• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj, jdu vás dočíst, je něco nového?
17. bře 2010 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa - u mě teda ne :sweat_smile: :frowning2:
17. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
janul, marti, já jsem na tom úúúúúplně stejně jako vy. taky si doma pořád na něco stěžuju, všechno mě bolí, píchá, tlačí, děs běs....

Eliášek od katy má 2700 gr, ale anička už asi byla nervozní a byla na odjezdu, tak se přepsala, teď musíme počkat až za necelý týden přifičí....
17. bře 2010 v 17:54  •  3 děti  • Odpověz
zuzul, tak jsme na tom pořád stejně, teď jsem četla na netu, že už konečně přichází to jaro, o víkendu až 15 st., tak jsem to hned řekla prckovi, ať už se jde ohřát ven, že už sníh nebude......
17. bře 2010 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz
Holky, všimly jste si toho vzkazu, že zítra nepojede téměř celý den koník, protože tady budou instalovat tu novou verzi?
Tak to bychom toho měly my těhulky využít a jít odrodit, když si nebudeme moct jít ani kam postěžovat. maminy si doma pokojí, poklidí, tak jim to taky nebude chybět.
17. bře 2010 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz
Ahojda. Teda to musíme zítra rodit,když ten kůň nepůjde,bo to snad bez vás nedám :wink:
Lucis,janule,marti a určo i zuzule,jsem na to stejně jako vy. Celá taková bolavá nějak.....
Cori,jak jsi dopadla? Nenechali si tě tam?
Mám vás moc pozdravovat od sluni :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz
no zítřek bez koně, to nevím, jak přežiju!!! dyť to už je závislost :grinning: komu si postěžuju nad další probdělou nocí?
17. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
michelle1 :grinning: :grinning: já asi začnu konečně zkoušet něco poklidit, doba hájení už by měla být tak nějak za mnou :sweat_smile:

a propo, dnes mi přítel nabídl kompletní noční servis u Nelinky v noci. A to je po 2 směnách 16hodinové rachoty. Přemýšlím, zda to využiji.. :wink:
17. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
No právě. Taky si říkám,že když bych náhodou rodila,budu potřebovat poradit,otevřu PC a jsem v prd...i
Achjo.
A já jak na sviňu budu snad rodit,ne?!!!
Kdyby vám někomu zvonil telefon,tak jsem to možná já :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 18:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě mám jeden dotaz - koupete každý den? :wink:
17. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahoooojjj,
nenechali :grinning: za týden se tam mám ukázat, byla sem ale už docela naštvaná bo sem tam byla přes 2 hodky, no ale co nadělám, udělali mně ozvy a pak sem přes hodinu čekala na dr. na vyšetření - chudák doktor tam byl asi sám a ještě k tomu operoval :unamused: . tak si říkám, že raděj nechci rodit odpoledne :grinning: , když tam nikeho pořádně není, jinak se narodilo jedno miminko za tu dobu co sem tam byla, skroo sem s maminou začla rodit aj jááá :sweat_smile:

du dočítat, něco nového?
17. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Cori,to jsi se teda načekala.Já jsem posledně nečekala vůbec. Ani na mudr.
17. bře 2010 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz
Zprávička od Ani:

No už se mi to krátí. Dnešek jsem přečkala úspěšně. Pozorovala jsem straky z okna, k obědu měla pohádku mládí ak večeři chleba se sýrem. ležím na porodním sáe, gynekologie i šestinedělí je plné. Dnes byly 3 porody a 2cisaři, takže pěkně plno. Pozdravuj tety konikovky a že dám co nejdříve vědět :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
To měla na oběd krupicovou kaši nebo co?
Moc na ni myslím.
17. bře 2010 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka: to netuším :grinning:
17. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Doorka: zásah - krupicová kaše :grinning: :grinning: *palec*
17. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
17. bře 2010 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz
Maji,ta fotka je naprosto skvělá.
17. bře 2010 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Baf baf baf ženy.
dnes musím Elenku pochválit jak celý den spinká, ale kojení se mi zkrátilo, kojily jsme denes jen 5 x a za hodku to bude po 6 , tak mi to přijde zas nějak málo, taky se bojím bezesné noci když byla takhle celý den nynaná, tak aby mi noc neprořvala.
Tak ještě holky prosím písněte kolikrát Vám vychází to kojení.

Myslím na vás maminky ať to zvládáme a těhulky ať už máte ty mimísky pěkně u sebe..
17. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jéé,to jsem se lekla.
Aleni,pajcul psala,že taky 8x. :wink:
Já bych kojila,až bych plakala :angry:
17. bře 2010 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
chi chi
jj mě to vycházelo taky tak na 8 , ale dnes jsem jí nechla jak si řekne ona, a přijde mi těch 6 kojení málo, no uvidíme. Kamarádka mi půjčila váhu, tak ještě musím vyšpekulovat kolik má cca se přibnírat..

Dorrinko neboj však se dočkáš a budeš kojit až budeš brečet :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Maji, fotečka je fakt krásná.

Aleni, myslíš jako, kolikrát za den kojíme? Já tak 8 - 10 x. Jak kdy. Když teda nepočítám to dumlání prsu při prdíkách. Dneska jsem vynechala mléčný výrobky (acidofilní mlíko a jogurt, co si dávám pravidelně každý den) a taky Gravimilk. Malá dnes na prdíky skoro netrpěla. Tak budu testovat dál, jestli to bolení bříška může být způsobený právě těma mlíčnýma výrobkama.

Pajcul, já koupu tak dvakrát do týdne. Každý den se koupat nemá. Jen malou otřu mokrou žínkou. A dle doktorky stačí klidně koupat i jednou týdně.

Já půjdu za chvilku chrupkat. Zuzanka mi už taky usnula, tak toho musím využít. Minulou noc jsem díky prdíkům moc nenaspala, tak to musím dohnat.

Aničce držím pěsti, ať si pořádně v noci odpočine a zítra to všechno dopadne co nejlíp.
17. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Já vím,ale už je to dlouho. A tak jsem chtěla rybičku a nakonec to snad bude beran!!!
17. bře 2010 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
Doriii, hi taky sme chtěli rybičku, ale on to bude asi natuty beran :grinning: , malá i já jsme berani a s malým - no to nás teda bude silná přesila :sweat_smile: necháme se překvapit.
Dori, jo holky berani sou prima :grinning: :grinning: :grinning:, ale s chlapákama je to horší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Zítra nejede koník? Tak to budu nedočkavá na pátek, co nového.
17. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
HOLKY, MÁTE DALŠÍ MIMINKO, OD NIKITKY :dizzy_face:

Ahoj, tady Cenda, ode dneska velkej bracha. Ve 20:13 se nam narodil RADIM (3060g a 49cm). Mamka i braska jsou v poradku, tatka to tentokrat stihnul

BYLA TO RYCHLOVKA, V 19 JSEM SI ŠLA DÁT VANU, POŘÁD MĚ TLAČIT PODBŘÍŠEK, UŽ JSEM VNÍMALA NĚJAKÝ ČAS. INTERVALY ALE BYLY DOST NEPRAVIDELNÉ, VE VANĚ PŮL HOĎKY PO 5-6 MIN A UŽ TO ZAČÍNALO DOST BOLET, V PŮL OSMÉ JEL M PRO BABI, 19:53 ODJEZD DO PORODKY, V AUTĚ UŽ HUSKÉ KONTRA PO 3 MIN. M TO KROSIL 100 KM PO MĚSTĚ. 20:05 PŘÍJEZD DO PORODKY, NA WC RUPLA VODA A HNED SE ŠLO TLAČIT. JEDNA KONTRA A BYL VENKU, BEZ NÁSTŘIHU A BEZ ŠITÍ. DEJ TO PROSÍM VĚDĚT I NA KUŘÁTKA BŘEZŇÁTKA. VŠECHNY MOC ZDRAVÍME!
17. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Super.....koník už jede
Ani už má Lukáška u sebe, měří 51cm a váží 3,53kg. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:04  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj, holky, tak to je super, nikitka i anička už mají své broučky. Máme tady přechlapováno :wink:

Já jsem pořád v kuse, včera na poradně mě dr. dělala i UZV, jak je na tom čípek a je pořád celý. Přesto ale tvrdila, že si myslí, že mám do neděle odrozené. Sice mě objednala na další týden na kontrolu, ale rovnou řekla, že se určo uvidíme až po šestinedělí.

My jsme včera s taťkou ještě točili bouličky, tak říkám mimoušovi: jdeš k nám dnes? nic. Tak zítra, taťka má svátek, budeš dáreček.. zase nic. Tak říkám a co v sobotu, celá rodina tady bude slavit dědovy narozky: a kopanec jak hrom. tak to beru za souhlas a domluvu, tzn. že zítra rodím :grinning:

Celý den si hřeju pupek na sluníčku, abych mimčo vylákala. Včera jsem umyla jedno okno, dneska dorazila zbytek, babičce na zítřek napekla, všechno nachystané, tak snad se taky už dočkám.....

Co další čekatelky?
19. bře 2010 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak super, už nám nějaká kuřátka přibyla. Já taky stále 2v1, břicho mě bolí jako das, ale do kontrakcí to má daleko :unamused: takže u nás to ještě potrvá.

Nikitka teda měla super rychlý porod. Paráda.
19. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
gratuluju k novým miminkům :slight_smile:hlavně ať jsou zdraví :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
cori, to je u mě taky tak. bolí mě v zádech a břicho taky. šílené tlaky, i když jdu na malou nebo když chodím. ale nic z toho.... :unamused:
19. bře 2010 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.