• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
aleni, on to může taky být ten růstový spurt ve 3 týdnech. My ho teda měli, já byla totálně vysátá! Ale přežili jsme :wink: Trvalo to tak 4 dny. Pak jsem taky přišla na to, že jí byla v postýlce zima, na rukách hned usla a jak jsem ji položila, začala řvát. Nebo opačný případ, měla furt žízeň, bo jsem jí pak zas přehřála. Ono to může být kombinace lecčeho :unamused: Prostě zkoumat. Někdy ji taky dám najíst, přebalím, šupnu do postýlky.....a ona se třeba hned pokadí a řve :slight_smile: No nejsou to naše zlatíčka? :grinning:
Byli jsme na procházce, je tam nádherně! Ale 2 hod bylo úplné maximum, už řvala. Vy jak dlouhé procházky zvládáte?
22. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahojte,
ted je krásně na procházky, tak si to holky mooc užívejte :wink:
Lucis, jj máme stejný termín všechny 3 hi, zítra du do porodnice n a kontrolu, tož se poptám na vyvolávání :grinning:

Holky vyvolávaly vám některé porod? Já už začínám být trošku nervozni z toho, že se málo hýbe, oproti tem žuchám co byly, je to ted jen sem tam nějaké protáhnutí.... No jo už nemá holt moc místa :grinning:
22. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile: ,
tak jsme od MUDra. a zase nic :frowning2: . Takže lucis neboj nebalím a nejedu :unamused: . Hlavička nahoře a neotvírám se. Také říkal, že si myslel, že už se bude něco dít, ale ono nic. Tý naší potvůrce malý se fakt ven nechce !!! Já budu jako ty slonice, budu jí tahat 2 roky :rolling_eyes: .
Taky jsem se s ním domlouvala pomalu celé těhu, že bych byla ráda, kdyby mi přijel k porodu a on že jo, že můžu volat kdykoliv. A dneska na mě vybalil - chvilku před termínem - že si za to bere, podle toho jak dlouho u toho porodu bude, 3000 - 5000 Kč. Tak mi buchla čelist málem o stůl. Proč mi to neřekl už dřív ???ˇPřece jenom pro mě to jsou nějaké peníze, kord když se narodí další človíček do rodiny a veškeré výdaje stoupnou. Tak nevím co mám dělat. Jestli si ho k tomu porodu vzít a vyčítat si, že jsem "vyhodila" tolik peněz, nebo mu najednou před porodem sdělit "pardón pane doktore, ale já s takovou pálkou nepočítala". FAKT NEVÍM :unamused: :confused: . Holky měla jste některá u porodu svého doktora na zavolání a platili jste mu a kolik ????????????? Poraďte co mám dělat, co by jste dělali vy ?????
22. bře 2010 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz
Jani tož to je teda dobrá suma, já dr u porodu neměla a ani mít nebudu, ale tohle by mě taky dost zarazilo to zjistit tak těsně, záleží jak moc ho chceš, těžko říct. Já bych si ho asi nebrala, ale záleželo by - kdybych měla komplikace tak určo jo.
22. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj kočeny u nás taky žádná změna jen ten nosohltan rýma a jsem vzhůru od 4h :frowning2: tak jdu teď využít toho , že malá spí a taky zalehnu....štěně nás dnes málem sežralo :angry: roztrhlo mi tepláky skákalo i přes to , že dostalo po šňupáku, začíná se pěkně otrkávat
22. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
ty brďo Januli, tak to teda nevím, co bych mu řekla...jo a chtěla jsem se zeptat prý se teď dostávají takový ty reklamní kufříky u doktora(ky) říkaly známé , co chodí k té mé, ale když mě tzv. předávala do porodnice s tím , že se uvidíme až po 6 nedělí tak mi nic nedala a v rohu ordinace jsem ty kufříčky viděla :frowning2: no nic nebudu kňourat......., ale potěšilo by to...
22. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Makyt já jsem se normálně na ten kufřík zeptala sestry a ona mi ho dala :wink: . Měla jsem v tom vzorek 1 pleny, 1 přebal. podložku, 10 čistících ubrousků to vše od Háppy (snad se to tak píše :sweat_smile:) a 2 vzorky nějakých vložek a samo nějaké letáčky. V porodnici prý také něco dávají, tak nevím. Za kluků jsem dostala pouze v té porodnici.

No s tím doktorem fakt nevím nevím :unamused:. Říkali jsme s přítelem, že uvidíme kdo v té porodnici zrovna bude mít službu a podle toho mu buď zavoláme nebo ne. Ale ty peníze mi přijdou nehorázný :confounded: . Vždyť on to přece musí mít ještě placený i od mé pojišťovny, no né??? A myslím si, že porod asi nebude placený špatně. No je to taková blbá situace. Kdby mi třeba už před 2-3 měsíci řekl "jo přijedu a beru si za to tolik a tolik", tak má člověk čas na rozmyšlenou, ale takhle. Jsem z toho celá na rozpacích.
22. bře 2010 ve 14:07  •  3 děti  • Odpověz
No za ty prachy bych se na doktora u porodu vyprdla! Mě teda u porodu bylo úplně jedno, kdo tam je a není, hlavně jsem to chtěla mít za sebou a okolí jsem nevnímala. Možná kdyby přišla i celá třída budoucích sestřiček, tak je mi to jedno :grinning:
22. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Michelle to je fakt :grinning: , taky mi to ve finále asi bude jedno.
Já jen že o Dana jsem měla nějakou doktorku co měla službu a ten porod s ní byl šílenej a po jejím nástřihu a sešití jsem pomalu 3 měsíce nemohla pořádně sedět, chodit, no děs :cry: . A u Dominika jsem měla svého tehdejšího doktora (měl zrovna službu, tak jsem mu nic neplatila) a bylo to opravdu o ůplně něčem jiném. Jiný přístup před, během i po porodu. Ale je fakt, že tenhle doktor je úplně jiný než tamten. Tenhle je takový "bezemoční", nevím co si zrovna myslí, pořád se tváří stejně neutrálně, žádný úsměv, žádná reakce, prostě nic. Třeba by byl takový i u toho porodu, já NEVÍM-šílený dilema :unamused: . Ten předchozí doktor byl moc fajn, vstřícný, milý, příjemný, zajímal se, prostě mi "seděl" líp.
Tedy holky jak tak koukám na to co píšu, tak vlastně chci aby jste za mě rozhodli :grinning: :grinning: :grinning:. Jsem děsná :grinning: :grinning: :grinning:
Ale za každý názor vám budu opravdu vděčná :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz
Jdu něco dělat i když se mi vůbec nechce. Nejraději bych poslední dobou jen spala a spala :rolling_eyes: . Asi nějaká jarní únava :wink: .
Tak zatím pa paaaaa
22. bře 2010 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz
to je zas odpoledne, pořád řveme a blinkáme :unamused: Nevím, jestli to blinkání není z častého kojení, holt musím ji už nechat vyřvat do usnutí. Jestli zas ty blbé prdíky či co! Musíme už do Polska vyrazit pro probiotické kapky, ať je klid.
Taky vám mimča blinkají jakoby zkyslé mlíčko?
22. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Michel to je paráda když nám ty zlatíčka řvou vid, jhe to síla, co, já zas uspávám na rukou, a nějak jí uklidnuje cvakání do klávesnice, tqak paráda, jinak mi na blinkání, tuk tuk netrpíme, akorát včera, a bylo to přesně tím, jak včera řvala tak jsem jí dávala psíko a ona pořád sosala a to tělo to nemohlo strávit, takže i pak po 2 hodkách od kojení si ublinkla, ale ty hysteráky mě fakt dostávají
,
22. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
ha tak jsem to zakřikla, ted si právě ublinkla a kojily jsme po 3,5 hodkách.................... ale jen jí jakobyvyteklo mlíčko z pusinky, ale né zkyslé/ jak to asi popisuješ/ a od kojení je to 40 minut/
22. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z porodky. Porod sice přirozený, ale museli mi pak dávat nějaké mírné oblbováky, protože jsem se neotvírala, ale stálo to za to. Foto pak někdy dodám.
Jinak gratulace i ostatním maminkám k příruskům.
Michel a v jakých intervalech kojíš a jak dlouho?
Broučku tak to je paráda a na fotky se moc a moc těšíme a ještě jednou velikanananánská gratulace
22. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
michel: myslíš takový tvaroh? to je mlíčko, který je sražený... když mimčo blinká hned po jídle co snědlo, tak je to ještě mlíko, pak se z toho v bříšku stane tvaroh:slight_smile:. Takže jestli ti blinká tvaroh, tak podle mě ještě nestrávila minulý kojení a má to pořád v bříšku...takže možná blinká z přežírání... emča se taky hodně přežírala a blila tvaroh.... tak jednou dvakrát denně hodila parádní šavli, tomu se nedá říci ublinknutí:slight_smile:... ale bylo to s přežrání... jestli ti blinká po jídle, je to víceméně v pohodě. Horší je, jestli blinká třeba hodinu, dvě potom, co jsi kojila. To by mohl být reflux a bylo by asi lepší to pořešit s doktorkou. Je to z toho, že ještě trávicí soustava není úplně dovyvinutá. Řeší se to zahuštováním mlíka, nutritonem.
22. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
tím blinkáním hodinku dvě po jídle nemyslím, že si ublinkne.... ale že zvrací hodně a obloukem.
22. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
Ahoj maminy nestíhám moc dočítat, takže jestli jsem zaspala nějaké nové miminko tak moc gratuluju :slight_smile:

s tím blinkáním Jiřík taky občas blinká třeba 2 hodiny po kojení, ale stalo se to snad jen jednou nebo dvakrát, tak to snad bude dobré.A blinká tvaroh .
22. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
tak mi zatím neblinkáme, ale pro změnu škytáme. Nevíte čím to může být???
22. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Aronku my taky škytáme prý je to normální :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky. Tak se hlásíme z domova, dnes nás už pustili z porodnice domů. TAk jen ve zkratce...nemám ted moc čas. Bolesti mi začaly v poledne v pátek a ve dvě jsem odjela do porodnice a malej se narodil přesně ve čtyři hodiny odpoledne. Měl 3850 g a 50 cm. Ale to už asi víte :slight_smile: Porod pohodička a díky balonku absolutně žádné poranění, ani odřeniny, prostě nic :grinning: Co víc si přát? KOjíme od včerejška, malej zatím hodně spinká, je moc hodnej...Písnu, jak zas bude trochu čas, třeba zítra. Zatím papa, zdravím všechny a gratuluju ke všem novým kuřátkům, musím vás pak dočíst, až budu mít chvilku časík :wink: Hodím do alba nějakou fotku, jinak Honzíček je naprostá kopie Kubíčka, když se narodil..pořád mu říkám "Kubí" :sweat_smile: :slight_smile: fakt si nemůžu pomoct...
22. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Kolik má být v bytě stupňů když je tam miminko??
22. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
Zuzu moc gratuluju :slight_smile: téda tak to jsi měla fakt dobré :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
JInak jsem zjistila, že porodnice zadarmo půjčuje odsávačky, sice jen manuální, ale zkusíme to s ní :wink:
22. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
To blinkání je hned po jídle, nějaké šavle to nejsou, spíš krkání a do toho blinkání. Snažím se jí oblbovat dudlíkem, abych ji furt nekojila, no jde to jak kdy....na chvíli usne a pak zas řev. Určitě ji z toho musí bolet bříško, večer musíme udělat pořádné vyprázdnění :slight_smile:
Kojím tak co 2-2,5 hod.
22. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
teda copak to? to jste se všechny rozhodly rodit??? :zipper_mouth: já nic zítra mě přijede hlídat táta takže bude péče :grinning: jen teď sedím před soluxem s dutinama a zahřívám si celou hlavu v nose a v uších tampóny s vincentkou tak snad ty sopláky povolí v tomhle stavu rodit nechci...tak k tomu mám ještě nohy křížem :confounded: :sunglasses: určitě to zabere jinak vám přeji dobrou noc
22. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Januli tak jsem s tím kufříkem asi o nic moc nepřišla :wink: no což..ale ten doktor, co jsi o něm psala je fakt trochu hustej, když si vzpomenu jak ochotně naklusla staniční z porodního sálu když mě malá zrušila bradavky cca 3. den po porodu, že mi bylo do bréče...normálně odešla od porodu přinesla mi erární kojící polštář ukázala několik způsobů jak se nenechat od mláděte zničit, povzbudila a běžela zpět dorodit ta dvojčátka..byla fakt zlatá a bez jakýchkoli "prezentů"....mimichodem pak jsem od kamaráda zubaře zjistila, že malá mi to tak poničila, protože měla krátkou uzdičku pod jazykem - do 14měsíců nevyplázla jazýček z pusy pak jí to "strejda bezbolestný" fiknul a byl klid ani nepípla
22. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
ahoj holky tak ja jsem porad cela nejak se nam nechce ven uz jsem po terminu a ve ctvrtek nastupuji na vyvolani :pensive:
nejak jsem se sem nedostala tak gratuluji ke vesem novym kuratkum :wink:
23. bře 2010 v 07:02  • Odpověz
ahoj, kuřátka,
marti, tak koukám, že malému se taky nechce ven....
já jsem pořád celá, včera už jsem se tady nedostala, nešlo mi se přihlásit a když jsem to zkusila znovu, tak už mi ani nešla načíst stránka, jen se objevilo oznámení, že na tom bob a spol. pracují.
manža v poledne odjíždí, tak toho ještě využijeme a jedeme nakoupit, ať se s tím pak nemusím tahat a s Aňou na logopedii. Objevím se tady někdy kolem oběda, pokud nezasáhne vyšší moc v mém bříšku... :wink:
23. bře 2010 v 07:29  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.