• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
koník mi sice taky chyběl, ale vstávala jsem v 5h, takže taky pomalu zmizím. Včera jsem naštěstí měla ještě dost práce na PC, tak jsem nemusela přemýšlet nad tím, co ráno. Trochu jsem se případné hospitalizace bála. Spala jsem na dnešek jen cca 5h
19. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
brouči tak to dospi, nás zase malá vzbudila v 5 ráno :angry: přitáhla si kostky do postele a chtěla si hrát :sweat_smile:
Tak dobrou holky a klidnou noc a nebo šupydupy do porodky :wink:
19. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
cori toho se trochu bojím, třeba fakt pojedeme, dnes mám zvláštní pocit
19. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
tak mi odešla hlenová zátka, takže pokud se pár dní neobjevím, jsem v porodnici, ale dám někomu vědět
19. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak jsem v celku přežila noc. Stahy zatím žádné, jan mám pocit, že ještě jde ze mě stále tocha hlenu. Kolik ho tak bývá?
20. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
ahoja holky, prosím, jak bojujete s prdíkama :( ? ty pecky v DM, kde jsou přibližně umístěné a jak to nahříváte? Prořvaly jsme celý den včera bolestí, je to strašné .(
20. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
pajcul, bojujeme kapkama Sab Simplex a rektální rourkou.....a já kojícíma čajema. Dnešní noc byla zas nanic a to jsem byla po té včerejší tak pozitivně naladěna!
20. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Michelle1: pomáhá ta rourka? Já se jí nějak vyhýbám.. četla jsem, že si na ni děti zvyknout a pak si bez ní není ani prdík :/
20. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

nepřibylo nám přes noc nějaké kuřátko :dizzy_face: ?
Naší Ellie se také ven nechce, asi ještě není pořádné jaro :wink: . Zřejmě čeká až bude opravdu krásně - potvůrka :angry:

U nás je nějak pod mrakem, asi dneska sluníčko nevykoukne :unamused:

Všem vám přeju hezký víkend :grinning:
20. bře 2010 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz
U nás včera klid,za to dnes od 5 veselo.Snažim se ho jakoby rolovat,abysme zmáčkli bříško a vyprděl se,ale to je na chvilinku a za chvíli na novo.Akorát nechápu že jeden den nic a druhej hrůza.Ještě že jsem včera zapadla brzo,ale stejně jsem grogy...
20. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
rourku nám Dr. řikal používat jen při nejhorším,potom to trvá mnohem dýl než se ty děti naučí sami tlačit.My to tak u prvního měli a to jsem ji používala fakt minimálně.
20. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky, prosím vas, stalo se někomu, že vam plodovka odtejkala postupně?
20. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
dadous: já měla ke konci velmi silný výtok, že jsem nevěděla chvilkama, jestli je to plodovka, ale nebyla.. U vyvolávaného porodu mi ji napíchli a hodně to teklo.. Pokud nevíš, určitě bych pro jistotu zašla k doktorovi .)
20. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Zuzzie: asi si ji přece jen pořídím, někdy je to vážně kritické. Začala špatně kakat, hodně papká a pak to v ní zůstává.
20. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
paj, ja pravě taky trpím cely těhu vytokama, ale rano na zachodě jsem cejtila že ze mě vteklo trochu vody, a ted zas ale jen takovej cákaneček, tak nevím jestli mam plašit, pže žadny bolení nemam :confused:
20. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
četla jsem, Dady, že nemusí být bolesti.. Ráda bych Ti poradila, ale sama nevím.. být na Tvém místě, zavolala bych do porodky, kam chodím na ozvy, co a jak..
20. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
a propo, já od včerejška začala trpět na hemoše :( to jsme s Neli dvojka.. Ona zaražené prdíky a zácpu a já bolení prcky..
20. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
pajcul,já ji mám taky koupenou pro jistotu :wink:
20. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj, konečně koník funguje :grinning: , nevim ale jestli je to změna k lepšímu, nějak se tu zatim neorientuju. včera jsme byli na kyčlích a je to ok. Tomášek už má svůj režim a docela ho má pěknej, jen večer je trošku problém ale zase v noci spí hezky takže celková spokojenost :grinning: .

nedočítam, jen jsme dočetla že Ani už má Lukáška u sebe, moc gratuluju a už se těšim na fotky :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Dobré dopoledne.
Tak u nás nic. Včerejší snažení nezabralo. Měla jsem sice kontrakce po 10 minutách a pěkně silné,ale po půlnoci to prešlo.
Vzbudila jsem se ve 3.45 a plakala a plakala. Bylo mi divně.Zabrala jsem až po 6hod.
Ráno mi odešla další hlenová zátka-já jsem snad slepice nebo co-vypadá to jak vaječný bílek.

Brouči a je toho i tolik. Mě odešla jedna ve čtvrtek a druhá teda dnes a trošku i s krví.
Dadous,plodovka může odtékat postupně.
20. bře 2010 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz
takže radši jet do porodky? :fearful:
20. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
dadous,zavolej tam a uvidíš,co ti řeknou. Pokud toho nebylo moc a teď už nic neodtéká,počkala bych. V knížce píšou,že pokud si dáš vložku a ta se ti moc promáčí,tak pak vyrazit.

Pajci,kup si v lékárně mastičku Faktu. Je výborná na ty hemouše. Chuďátko malé,nezávidím ti. Ale znám to moc dobře a asi mě to taky čeká :frowning2:
20. bře 2010 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
jo jo vložku jsem si vzala, ale při každym zvednutí ze židle cejtím jak ze mě teče, no počkam do oběda a pak kdyžtak vyrazíme :dizzy_face: díky
20. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
pajcul, rourka funguje a nedáváme ji pokaždé, prdí i bez ní :slight_smile:
Zuzzie, tak to jsme na tom stejně, včera krásně spinkala a dnes děs běs :unamused:
20. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Že by byly dnes nějaké erupce? Zítra začíná jaro,čas se mění až příští týden!
Dadouš,pokud to z tebe teče pořád,tak se hezky napapkej,ať máš sílu a vyražte. Držím palec :wink:
20. bře 2010 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: to si piš že si dam nejdřív oběd :grinning:
20. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
tak ty pratelné vložky do podprsenky mě zklamaly, jsou hned mokré a teče to pak spodem :unamused:
20. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Zdravím všechny maminy a těhulky,

ani nedočítám, nemám vůbec čas, v porodnici jsme byli dýl, jelikož malýmu zjistilli arytmii srdce, takže musel být pod dohledem a dělali mu jedno vyšetření za druhým. 7.3. v 01:30 mi rupla voda a 8.3. v 06:07 se malý narodil, bylo to dlouhý :frowning2: . Musím si najít doma systém, jak zvládat jeho potřeby a zároveň moje a pak se sem za vámi vrátím, mějte se krásně :slight_smile:
20. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky holky, tak koník konečně funguje.
My dneska měli noc docela v pohodě, přidala jsem malému do mlíčka 4 kapičky sab simplexu a zdá se, že zabral. ťuk ťuk
Jinak taky trpíme na bolení bříška, je mi ho vždycky tak líto,bobka...nejhorší je, že to mívá v noci nebo k ránu a já jsem úplně hotová, ale asi to taky znáte holky maminy :slight_smile:
Pajcul ty pecičky se dávají do mikrovlnky, na výkon 400W na 2 minuty. Taky už jsme ozkoušeli.
Niki, gratuluju k mimískovi :dizzy_face:
Jnvlk a je malý už v pohodě?
Dadous tak si nech chutnat k obídku, pak bych ale vyrazila k doktorce. Klidně to plodovka může být.
Holky co jste ještě vcelku, držím všem palečky ať už máte mimča taky co nejdřív u sebe :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: zdravím Vás
s těmi prdíky my dáváme kapičky vždy na noc a prdíky máme jen trochu, tak snad nám to bude zabírat dlouhou dobu. Slyšela jsem že si na to mimčo zvykne :frowning2: a pak to tak dobře nepůsobí

kdy jste poprvé vyráželi s mimčem někam dál ven? jako na návštěvu nebo tak??
20. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.