• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj, tak pořád nic. Dori, taky jsi vcelku, nebo ty už plníš víkendový plán?

Teď někdy odpoledne má přijít astronomické jaro, ale u nás je tedy pod mrakem. Tak se prckovi asi nechce....

Zkouším přidat fotky, které holky včera přinesly ze školky a školy, byl u nich fotograf, tak snad budu tak šikovná jako michelle :sweat_smile:

Ctrl mi sice nefunguje, ale snad to v mém příspěvku bude.....
20. bře 2010 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz
Luci,neplním. Budu tam mít mimi až do dubna. Jsem se už rozhodla :angry:
Holky jsou jak modelky. Super.
U nás se trochu zatáhlo,ale na procházku půjdem.
20. bře 2010 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz
doorka: moc díky za tip na masttičku, hned v pondělí pro ni naběhnu (přítel má pracovní víkend - kuchař, takže mi nemá teď kdo pohlídat malou)

zabka_l.: Tobě zase díky za tu proceduru s těma peckama

ještě, že vás holky mám :* ještě jsem se tu ptala, jestli koupete každý den - vím, že se to nedoporučuje, ale slyšela jsem i protichůdné názory.. Já tedy koupu každý třetí den a ručně umývám každý večer..

Ofi, nám pediatr v porodce řekl, že by vyrazil až za 14 dní a to jen objel dům.. nemám ještě domakočár - přítel ho nestihl u maminy vyzvednout, poběží tam v pondělí. Dám ji na chvilku na balkon a v út objedu tady blok.. o víkendu se víc vyřádíme, už se nemůůžu dočkat :slight_smile:
20. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jee Luci,fotky jsou moc krásný.Holkám to tam moc sluší,mladší ti je neuvěřitelně podobná.
Já si teď dala hodku a půl s Adámkem a už budu i snad trochu příjemnější :wink: Umyla hlavu a vytrhala obočí a hned se cejtim trochu líp.Byla jsem jak šmudla :slight_smile:
u nás teda pořád pod mrakem,na astronomický jaro to nevypadá...
Doori,mimís tě teda napíná,to bude určitě holčička a čančá se tam :sweat_smile:
20. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Nám řek Dr,že máme vyrazit kdykoliv,takže my už razíme po procházkách.Na návštevy teda nee,to max přijde někdo k nám a upozorňuju předem jestli jsou zdraví.
My koupeme každej den ale jen ve vodě,ted vlastně s olejem,kterej nám předepsal Dr.,protože se malej celej sloupal.
Žabi,ten sudocrem se mi celkem osvědčil,už máme opruzeniny pryč,tak sdělám rybilku a pak si ho asi koupim.Co ty?Kolik stojí?
20. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Jsou vaše miminka na vás podobná? U nás nejprve vypadala na "cizí" :slight_smile:, ale už se rýsuje do přítele..
20. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Lucis, jsi stejně dobrá jako já :grinning: Moc pěkné fotečky!
Ty pecky dávám i na plný výkon 800W na půl minuty. Se mi to nechtělo furt štelovat :slight_smile:
My koupem každý večer, bo je malá často zpocená a poblitá. Ale jen čistou vodou. A s kočárem v takových teplotách pajcul klidně vyraž! Nedoporučuje se jen za mrazu.
Tady taky pod mrakem a fučí, navíc nám usnul tatínek, tak nevím, jestli vyrazíme
20. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
S tím koupáním mě moc zatím netěšíte :slight_smile:) po akci jsme zapocené obě - ale stejně jak bude o něco větší, neubrání se tomu, i když zatím vodu vyloženě nesnáší.. Michelle, jen mít ten kočárek doma, znáš chlapy.. sice měl soustu běhaček, první týden dvči, kdy jsem nedobrovolně byla déle v porodce proslavil (tedy - prochlastal :slight_smile:) a ten druhý naklusával po pochůzkách a pospával. Málem jsem padla, když první dny řekl, že máme zlaté dítě - byla tu dva dny mamina, takže v noci chrněl v obýváku bez rušení. Po odjezdu však změnil názor, chichi, hlavě když mu malá přes tři hodny ne a ne po půlnoc usnout.. Ale v pondělí, jak mu začně volno, si na to došlápnu. Doma je to těžké - když jsme tu celé dny jen sami dvě. Ona toho moc nepokecá, jen pobrekává apo té 22, co mi příjde Pája domů, jsem v peřinách naprosto vysílená.
20. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my taky stále 2v1 tudíž stále kindervajíčko na nožičkách, dori neboj já tu s tebou asi do dubna zůstanu :grinning:
Luci jak oslava, terpve půjdete nebo už máte po?
Mooc hezký fotečky máte :wink: My návštěvujem, tak su tu jen na skok.

Pěknou sobotěnku :grinning:
20. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Pajcul,to si dobrá :grinning: já padám v půl 9 hned po dětech :grinning:
20. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
U nás je to s prdíkama jak kdy, zrovna dnes spí snad kromě 10 minut co plakal celý den. Nakrmím nechám odříhnout a spí až do dalšího kojení. Ale včera to bylo od odpoledne divoké, vykakal se až v 9 hodin a byl klid.

Lucis, ty si asi počkáš na termín :grinning:
20. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Lucis, jak jsi psala, že ted ti jeden den připadne jako týden, tož už to mám taky tak, fakt nekonečné, už ani nevím co si vymyslet za zábavu :grinning: , malá vyrazila s babí ven, tak nemám ani rozptýlení :sweat_smile:
20. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Zuzzie: já mám dítko jen jedno a když zalomí, tak se taky často natáhnu, i když kvůli tomu bolení toho nenaspí.. stíháš uklízet? Já na to ještě nenaběhla, uklízí ve volnu přítel.. ale doba hájení mi končí, měla bych to nějak vychytat.. :slight_smile:
20. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Snažim se něco pouklízet,ale u nás to je během 5ti minut ve stejnym stavu,takže to tu stejně vypadá jak v tanku :grinning: ale do toho ještě denodenně vařim a dneska jsem stihla i vyžehlit :slight_smile: včera mě zrovna doma nakrkli.Pánum odpadne všude všechno od ruky,jenže teď nemám čas,abych tu po nich chodila a uklizela,tak asi budu uklízení bojkotovat. :wink:
nemáte někdo zkušenosti s těma homeopatikama proti prdíkům ?je to v ty kolice COLOCYNTHIS

http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/homeopatika-v-pediatrii.html
20. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Teda,ty vaše děti tak trpí na ty prdíky. Je to asi hrůza,když nemůžete nijak moc pomoct.
pajcul,Nelinka je krasavička :wink:
zuzzie, s hlmeo ti neporadím. Tomu já vůbec nerozumím. Na to je tu machr Anička
20. bře 2010 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz
A co Dadous? Nikomu se asi neozvala,jak dopadla,co? Myslím ani nemá na nikoho číslo.
20. bře 2010 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
doorka tak mě teda překvapilo, kolik toho hlenu bylo. Teď je průhledný a trochu bílých hlenů. Trochu jsem se bála, aby s tím neodcházela i plodovka. Docela jsem byla naštvaná, když se mi zatím porod nerozjel.
Včera se mnou byla na monitoru holka, které nic nebylo a ani neměla stahy a už rodí a já stále nic a to jsem měla na monitorech pravidelné 10min stahy. Ach jo. Chtěla jsem rybičku, ale to už nestihneme, takže smůla. Budeme mít beránka
20. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
myslím, že Dadouš si tam nechali, protože podle toho, co psala to byla plodovka. No uvidíme
20. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Jsem dnes zaznamenala úsměv
20. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
jsem si chytře dala pizzu a teď mi došlo,že to těsto asi nebude pravý ořechový,co?No už je pozdě,takže zejtra máme opět veselo... :angry:
20. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
to je žůžo :slight_smile: na to se taky moc těšim.Celkem brzo ve 3 týdnech...
20. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Brouci i já jsem nazlobená. Taky jsem moc chtěla rybu. No ale co naděláme,že? Tvrdohlavé je to už v břuchu!!!
kacko,ten úsměv je bomba. :slight_smile: Super fotka.
20. bře 2010 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Kacko Anička je krásný usměváček :slight_smile:
My byli na prochajdě, trochu jsme ji protáhli na 3 hoďky- potkali jsme známí,tak jsem se bála, že se Toník vzbudí a bude chtít jíst, ale naštěstí to vydržel až domů.
Zuzzie ten sudokrém používáme týden a nelepší se mu ty opruzeninky. Má tam takový červený pupínky a přijde mi, že se spíš množej, ani ta fialová vodička nepomahá. Dneska jsem koupila rybilku, tak zkusím tu. Jinak už nevím, co na to dát. Vždycky otřu vlhčeným ubrouskem sensitive, potom omyju zadeček vodou, otřu,napatlám fialovou vodičku a přes to mastičku. V pondělí to zkonzultuju s doktorkou, ta nám poradila to takhle dělat, ale zatím je to bez efektu :frowning2: Jo a sudokrém stojí kolem 200Kč.
Pajcul já koupu obden. Jeden den jen omyju žínkou a namažu olejíčkem a druhý den okoupu. Procházky bych být tebou neodkládala, je venku krásně :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
zabko a nezkoušela js na to i to mateřské mléko? Jak tu někdo psal?
20. bře 2010 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
Dori nezkoušela,na to jsem úplně zapomněla, ale zkusím. Po kojení zkusím nějaké mlíčko odkapat, jestli zbyde :slight_smile: .
20. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Já bych doma vynechala ty ubrousky a myla jen vodou.nebo se ti může oprudit i po plínkách nebo ubrouskách...
20. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
třeba aspon na nějakou chvíli bych je vytříbila.
jakel,hod sem ten seznam z porodky co se může a nesmí jíst,já v tom pořád nějak tápu
20. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
zabko a jaký používáš plínky? Vím, že malej od bráchy nesnášel Pampersky a opruzoval se po nich, vyměnili je pak za Huggies a hled byl o.k.
20. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
kackap krásný úsměv :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
jakel: srandičky, srandičky, ale taky mám ten pocit....
taky jsem chtěla rybičku, ale už jsme v beranovi, tak s tím už těžko něco udělám... :grinning:

kackap, michelle: holky jsou čačí :wink:

oslava super, přišli jsme od našich kolem půl osmé... děcka byla rozdivočená až hrůza, všechna čtyři a nejvíc je rozblbnul bratranec, vždycky vymyslí nějaké ptákoviny a pak je to u našich, jak když spadne bomba. :grinning:

jinak, oslava se po šílené žranici (sorry za ten výraz :zipper_mouth: ) zvrhla v sázkovou kancelář, kdy se házely na stůl peníze a do kalendáře zapisovaly tipy, kdy se jako okotím. šla jsem do kolen, chlopovi jsme zakázala soutěžit o vlastní dítě, stejně taky hodil tip. takže půl famílie radí, ať už tlačím, půl ať ještě čekám, protože se našli i takoví šílenci, kteří by mě nechali čekat až do pátku, mě z toho asi picne.
nebylo jim ani líto peněz a volali sestřence do Španělska, ať si taky vsadí. a ona prý, co je za výhru a kdo to shrábne. tak bylo hromadně oznámeno, že to všichni společně prochlastají :grinning: kromě mě samozřejmě :grinning:

doma jsem si dala vanu a oholila podvozek, párkrát jsem se řízla (asi už tupá žiletka, musím vyměnit), abych byla ready, kdyby náhodou a v zrcátku jsem se šokovaně koukla na svůj nateklý spodek. měly jste ji taky tak šíleně nafouklou a tmavou? sorry za tak intimní otázku, ale ti dr. fakt musí snášet pohledy :unamused: :confounded:
20. bře 2010 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.