• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
rih ta tabulka je dělaná dle MS, ale dle UTZ třeba i já mám temín 11.3.
17. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
dobré ráno, mi měli zas nějakou uchrčenou noc, rýmu nemá, ale furt nějak chroptila nebo jakoby se jí mlíko vracelo....přitom máme podloženou postýlku :unamused: Už nevím, jestli jí není třeba zima, na mě usne hned a v posteli mi přijde, že má větší zimu, zakrývám 2 dekama a pod sebou má zavinku. Jak zakrýváte vy?
17. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
michele čau, naše taky chroptí to jsou asi běžné zvuky, jinak spí v rychlozavince, kde má ještě fleece deku vloženou a protože spí s námi tak přes zavinku ještě moji peřinu, ale u té dávám pozor aby jí nešla do obličeje. U tebe usne,bo slyší srdíčko a cítí Tvoje teplo a vůni :wink:
17. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
bea spi taky se mnou, ma akorat fleecovou zavinku a pres to moji lehkou deku :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
no zkusila jsem jí teď předehřát postýlku polštářkem s peckama, dala na ni deku a přes to ještě jednu zavinku....balit do zavinovačky nemůžem, to nesnáší :slight_smile:
S tím chroptěním je to ale blbý, bo vůbec nespí :unamused:
17. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
hmmmm to je zajímavé a kdy máte zase poradnu?nemáte moc suchý vzduch nebo neplakala dlouho?
17. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
do poradny jdem dnes, tak se poptám. No a už je zase vzhůru, to teda dlouho nevydržela :confounded:
17. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Pěkné ranko
Ani, moc držím pěstičky..............
Mihel tak malá spí v zavince a je přikrytá ještě svojí peřinou a je zaplé topení a zatím tuk tuk vše ok, jo a má ponožky.
17. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
To je divný že ti nechce do zavinky, sem myslela že se tam mimísům líbí....
My jdem taky dneska do poradny jsem zvědavá jak jsme přibraly naposled jsme tam byly minulé pondělí, se bojím abych měla dobré mlíčko, když mi po kojení řve jak tur - sice né pravidelně , ale 2 krizovky za den má. Včera zas prořvala od půl 6 do půl 8 do večera , chjooooooooooooooooooooooooo a to byla po 40 min kojení.
Ale zas jsem jí nakojila o půlnoci a pak až ve 4 ráno a spinká hezky celou noc, tak nevím.
17. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
ona v zavince nemůže kopat nožkama, tak asi proto.
17. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
jj to taky znám, ale v noci v poho, a přes den udělám to že jí ten spodní díl nechávám volnej a pak přes ní hážu dečku
17. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
hele holky toto možná znáte, rozhovor dvou miminek, ale já to sem prostě musím dát, znám to už několi let a vždy mě to dojme :cry:
17. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
a dudlík dáváte? já včera koupila obyč, bo tvarovaný nechtěla, teď jsem jí ho dala a zatím spokojeně dudlá a hledí na mě, tak snad usne
17. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
já koupila nejdřív obyč, ten skoro nedostane do pusy, pak jsem dostala od kámošky tvarovaný a ten vyplyvuje
17. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko.
Katy a Aronkoví moc blahopřeju. Je mi líto,že Libuška to měla takové těžké. Snad budou oba v pořádku.
Aničce držím palečky a moc na ni myslím.
Kdepak máme Lucis? Rozdýchala to do rána nebo jeli??
Rinti,ten rozhovor neznám,ale je to super. :slight_smile:
Brouči,ty taky pořád nic? Zůstanem tu do Velikonoc?
Včera jsem si dala ten ananas-půlku a nic. :wink:
17. bře 2010 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Tak my dnes měli nejspíš po té cibuli žhavou noc :slight_smile: a teď po ránu se dovyprděl,vykakal a dospává. :wink:
jakel,vy jdete na KO vážně až po měsíci?To je divný.My byli teď pak ve 2týdnech a v měsíci a pak 6 týdnů...
17. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Dobré ráno!

Ani, držím pěsti.

U nás docela drsný večer. Zuzanku zas trápilo bříško. Včera teda hodně často. Dvakrát po hodině dopoledne a večer od půl šestý do osmi. Pak na necelý dvě hodinky usnula a začlo to zas nanovo. Asi přes hodinu. Pak zas hodinu ještě v noci a dneska ráno zas hodinu. Už fakt nevím, co bych jedla. Dneska zkusím vynechat i jogurty a acidofilní mlíko (i když někdo říká, že zakysaný nevadí, ale třeba to zrovna bude ono a já jsem na jogurtech závislá :frowning2: ).

Michelle, Zuzanka taky furt chroptí. U Kačenky to bylo stejný, dost mě to vyděsilo, tak jsem s ní tenkrát letěla k doktorce. Ale ta říkala, že je to u novorozeňat normální, že mají v nose nevyvinutou nějakou kůstku, mají tam jen chrupavku a že při dýchání to nějak vibruje, či co. Za nějaký týden to už bude fajn. Zuzanka je teda taky celkem zmrzlík. Já ji na noc mám v teplý zavice a přes to ještě hodím peřinu.
Dudlíky jsme koupili čtyři a žádný Zuzanka nechce. Výjimečně si vezme ten tvarovaný od Nuku. Furt by dumlala jen prso. :unamused:
17. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Zuzzie, u nás byla doktorka hned po příchodu z porodnice, pak jsme byli v 10 dnech a jdem až v 6 týdnech. Pokud nebude problém, dřív prý chodit nemusíme. Malá přibírá pěkně a prospívá, takže je zbytečný chodit na kontrolu v měsíci.
17. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Nám taky dudlíky vyplivuje, občas si vezme traky ten od Nuku, ale brání se tomu. :angry:
17. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
vero a myslíš, že u toho chroptění spí? mě přijde, že vůbec. Jinak akce dudlík...usnula, ale vypadl jí z pusy a to ji zas probralo :unamused:
17. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
doorka nejpozději pozítří nástup do porodky a budou vyvolávat, takže asi v sobotu máme nejpozději malou u sebe
17. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
tak jsem si myslela jak si ještě dáchnu bo jsem včera šla spát v deset a od jedenácti do dvanácti kojila, pak od tří do pěti bo Klárka nechtěla spinkat a v půl osmý už byla zase vzhůru, tak jsem si s ní ještě v děvět lehla a v deset nás probudilo ublinknutí, který nám samo vylezlo až nosíkem, takže plačky, teď jsem jí dala na chvilku na bříško, tak hlídám ale co čtu ty Vaše storky, tak to máme ještě pohodičku.
Broučku no z holek, co jsme se párkrát sešly už si na řadě jenom Ty, ale neboooj to bude pohůdka, nemá být o víkendu zase úplněk? no každopádně se má řádně oteplit, takže se malá narodí do teplíčka :wink:
17. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
To si hodinu kojila? :confused: to spíš jen dudlala,ne?My jíme tak max čtvrt hoďky...
My přišli z venku a malej chrní v kočárku jak dub.
Vero,já mám přepečlivýho dr a chodí se na KO častějc.A jsem moc ráda,protože kdykoliv byl nějakej problém tak ho okamžitě řešil.Každopádně nám začalo téct očíčko,takže tam budem možná i častějc :unamused: u Fildy jsme byli na proštouchnutí obou kanálků,tak doufám,že se mu to samo zlepší :frowning2: a chrčí mi taky,ale já mu furt vyndavám z nosíku soply.Sestřička v porodce mi řikala o nějakym zvlhčovači,ale už jsem to zapomněla,tak musim konzultovat s nim.
17. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj, nerodím, jsem tady.
Včera večer děs běs, už jsem měla pocit, žei mám kontrakce, ale asi ne. Bolela mě záda, tlak v podbřišku, šíleně bolestivý močák, žáha mě neuvěřitelně po delší době pálila, ale na fáze, chvilku jo, chvilku ne, štípalo mě to až v nose a vyvolávalo pocity na zvracení, zkoušela jsem to zahnat rennie i zakysaným studeným mlékem. Hopsala na balonu, kroutila se jak drak. Pohyby, jakoby mi mrně chtělo vyskočit z břicha břišní stěnou, bolelo to dost. Pak jsem z toho byl tak unavená, až mě začaly brnět nohy a na balonu jsem se skoro neudržela, tak jsem lehla, že to zkusím zaspat.
Usnula jsem ani nevím jak.....

Ráno venku poprašek sněhu, tak nevím, jestli jsem zase nesignalizovala počasí :unamused: Ale záda mě tedy bolela pořád.

Pak jsme s manžou odvedli holky do školy a školky a jeli něco vyřídit do města. Mamka mi včera dávala takové ty babské rady, co mám ještě všechno udělat, mimo jiné hezky dlouho se projít. No, tak jsem si říkala, projdeme se po městě. To jsem si dala, za prvé jsem měla pocit, že mi upadne bolestí močák, za druhé mě mimčo kope bolestivě do žeber a to nejlepší na konec, křuplo mi v kyčli a zůstala jsme na 10 minut stát uprostřed náměstí. Ještěže byl se mnou Pepa, já se do něj jak invalida opřela a přelezli jsme k lavičce. DOmů jsem dojela se slzami v očích a tady jen padla do postele. Naštěstí už to trochu povolilo, ale pořád kulhám, záda bolí, tak jen abyste věděly, že já pořád nic....

Katy a Aronku, moc gratuluji k mimískům, snad se taky už brzy dočkáme.....
Aničko, moc a moc štěstíčka a všem ostatním holkám, které jdou vyvolávat taky :wink:

Když tak se objevím odpo, snad mi bude líp....
17. bře 2010 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky

Aničko držím pěstičky ať ti to vyjde a máš u sebe krásného a zdravého chlapečka :slight_smile: :slight_smile:

Já Aničku přikrývám mykroplyšovou dekou a pak peřinkou,tu mykroplyšovou deku mám danou tak,že na půlce leží a druhou půlkou je přikrytá.

My na kontroly k dětské chodíme po týdnu na převážení,teď teda že krásně přibírá,tak jdeme za 14 dní :wink:
17. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
My máme převážení až dnes, teprve tedy podruhé, ale nebojím se, že by malá hubla :grinning: Konečně už usnula, byla tu babička, tak usnula na ní....já nevím, jeslti něco dělám blbě, ale ona usne zásadně jinde, než na mě! Na tatínkovi se jí taky krásně usíná. Na mě se furt akorát mele a hledá prso.
17. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
jj kojím klidně i tu hodinku, to víš ze mě to moc nechléstá :grinning: navíc malá mezi tím i dost odpočívá a mezi jedním a druhým prsem si hodí klidně 20 minut šlofíka, ale na kurzu nám říkali, že to tak je v poho.počítám že je to tím jak je pořád ještě malinká i když včera vážila už 2490jupí tak pořád je drobínek co potřebuje individuální přístup.Michel Kláírka hledá mlíčko i na manželovi :grinning: :wink: včera ho paní doktorka naučila tygříkovat, tak pak frajeřil :sunglasses: :grinning:
17. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
My jsme 23 hodin zabraly až v 2.30 a za hoďku byl řev o hamání.. pak zalomila ve 4 a v 7 už opět hlásila o příděl..a to máme tu 100! Někdy si ublinkne, někdy ne. Já té holčičce nerozumím.. a máme prdíky..i po UM
17. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
já jsem právě vysledovala že asi budu muset změnit taktiku a nejdřív dávat to tečavější prso a pak to druhý, bo teda malá nemá záklopku a zase pila dokud jí to nevyteklo nosem, už jí říkám poblionek
17. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.