• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ahoj holky, snažila jsem se dočíst alespoň pár stránek, ale stejně jsem si neudělala obrázek o tom kdo stihl porodit?...já mám termín v úterý včera mně bylo jaksi nedobře během 2hodin jsem byla asi 5x čurat břicho mě bolelo záda jakbysmet, al eřekla jsem si , že to zaspím a povedlo se :grinning: jo a holčinky, které už to máte za sebou jaký časový úsek jste měly mezi "odchodem hlenové zátky" a kontrakcema? u 1. porodu jsem to nějak masivně nezaznamenala...taky mi dělali Hamiltona takže těžko říct jestli to byla jen reakce na něj.....ach jo..začínám z toho mít děsnej strach :frowning2:
20. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
Luci,taky ji mám nafouklou. A nehezkou :grinning:
Právě mi odtekla trocha plodovky a pak taky zase ten bílek-zátka.
Takže manža jel zavézt psíka k našim,já se nachystám a uvidíme :wink:
Huráááá. Konečně. I když to bolí jak sviňa.
20. bře 2010 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz
maky,mě jedna odešla ve čtvrtek,další kus dnes ráno a další teď před 10 min. Velké kontrakce začali tak před hodinou,jinak menší mám už dlouho,ale to byli spíš poslíčci.
20. bře 2010 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Lucisa s podvozkem mám podobným zážitky :sweat_smile: :grinning: hlavně ten rozdíl před 1. porodem a teď..jak by to byl někdo jiný :frowning2:
20. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Tak paaaaaaaaa a myslete na mě. :pensive:
20. bře 2010 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
Prosím
20. bře 2010 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jůů Dori, žeby už, tak se drž a pak dej vědět :wink:
Já mám taky sematamo párkrát za den jakoby cvrklé v kalhotkách - tož nevím estli je to hlenovka nebo plodovka :sweat_smile:
Makytko, taky du rodit podruhé a mám snad větší strach než poprvé, furt se hlídám a čekám a ono nic.

Jinak na bolesti břicha a zad mi pomáhá břišní dýchání, tak většinou poslíčky rozeženu :sweat_smile:

Luci, to jste teda měli bujarou oslavu. Hi a na kdy vsadil manžel?

Du nakutě, zítra nám začínají beránci rohatí a jaro, tak třebas to už začne aj nám holky, brou
20. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
mkytko, porodiliy: jnvlk Ládíka, nikitka Radimka, zuzule Honzíka... to se objevilo po dvou dnech, kdy nešel koník, jen jnvl odrodila dřív, ale nestíhala.

tak mi zátka ani plodivka neodešla a neodtekla, ale taky se celý den cítím tak nějak napnutě. a teď po té vaně takový zvláštní tlak na spodek, jakoby mi měl prasknout močák a začíná mi vystřelovat bolest do zad, tak jsem zvědavá, co z toho bude.....

doori, kdyby náhodou... tak držím pěstičky, ať je to rychlé a máš mrňouska brzy u sebe, a když tak prosím holčičku, ti chlapečci tady to ženské pokolení pěkně válcují :wink:
20. bře 2010 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz
ty brďo Doorka tak hodně štěstí o víkendu to bude určitě v porodnici ve větší pohodě..tak držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..mně to začalo taky ve čtvrtek ráno..ve středu mě doktorka trošku drsnějc vyšetřila, ale jako Hamilton to zase nebylo i když kdo ví :confounded: tak nevím , co mám čekat ?
20. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
cori, tatínek si vsadil na zítřek, tuším kolem 13 hodin..... :grinning:
na zítřek jsou 3 tipy, většinou odpoledne, v pondělí dva, nejvíc v úterý, kdy mám oficiální termín, tam je asi 5-6 tipů, z toho 3 kolem 10 hod. dopo, a pak do konce týdne tak po dvou, třech denně.... v pátek to končí mým bratrancem a tříletým synovcem. jeden synovec řekl, že v pondělí jak půjdu do školky, druhý boban, že prý jak bude školka končit. švagrovka jim dávala na výběr, v pondělí prý, jak budou ve školce papat oběd a v pátek večer, jak půjdou spinkat.
doufám, že v pátek ten tip nevyjde.....
20. bře 2010 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz
Ale ještě můžu cítit tlaky z toho dlabance, celé odpoledne jsem futrovala do zásoby, až pak budu po klystýru hladovět :grinning:
20. bře 2010 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz
díky holky za info :slight_smile: jinak je to fakt jsem z toho vyšašená taky se bojím víc než poprvé to jsme si ještě s manželem zlehka "zalaškovali" teď se fakt děsím cokoli zkoušet starost o to co bude s malou (prvorozenou) jak se dopravím do Brna kdo tam bude z doktorů (aby mi taky předělal(a) to nezdařený šití z minulého porodu) no a hlavně abychom to obě přežily v co nejlepším stavu :wink: no nic dokouknu missky a na kutě i když břicho už se zase ozývá........
20. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
jo a to jsem vám ještě neřekla, že jsme ještě neodklepli jméno :grinning: to bude dobrej chaos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
makyt, tak to dopíšeš mezi kontrakcemi na sále :wink:

já si jdu také už lehnout, ten tlak na spodek je takový zvláštní, tak ať se natáhnu....

zítra pa!!!!!!!!!!!!!!!
20. bře 2010 ve 22:28  •  3 děti  • Odpověz
no to nevím nejlépe kdyby si malá to jméno rozhodla sama..alespoň by mi to jednou nemohla vyčíst :pensive: tak kočenky dobrou noc apřeji vám hodně trpělivosti a odvahy :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
doorky tak možná budeme mít stejné datum narození kuřátka :o)))
hlenová zátka mi odešla první v pátek večer, pak v sobotu ránoˇ, apk pár hlenů v průběhu soboty a teď zase jedna větší dávka. Do toho mi začali kontrakce a to hned po 6 min, takže uvidíme, chci zůstat co nejdéle doma
21. bře 2010 ve 04:17  • Odpověz
dám si vanu, pak se uvidí, ještě radši ani nebudím manžela, ať si trochu odpočne, asi bude mít dlouhý den. Měla jsem jít dnes na monitor, toho se už asi nedočkám. Někomu se ozvu, pokud porodím a nebude to planý poplach :o)))
21. bře 2010 ve 04:28  • Odpověz
holky jedu, papa
21. bře 2010 v 05:39  • Odpověz
holky jedu, papa
21. bře 2010 v 05:39  • Odpověz
že by se konečně rozjela další vlna porodů? Hodně štěstí děvčata!
Tu 3 hod procházku fakt závidím, u nás tak 1,5 hod a už tam pak sebou mele. Včera jsem konečně aspoň na procházce fotila. A oslavili jsme první měsíc, toto letí!
21. bře 2010 v 06:17  • Odpověz
Holky moc držím palečky, Dori a Broučku :slight_smile:
21. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko, kuřátka,
tak mám dojem, že já už jsem poslední... Holky, já už chci jet taky. Záda mě bolí, něco ze mě teče, al ena plodivku to vypadá dost málo, tak z toho těžko něco bude. Přitom se venku probouzí krásný jarní den..... A navíc je neděle!!!!

Asi uděláme nějakou prochajdu, jestli se taky nerozrodíme.....
21. bře 2010 v 07:51  •  3 děti  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
aktualni seznam zbytkovek :grinning: dovolila jsem si vymazat marfinku (nebyla tu hooodne dlouho) a Ani, Dorku a Brouci, ty uz jsou v porodnici :grinning: ehm, petulkad sem jeste chodi?

Petulkad (11.3)
Martinka2000 (19.3)
Cori (23.3)
Makytka (23.3)
Lucisa (23.3)
Janule11 (1.4)
21. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
jeste aktualni foto nasich "mimin" :grinning:
21. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
No tak díky, maji, jsem fakt skoro poslední.. A to si už druhý víkend plánuju porod.... :unamused:
I to sluníčko, které ještě před půlhoďkou svítilo, někam zalezlo.. Ach jo, taťku už zítra posílám na cesty, prcek má smůlu, taťka s ním u porodu nebude, když nevykoukne ještě dnes....

Zkusím ještě trochu pohopsat na balonu, jestli ty "bolesti" v zádech a spodku něco znamenají... A to mi gyndr. ve čtvrtek tvrdila, že do neděle určo porodím....
21. bře 2010 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz
maji, maji, ty mě zlobíš, já už tady chci taky vystavovat svoje mimi :astonished: :wink:
21. bře 2010 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz
Do prčic,všechno zaspim :wink: už se vám to krátí,holčinky :slight_smile:
21. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Holky, gratuluji :*

my trpíme, malá už přes 24 hod nekakala a jen se kroutí.. :.( v pondělí naběhneme na tu rourku..
21. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahojík, holky Doori , Broucí, šup šup už máte kuřátka?
Pajcul my už mělir rourku 2x, a švagrovka jí dávala malému skoro každý den jak trpěl na prdíky a ve třech měsícich jen co začal kopat nožkama to vše přešlo, bez rourky a bez baby calmu a je to štastné mímo a následky to nezanechalo, moje mamka mi taky říkala že jsem na to trpěla tak jsem tam tu trubku měla pořád, jelikož dřív ani ty kapky nebyly. A myslím že mám kakák v poiřádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dr mi taky říkala že se mímo nemusí až týden vysrandit, takže tak, My berem ten Lefax před každým kojením a máme 3 stolice denně a při přebalování jí zasvičím s nožkama a občas si prdne.
jé už se mi probudila tak letím
21. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Aleninko, zkusím si ho pořídit, kolik toho dáváte?
21. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
ještě jsem četla o BabyCalm, ale ten je až od měsíce :( a dává se naředěný pokaždé..
21. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.