• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani, nic nezvyklého to není, škytavku máme celkem často, ale tím, jak mám ty bolesti zad a břicho už celé napnuté, plné mimča, tak ty škuby jsou dost nepříjemné, páč jak škubne, zabolí mě to v zádech. eď už se zase jen protahuje, ale já se jdu natáhnout, už nevím, jak bych si u kompu sedla......
16. bře 2010 v 16:03  •  3 děti  • Odpověz
jo, broucku, tak taky hodně štěstíčka, u tebe už to taky musím být nekonečné....
16. bře 2010 v 16:04  •  3 děti  • Odpověz
Luci, ono i u tebe musi to cekani na porod byt nekonecne.... Strasne tech 9 mesicu uteklo a ted se to tak vlece....
Jsem dneska jeste vyzehlila, to co jsem vcera vyprala a ted pecu rychlou bublaninu do toho jsem pripravila veci pro me na odchod z porodnice a pridala je k maleho a sedacce.... Ted jeste nespalit tu bublaninu a doplest tu jednu ponozku, zitra v porodce dorazim druhou :slight_smile:
16. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
třeba to stihneme :o)))
zítra si dám velký ananas a trochu jí pomůžu. Dokonce dnes ani nezabalo dobíhání busu.
nepíše mi r, to je strašné. Vždycky než ho rozhýbu, tak vynechává
16. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
brouči, hlavně, že ho umíš vyslovit...
dobíhat bus už nikdy nebudu (tedy ve svém nynějším stavu). onehdy jsem jen zrychlila trošku víc krok, sedla jsem a za 2 minuty se mi udělalo tak blbě, že jsem přemýšlela jestli omdlím dřív, než si stihnu zavolat sanitku nebo to za mě někdo udělá. naštěstí jsem to rozdýchala......
16. bře 2010 v 16:15  •  3 děti  • Odpověz
Broučku,tak třeba si to do pátku malá rozmyslí :slight_smile:
Ten ananas bych taky mohla zkusit. Ten jsem ještě neměla :grinning:
16. bře 2010 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzule,nezkoušíš ten riciňák?
16. bře 2010 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
holky, co uz to mate za sebou, zacaly jste uz nejak cvicit aby jste se dostaly do formy? ja jsem si dnes vyhlidla cviceni ve fitku a koupila jsem si koleckovy brusle, ale premyslim jestli jeste neni brzo...ikdyz uz to stejne nevydrzim a o vikendu vyrazime kdyz bude hezky :grinning:
16. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
no a protoze chci mit 10000. prispevek...
autor
je muuuuuj :grinning: :grinning: :grinning:
A já pořád vařím v předstihu, co kdyby náhodou... Bramboráky z neděle se dojedly dnes, buchtičky jsem strčila do mrazáku, je tam nachystaná sekaná, jen upéct. Dnes pekáč francouzských brambor a hrnec polévky....
Vždycky si říkám, ať mají aspoň na začátek, i když manža je schopný něco i ukuchtit..

Včera bylo taky všechno z koše vyprané, dneska už tam zase něco je a večer přibude ještě z dneška, tak kdyby nic, tak zítra ještě hodím další pračku a budu myslet na všechny, co zrovna rodí - katy, aronek, anička, brouček.....
16. bře 2010 v 16:24  •  3 děti  • Odpověz
maji, ty jsi fakt.... :grinning:

já mám takový oboustranný příspěvek 10001....

ale furt vstávám z pelechu, jdu holkám pustit kouzelnou školku....
16. bře 2010 v 16:26  •  3 děti  • Odpověz
No,jo. Maji. Zase nejlepší :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz
Luci,kafe piju normálně. A koupila jsem si bez kofeinu,takže pohoda.
A včera v DM jsem si vzala Maltzkaffe od Alnatury. Prý je to dobré na mléčko,když kojíš. Říkala mi teda známá,že pije tak litr denně,samo s mlékem a kojí jak najatá :slight_smile:
16. bře 2010 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Doorko, já piju denně dva hrnky Melty. To je asi něco podobnýho jak to Maltzkaffe, ne? Melta prý taky podporuje tvorbu mlíčka. A taky prý sklenička černýho piva denně. Ale já pivo zrovna nemusím, takže tohle nepraktikuju.
16. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
no pivo nemusi byt jen cerne :slight_smile:
16. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
Doorka - já už ho zkoušela a nepomohl, takže jestli ho ještě zkusím, tak až po termínu, třeba v pátek :wink:
16. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
Vero,jojo. Melta je skoro to samé,akorát to Maltz se jen zaleje a melta se myslím povaří,ne?
Je,pivo je taky dobré na kojení? Já co jsem těhu,tak denně minimálně jedno nealko dám. Dělá mi to moc dobře.Můj muž říká,že budu kojit pivo.
16. bře 2010 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
holky, no teda nevim, ja vypiju ke snidani hrnek melty, na svacinu gravimilk, k obedu kojici caj, na svacu opet meltu a vecer kojocaj a mlika mam furt tak nejak tak tak :sweat_smile: asi najedu na to pivo :grinning:
16. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Přesně tak?maji. To chce to pivo :grinning:
16. bře 2010 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, ale at nemam malou alkoholicku :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
hojkykyky,
tak černé pivéčko se doporučuje na kojení :wink: tak at zabere
teda maji se napájíš, ale ono to zabere :wink:
16. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
asi se začíná nějak šíleně měnit tlak, či co, motá se mi hlava
16. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
maja, já jsem už jednou cvičila sérii cviků sestavenou naším léčitelem na páteř, bo cítím, že páteř mám opravdu ve zdevastovaném stavu a je potřeba ji co nejdříve srovnat. Většinou k večeru necítím záda. JJ ananas si určitě dejte, já ho měla ten den co mi prdla voda dopoledne
16. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
Já piju Caro,slyšela jsem taky že je dobrej na kojení,ale dělám si ho z mlíka.Já bych teda bez mlíka nepřežila,tak jestli ho budu muset přestat pít,tak to bude otřes.
Já cvičit ještě nezačala a ani v brzký době nezačnu,protože u Fildy jak jsem začla něco sportovat nebo míň jíst,tak jsem měla okamžitě míň mlíka,takže budu vypadat jak velryba dokud budu kojit :grinning: protože mě ta váha dolu teda fakt neleze...
Luci,a třeba horká vana by nepomohla?Mě to krásně ty bolavý záda uvolnilo.
Dneska jsem si pošmákla na tataráčku,hrozně jsem na něj se těšila,když ho v těhu nemůžem.A dala jsem si tam i malinkato cibule tak jsem zvědavá jestli nebude noc hrůzy.
Ani,tak držím palečky a těšim se na zprávičku...
16. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Mléko nám v porodce nedoporučovali. Jeden hrnek denně a spíš jogurty a zakysané výrobky.
16. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Kolik vám přibírají mimča???Malý je pořád na váze co zhodil v porodnici. Snad něco přibere do poradny jdeme za měsíc. On mi u toho jídla hrozně spí. Dnes prospal celé odpoledne a teď zase chrní. Pak zase bude řádit v noci. :frowning2:
Porodní váhu by měl mít ve 14 dnech, ne???
16. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
http://b.imagehost.org/view/0130/2Den_012
Kulíšek včera první den doma. :slight_smile:
16. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
jdu vařit manželovi do zásoby, aby tu pak nebyl hlady
16. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Holky, jsem na tom pořád stejně, možná i hůř, záda mě pořád strašně bolí, teď jsem vylezla z vany a ani ta nepomohla. Navíc mi začíná být nějak špatně od žaludku, tak už raději ani nebudu večeřet, kdyby náhodou. jen doufám, že ty záda nepřejdou v křížové bolesti jako u prvního porodu, protože to byl fakt brutus.

Jakel, Eli je krásný, jen si změň v tom pasu těhu, už máš sice 4 děti, ale taky pořád spoustu těhu týdnů :grinning:
16. bře 2010 v 19:07  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.