• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Nějak divně se mi seřadili kluci podle datumu narození. Koník se na mě vyřádil :grinning:

Víte někdo jak Anička, co malý atd. Přišla jenom sms, že je na světě a víc nic nevím.
21. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
Ahoj, jenom nakukuji ještě z porodnice. Vyžíráme si to doteď. Malý je krásný, narodil se 16.3. ve 14.25hod po akutním císaři, měli jsme to oba s chlupem. První tři dny si nepamatuji, problémy po narkóze, nemůžu jíst a pít, takže do včerejška jsem byla na kapačkách. Zvládla jsem první noc bez něčeho na bolest, ale dvakrát jsem se málem doplazila pro něco, ale vydržela jsem. Teď oba zápasíme s jídlem, já nemůžu a jemu nemám co. Ještě mám dotaz, vím, že jste to řešili, ale jaké máte odsávačky budeme muset pořídit. Takže ve zkratce o nás a dám zase vědět, ale fakt nedočítám
21. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Aronku: vítej, už se na Tebe těšíme. Já mám mechanickou od Aventu..a spokojenost, ovšem už nemám co odsávat :( takže těch 1500,- bylo jen na dva týdny..
21. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
ahoj holky, tak mi Emča odjela na tři dny k babičce.... to je taková pohoda jenom s jedním :slight_smile: . Zlatej malej ležáček co neodmlouvá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
gratuluju k novým miminkům
aronku: když j sem s malým byla tři týdny na neonatologii, používali jsme tam elektrickou dvoufázovou medelu http://www.medela.cz/produkty/mini-electric.php a s tou se odsávalo fakt hezky... jestli to budeš mít na delší dobu, tak je lepší asi elektrická, aby sis neoddělala ruce...tahle to podojí za tebe:slight_smile:
21. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Tak Brouček už to má taky za sebou.

Krásný den, jmenuji se Veronika a na svět jsem vykoukla dnes ve 12,25, vážím 3,66kg,a měřím 51 cm. Mama i já jsme v pořádku. Pozdravuj tety koníkovky.
Popřála jsem jí za všechny.

Aronku moc gratuluju k Honzíkovi :dizzy_face:
21. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky!

Koukám, že přibyli nový miminka. Tak moc gratuluju. :sweat_smile:

Kalo, viď, to je pohodička s malým miminkem. My jsme taky udali Kačenku z pátku na sobotu k prarodičům, tak jsme měli celkem pohodu. Včera jsme se pustili do mytí oken, tak máme celý barák hotový. A já mám od oken zas na půl roku pokoj. :sweat_smile: S miminkem se toho dá stihnout celkem dost. Pokud teda netrpí na prdíky jako ta naše beruška. Ale když si brečení odbude, tak pak zas hezky spinká a člověk se může vrhnout do úklidu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak u nás teď začal pěkný poryv větru a vypadá to na pořádný slejvák. :confused:
21. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Aronku, hlavně že jste oba ok. Tomík to měl taky jen tak tak :unamused: , ale hlavně že jste ok a uvidíš jak a co budeš mít s mlíčkem. já jí nekupovala, nakonec jsem stejně neměla co odsávat. Být tebou tak počkej a kdyžtak jí kup až půjdete domů. Třeba se normálně mlíko rozjede samo, ji nak bych osobně šla do elektrický od medely :wink:
21. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Tak než jsem napsala jednu odpověd tak koukam že je další mimčo na světě. Konečně taky nějaká holčička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
21. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Aronku, já mám ještě po Kačence tuhle odsávačku
http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/medela-mini-electric-elektricka-odsavacka/

U Zuzanky jsem ji zatím nepoužila, ale při Kačence jsem s ní byla spokojená.
21. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
clovek si na chvili odskoci a zrovna se tu rodi jak o zivot...tak vsem novopecenym maminkam velka gratulace :dizzy_face:
21. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Tak další velká gratulace brouči k Verunce, vidím, že babičky malou dobře přemluvily, aby ještě počkala a byla nedělňátko....

jakel: to řazení dětí podle věku nemáš tak divně jen ty, všimla jem si toho u více uživatelek MK. jinak, dnes ty trhy stály za prd, víc než půlka stánků zavřená, i když mají mít i v neděli otevřeno, asi nevěřili lidem, počasí nebo kšeftům, ale stánky s jídlem a pitím (punčem) otevřené byly, ale ty se zase netýkaly mě.
a moje teta se sestřenkou taky loni ochutnávaly tak mohutně, že pak měly problém trefit domů, jak byly rozjuchané, tak kdo ví, co tam loni míchali :grinning:

Aronku, aspoň že teď už jste ok, držte se!!!!
21. bře 2010 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz
gatuliji k novému miminku a děkuji za odkazy, jdu na to juknout
21. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Gratulace k novým kuřátkům.
Lucis, tak držím palce ať je do ještě dnes. :grinning: :grinning: Jak jsi polítala trhy, tak to musí už přijít. :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Gratulace k novým kuřátkům.
Lucis, tak držím palce ať je do ještě dnes. :grinning: :grinning: Jak jsi polítala trhy, tak to musí už přijít. :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Gratuluji všem k novým mimískům :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!
Super, že přibyla zase nějaká princeznička :wink: , ta převaha klučinů už je pěkně veliká :confused: .
Já snad už taky v nejbližší době jednu přidám do počtu :wink: :grinning:
21. bře 2010 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
janule, prosím, aspoň ty na mě počkej, když už ostatní odrodily, ať tu fakt nejsem poslední...... :confounded:

jakel, ani trhy nepomohly, já fakt nechápu, na co to naše mrně čeká.....
21. bře 2010 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz
vítejte na světě nová kuřátka :dizzy_face: ..tady pořád nic :unamused: jediná novinka, že mám zánět nosohltanu jak hrom 2dny jsem se snažila to rozchodit, ale dnes už z toho rýma jako prase..a ještě mě za to chlap nadal..přitom jsem lítala jen v triku ven krmit JEHO štěně!!!! teď ještě tak , aby to chytila malá a pak jsem začala rodit to by byl masakr..když má nějaký zánět dýchacích cest tak většinou u toho zvrací ze zpolykanejch chrchlů...no to jsou scénáře :cry:
21. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Tak já mám odsávačku tuhle:
http://www.docsimon.cz/zbozi/medela-swing-dvoufazova-elektricka-odsavacka
a je super, koupila jsem ji od kámošky tady z koníka za zlomek ceny i se spoustou skleniček.
21. bře 2010 ve 20:58  •  4 děti  • Odpověz
Lucis neboj, Elle se ven potvůrce nechce :unamused:
Mám z nás všech poslední termín, takže si myslím, že to mladá ví a chce ho dodržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No následující neděli tj. 28.3. máme první ofiko termín podle UTZ, tak snad to s malou už alespoň trošku hne :wink:
21. bře 2010 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz
Přeju všem dobrou noc :slight_smile:

Jdu do pelíšku, protože jsem opět ponocovala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a jsem KO, tak snad se dneska trošičku vyspím :dizzy_face:

Ráno jdeme s Ellie na kontrolu, tak jsem zvědavá, co nám pan doktor řekne hezkého :wink: (třeba, že už se to chystá :grinning: ???)
21. bře 2010 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz
Ahojte,
tak koukám, že už jsme poslední čtyři :slight_smile: tak uvidíme, Janule klidně tě necháme být poslední :grinning: , ale uvidíme.
broučkovi gratulace

a už du taky do hajan :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
aronku, já mám od kámošky mechanickou Medelu Harmony, používala jsem ji jen ze začátku, kdy jsem měla nalité prsa, ale i tak to byla dřina ručně. Pokud budeš odsávat pravidelně, určitě jdi do elektrické.¨
Ať se dobře roste dalším kuřátkům!
22. bře 2010 v 01:51  • Odpověz
Dobré ráno!

Souhlasím s Michelle. Pokud se odsává pravidelně, tak určitě elektrická. Já jsem u Kačenky odsávala celý první měsíc po každým kojení. Nedokážu si představit, že bych používala ruční. S elektrickou to bylo mnohem pohodlnější.
22. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
Holky, ahoj, tak jsem koukala, že makyt, cori a já máme stejný termín.... No to jsem zvědavá, kdy už je vyprdneme.... janule se dnes vrátí od dr. otevřená, jen si vezme pár posledních věcí, otočí se a pojede do porodky :grinning:
22. bře 2010 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, hlásím se s dobrýma zprávama, jdeme domů :grinning: Trochu jsem se mrskala, tak mně raději pustí, ale já bych se tu zbláznila a malý od včerejška poprvé přibral :wink:
22. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Aronku,tak to je super.Doma je doma :slight_smile:
Moc gratuluji novým maminkám a jejich přírůstkum :sunglasses:
Někdo se tu ptal kolik má mimi sníst,tak jsem vyčetla,že váha x 100-150ml na den.Podle počtu kojení vydělit kolik to vychází na jedno jídlo.
My měli dnes zas noc.Chjo!Od 4 do 6 jsme prděli,v 6 konečně usnul a v 7 ho vzbudil Filča a jeli jsme na novo a zabral teď v 9.Sab nám nezabírá,tak možná vyzkoušim ten baby calm,jak jste tu doporučovali.
22. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile: ja mam asi ohromny stesti, ze u nas se v noci proste spi. Deti zalezou nejpozdej o pul desate do postylek a o Tobikovi do sedmi nevim, Bibi se budi tak po trech hodinach na kojeni, ale prebalim, pricucne se a spim a ona pak jak vytuhne, tak se pusti a spi taky :grinning:
aronku, super, ze jdete domu, v nemocnici je to fakt na bednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahojík a hurrrrrrrrá dalším kuřátkům ,
aronku, broučí gratulace. Aronku ty sis to teda pěkně vyžrala, přeji mocinky a´t je líp.
y včera měly velkou krizi od 19 hod do 1 do rána jsme měly histerák jak blázen, udindalo nás jen koupání a kozenka, přišlo mi že jsem jí tam měla furt jednu chvilkui 50 min, no děs, tak si říkám jestli nemám málo mlíčka a jestli nemá hladík, jelikož si myslím že prdíci to nejsou, bříško máme stále měkké a stolice 4x denně, tak nevím, jinak kojím cca půl hodky a ona se u toho udindá a pak jí dám odkrknout a ona se jakoby tím vzbudí a chvilku kouká a pak začne strašně plakat. ch jo, takže konejším a konejším, ted jí mám taky na ruce.
jinak odsávačku mám taky od medely co jste sem házely ty odkazy, ale já jsrem asi blondýna nebo fakt mám málo mlíčka, prostě mi to s tím nejde. na prso to nacucnu , spustím, pustí to pár kapek a dál to nejde, tak nevím kde je chyba :frowning2:
22. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
aleni, co zkusit vážit před a po kojení, aby jsi věděla kolik má mlíčka v bříšku??? Já tak zjistila, že právě nemá :confounded:
22. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Taky zkouším a vždy v bříšku má, někdy tam má 100, někdy 50, někdy 60, jak kdy , ale vždy tam něco dostane,
22. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Jsou to obštrukce, já jí teda nevážím nahou, abych ji nemusela pokaždé slíkat, takže v dupkách a ve stejné plíně před i po, tak snad to stačí takhle zvážit. Večer se jí chystám ale zvážit nahou abych věděla jak je na tom od posledního vážení
22. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.