• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
kde jste kdo? :sweat_smile: :confused:
holky, me boli celej clovek, au au au :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
pajcul tak my taky dáváme baby calm a už ho dostával v nemocnici když mu bylo 14 dní a když ho teda dávam do každého mlíka tak už na prdíky vůbec netrpí. zkus je, je to přírodní takže se může i dlouhodobě a zabrali hned další den :wink:

Maji koukala jsem že malá je skoro stejně vlasatá jako ten náš :grinning:
21. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Markétko, kolik kapek dáváš? a díky za radu :*
21. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Hlavně to naře´d :slight_smile: , dávam do každého krmení těch 10 kapek a fakt pohoda, už je dávam cca 3 tt, měli jsme i sab simplex ale tyhle jsou lepší a hned další den už byl klid a od tý doby o bříšku ani neví :wink: . Oni na všech píšou od měsíce ale klidně je dávají i v nemocnici takže tohohle bych se nebála, furt lepší než rourka, tu jsem nedávala ani Vikínovi, ěmla jsem docela strach aby si na to nezvyknul :unamused: . Tak je zkus a uvidíš, pak jsou ještě ty probiotický kapky ale ty stojí 600 :unamused: , tak jsem ráda že pomohli tyhle :wink: . Tomík je i dst velkej takže už hodně kope nohama :wink:
21. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Holky, zprávička od doorky:

Tak jsem od 04.55 na světě. Vážím 3550 g a měřím 53 cm. Máte poslední šanci si tipnout, jestli mám pytlík nebo pipinku. Zdraví Vás Vašík. mamka Doorka je v pořádku.

Velikánská gratulace, doori...........
21. bře 2010 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz
LUcis tak koukám, že tu strašíš ještě taky :grinning: , hele a ne že mě tu necháš samotnou :sweat_smile:
Dorka mi taky psala, takže i tady velká gratulace, jen mě varovala, že porodka je u nás plná, takže asi jaro a teplo zabralo na spoustu mimin, jen na toho našeho už teda jisto jistě beránka neee :grinning:

broučku at ti to dobře dopadne :wink:
21. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
cori, fakt doslova straším, protože už jsem doma protivná. zrovna jsem si chlopkovi stěžovala, že holky už řeší procházky a kapičky a rourky na prdíky a ublinkávání a já neřeším ještě ani plodovku nebo zátku :frowning2:

manža už prcka nepřemlouvá, ale přímo diplomaticky vyhrožuje a vyhazuje z břucha a stejně nic, beránek tvrdohlavý :grinning:

jo a doori mi ještě napsala, že porod byl tedy fakt porod a nastřihnutá že nebyla, ale vevnitř je tak zašitá, že prý má další dírku, tak jsem se zasmála, že to bere s humorem :grinning: snad se nebude zlobit, že jsem to napsala, ale fakt mě pobavila.......
21. bře 2010 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz
taky už tiše závidím řešení prdíků a jiných starostí a radostí :grinning: a hlavně taky začínám být víc nervoznější, chjooo Jestli mě nechají přenášet 10 dní, tak se snad picnu :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
No tak o tom jsme se taky bavili. Manža se mě ptal, jestli vyvolávají až při přenášení nebo v den termínu. Tak jsem mu řekla, že si myslím, že nechávají přenášet tak 10 dní a pak vyvolávají, aby se to stihlo odrodit do 14 dní po termínu, což se bere ještě jako normální porod v termínu. Tak jsem z toho taky přešlá, gyndr. mi říkala (kromě toho, že porodím do neděle, jen neřekla do jaké a já myslela tuhle :unamused: ), že na Velikonoce už jsem doma i s prďouskem. tak jsem zvědavá.
21. bře 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz
No já to vidím, že malého dostanu jako dárek k narozeninám (mám je za týden v sobotu), co víc si člověk může přát, ale klidně může přijít i dříve :grinning:
Právě kamarádkám co nakonec vyvolávali, tak většinou skončily na císaři - že byli prckové už mooc velcí, chjoo hezké vyhlídky.
Luci no jo - není neděle jako neděle, ale třeba to dneska ještě stihnete :wink:
21. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
cori, nějak tomu přestávám věřit, protože ráno mi je vždyky tak blbě, že už to raději ani neříkám, protože taťka to jen komentuje slovy: to už tu bylo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak se mi udělá líp.

Holky nám zdrhly už před obědem k babi a dědovi, prý tam budou i odpočívat, tak se jdu natáhnout do vany, jestli z toho něco nebude....

jako dáreček bys to měla super, jen to čekání... Známý má taky v sobotu narozky a jeho manželka navíc svátek, tak už jsem taky slyšela návrhy, že to máme sfouknout najednou, ale ještě týden se mi čekat nechce.

A o velikosti mimča si takly myslím, že bude větší. První Noemka se narodila den po termínu a měla 3,95 kg a porod byl teda síla. Druhá Nathy přišla na svět o 5 dnů dřív a měla jen 3,3 kg, což bych brala, to bylo mimčo tak akorát. Nomula byla pěkný macík, vel. 62 jsme měli asi jen 10 dnů, pak v tom byla jak špekáček :grinning:

Tak se zkus taky rozsypat, já jdu prubnout tu vanu, jestli z toho něco bude....... A pak se asi projdeme s holkama po velikonočních trzích....
21. bře 2010 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz
Pajcul, švagryna taky dávala malýmu ten baby calm od 14 dní, a měla klid. Ten lefax stojí cca 110 kč a dr mi ho předepsala tak jsem platila 60 Kč a dávám jí ho před každým kojením na lžičku jeden střík, ona je u toho taková pumpička. Ale třeba švagryni ten lefax nezabral, chce to vyzkoušet , ale taky mám mezi kámoškama zkušenosti že nejvíc pomáhá ten baby calm, já už ho mám taky koupenej, ale tuk tuk, bříško máme měkký takže unás se na prdíky nehraje, ale proč řveme to nevíme. Dneska mě aspoň nechala udělat oběd, i když je pravda, že je taky drahouš doma, tak jde hned všechno líp.

Dooooooooooooori velká gratulace , zase kluk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , teda my budem mít ženichů.
Taky už musím stáhnout fotečky a dát je sem, tak snad v týdnu bude čas.
Zatím hezký zbytek neděle kuřátka

Luci, tak řekni dr ať tě na kontrole taky nějak prohrábne, polochtá to děložní hrdlo, u mě to naštěstí zabralo hned ten den,
Broučku stále držím pěstičky........................
Holky držte se.........
21. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Doorce obrovitááánská gratulace k Vašíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anička začala pěkně blinkat všechno co jsem nakojila,takže jsem si skočila do lékárny pro Nutriton a jsem zvědavá jestli to zabere :confused:
21. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Dorince gratuluju, moc a moc. :grinning:
Lucis, ty jsi nezmar. Máš výdrž. :grinning:
21. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Kačko, na to se dává něco na zahuštění a koj ať má hlavu pěkně vysoko. Malý Matyáš měl tady ten reflux a to bylo věčné převlékání a mléko z něho teklo všemi směry. To mléko musí být zahuštěné, nevím jaké jsou to teď značky. Nejlíp se poradit v lékárně.
21. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Aleninininko: ještě zítra pro jistotu zavolám doktroce, jak dlouho to může užívat. Dnes ji uspalo až kolébání v autosedačce a to se mi tu ještě ve spánku kroutí.. Mamina mi furt vnucuje čaj, ale nalévat jii nechci, měěla by bugr v krmení. kdyby měla žízen, tak snad tak moc nečurá nebo jo..? :-/
21. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Tak holky šikulky gratulace k miminkům :slight_smile: ..my zase nic :frowning2: vždycky večer se toho děsím a přes den vymýšlím blbiny například teď jsem malé ořezala všechny pastelky- určo by děsně trpěla s tupejma až budu v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: vůbec se mi na to nechce myslet..asi to blokuju...a nohy křížem..aby to nakonec nebylo jak s Mariankou měla být 1.9. a narodila se s velkou slávou 8.9...Zatím si u nás alespoň zvykne hafánek - už skoro nebrečí teď s ním šli ven aby ho pořádně utahali....aby pak spal jak Baryn :grinning: ať tu pak nelítám mezi štěnětem, miminem a batoletem :unamused:
21. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
lucis :grinning: tak kdo z nás dřív?
21. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
já to teda asi nezvládnu vám dát vědět....nejdřív až se vrátím z porodnice....
21. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Přidala jsem pár fotek malého. :slight_smile:
21. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
DADOUS UŽ TO MÁ TAKY ZA SEBOU!!!! A JE TO OPRAVDU HOLČIČKA.
NIKOLKA MĚŘÍ 47 CM A VÁŽÍ 2910 G. NA SVĚT VYKOUKLA V 10 HODIN 11 MINUT.
HURÁÁÁÁÁ, JUCHŮŮŮŮŮŮ!!!!
21. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Já nevím o koho jde, jsem nějak mimo.
21. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Zdravím všechny a gratuluju k novým miminům.
Kubula mi dává docela zabrat, dost nás trápí bříško :frowning2:
21. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
tak jsem se zorientovala v nové verzi koníka a přidala aktuální fotky dcery a psa :wink:
21. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
nevím kdo je Dadous, ale gratuluju :grinning: je to v každém případě skvělá zpráva :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Ona ku Vám chodila málo,ale včera písala do tejto témy.
21. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Jakelin ten nutriton je právě vláknina ze svatojánského chleba a přidává se to do mateřského mlíčka :wink:
21. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
dadous se tady včera informovala, měla nějaké pochybnosti tuším ohledně plodovky...

jakel, i ty už si ze mě děláš srandu? a hele, máš v pase pořád, že jsi těhulka hihi :grinning: mmch, Eliášek je úžasný a s tím břichem mě neštvi, ju?

makyt, já mám dojem, že budu s panděrem strašit do velikonoc, asi vyhraješ.....

jdeme na ty trhy, pa večer....
21. bře 2010 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz
LUcis :grinning: aby to z nás nemuseli vyhnat pomlázkou :angry: no u nás je jediný důvod , že je to teda holka a strojí se...ab yse nakonec narodila úplně hambatá :dizzy_face: no však uvidíme..k nám jde právě návštěva tchýně, tchán, jedna švagrová se švagrem , co taky čekají ale až v červenci a ještě s sebou vzali kočár s miminem od další švagrové.......(švagrovky mám 4 :grinning: jen tak mimichodem )tak čekám ,že mě budou přemlouvat, abych už teda jako porodila..........zatím Pa pá
21. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Já už si to měním asi potřetí a zase jsem tam měla, že čekám. Jsem asi pitomá. Snad už to bude dobré. :slight_smile:
Luci pak napiš jaké byly trhy, já se tam hned tak nedostanu. Vloni jsem se tam o velikonocích s prominutím úplně ožrala nějakým punčem a musela jsem zavolat manželovi ať nás rozveze po Opavě. Nemohla jsem jet autobusem, to by byla ostuda. Moje kolegyně dopadla ještě hůr, ta ani nepřišla do práce a musela jsem za ni dělat celý den až do 18 hodin :frowning2:
21. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.