• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
u nás nesněží (dopoledne spíš poprchávalo) a Čenda pořád spí :sweat_smile: ...už jsem pověsila prádlo, vyndala myčku, uvařila si čajík a on pořád chrní,jsem z toho paf, většinou nedá víc jak 1 a 1/2 hoďky :grinning:
20. led 2010 v 15:30  • Odpověz
nikit, alespoň si všechno v klidu uděláš :wink:
20. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Zabi: s perníkem dobrý :grinning: Tak pak poreferuj, kolik ho na plechu zbylo a jak tě bolí břuch :grinning: Kterej den jsi psala sem recept, že bych se inspirovala?
20. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Dneska nejsi v práci Aronku? kolikátého nastupuješ na MD?
20. led 2010 v 15:33  • Odpověz
jinak jsem dočítala a zjistila jsem, že mám problém. Mně nikdy při ani před MS nic nebolelo, takže specifikace jako silná MS mi fakt nic neříká. :frowning2: Tak doufám, že to nějak poznám. Myslím ten začátek, potom určitě jo :grinning: ALe abych zvládla přítele odvolat z práce, přece si do porodnice nebudu řídit sama :wink:
20. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Aronku: zase máme večer jistotu, že s náma bude mladej pařit do 22 hod....něco za něco :grinning:
20. led 2010 v 15:34  • Odpověz
nikit, jsem v práci na odpolední, takže do půl osmé :confounded: Jinak na moji pozici vypsali výběrové řízení s nástupem 15.2. a já jdu na mateřskou 4.2, tak jim to nějak nevychází :confounded:
20. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Maji myslím, že kypřící + skořice by taky šlo.
20. led 2010 v 15:35  • Odpověz
nikit, tak pak bude zase ráno déle spát, ne?
20. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Niki mám pocit, že v pátek. Kdyby jsi nenašla, tak ti ho písnu znovu. Už se mi to chladí na balkóně a mám ušlehanou náplň v lednici. Mńam mňam.
20. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Neboj, určitě poznáš, že rodíš :wink: A jako prvorodička to určitě stihneš odvolat manžu z práce :wink:
Já se trošku teda obávám, abych stihla manžu odvolat z práce,když bude zrovna v Praze.Jestli budu rodit rychlostí blesku jak u prvního. Sice si pořád říkám, že vyvolávanej porod je prostě jinej a teď třeba budu rodit 10 hodin. I manža trošku trne, prej jestli to ani podruhé nestihne, tak se mu budou všichni smát :grinning:
20. led 2010 v 15:37  • Odpověz
No ráno vstává jak kdy většinou mezi 8-9, si nestěžuju :wink:
20. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Tak jsem si vyzvedla v lékárně objednaný čaj z maliníku, docela mě překvapila cena, sáček 50g stál jen 19 Kč....no nevím, jaká je obvyklá cena, mě to přijde málo :grinning: Už se mi taky luhuje, ale v návodu mám 1 lžíci na 0,25 l vody. Tak už se doluhoval, přidala jsem si šťávu z černého rybízu (od babičky) a je to dobrota
:sunglasses:
Já mám to magnézko taky do 36 tt, pak teda asi umřu! Potřebuju jich 6 denně, jinak to břicho tuhne děsivě!
Dočetla jsem 2 stránky a teď už jsem zapomněla, na co jsem chtěla reagovat! Si budu muset dělat poznámky na papír, než se dostanu na poslední stránku a odpověď :grinning:
20. led 2010 v 15:42  • Odpověz
nikit, tak to vstává hezky :grinning: nechá maminku vyspat :wink:
Já když zavolám příteli, tak bude muset přijet jeho kolega k mašině, pak to má 45min domu a dalších 45 do porodnice :frowning2: A to když je hezké počasí, takže aby prcek neměl v rodném listě místo narození třetí zatáčka za městem :wink:
20. led 2010 v 15:43  • Odpověz
tak Tě do porodnice odveze někdo z rodiny či známých a manža dorazí přímo tam, to by taky šlo,ne?
Jo Čenda mě vyspat nechá, jen si maminka skoro každý den nadává, že leze do postele až kolem půlnoci, v noci se Čenda většinou 1x vzbudí, takže člověk spí přetrhaně, někdy se mi nakvartýruje do postele a někdy zase spim kus noci u něj, hold dobrej trénink na druhého prcka :grinning:
20. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Tak to já mám s přivoláním přítele v pohodě....pracuje asi 100 m od domu :wink: Ale stejně se většinou jezdí do nemocnice v noci, takže to zvládnou všichni.
20. led 2010 v 15:46  • Odpověz
hoky nechcete sem nekdo napsat kolik ktereho obleceni je treba? nemsylim povinnou vybavu ale kdo to vite z praxe, protoze ja mam treba 25ks bodycek s dlouhym a 25ks bodycek s kratkym rukavem velikost 0-3 mesicu a kamaradka mi rekla ze pry toho mam malo :confused: :confused: :confused: a me prislo ze toho mam dost :angry: tak opravdu nevim a podobne je to i s dupackama atd, vsude pisou jen "povinnou" vybavicku ale nikde neni kolik doopravdy toho je treba na prvni 3 mesice :unamused:
20. led 2010 v 15:47  • Odpověz
hajduš, málo toho rozhodně nemáš! To já mám bodýček celkem asi 20 a přijde mi to strašně moc :grinning:
20. led 2010 v 15:48  • Odpověz
aronku,oni si v té tvojí práci vůbec neuvědomují,že bys měla taky odpočívat. Doufám,že 4.2. už nenastoupíš ani na zaučení. Třetí zatáčka za městem je príma místo To moc dětí nemá :grinning: :grinning:
Dala jsem prát tan spacák či zavinku nebo jak se tomu říká od Emitexu,tak jsem zvědavá,co z té pračky vytáhnu.
20. led 2010 v 15:50  •  1 dítě  • Odpověz
nikit, jestli to bude o víkendu, tak mně může odvést brácha, ale jinak mám smůlu :confounded: No doufejme, že mi bude natolik jasné, že rodím, že ho do té práce ani nebudu posílat :grinning:
20. led 2010 v 15:51  • Odpověz
hajduš, mě přijde, že 50 ks bodýnek na těch pár týdnů je ažaž, já jich tolik určo nemám a vůbec z toho nemám strach. jestli mám s krátkým rukávem 5, těch jsem moc nechtěla, budu je dávat na noc pod overalek, a s dlouhým pod dupajdy mám tak odhadem, nechce se mi to jít počítat, do 20 ks. kámoška tě straší....
20. led 2010 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz
jo k tomu praní - budete prát i vnitřek kočárku? :confused: Mě už čekají JEN 2 pračky, alelujaaaaa
20. led 2010 v 15:51  • Odpověz
doorka, oni právě už zjišťují, jak bych pak mohla alespoň na pár dní přijít :angry: Přtom věděli, že nejpozději 4 nastupuji. Fakt někdy nemyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 15:53  • Odpověz
hajdus, mně taky přijde, že toho máš až dost. Já tedy tolik určitě nemám. Jedu ještě k jedné kamarádce kde si budu půjčovat, ale ani potom toho tolik nebude. Takže v klidu, v nejhorším budeš častěji prát :wink:
20. led 2010 v 15:54  • Odpověz
tak jsem to spočítala: mám 10 bodýček, 6 overalů (3 z nich jsou na vel. 3-6měs), 7 polodupaček, 4 dupačky, 10 košilek nebo mikin, 4 tepláčky, 2 lacláče. Hlavně že ponožek mám 8 párů :grinning:
20. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Jéje Hajduš to já tolik zdaleka nemám.Ve velikostech 50 - 62 mám cca 10 body s dl.rukávem, cca 10 overálků a něco málo s krátkým rukávem asi 5 a tak patery dupačky. Plus nějaké lacláče a svetýrky.
Taky nevím, jestli prát vnitřek kočárku.
určitě vyhrávám v soutěži Nejskromnější výbava!
Jo, tepláčků mám taky asi deset, na to jsem zapomněla.
20. led 2010 v 15:56  • Odpověz
ja si take myslim ze toho mam az az, ta moje kamaradka mi povidala, ze pry mam pocitat tak 10ks bodycek na den :confused: :confused: ze pry mimco ze zacatku porad jen zvraci, tak jsem ji rikala ze mam dost bryndaku a ze mu budu davat ty a ona ze to stejne protece :confounded:

ja toho zase nechci kupovat zbytecne moc a pak to nevuzit, me prave o vikendu nakrkla kdyz videla tu moji skrin a rekla mi ze mi to nestaci :angry:
20. led 2010 v 15:58  • Odpověz
kabátek mám jen jeden a 3 ty teplé zimní overaly.
20. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.