• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
luci jj a už to trvá nějaký den, spíš už přes týden :confused: , to u Káji mě takto tělo bolelo jen v den porodu, no co už, nemožu si vymýšlat :grinning:
a už máš vypsané papíry do porodnice? my to dneska konečně s MM podepsaly, tak už može jít prcek ven :grinning:
19. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Juchůůůůů. Konečně. Normálně jsem měla absťák. :slight_smile:
Pořád 2v1. Včera ráno mi odešla hlenová zátka,dnes mi mudr udělal Hamiltona,tak uvidíme :wink:
Blahopřeju Nikitce. Aničce jsem psala,tak snad je u nich všechno ok.
19. bře 2010 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Máme, všechno jsme vypsali, podepsali, pořád vařím do foroty. Celá rodina pořád smskuje, volá, skypuje, všichni mají porodní bolesti místo mě :grinning:

Soused dnes viděl chlopka, jak jde sám, tak se hned ptal, jestli už? Pepa, že ještě ne... Soused obešel barák na zahradu a z druhé straně mě viděl, jak myju ta okna a málem si zaklepal na čelo. Prý: Já už myslel, že jsi v porodnici a ty tu šmidláš okna.

Jak mě včera řekla gyndr.: já vím, že teď je každý den jako týden a je to fakt....

Holky, našly jste někde na novém koníkovi témata Paragrafy a Modrý koník? Já jsem buď slepá nebo neumím hledat.....
19. bře 2010 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
ahojte kuřátka, tak už jsme zas pospolu :wink: my už se máme zase dobře, Laura hezky spinká - vypadá to, že jí byla zima. -pak jsem ji chuderu zas přehřála, tak jí vyskákaly potničky, ale už jsme tak nějak uprostřed :slight_smile: Dnes se mi dokonce podařilo umýt okna! Snad nám to tak zas chvíli vydrží.
Zkouším ty novinky, přidat foto
19. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
michelle,ty jsi šikulka s těma oknama. Laurinka je nádherná.
19. bře 2010 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz
dori, čauky :wink:
Tak to máš fajn, mě neodešlo ještě nic. Akorát přišly nějaké nervy či co... Už se to táhne..

Já sem taky včera a dnes nakukovala a pořád nic, až teď před chvíli jsem to zkusila a už to jelo.
Akorát jsem si ještě všimla, že bude majatob zklamaná, hned tady se neukazuje, kolikátý příspěvek kdo přidal, jedině myslím na tom seznamu.....
19. bře 2010 v 19:40  •  3 děti  • Odpověz
michelle, to jsi šikovná, že zkoušíš co nový kůň umí, já jsem ráda, že jsem přišla na to, jak přidat příspěvek :sweat_smile:
19. bře 2010 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz
jůů jak ti drobečci už rostou :grinning:
Dori ahoooj, tak konečně to jede, hi. A co je přesně ten Hamilton?
Luci ty si akční ještě šmudlat okna :grinning: , já vyvinu trochu více aktivity a bolí mě tak celé tělo, že druhý den sotva chodím :sweat_smile:
19. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
budem si zase zvykat na novoty :confused: :unamused: , je to trochu víc nepřehledné, ale zvyknem si, nejlepší je vložit si oblíbené diskuze do Oblíbených, at to pak člověk nemusí furt někde hledat :sweat_smile:
19. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
:grinning: Maja nebude moct dát 20tisící příspěvek :slight_smile:
Bylo mi po vás smutno,normálně.
Luci,takže o víkendu? Jdu do toho s tebou. :wink:
Dnes jsme dali velkou procházku,za chvíli zalehnu do vany,koupila jsem Modrý portugal,naženu manžu a to by bylo,aby nebylo!!! :grinning:
19. bře 2010 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz
gratulace k novým miminkům.

My jsme stále 2v1, nakonec nám porod nevyvolávali, prý v úterý nástup, ale v neděli ještě na monitor a navíc už jsem dnes na monitoru měla kontrakce co 10 min, ale zatím se porod nerozjel. Břicho teda bolí, ale pravidelné kontrakce to nejsou. Tak uvidíme, třeba se dočkám
19. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Cori,,jojo. Konečně :wink:
Hamiltonův hmat je to,že tě mudr 2-ma prsty-pokud jsi otevřená,probere-oddělí plodový vak od blan a může tím vyvolat kontrakce,urychlit otevírání. Docela bolestivé,ale dá se to vydržet :wink:
brouči,chuďato,ty taky ještě tu? Ta snad už tento víkend.
Já jsem taky ještě objednaná v úterý,ale mudr říkal,že už se asi neuvidíme.
19. bře 2010 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
Co těm našim mrňouskům je, že se jim nechce ven?
Místo rybiček budeme mít beránky, tvrdohlavci malí tvrdohlaví....
cori, ale já u těch oken normálně nemohla mluvit. manža se mnou něco probíral, tak jsem ho musela zastavit, páč jsem pak nestačila s dechem..... :grinning:

odpoledne jsme holkám vytáhli kola, manža je dopoledne promazal a prohlédnul, tak jsme za nimi mašírovali a taky jsem měla co dělat. a trochu vínka si dám zítra na té naší oslavě a to by bylo, aby už to nebylo.....
19. bře 2010 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak změna jak blázen. Budu si asi dlouho zvykat.

Aničce gratuluju k Lukáškovi. :sweat_smile: A nikdo jiný zatím neporodil?
19. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Hamiltona mi dělali asi minulý týden a zabralo to na 1 den, kdy jsem sotva lezla, ale pak se to zase uklidnilo. Pokud do úterý neporodím, tak už mám na 8h ráno zamluvané lůžko, takže se uvidí. Jinak u nás doma se všem líbí neděle, protože je to první jarní den, takže babičky Verunku přemlouvají, ať počká, ale nevím, spíše počítám, že by se to mohlo rozjet.
19. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky

Tak Zuzule už má taky mimíska: Tak jsem na světě!Jmenuji se Honzík a mám 3850g a 50 cm a narodil jsem se dnes v 16:00.Já i maminka Zuzka-Zuzule jsme v pořádku :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
zuzule velká gratulace. Kluků je teda převaha
19. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
vero, kromě aničky porodila i nikitka a jak teď vidím, tak i zuzule. Takže další gratulace.
Holky, poslala jste některá tyhle zprávy aničce do kuřátek?

broučku, mě taky všichni říkají, že to mám vydržet do neděle, nedělňátka prý mají celý život štěstí. což o to, mě se líbí i zítřejší datum 20.03.2010 taky není špatné. a abych byla nejúpřímnější, tak je mi to už šumafuk, které datum, hlavně aby už...
u nás jsou teď velikonoční trhy, tak jsem se těšila, jak vezmeme holky a kočárek a krásně se projdeme.....
19. bře 2010 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz
Tak moc gratuluju k novým mimískům.Koukám,že vyčkávali až to tu nebude fungovat,by nás mohli napínat :slight_smile:
Jak jste na tom s očistkama?My byli na prochajdě a začlo mě dost bolet břicho a záda v kříži a začla jsem taky teď dost krvácet jak při MS.Při Fildovi jsem takový problémy vůbec neměla.Je to OK?
19. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Zuzzie já už nekrvácím,jen trošku,ale fakt jen trošku špiním,že používám jen slipovky :wink:
19. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
zuzzie, já myslím, že to je ok, v šestinedělí to tak bývá. akorát možná kdyby té ztráty krve bylo hodně, teklo to proudem a ty jsi třeba ztrácela vědomí, tak by to problém mohl být. nebo kdyby se přidali teploty...
kdyby něco, radši si zajdi k dr.
19. bře 2010 ve 20:31  •  3 děti  • Odpověz
kamarádka měla taky problém s krvácením a nakonec ji hospitalizovali a musela na nějaký zákrok, takže bych to raději nepodceňovala
19. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
no jen si ze me delejte srandu zensky :grinning: ale aspon ten desetitisici prispevek jsem stihla :grinning: :grinning: :grinning:

nikitce, anicce i zuzu moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hele, taky jste za ty dva dny stihly tolik prace jak ja? :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Teď mi psala Zuzule:Jo a pro epinačky-ani jeden steh,prostě balada :slight_smile: papa zdravím všechny kuřátka!
19. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
maji, to bychom si nikdy nedovolily, dělat si z tebe srandu :grinning:

já umyla okna v celém bytě, ale ani ne tak kvůli koníkovi, jako jsem si myslela, že se třeba rozjede porod.... :sweat_smile: a stejně prdlajs...
19. bře 2010 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

připojuji se ke gratulacím k mimískům :slight_smile: . To se nám to tady ale hezky rozjelo :wink:
19. bře 2010 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz
jůů tak zuzí už má taky mímo, gratulujem k dalšímu klučíkovi, teda holky su zvědavá co čekáte vy - bo je to tu ted samý klučík :grinning:

zuzí já u Kajky docela dlouho krvácela a špinila, ale jak psaly holky, nemělo by to být moc, kdyžtak si pak zajdi k mudře.

teda dneska su zase celá tvrdá :unamused:
19. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Holky, koník mi chyběl, vy taky, ale už toho mám za dnešek dost, zítra nás čeká rodinná sešlost, tak se jdu natáhnout, nebo budu zítra úplně marná....

Přeji klidnou noc a kdyby byla neklidná, tak ať z toho těhulky mají aspoň mimíska :wink:
19. bře 2010 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz
luci dobrou, taky půjdu za chvílu nakutě :grinning:
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Zuzule má klučíka? Hurááá.
Jdu taky od pc,tak nashle :wink: zítra. :grinning:
19. bře 2010 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.