak kuká, co to ta mamina dělá.. :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz
aleni, všechno nejlepší malé k svátku, slavíte asi Elenku dnes, ne?
16. bře 2010 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky, já jsem taky pořád v celku :slight_smile:
manža jel dnes do Prahy do práce a nechává mě to ledově klidnou :sweat_smile:
Dopoledne jsme tu měla mojí mamku, pak jsme jí s Čendou odvezli do práce na odpolední a Čenda teď chrní v autě.
Včera jsme si dala teplou vanu a sklenku červeného vínka, ale krom toh, že mi to zahýbalo asi s tlakem a bylo mi dost divně slabo to se mnou nic neudělalo a spala jsem jak špalek :grinning:

Zítra už se má otelovat, tak snad změna toho tlaky na nás čekatelky zabere :wink:

Průběžně Vám holky koukám do albíčka na mimča, je to nádhera, ty vaši drobečkové :dizzy_face:

Ani: tak ty už zítra nastupuješ :slight_smile: Bude moct být manžel u císaře, když je to plánovaný výkon? A budeš mít celkovou narkózu nebo v epidurálu???
16. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Niki, budu mit spinal (epidural). Na sale byt nemuze, ale na priprave pred zakrokem ano a pak na novorozeneckem u maleho, az budu na pooperaku, tak ho tam pry pusti a prinesou nam i maleho. Takze toho vyuzijeme.....
16. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
aninam, taky držím pěsti, ať jste všichni zdraví a šťastní!
16. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Vero,Zuzanka je slaďoučká. Moc.
Zuzko,jejda,co na policii?
Mě řekl doktor,že pokud bude do pátku bouřka tak porodím :slight_smile:
A začala jsem špinit,tak nevím. Ale asi to bude tou kontrolou :frowning2:
Taky asi dnes ještě vyfotíme břucho.
16. bře 2010 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, mi škube pupek a dost bolestivě, mrně má asi škytavku a málo místo, je to dost nepříjemné a břuško mám celkem tvrdé...

Proč se pořád nic neděje, asi se zase půjdu natáhnout, ta záda jsou dost auva..
16. bře 2010 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz
tak ja tvrdnuti bricha neznam.... Ale pokud mas pocit, ze tam sebou skube nezvykle, tak ze by chtelo vyskocit z bricha, tak radeji do porodky.....
16. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem z kontoly zpátky. Pokud do pátku nezačne pood, tak v pítek áno s taškou mám být v poodnici na monitoech a kontrole a začnou mi pood vyvolávat. CS mám po změnu 6, minule bylo 7. Malá je sestouplá, ale čípek ještě není úplně připravenej. No uvidíme, podle monitoru už nějaké stahy v děloze máme, tak třeba to nebude potřeba
16. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
jinak malá má dnes už 2 škytavku a to tu první měla cca 15 min na monitou, takže se jim fakt blbě točil
16. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.